Esileht Pereelu ja suhted Ma armastan sind

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Ma armastan sind

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ex ikka rääkis vahel, kuidas ta mind armastab. Esimest korda ei mäleta täpselt, millal aga mäletan, et lõi mu pahviks ja tundsin, et ei suuda talle samade sõnadega vastata. Njuh, sinnapaika see jäi,suhe kestis siiski 3 aastat.
Praeguse mehega koos 7 aastat ja omal algatusel pole ta seda mulle öelnud, vahel olen nalja pärast veidi pinninud, siis ütleb, et jajah, armastan ikka vmt. Aga las siis olla, muidu täitsa asjalik mees, hoolib ja hoolitseb, seda on näha ja see ongi kõige olulisem.[/tsitaat]
Sama! Selle vahega et eksiga koos 7 aastat. Praegusega koos samuti 7 aastat ja pole öelnud omaalgatuslikult. Mõne kuu pärast sünnib meie esimene laps. Omavaheline tõmme ainult kasvab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Imearmas poeg??? Tõsiselt ka??? Uskumatu![/tsitaat]

ei noh,anna andeks,et ma oma lapsest nii vaimustuses olen..:) saa ka üks,siis tead mis tunne see on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:18; 19.01 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Imearmas poeg??? Tõsiselt ka??? Uskumatu![/tsitaat]

mul on ka imearmas poeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa jooksis mulle kunagi roosiga järgi. Ma isegi ei teadnud tema olemasolust midagi. Tal oli mingi komandeering käsil. Ütles mulle, et on minusse armunud. Kuukene hiljem avaldas armastust. Koos oleme olnud pea 12 aastat. Ja ikka veel ütleb ta mulle, et armastab mind. Ei korruta muidugi iga päev, aga alles paar päeva tagasi vaatasime ühte draamafilmi ja siis vaatas otse silma ja ütleski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]sellest, kas mees armastab või mitte, tuleb aru saada tema käitumist hinnates. sõnadega armastust väljendada kuigi veenvalt ei saa.[/tsitaat]

Olen Alfonssiga nõus. Ja tegelikult saab päris hästi mehe käitumisest ja tegemistest, kui ta Sind armastab! Alati ei olegi sõnu vaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat peale tutvumist. esimest korda ytles telefoni teel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda ütles, kui olime 6 kuud koos olnud. Siiamaani ütleb peaaegu iga päev, oleme 11 aastat abielus olnud. Mulle meeldib. Ei leia sugugi, et mees sellepärast vähem mees oleks, et ta julgeb oma tundeid väljendada. Käitumisega näitab ta armastust muidugi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi mis teema!
See on loomulik et öeldakse! Mingi pseudoteema ja eetlaste haiglane kinnisus on teema nimi!
Mis siin keerulist on, et seda öelda!?
Kus kuradi oma peamaailmas te elate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

annaabi ei ole loomulik. Väga tore on, kui öeldakse. Me oleme oma elukaaslasega koos olnud 2 aastat. Kohe kolisime kokku ja tema ütles mulle, et armastab mind juba enne kui suhe hoo sisse sai. Mina aga pole talle siiamaani öelnud ju :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii imelik, kui see ka pole, ma ei mäleta! 10a koos olnud.
Küll aga kirjutas ta mulle pärast esimest kohtumist (pimekohting), et on minusse armunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhmhhh…. pole kordagi öelnud ????
7 a kooselu, sellest 4 abielus. Masendav….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 2 nädala pärast, 14a koos

