Esileht Väikelaps LOR arstid lastehaiglas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: LOR arstid lastehaiglas

Postitas:

Kas need arstid töötavad ainult lastehaiglas? Või on veel keegi seal kes pole kirjas? Viktor Frolov, Katrin Lüüs, Maimu Tamme, Andrei Antonov ja Aleksandr Gilinov.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:41; 21.03 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksidki olema need. frolovi ei soovita ja gilinovi ka mitte (on veel osakonna juhataja). Kiidetakse Tamme Maimut ja Lüüsi. Kõrvaarstile võib minna ka mujale lapsega, soovitan KNK Kliinikut Mustamäel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksidki olema need. frolovi ei soovita ja gilinovi ka mitte (on veel osakonna juhataja). Kiidetakse Tamme Maimut ja Lüüsi. Kõrvaarstile võib minna ka mujale lapsega, soovitan KNK Kliinikut Mustamäel.

Aga ma olen seal näinud veel mingit meest. Ma seda Grilinovi ära ei tunneks, aga tundus, et ei ole see sama. Rääkis ilusti eesti keelt. Oligi vist eestlane. Selline vanem mees oli. Aga kust saaksin teada, et kes täna on seal? Milline see Frolov välja näeb? Vuntsidega? Millalgi käisin, siis oli uksel silt, et Frolov. Arst oli vanem mees ja vuntsidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:41; 21.03 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vastupidi just EI SOOVITA knk kliinikut Mustamäel. Käisin seal oma 3a lapsega, kui oli kuulmislanguse kahtlus, laps norskas juba pikemat aega jm sümptomid. Knk kliinikus (arsti nime ei mäleta) arst nipsutas sõrmi, laps vaatas tema poole ja selle peale ütles, et kõik korras, võite minna. Ma olin täiesti hämmeldunud!!!
Aga kuna lapse olukord läks aina halvemaks palusin lastearstilt uue saatekirja ja läksin Lastehaiglasse seekord. Meil oli dr Gilinov ja väga sõbralik ning pädev. Vaatas lapse üle ja lõpptulemus oli saatekiri adenodiopile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps LOR arstid lastehaiglas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.