Esileht Beebi ja mitmikud Lutt või tiss?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lutt või tiss?

Postitas:

Uhh. Kuidas saan aru kas beebi tahab tissi ehk süüa või lutti?

Ette tànades,
Noor ema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:57; 22.04 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi tahab alati tissi mitte lutti ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:11; 22.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi on 1kuune. Alati esimesena pakun talle tissi . Aga mingi aeg hakab ta nihelema ,tossi vàlja sülitama siis kohe uuesti tissi otsima ja nii jääbki,kuni ma ise loobun. 🙁 kas nüüd kõht täis ja tahab niisama imeda või miks ta teeb sedasi . Voi see tavaline käitumine beebidel?
Ette tänades,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:57; 22.04 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi on 1kuune. Alati esimesena pakun talle tissi . Aga mingi aeg hakab ta nihelema ,tossi vàlja sülitama siis kohe uuesti tissi otsima ja nii jääbki,kuni ma ise loobun. ???? kas nüüd kõht täis ja tahab niisama imeda või miks ta teeb sedasi . Voi see tavaline käitumine beebidel?
Ette tänades,

Minu mõlema lapse puhul on selline käitumine tähendanud, et miski segab. Proovi teda vahepeal krooksutada, kui nihelema hakkab ja siis pärast uuesti sööma. Samas imetamine paneb soolestiku tööle, seega võivad teda kõhugaasid ka häirida. Igaljuhul tee väike paus, laps õlale ja pärast jätkake. Selline käitumine ei tähenda kindlasti, et beebi tahaks nüüd hoopis lutti imeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 22:11; 22.04 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi ei oska lutti tahta, tahab alati tissi. Kui lutt oleks esmavajadus, siis sünniks kõik lapsed, lutt suus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 07:15; 29.04 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lutt peaks olema hädavajaduseks ainult (kui hakkab õues vankris karjuma näiteks). Normaalselt muidugi laps imeb ainult tissi, lutti kasutatakse ainult ema mugavuseks, mitte lapse heaoluks. Hea ema laseb lapsel nii kaua imeda kui laps tahab, eriti nii pisikese puhul. See stimuleerib piima tootmist ja tekitab lähedust. Kui lapsel on imemisvajadus rahuldatud ja kõht täis, laseb ta tissi lahti. Ainuke asi on see, kui laps tahab magades tissi liikumatult suus hoida – siis tuleb järk-järgult harjutada, et ta õpiks ilma tissita magama ja vahel võib selle protsessi juures lutt natuke abiks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tegelikult leidub lapsi, kes ei oska tissi lutsutada/mõnuleda tissi otsas nii, et piima ei voolaks. Mul mõlemad lapsed sellised – imemisvajadus suur, kõht täis ja tahaks niisama mõnuleda, aga seda va piima muudkui voolab peale ja häda käes. siis aitab lutt. mina ei tea, kuidas teistel see tissiotsas mõnulemine käib, aga minu lapsed pole kumbki osanud. esimene laps oli nädalane, kui jäi magama, minu sõrm suus – sest tiss ajas teda ainult närvi, kõht oli täis ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus nendega, kes ütlevad, et ei maksa tõesti lolliks minna selle tissiga. Mul on samuti poeg sündimisest saadik olnud kiire sööja. Tänaseks on 5-kuune ja söögikord kestab max 7 minutit. Tiss on toidulaud mitte mänguasi on tema moto. Läks samuti kohutavalt närvi algusest peale, kui piima pidevalt peale voolas, peale seda, kui kõht täis. Ja siis saigi luti. Põhiline on see, et lutt poleks ärkveloleku ajal pidevalt suus. Laps peab saama nö suhelda ja lutt ei tohi takistada arengut (koogamist, lalisemist, hiljem kõnet). Aga magamise, autosõidu ajal, ärevas olukorras lutt nüüd küll kurjast ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kolmest lapsest teine selline, kes tissi ei võtnud, toppis pöidla suhu, vaat siis sai selle asemele luti. Teised kaks ei saanudki teada, misasi lutt on (OK, esimene õppis teise pealt ära).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kolmest lapsest teine selline, kes tissi ei võtnud, toppis pöidla suhu, vaat siis sai selle asemele luti. Teised kaks ei saanudki teada, misasi lutt on (OK, esimene õppis teise pealt ära).

Mina ise imesin pöialt veel algklassides, aga luti sülitasin välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 07:15; 29.04 12:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lutt või tiss?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.