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:11; 29.10 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teagi, koos oleme paarkümmend aastat. Ehk siis kui mina ütlen, et armastan, siis ikka arvab, et tema ka – segaseks jääb keda siis, mind või ennast. Aga kui aus olla ega ma ei kujuta oma meest ette ka siiralt silma vaatamas ja sihukesi asju ütlemas. Küll ta armastab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole ka midagi keerulist. Aga mehega koos oleme 10 a elanud, kolm last on ka. Aga “ma armastan sind” pole ta kunagi ütlenud ja ei ütle ka ilmselt kunagi. lahku ei plaani minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun, et täiskasvanud inimene peab suutma öelda “ma armastan sind”. Kui on tunne, siis peaks seda ka ütlema ning paha ei teeks ka seda aeg-ajalt korrata. Aga mulle tundub, et mõne inimese jaoks on see armastuse avaldamine liiga aegsalt. Kui ikka esimestel nädalatel seda öeldakse, siis tähendab see väga suurt meeldimist, kuid minu arvates on “armastama” oleks selline sügavam, millest juba esimese armumise mull on hajunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne praegust elukaaslast, kes on seda mõned head korrad öelnud, olin seda vaid ühelt nokastanud sõbralt kuulnud. Armastust oldi avaldatud küll, aga teisiti, mitte sõnadega “ma armastan sind”. Aga eks nii mõnegi põhjamaa mehe kohta sobis see väike ütlus, et nad armastavad oma naist nii palju, et nad peaaegu ütlevad talle seda.
Aga ega mul endal need sõnad ka kergesti suust tule, need on ikka väga intiimsed. Siis kui ei ole isiklikud, kui need on ainult sõnad, võin öelda iga kell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 4-5 kuud peale suhte algust. Järgmine kord tuli mõne nädala pärast ja seejärel ehk umbes korra nädalas (vahel ütles tema esimesena, vahel mina). Nüüd, aastaid hiljem, ütleme alati enne magamajäämist ja vahel muudel juhtudel ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 08:12; 30.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mäletagi, meil käis kaua kassi-hiiremäng. Teadsin et meeldin temale, aga võttis aega. Ühel üritusel võttis mu tantsima ja läksime õue – siis purskas välja need sõnad (vist endalegi ootamatult). nüüdseks oleme 20 aastat abielus – imearmasatest poegadest on saanud suured mehed ja armastus on meie peres alati olemas.
Lihtsalt huvipärast – perekoolis võib mehe kohta öelda töll, mõttetu mees, oss jne – aga laste kohta imearmas öelda ei tohi, millest küll selline piirang. Nagu oleks hästi ütlemine patt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinda mees tema tegude, mitte sõnade järgi. Minu eks kordas ka tihti seda “ma armastan sind”. Tuli väljas, et samal ajal korrutas seda ka oma salaarmukesele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ikka õige küll, et tundub läägena, kuna pole kunagi armastust avaldatud.
Mu eksmees rääkis päevast päeva, kui väga armastab, esimest korda ütles juba kuu peale tutvumist. Läks ikka läägeks küll, alati \”nõudis\” vastust ka.
Kukkuge nüüd pikali, aga praegune mees pole 8 aasta jooksul kordagi öelnud, jah, kordagi, aga ma tunnen ta armastust 1000 korda rohkem kui eksiga. On öelnud, et olen talle kallis.

Järelikult lihtsalt ei armasta sind! Mees kes armastab ütleb selle alati ka mingi aeg välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ikka õige küll, et tundub läägena, kuna pole kunagi armastust avaldatud.
Mu eksmees rääkis päevast päeva, kui väga armastab, esimest korda ütles juba kuu peale tutvumist. Läks ikka läägeks küll, alati \”nõudis\” vastust ka.
Kukkuge nüüd pikali, aga praegune mees pole 8 aasta jooksul kordagi öelnud, jah, kordagi, aga ma tunnen ta armastust 1000 korda rohkem kui eksiga. On öelnud, et olen talle kallis.

Järelikult lihtsalt ei armasta sind! Mees kes armastab ütleb selle alati ka mingi aeg välja.

Ei pruugi olla nii. Mul oli “armastus”, kes oskas sõnu teha.. Ta lihtsalt oskas seda kunsti.. Paremini kui keegi teine, keda ma kunagi tundnud olen. Ta ei rääkinud kunagi läägelt.. alati diskreetselt ja otsa vaadates ja tunnetega. Nagu see päris päris..

Hiljem tuli muidugi välja, et see rääkimine ja armastuse avaldamine ja sellega naise hinge pugemine oligi tema trump. Kõik ju teavad, et naised armastavad kõrvadega.. Tema ka teadis ja teadis ka, et ta suudab seda enda kasuks pöörata..
Tegelikult olid need tunded sellised.. pisikesed 🙂 No eks tal midagi muidugi oli, aga mingi eluarmastus ma talle küll polnud. Kuigi tuleb tunnistada, et nii hingestatud, kauneid ja hästivormistatud sõnu ja esitust pole mina küll varem ega hiljem kohanud.
Aga pärast seda kogemust ei oska enam nagu väga hinnata ka seda “vaatas silma ja ütles, et armastab”.. Jura!
Too mulle parem tass teed siis kui ma olen ennast diivanil teki sisse kerra tõmmanud – 1000 korda parem armastuseavaldus. Praktilisem ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvipärast – perekoolis võib mehe kohta öelda töll, mõttetu mees, oss jne – aga laste kohta imearmas öelda ei tohi, millest küll selline piirang.

