Esileht Beebi ja mitmikud Magama kussutamine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Magama kussutamine

Postitas:

Tere! Mul on laps kohe kohe 11 kuune ja endiselt pean teda süles magama kiigutama. Ma olen juba niiii väsinud, laps on suur kaa, 11 kilo. Ta on olnud pisikesest peale kohutavalt halb magama, on juhuseid kus ta jääb kergelt magama (nt tissitades) aga see on ikka pigem harv nähtus. Praegu on asi eriti hulluks läinud kuna varem oli minut või kaks kussutamist ja laps magas aga nüüd magama minek muutunud tunniseks võitluseks( muidugi terve see aeg ei kussuta)
Pisikesena jäi ka vankris magama ja autos aga enam ei sobi ka need. Ta on mul üldiselt kaa emmekas, kui saaks oleks terve päeva süles ja keegi peale emme ja issi ei sobi.
Andke nõu, kuidas laps ilma kussutamiseta magama saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:14; 23.08 07:20; 24.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps 1a3k ja ma olen pannud ta võrevoodisse, siis ise olen senikaua samas toas vaikselt, kuni ta uinub. Sõltuvalt päevast, kui ta on väga palju rahmeldanud, siis jääb suht kiirelt magama (5-15 min), aga teinekord on ka mul olnud nii, et õhtud on 2 – 2.5 h lapse voodi kõrval. Kui toast välja lähen ajal mil ta veel ärkvel on, siis hakkab kohe kisama. Klammerdub samamoodi, aga ma olen üksikvanem ja seega ta ongi vaid minuga harjunud.
Kui ta väiksem oli, siis ta jäi peale õhtuse piima joomist magama, aga selle kombe muutsin ära, sest muidu ei osanud ta öösel enam uinuda, kui piimapudeliga (seos magamajäämisega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:04; 21.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oligi üks selline õhtu, kus läks veidi üle 2 h enne, kui laps magama jäi. Oli küll päevasest rahmeldamisest väsinud, hõõrus silmi, aga voodis und ei saanud. Nüüd siis ongi alles minu aeg teha süüa ja muid toimetusi, mida pisikese kõrvalt muidu keeruline. Nutma ja karjuma ma aga teda kindlasti ei jäta. Sellist meetodit (meetod??) ma ei poolda.
Eks need esimesed paar aastat ongi sellised kaootilisemad, see aeg tuleb vastu pidada, siis läheb juba kergemaks. Jõudu meile! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:04; 21.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle vajaduse oled talle küll ise külge harjutanud. Kohe kindlast sa ei PEA teda süles magama kussutama. Võiksid ikka mingit kirjandust sel teemal uurida, on ka leebemaid neid nö unekooli meetodeid, kus last ei jäeta päris tundideks üksinda karjuma. Muidu oled mõne aasta pärast ikka veel olukorras, kus istud tundide viisi lapse kõrval, kuni ta uinub, loed talle iga õhtu 3 raamatut ette või jooksed poole ööni lapse toa vahet, et teda tagasi voodisse toimetada. Millegipärast võetakse seda paratamatusena, et väikelapse periood muudab su elu täielikult ja erinevad ebameeldivused tuleb lihtsalt üle elada. Aga ei pea nii olema. Lihtsalt algusest peale peab enda vajadustele ka mõtlema ja tuleb laps ka nendega arvestama panna. Usu mind – 3-4 aastased võivad beebidest sootuks hullemad “diktaatorid” olla, kui neil lastakse selliseks kujuneda. See paneb juba tõsise põntsu ka paarisuhtele, rääkimata ema närvikavast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru muidugi et ise harjutanud, aga mõeldes tagasi sellele kui ta päris pisike siis ma ei oskaks midagi teisiti teha…
Aga seda võrevoodisse magama panemist ja kõrval istumist olen proovinud. Ta on kohe püsti ja nõuab et ta välja võetakse. Vahet pole kas juures olen mina või mees, röögib seni kuni sülle saab. Olen proovinud ka ära minna juurest, siis mängib veidi omaette aga kui tüdineb siis selle asemel et magama jääda hakkab nutma. Meil on vist probleem rohkem selles et laps ei oska ise magama jääda, aga kuidas seda õpetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:14; 23.08 07:20; 24.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oligi üks selline õhtu, kus läks veidi üle 2 h enne, kui laps magama jäi. Oli küll päevasest rahmeldamisest väsinud, hõõrus silmi, aga voodis und ei saanud.

