Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loote doppler – kas osta või rentida

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Loote doppler – kas osta või rentida

Postitas:

Tere!
Kuna minul on olnud varasemalt üks katkemine, siis olen teised korrad nö “närviline rase”. Mõtlesin, et kindlustunde annaks loote doppler. Kas olete konkreetselt seda kasutanud: http://www.4kids.ee/otsing/?id=39&search=loote+doppler&imageField.x=0&imageField.y=0&brand_id=&p_f=Hind+alates&p_t=Hind+kuni

Kaua olete kasutanud, kas pigem tasuks osta või rentida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle. Mulle isiklikult tundub mõttetu ost. Jookseb 20nes nädal ja siiani pole oma doppleriga südamelööke üles leidnud. Ka 18.nädalal arsti juurde minnes ei leitud doppleriga südamelööke (arst võttis hoopis minu enda pulsi üles ja tükk aega oli nõutu, et mis nende südamelöökidega lahti on. Tegi siis UH – ja sellega leidis kohe. Kõik korras). Nüüdseks tunnen juba liigutusi, pole enam üritanudki doppleriga otsida. See mudel, mis mul on, peaks juba 14.nädalast südamelööke üles leidma. Aparaat ise on uus ja täiesti töökorras – enda südamelöögid on ilusti kuulda.
Ma saan su murest täiesti aru – mul endal on ka katkemisi olnud. Aga mind ajas see doppler veel rohkem närvi. Siiski – teistel paistab olevat positiivseid kogemusi. Kui rahast kahju pole, võid ju osta/rentida. Ka järelturul on neid vahel müügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin südamelöögid üles juba 9ndal nädalal, väga raskelt muidugi ja ühe korra ainult, alates 12ndast olen kiirelt ja selgelt ùles leidnud. Praegu 19nes nädal ja mõtlen kas müün juba maha või ei. Mul ostetud uuenda sellelt samalt leheküljelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loote doppler – kas osta või rentida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.