Sest perekoolis ei sünni kellelgi lihtsalt lapsed, vaid alati imearmsad lapsed ja see jääb silma. Paljud peavad vajalikuks seda rõhutada kohtades, kus see vajalik ei ole, näiteks tahetakse ääremärkusena mainida, et peres on ka lapsed, sel juhul peavad nad tingimata imearmsad olema. Samas ei öelda, et abiellusin selle superkuuma mehega, aga hiljem osutus ta tropiks. Või et olen ikka veel selle superkuuma mehega abielus. Aga lapsed lihtsalt peavad imearmsad olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 08:12; 30.10 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahan ikka lisaks tegudele ka sõnu kuulda. Abikaasa on mu kõige lähedasem inimene, parim sõber ja mu teine pool, räägime üksteisega kõigest ja ei ole piinlikust ega kohmetust. Ei kujuta ette, et saaks olla.
Esimest korda tulid just need sõnad üle huulte vast paar kuud pärast kohtumist. Seda, kui palju ta mind armastab ja jumaldab ja kui õnnelikuks ma teda teen, seda kuulen iga päev ja samuti ka näitab seda iga päev. Ka mina lausun talle sama ning hoolitsen selle eest, et ta iga päev seda ka tunneks. Siiani pole läägeks läinud, lihtsalt iga päev siin elus on soe ja helge ja armastust täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 kuud olime koos olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole ju oluline kas ja millal seda öelda. Oluline on see tunne, mis sellega kaasneb. Mõni suudab seda sõnadetagi edasi anda, teine lällutab nagu mantrat, ise ka ei usu, mida räägib. Kui seda öeldakse, sest nii on lihtsalt sobiv või kombeks siis see ongi läila ja muutub mõttetuks fraasiks, nagu sidesõna vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need 3 sõna on ikka nii intiimsed ja sügavad minu jaoks, et iga päev neid kuuldes ei suudaks küll enam tõsiselt võtta. See tunne iseenda sees, et ma tõesti armastan seda meest, pole ju pidev, see tekib mõnedel eriti lähedastel ja erilistel hetkedel ja enamasti ei tule need sõnad siis mu huulilt, ma lihtsalt naudin seda hetke – tunnetan. Olen kuulnud tõenäoliselt mõne korra, kuid esimest korda ei mäleta, aga tunnen seda armastust iga päev: hommikune kohvi, kallistused, sõnumid, minu abistamine kodustes toimetustes jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime nädalajagu tunde chattinud, kui tema poole tööasjus ennast “külla kutsusin”. Õhtu venis pikale lausa ööks. Terve selle öö vaid rääkisime ja kallistasime. Hommikul ütles ta mulle, et olen talle kallis. Siis möödus umbes 2 nädalat, kui ta tunnistas, et armastab mind. Ja mina teda ka.

Kusjuures mina olen alati olnud see naine, kes ei kannata läägust ega ka mitte tunnetest rääkimist. Aga temaga rääkides on mul tunne, et sõnadest jääb koguaeg puudu selle kirjeldamiseks, mida ma tunnen. Ja tema ütleb, et on samamoodi – sõnad liiga lahjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga temaga rääkides on mul tunne, et sõnadest jääb koguaeg puudu selle kirjeldamiseks, mida ma tunnen. Ja tema ütleb, et on samamoodi – sõnad liiga lahjad.

Siin on vaid kaks võimalust: kas mõlemad olete sõnakasutuses mitte eriti tugevad VÕI pole tunded nii kõrgel, et inspiratsioon tekiks.
Oodake, vaadake, ehk midagi muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda nii 2 nädalat peale suhte algust, aga me olime sõbrad päris pikalt enne suhtesse astumist. Nüüd utleb paar korda nädalas ikka ja ma ei arva, et see kuskilt otsast imal on. Ta ei tee sellest teatrit lillede ja shokolaadiga, vaid ütleb näiteks igapäevatoimetuste käigus ja lihtsalt suvalistel hetkedel. Armas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 08:22; 06.01 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px;”>Kägu kirjutas:</span>

Mulle on niimoodi otseselt armastust avaldatud vaid üks kord, kui ma olin ca 14a. Siis ühe klassivenna poolt
Pean ütlema, et minu jaoks on selline armastuse avaldamine ilgelt lääge.

sellepärast ongi lääge, et sulle pole armastust avaldatud. samamoodi nagu ei meeldi lilled naistele, kellele neid kunagi ei kingita ning samamood ei pea lugu abielu registreerimisest need, keda pole kunagi palutud…

abikaasa avaldas armastust paar päeva peale meie esimest suudlust.

See ei ole lääge tüüpilisele tavanaisele, kelle kohta öeldakse, et naine armastab kõrvadega.
Mulle avaldas mees armastust ühe korra paar kuud peale esimest kohtamist ja pole seda 20 aasta jooksul rohkem teinud ja ma pole isegi sellele mõelnud, et miks ta seda rohkem ei ütle. Kas peaks, kui seljataga on 20 imelist kooseluaastat?
Ja lilli, eriti potililli ma jumaldan, kuigi mu mees eelistab lillede asemel mulle pidevalt nt käsitööšokolaadi kinkida. Potililli ostan ma endale ise. Kas peaks sellest enda jaoks probleemi tegema?
Äkki üritaks mitte nii kitsalt mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma armastan sind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.