Esileht Kodunurk Lõuna-aidaleedik? Kogemusi kellegil nende lendavate olenditega ?

1 postitus (kokku 1)

Teema: Lõuna-aidaleedik? Kogemusi kellegil nende lendavate olenditega ?

Postitas:

Soetasin omale hiljuti uue korteri. Vaatamas käies uurisin maaklerilt, mis liblikat ma laes märkasin. Maakler kehitas õlgu ja arvas, et ju tegu mingite liblikatega kes väljast valguse peale sisse lendavad avatud akna kaudu. No omast rumalusest ei uurind ennem millega ma võitlema pean hakkama. Nüüdseks teada googli abiga, et olendiks on lõuna-aidaleedik. Kuulutasin välja sõja nende vastu. Panin äädika pritspudelisse, pritsisin seinad ja kapid täis, lasin sellel haisul kaua mõjuda. Siis sõbranna tuli aurupuhasti/pesuriga. Lasime kõik köögikapid ja vahed tulikuuma auruga puhtaks. Siiani kerge äädika aroom kapis. Kõik nõud pesin puhtaks ja kuivained said visatud. Nüüd mis olen ostnud on mul pandud rõdule. Koristades leidsin mõne ussi taolise olendi, pigistasin puruks ja eritasid mingit rohelist vedelikku. Köök sai tõesti puhtaks tehtud. Õhtul kõik ok, hommikul kööki mines ikka liblikad laes nii 4 tk vahest 2tk. Elu täiesti häiritud. Vanas elamises olid pidevalt kuivained poolikutes lahtistes pakkides kindlas kapis. Iialgi pole sellist asja olnud. Nüüd uues elamises vihaga alustad juba hommikut kui vaja harjaga neid laest tappa. Ja kui ilusad laigud lakke jäävad neist 🙁 Kes oskaks nõu anda kuidas neist lahti saada!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Kodunurk Lõuna-aidaleedik? Kogemusi kellegil nende lendavate olenditega ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.