Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimata pesastumine võimalik?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Määrimata pesastumine võimalik?

Postitas:

Sain biocard baby eriti varajase testiga mingi õhkõrna triibu, punasteni mõni päev aega veel. On see testi viga? Määrimist küll pole olnud. On pesastumine määrimiseta üldse võimalik?
Ei julge neid teste rohkem teha, kardan korralikult pettuda. Aga suur ärevus on sees küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 21:32; 14.08 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuremal osal ei ole mingit määrimist pesastumise ajal, see pigem harvem nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga räägitakse, et õhkõrn triip ei oma mingit tähtsust. See oli tõesti ikka väga õrn triip. Ilmselt näen ilusat tonti seal, kus seda pole. Ja meeletult raske on visata peast ka seda teemat üldse, ning oodata punaseid. Oh seda naiste elu. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 21:32; 14.08 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole küll kordagi pesastumisega määrinud, 3 last olemas. Kui triip tuli õigel ajal ja on nähtav, kuid õrnalt, siis tõenäoliselt oled rase. Kui sa just ei oodanud 5 tundi ja ei keeranud testi lambivalguses et teist triipu iga nurga alt näha.

Tee paari päeva pärast uus test. Biocard on andnud ka valepos muidu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese lapsega määris, teisega mitte. 2 päeva enne päevi tuli biocardile umbes poole h pärast alles õrn triip. No ikka nii õrn, et mees ütles seda pole seal. Hakkasin iga hommik testima ja triip hakkas tulema õige aja sees ja üha tugevam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on ilma määrimiseta pesastumine võimalik ja isegi tavaline. Õrn roosakas määrimine on u 20% ainult pesastumise ajal ja ega sellest ka enne aruu ei saa kui tagantjärgi pos testi saades ja päevi tagasi arvutades, et ahhhaa, see oli sellest.
Õhkõrna triibu saab liiga vara testides.
Mina ootaks oma päevade tähtaja ära ja kui ei hakka, siis teeksin uue testi, loodetavasti on seal juba mitteõhkõrnad triibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm rasedust, 3 last, mina olen alati kõige tavalisema ribatesti teinud 9.-10. Päeval peale ov-d ja iga kord olnud vaid aimatav jooneke, iga kord olen kohe kondel olnud et olen rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota päev-paar ja tee veel üks test. Triip on triip, õrn või mitte, ma pigem usuks, et oled rase. Ja määrimine pesastumise ajal ei ole nii sage, et seda kõigil esimene peaks (olen 3 korda rase olnud, pole pesastumise ajal määrinud ühegi rasedusega). Kahe esimese rasedusega ostsin ka Biocardi testi, paar päeva enne eeldatavaid päevi tegin testi ja siis näitas positiivset juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimata pesastumine võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.