Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loode liigutab vähem

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Loode liigutab vähem

Postitas:

Tere!
Mul on mure. Rasedusnädalaid on 26 ja laps ei liiguta end enam viimased kaks päeva nii tihti kui varem. Siiani oli igal puhkehetkel kõhus selline madin, et terve kõht lainetas. Nüüd saan kahe käe sõrmedel kokku lugeda päeva jooksul tuntavate liigutuste arvu.
Kas peaksin muretsema? Liigutused on ju täitsa olemas, lihtsalt mitte nii tugevad ja sagedased kui varem..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 01:18; 27.02 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma põdesin ka hästi palju kogu raseduse vältel , et kas kõik on ikka korras ja et kas beebs mitte ei liiguta liiga vähe. …mul oli päevi, kus tundsin teda ainult korra või paar. Aga ultrahelis oli alati kõik korras ning siis avastasin ka seda, et ta toimetab tegelikult väga palju, kuid vaikselt tasakesi, nii et uh’ s on näha ilusti et liigutab, aga ma ise ei tundnud midagi. …igastahes nüüd on 40 nädalat täis tiksunud ja kokkuvõttes on ta kogu selle aja suht rahulik olnud. A! Ma tundsin ka madistamist kõige rohkem seal 20….24 nädalat, ei tea miks ni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul platsenta eesseinas ja tunnen ka liigutusi vähem. Uh sain teada et lapse pea ka all pool ehk siis asendit muutnud. Äkki ka seepärast liigutusi vähem. Nädalid 26

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks murega ikkagi kontrolli minna. See, kui tuhandel inimesel ei liiguta laps sellepärast, et on asendit muutnud või platsenta eesseinas või mida iganes, ei tähenda, et ka tuhande esimesel kõik korras on. Just lugesin lugu, kus pere läks 29-nädalase rasedusega arstile lennureisiks tõendit saama, kohapeal olles tuli naisele meelde, et liigutused on justkui harvemaks jäänud ja ultrahelis selgus, et laps oli juba peaaegu surnud. Poole tunni jooksul tehti keisrilõige, laps sügava puudega.

Mine kontrolli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tundud vahest minu päeva liigutusi ja olin suht rahuliku meelega. Mul oli patsenta eesseinas ka ja rahulik laps. Aga kui muretsed mine muidugi kontrolli, nii käiaksegi kontrollimas, see on täiesti normaalne. Mina käisin kontrollis vist 1-2 korda, hiljem enam ei viitsinud, olin harjunud et vahel ta lihtsalt puhkabki või ei liiguta pikka aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja:
Ma arvan, et praegu on kõik hästi. Ilmselt laps keeras end peaseisu. Paar päeva oli rahulikum ja nüüd tunnen iga õhtu, kuidas seespoolt ribisid loendatakse 🙂
Aga järgmine kord kui peaks nii olema, siis kindlasti arstile. Parem karta kui kahetseda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 01:18; 27.02 00:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loode liigutab vähem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.