Esileht Väikelaps Magama jäämise harjutamine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Magama jäämise harjutamine

Postitas:

Tere! Mul laps 1a8k vanune. Vahel vaatan, et mu laps on eriline frukt. Ma saan aru, et “Ei” ütlemine käib arengu juurde, aga kui iga lause juurde kuulen ei…, isegi nt muki valvab nukukest, tuleb vastuseks “ei valva”. Ka mänguliselt raske meelitada. On kellegil samuti laps väga vastuhakkaja olnud?

See selleks. Põhiprobleem on magamisega. Eks ma olen ise selles süüdi, et haigusega panin last kaisus magama ja nüüd on sellega harjunud. Magama niisama ja kellegi teisega ei ole nõus minema. Muudkui ajab püsti, sipleb ja keeldub kõigest. Söömine on ka paras jant ja keeldumine iga söögikord.

Kuidas ma saan lõunatel teda harjutada magama nii, et ta ei peaks mul kaisus olema. Voodist ronib välja ja pikali niisama ei jää. Mis võiks aidata?Ilmselt ta siis lasteaias ka ei jää magama kui ta vanaemaga keeldub magama minemast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad ristis harjutadki! Soovitusi on sadu. Meil on ka pidev sõda lõunaunega. Soovid head undm ja sealt edasi lihtsalt talutad voodisse tagasi. Otsa ei vaata, ei jäta võimalusi läbirääkimisteks või mõjutamiseks.

Mis lasteaeda puutub, siis õpetaja on võõras, olukord teine ja ta võib magada nagu nott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Magama jäämise harjutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.