Esileht Kodunurk madratsid (kes hiljuti ostnud?)/vana madratsi äravedu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: madratsid (kes hiljuti ostnud?)/vana madratsi äravedu

Postitas:

H

Kes on hiljuti ostnud madratsi (ja voodi). Palun kiitke või laitke (ka teenindust). Huvitab Harjumaa piirkond, ka Tallinn. Kes oskab tuua täpse mudeli välja ja miks ta hea oli? Kes ostnud Dormeo madratsi, kuidas rahule jäite? Hinnaklass võiks olla normaalne, keskmine, ma ei ole rikas ja välja vaja vahetada 2 voodit/madratsit. Üks lapsele ja teine neiule.
Kas keegi on saanud ka sellist lisateenust, et on vana madrats ära viidud?
Aitäh, kes võtavad vaevaks jagada nii häid kui halbu kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Asko veebist mingi sooduka ajal kevadel ja seal oli võimalus, et viiakse vana madrats ära+ transport oli tasuta. Veebist tellides jäi mulje, et kohe paari tööpäeva jooksul saan kätte, aga pidin mingi kuu aega ootama, kuna seda värvi/mudelit ei olnud hetkel laos. Samas helistamise peale sain ilusti head teenindust, helistati tagasi ja vabandati ette taha ning öeldi, millal mu asjad kohale jõuavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna madrats ära FB grupi “tasuta asjad mida enam ei vaja” kaudu või siis anna kuldses börsid tasuta ära. Asko on suht kallis koht, mina olen ostnud madratsid mööblimajast, seal saada ka proovida. Kohalevedu on Tallinnas uksest ukseni tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna me elame suure aiaga majas ja panipaiku on, siis ma ei andnud üldse vana madratsit kuhugi ära vaid kasutame suvel aias telkimisel. Nt laste sõbrad külas ja tahavad telgis magada, vahel ka mõned täiskasvanud külalised (jaanipäev jne). Talvel saab ka mõnikord lastetuppa põrandale pandud ja külalislapsed peale magama. Hea soe, paks ja pehme külje all, palju parem kui täispuhutav madrats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime enda ja lapse voodisse madtstsid Pesapuust. Praegu ka soodukad seal. ostsime Hypnos Luna pocket- vedrustusega madtatsid ja meile väga meeldivad: http://www.pesapuu.ee/mööbel_ja_madratsid/vedrumadratsid_90x200/Vedrumadrats_Luna_90x200_HYPNOS_puuvill_vill
Vana madratsi äraveoks helistasin oma prügiveofirmale ja vedasid tasuta ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kah Pesapuust. Vedrumadrats Vesta oli, suuremale lapsele. maksis 90ga midagi. Tõime ise laost mehe töökaubikuga koju ja vana andsime sugulastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madrazzi maddrats.http://www.recticel.ee/index.php?page=madrazzi
Oletavalt parem, kui Dormeo. Eesti tehas teeb aga müüb ainult edasimüüjate kaudu, kelleks on ON24.ee ja DexIn. Viimases soovitan ettemaksu mitte teha, kuna juhatuses on ebausaldusväärne isik. Kui muidu ei saa siis tee vaid pool summast või osta koha peal olev mõõt. Samas kaks madratsit on ka juba hulgi nii, et soovitaks tehase müügiinimesega läbirääkimisi pidada. Saad kindlasti oluliselt magusama hinnaga,kui poes müügihind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk madratsid (kes hiljuti ostnud?)/vana madratsi äravedu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.