Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Looteanatoomia ITK-s

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Looteanatoomia ITK-s

Postitas:

Tere kõigile!

Palun soovitage head arsti, kes on käinud ITK-s looteanatoomiat tegemas. Võiks olla selline, kes hästi seletab ja on muidu tore ja sõbralik. Kuna kuklavoldis puutusin kokku suhteliselt ebameeldiva inimesega, kes ei seletanud midagi, siis seekord kindlasti soovin kedagi teist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:51; 18.02 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitav ka, et kas dr. Ridnõi teeb LA-d? Mul on temaga väga head kogemused ja sooviks just teda, aga on siit-sealt silma jäänud, et ta vist teeb ainult KV-d..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldis dr. Tuuli Haabpiht, järgmine valik oleks dr. Anna Eivin-Kotjutšenko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul just tulemas KV ja teeb dr.Haabpiht. Teise rasedusega sain väga hea kogemuse dr.Ridnõiga, kes tegi LA. Väga põhjalik ja meeldiv arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest! Huvitav, et dr. Ridnõile on antud tervisetrendis väga mustvalgeid hinnanguid. Osa kirjutab, et täiesti ebameeldiv inimene, mistõttu nuttes kabinetist välja jooksnud ja teine kiidab taevapõhjani 😀 Tundub intrigeeriv, kumba gruppi mina kuuluksin? :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 15:51; 18.02 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mulle tundub, et Ridnõi puhul sõltub kogemus ka sellest, kas tal juhtub olema hea või halb tuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sattusin 23.nädalal ITKs dr.Szirko, kes ajas mind nutma ja saatis koju googeldama, mis mu lapse südamega võib viga olla.. pani veel paberi peale võimalikke variante, mida soovitas googeldada ja esmaspäeval tagasi tulla statsionaari lisauuringuid tegema (arsti juures käisin reedel)..

Ei tahagi rääkida, mida ma selle nädalavahetuse jooksul jõudsin googeldada ja ette kujutada..

Aga esmaspäeval õnneks sattusin dr.Ridnõi juurde, kes oli väga meeldiv ja kannatlik minuga, vaatas 2 erineva aparaadiga üle ja kinnitas, et temal küll ühtegi kahtlust ei ole, et lapse südamega on kõik korras ja mul pole põhjuseid muretseda..

Nii et minul küll ainult positiivsed kogemused ja olen väga tänulik dr.Ridnõile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest! Huvitav, et dr. Ridnõile on antud tervisetrendis väga mustvalgeid hinnanguid. Osa kirjutab, et täiesti ebameeldiv inimene, mistõttu nuttes kabinetist välja jooksnud ja teine kiidab taevapõhjani ???? Tundub intrigeeriv, kumba gruppi mina kuuluksin? :))

Dr. Ridnõi on kahtlemata väga hea spetsialist oma alal. Mäletan, mis soovituse andis mulle enne tema juurde minekut (LA) minu ämmaemand.. Nimelt ütles ta nii- “lase Ridnõil rahulikult oma tööd teha, ära ultraheli ajal teda sega küsimustega. Ta teeb oma tööd väga põhjalikult ja selgitab pärast kõik lahti.” Täpselt nii oligi, ma ei küsinud ega seganud teda, ootasin ultraheli ajal rahulikult vaikides ja ta rääkis, selgitas kõik väga hästi ja põhjalikult mulle pärast. Seega, eks ta on veidi tujukas, kuid sellegipoolest hindan mina teda arstina väga kõrgelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lea Lang – supppper.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Looteanatoomia ITK-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.