Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lutt

Postitas:

Beebi 1.kuune. Imeb väga oma rusikaid, kas peaks pakkuma lutti? Kas luti imemine segab rinnaga toitmist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas tänapäeva voldikus ja raamatus öeldakse, et enne esimest kuud lutti mitte anda ja no ka edaspidi mitte võimaluse korral. Mina oma kolmanda lapsega plaanisin ka mitte anda, aga paraku murdusin juba 2 nädala pärast. Rinnad olid väga lõhki ja beebi kasutas mind aegajalt lutina (st ei söönud, vaid niisama mõnules). Nii et peale luti andmist meil oluliselt rahulikum ja imetamine selle käes kannatanud pole.
Ka teist last ei seganud lutt.
Seda kahjuks ei tea, kas oleks parem lutsida lutti või rusikaid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai luti suhu oma elu esimesel õhtul, sünnitusmajas.
Loobus sellest iseseisvalt 8-kuuselt.
Täna on 1a2k ja rinnast loobumisest veel ei mõtle.

Meie jaoks ei mõjutanud lutt mitte kuidagi rinnaga toitmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No enamus lapsi siiski söövad kenasti rinnast edasi. Võibolla mõnd üksikut häirib. Minu esimene lasp sai nädalaselt ja teine 2-päevaselt luti, ei juhtunud midagi.

Aga – see käte suhu panemine ei tähenda luti soovib. See on normaalne eakohane käitumine. Kõik lapsed teevad seda. Jah, vanematvõibolla häirib, aga laps on rahul. Mul nt teine laps ärkveloleku ajal ei taha lutti, ainult magamiseks. Päeval on suus käed või kui trehvab, siis mõni mänguasi – aga ta alles hakkab haarama ja tihti pean aitama teda, et saaks oma igemeid sügad. Koguaeg närib oma sõrmi ja tihti istun tal kõrval ja hoopis sügan närimisrõngaga ta igemeid – see meeldib talle 🙂

Ehk siis – kui sa seni oled läbi saanud lutita, siis käte suhu panemine küll pole põhjus luti jaoks. Las lutsib oma rusikaid – kuu-kahe pärast hakkab haarama ja sisi juba närib mänguasju, mitte rusikaid 🙂 Tore, kui ta suudab ise oma vajadusi rahuldada ja ei vaja selleks kõrvalist abi 🙂

Luti suur miinuspool ons ee, et kui ta harjub sellega magama jääma ja lutt suust ära kukub, siis võib kisa lahti olla. Ja siis topi ööläbi seda lutti suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mu lapsed on paaril esimesel kuul lutti saanud. Toitmist ei seganud. Gaase natuke tekitas, kui liiga agaralt lutsutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kahtlane, kas ta sul üldse enam lutti võtma hakkab. Mina otsustasin juba enne sunnitust, et tuleb lutilaps ja toppisin luti pm teisel elupäval suhu. Ämmakas käis ja kobises korra haiglas, et rikun imetamisvõtte ära, aga kobisesin vastu, et ei riku ma midagi ja seni pole seda ka juhtunud, laps on üle kolme kuu vana. Ööunne jäämise õpetasin selgeks ilma lutita, sest seda ei taha, et öö läbi peaks lutti suhu toppima.

Mis puutub rusikatesse, siis minu titt topib neid ka suhu vaatamata lutile umbes viimased paar nädalat. Ahvi kannatlikkusega kisun rusikaid pidevalt suust välja ja jään seda tegema seni kuni see komme kaob, võtab siis kaua võtab aega. Olen arvamusel, et luti saab minema visata ühel hetkel, aga rusikat ja sõrmi kahjuks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.