Laps oli üleväsinud.
Võta ta siis enda kõrvale kaissu voodisse, või enda kõhu peale. 11kuune ongi see emmekluse tipphetk. Ma kussutasin veel 2aastast last, jalad tilpnesid juba poole põrandani 🙂 mitte et ma seda soovitaks või uhke oleks 🙂 aga halvasti uinuja oli ta ka eluaeg. Nüüd on 4 ja magab iseseisvalt väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 10:07; 12.09 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodis kaissu võtmine ka ei toimi sest ta põgeneb ära kohe 😀 ainult siis püsib paigal kui tiss suus(lutti pole kunagi võtnud) aga magama jääb sedasi harva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 07:14; 23.08 07:20; 24.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lõpetasin täpselt sellel teemal kirjutamise: ***enesereklaam eemaldatud***
—————-
moderaator

Loodan, et saad sealt jõudu juurde:) Minu laps sai juulis kahe aastaseks, praegu jääb ta õhtul minu kaissu magama ja kui tahan, tõstan ta lihtsalt tema voodisse või jätan meie vahele magama. Lõunaunne jäämisel vajab ta ikka natuke sülesolemise aega – varem kussutasin ka tundideviisi. Mingi hetk ta lihtsalt kasvab sellest välja – ole kannatlik! Ma usun, et oled väsinud ja kurnatud, aga temal on veel raskem ja ta vajab Sind! Tal ei ole rohkem mitte kellelegi loota – ära vea teda alt;)

Jõudu,
Anyta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, et olid leidlik ja leidsid mooduse oma lapsele pakkuda seda lähedust, mida ta vajab:)
Kirjutasin just täpselt sellel teemal siin: ***enesereklaam eemaldatud***
—————–
moderaator

Loodan, et saad ka seal jõudu juurde:)

Anyta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid küll uhke olema, et leidsid endas jõudu see ära teha! Väga tubli oled!
Mina kussutasin kaa:) Kirjutasin just pikalt sellest, kui Sulle huvi pakub, loe kaa: ***enesereklaam eemaldatud***
—————
moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi “õpetada”….lihtsalt ole tema jaoks olemas, ta vajab Su lähedust ja soojust, Su armastust:)

Mina tegin nii: ***enesereklaam eemaldatud***
————-
moderaator

Jõudu:)
Anyta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult kalk suhtumine! Kuidas Sa saad nii rääkida oma lapsest, kes vajab lihtsalt Su lähedust, mida Sina talle anda ei taha, ei viitsi ja Sul ei ole mugav seda teha:/
“Kirjandus” mida siin lahkesti soovitad, on kahjuks lapse seisukohast väga ebaõiglane ja tohutul hulgal uuringuid on näidanud ja tõestanud, kuidas sellised “unekoolid” lapsi traumeerivad!

Sa ise tahaksid nutta täiest kõrist ja näha, kuidas keegi lihtsalt “harjutab” Sind sellega? Ära tee oma lapsele nii!

Ma Sinu asemel paluks oma lapselt andeks, et temaga nii käitunud olen! Just kirjutasin sellel teemal väga pikalt ja soovitan ka Sinul seda lugeda (selleks, et seda valmis kirjutada, uurisin reaalselt, millisel arvamusel on laste psühholoogid ning milliseid uuringuid on tehtud):
***enesereklaam eemaldatud***
—————
moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin siiasamma alla, mida/kuidas soovitaksite teha alates nullist, et laps ei harjuks magama jääma ei kussutades ega rinnal olles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ja jääb magama rinnal nagunii, s66mine ise väsitab lapse nii ära. Aga u 5-6k soovitatakse s66ta-mähkida ja panna veel ärkvel, aga unine laps oma voodisse, et lapsele seostuks magamajäämise koht=voodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 10:07; 12.09 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju abi olen saanud siit – Babywhispererforums.com.
Nad järgivad yhe tuntud briti nn beebilausuja õpetusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Magama kussutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.