Esileht Ilu ja tervis Loreal Casting Creme Gloss poolpüsivärv

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Loreal Casting Creme Gloss poolpüsivärv

Postitas:

Tere! Ma pole pikki aastaid oma juukseid värvinud, viimati ca 20a tagasi teismelisena ja siis blondeerisin 😀
Mul on loomulikult sellised piimashokolaadikarva juuksed ja mulle see toon meeldib. Nüüd aga on hakanud tulema halle karvu juba nähtavalt ja peaks ikka üle värvima. Tahtsin uurida, kellele see teema tuttavam on, et kas see oleks hea värv, millega alustada? https://www.loreal-paris.ee/tooted/ammoniaagivaba-hooldav-poolpuesivaerv-juustele/casting-creme-gloss
Mis vahe on poolpüsivärv ja kergvärv? On need samad? Kas need tõesti püsivad 28 pesu? Ma pesen nädalas 2-3x pead, ehk siis päriselt püsib see peas üle mitme kuu?
Sellelt lehelt tundub, et lähedaseim toon mu reaalsete juustega on 515. Kas peaks värvimiseks võtmagi siis selle tooni või pigem midgai heledamat? (olen kuulnud, et pähe jääb värv tumedam, kui pildil tundub – on see nii)
Kuidas seda peale kantakse, kas peaksin mingi pintsli või harja ka ostma?

PS: pead hakkab värvima mu tütar, kes on seda sõbrannadel ja minu meelest edukalt teinud. Teatud põhjustel (mitte rahalistel) ärge palun juuksurisalongi minekut soovitage. Mul on väga suur vastumeelsus selliste kohtade vastu – ehk ma ei pea põhjendama hakkama ja soovitate, kes oskavad koduvärvidest midgai, rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 14:50; 13.04 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris pikalt seda värvi kasutanud, just neid shokolaadi ja kohvi toone. Võiksid alguses mõne heledamaga proovida, nad esialgu jäävad nagunii tumedamad kui poes juuksetuti ja karbi peal. Vaatasin järgi, 515 on mul tavaliselt ja see jääb ikka üsna tume. Ma värvin umbes kord kuus ja selle ajaga ikka kulub. Kas ilma värvimata päris ära kuluks, seda pole proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:00; 13.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halli kohta ma ei tea aga ma värvin mustaga ja ei kulu ta maha kusagilt otsast. Väljakasv on ikka sama tugevalt märgata nagu püsivärvidel. Castingu juures on see hea, mis mulle meeldib, et see ei jäta peanahka mustaks. Poolpüsi kahjustab juukseid vähem(nii räägitakse).

Väidad, et täpselt sama värv püsib kuni järgmise värvimiseni? Kindel ikka, et castingust räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see koduleht küll ütleb, et katab halli. peaksin siis ikka võtma püsika? mul ei ole kõik juuksed hallid. peapeal juukselahku vaadates, siis hetkel torkab silma 5 halli karva 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 14:50; 13.04 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see koduleht küll ütleb, et katab halli. peaksin siis ikka võtma püsika? mul ei ole kõik juuksed hallid. peapeal juukselahku vaadates, siis hetkel torkab silma 5 halli karva

Kindlasti ära ennem püsikat võta kui oled selle poolpüsiga proovinud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 17:00; 13.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka meeles, et Casting peaks halli katma, aga ei kata. Olen värvinud heledate toonidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Loreal Casting Creme Gloss poolpüsivärv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.