Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lootekestade põletik

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: lootekestade põletik

Postitas:

Kas siin leidub saatusekaaslasi, kellel on avastatud bakteri poolt põhjustatud lootekestade põletik ja seoses sellega on rasedus katkestatud või ise katkenud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:04; 01.02 19:32; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul. Rasedus lõppes enneaegse sünnitusega 30.nädalal. Sul on vist palju väiksem rasedus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:19; 01.02 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul rasedus lõppes kahjuks sünnitusega 17 nädalal aga tahtsin just teada, et kas sa said teada täpsemalt , kus see bakter tuli ja miks siiski see põletik tekkis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:04; 01.02 19:32; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on korduvalt diagnoositud koorionamnioniit, ehk siis lootekestade põletik. Ilmselt oli see sellest, et arvatavasti on mul emakakael puudulik ja vajub ajaga laiali. Ja kui tee emakani on avatud, siis on ju lihtne bakteril sisse pugeda. …praegu on mul kuues rasedus käsil , kael õmmeldi kinni ning 38 nädalat sai täis just. Ni et see kord läheb õnneks 🙂 (Mul oli hästi erinevas suuruses katkemised ja ka üks peetumine. 3 neist olid üle 16 nädala)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei saadud midagi rohkem teada. Arstid ütlesid, et lihtsalt ühekordne juhus. Uue rasedusega olin küll rohkem jälgimisel, iga 2 nädala tagant viisin pissiproovi jms. Teine kord pidasin 36+5 vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:19; 01.02 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui õudne, kuidas nad siis varasematele rasedustele neid õmblusi ei paigaldanud, kui juba ühekorra on see lootekestade põletik diagnoositud, katkemine toimunud peale 16 nädalat ja ilmselt on sul emakakaela puudulikkus siis miks sulle juba teisel korral neid tugiõmblusi ei paigaldatud?? Mina ei peaks elusees teist sellist sündmust oma elus veel vastu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:04; 01.02 19:32; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tehti juulis emakakaela tugiõmblus. Põletiku näitajad oli korras õnneks, lihtsalt emakakaela puudulikkus. Ja nüüd olen haiguslehel. Enne seda on olnud 1 peetumine 6ndal nädalal.
Hetkel rasedus 23nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine lootekestade põletik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.