Esileht Tööelu, raha ja seadused. Loll küsimus käibedeklaratsiooni kohta

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Loll küsimus käibedeklaratsiooni kohta

Postitas:

Kas ettevõte käibedeklaratsiooni lisas (INF A ja B) on kirjas ainult üle 1000-eurosed arved (üks arve või arvete kogusumma sama ostja või müüjaga)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik arved nende ostjate/müüjatega, kellega kogusumma ületab 1000 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära lasegi endale üle 1000€ arveid kirjutada siis ei tule nii palju pead murda. Tehku aga kaks arvet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:38; 21.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära lasegi endale üle 1000€ arveid kirjutada siis ei tule nii palju pead murda. Tehku aga kaks arvet.

Mismoodi see kahe arve tegemine aitab? Teiseks, mis probleem on nende arvete deklareerimisega, et seda vältima peaks?
Vaadates plusse su postitusele, siis ilmselt tahate teemaalgataja kulul lihtsalt lolli nalja teha või on see muidu mingi peen huumor?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:55; 21.03 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära lasegi endale üle 1000€ arveid kirjutada siis ei tule nii palju pead murda. Tehku aga kaks arvet.

Mismoodi see kahe arve tegemine aitab? Teiseks, mis probleem on nende arvete deklareerimisega, et seda vältima peaks?
Vaadates plusse su postitusele, siis ilmselt tahate teemaalgataja kulul lihtsalt lolli nalja teha või on see muidu mingi peen huumor?

Aitab seda, et pole vaja endale tõmmata soovimatut tähelepanu makusameti poolt. Mis on see nende nuhkida, kas ma müün oma tooteid 990€ või 99000€ eest kuus. Deklaratsioon näitab selle koguse, mis ma müün ja deklareerin ja kui ei usalda siis tehku revisjon ja kontrollligu partnerid või eraisikuid ,kellele kaupa müüdud. Miks peab reakodanik kogu aeg riigile knikuga kummarduse tegema aga nende poolt näiteks maksuvõlgde puhul või mõne muu probleemi puhul mingitki inimlikku suhtumist ega knikse ei ole. Ok, ainus mis viimasel kümnendil tehti on maksegraafik ja nüüd vist ennetav maksegraafik ja see on ka kõik. Maksusummad ainult tõusevad mõtlemata seda, kas need on õigustatud või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:38; 21.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõepoolest – mitu arvet on,.pole vahet. Kui sul on x vastapoolega (olgu siis ostja või müüja ) ka 10 arvet, aga nende summa kokku on üle 100, siis tuleb need kõik deklareerida. Kui osadel on juhtumisi arve kuupäev sama, siis olen need samal real deklareerinud (näidated 2 arve numbrit) , kuigi sel pole vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle 1000 ikka , tahtsin kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära lasegi endale üle 1000€ arveid kirjutada siis ei tule nii palju pead murda. Tehku aga kaks arvet.

Mismoodi see kahe arve tegemine aitab? Teiseks, mis probleem on nende arvete deklareerimisega, et seda vältima peaks?
Vaadates plusse su postitusele, siis ilmselt tahate teemaalgataja kulul lihtsalt lolli nalja teha või on see muidu mingi peen huumor?

Aitab seda, et pole vaja endale tõmmata soovimatut tähelepanu makusameti poolt. Mis on see nende nuhkida, kas ma müün oma tooteid 990€ või 99000€ eest kuus. Deklaratsioon näitab selle koguse, mis ma müün ja deklareerin ja kui ei usalda siis tehku revisjon ja kontrollligu partnerid või eraisikuid ,kellele kaupa müüdud. Miks peab reakodanik kogu aeg riigile knikuga kummarduse tegema aga nende poolt näiteks maksuvõlgde puhul või mõne muu probleemi puhul mingitki inimlikku suhtumist ega knikse ei ole. Ok, ainus mis viimasel kümnendil tehti on maksegraafik ja nüüd vist ennetav maksegraafik ja see on ka kõik. Maksusummad ainult tõusevad mõtlemata seda, kas need on õigustatud või mitte.

Ma loodan, et sa lihtsalt teoretiseerid ja ei ole reaalses elus raamatupidamist tegemas.
See 1000e on tehingute kogusumma ühe tehingupartneri kohta kuu jooksul, ehk siis võid ühe tehingu kohta teha ühe või seitse eri arvet, deklareerida tuleb see tehingupartner ikka, kui nende (ükskõik mitme) arvete kogusumma on 1000 või suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab seda, et pole vaja endale tõmmata soovimatut tähelepanu makusameti poolt. Mis on see nende nuhkida, kas ma müün oma tooteid 990€ või 99000€ eest kuus.

Sellega, kui sa sama asja kohta mitu arvet küsid või välja saadad ja need ise erinevasse kuusse deklareerid ning kui su partner deklareerib käibe tekkimise järgi, nagu ettevõttel kohustus on, võib maksuametil huvi tekkida küll.

Deklaratsioon näitab selle koguse, mis ma müün ja deklareerin ja kui ei usalda siis tehku revisjon ja kontrollligu partnerid või eraisikuid ,kellele kaupa müüdud.

Eraisiku ostutehingud huvitavad maksuametit ikka väga teatud juhtudel vaid, miks sa tahad maksuametit eraisikutele kaela saata? Seda enam, et tehinguid eraisikuga ei pea eraldi deklareerima ju.

Miks peab reakodanik kogu aeg riigile knikuga kummarduse tegema aga nende poolt näiteks maksuvõlgde puhul või mõne muu probleemi puhul mingitki inimlikku suhtumist ega knikse ei ole. Ok, ainus mis viimasel kümnendil tehti on maksegraafik ja nüüd vist ennetav maksegraafik ja see on ka kõik.

Reakodanik? Reakodanik on pigem see eraisik, kellele sa hea meelega maksuameti kaela saadaksid. Ettevõte ei ole reakodanik.

Maksusummad ainult tõusevad mõtlemata seda, kas need on õigustatud või mitte.

Antud deklareerimiskohustus võib nõme olla, kuid täiendavat maksukoormust kaasa ei too.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:55; 21.03 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemat tegelikult pole. Muidugi tuleb deklareerida arved, kui nende summa on üle 1000 euro kuus per ostja v müüja. See on imelihtne, ei too kaasa mingeid lisakohustusi.

Kui oled seadusekuulekas ettevõtja, siis ma ei saa küll aru, kuidas võiks see deklareerimiskohustus sind häirida või segada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Loll küsimus käibedeklaratsiooni kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.