Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmed Norrast?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mähkmed Norrast?

Postitas:

Kas keegi tegeleb Pampers mähkmete toomisega Norrast? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama huvi pärast küsin, et mis põhjusel peaks mähkmed Norrast tooma? Kas seal on need odavamad?

Mul üks tuttav ka kogu aeg räägib, kuidas ta elu sees Eestist mähkmeid ei osta vaid laseb oma rekkajuhist vennal alati Norrast kohe suure portsu tuua, kui vend Norra sõidule satub. Samas olen mitu korda küsinud, et miks sealt mähkmete toomine kasulik on, aga pole selget vastust saanud kunagi. Alati niisama keerutab (“oi, neid ei anna Eestis müüdavatega võrreldagi” või “kas sa siis ei teagi, et kõik toovad mähkmeid Norrast, kui võimalik” või “see on ju nii kasulik” ja otseselt vastust ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norras on jah mähkmed odavamad, ka ilma allahindluseta ning ka kvaliteet on parem. Ka soomest tasub tuua just kvaliteedi pärast, seal alede ajal ka väga head hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju need siis odavamad on?? Paari euro pärast ei näe küll mõttet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on tuttav Norrast toonud. Nr 4 pampers 78 tk 9.- umbes. Hind soodne ja kvaliteet hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa toob ka Norrast, Rema1000 mähkmeid, nende pakk maksab 2.10€ ja kvaliteet on nendel palju parem kui meie Liberotel ja Pampersitel.
Ka Pampersid on Norras odavad, seesama pakk, mis Eestis maksab 19€, on seal 8€.

Aga soovitan silma peal hoida fb grupis Taani mähkmed, seal müüaksegi neid odavaid Norrast ostetud mähkmeid, varsti ehk lisanduvad sinna ka Pampersid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmed Norrast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.