Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )

Teema: Mai beebid 2017

Postitas:

Lepatryyn, kui vana sa oled? Palju lapsi ja kindlasti tuleb see seitsmes ka ära ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis 7. mai on tähtaeg kalkulaatorite järgi. Panin ûhe päevaga puusse! Ilus kuupäev!
Käisin eile arsti juures ja 20 ndal lähen ultrasse. Praegu on viis nädalat pluss kaks päeva. Sai täna juba testid ja proovid tehtud, ûle antud. Andmeid näen siis järgmisel korral. Nûûd on mul väsimus kerge tekkima ja pean enne ööuinakut ûhe ôhtuse tukkumise tegema. Suigun sellise mônusa olemisega unne nagu oleksin kartulipôllult tulnud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi enam hommikul peale ei lähe, pealegi jôin seda niigi heal juhul pool tassi ära ja sundisin end ennem kohvitassi korralikult sööma. Nûûd ei taha kohvi ja sel juhul ei pea ma enam end sundima kohe hommikust sööma. Mulle meeldib naabrinaise enda tehtud morsimaterjal! Joon seda paremini kui vett ja väga hea enesetunde annab. Siiski jalutamas käies on veepudel kotis kaasas ja joon seda isegi et tûhjaks arvestades seda et ma vett olen tarbinud ûldjuhul vähe kuna minu sôbrad on alati olnud kuumad joogid nagu kohv tee ja kakao! Nûûd isud on tugevad. Kas morss, ôun, praad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 39 :). Vanim laps juba täiskasvanud, elab eraldi. Mina üritan kohvi piirata, aga üks-kaks tassi läheb ikka päevas, üritan piimaga juua. Muidu oli must ja ilma suhkruta ja pigem paar-kolm tassi päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 30 aastane, esimene laps. 5 aastat üritasime ja lootust ei antud, aga võta näpust. Just siis kui me mõlemad mehega loobusime ja hakkasime eluks teisi plaane tegema, otsustas üks väike tegelane siiski tulla. See positiivne rasedustest on minu jaoks nii ulmeline, et ma käin päevas vähemalt kaks korda seda testi vaatamas ega ma asja omale ette ei kujuta.
Tunnustest on ainult valusad rinnad ja ühel päeval oli korraks ka selline tunne, et kohe oksendan. Istusin wc poti ääres ja ootasin, aga kõik jäi ikka sisse. Süüa ei taha midagi, kõike peab sisse suruma.
Hetkel enda arvutuste järgi rasedust 5+3 ja esimene arstivisiit on 20.sept.
Kuna olen suhteliselt aktiivne, siis kavatsen terve raseduse vältel trenni edasi teha, lasen treeneril omal kava sobivamaks kohandada.
Ja kõige naljakam on see, et ma olen 100% kindel juba, et tuleb tüdruk. Juba enne rasedaks jäämist nägin unes tihti tumeda juuksepahmakaga ja pruunide silmadega beebitüdrukut. Ja eile hakkas mees jumalast lambist tüdruku nimesid välja pakkuma, kuigi ma polnud oma sisetundest talle midagi rääkinud. Eks siis tulevikus saab näha, kas seda sisetunnet ikka saab usaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna oma triibud. Kahtlustasin juba natuke ja seetõttu olen juba päris mitu testi teinud, millel kõigil olid aimatavad triibud. Täna hommikul (mitte küll esimesest uriinist) tegin clearblue digitaalse rasedustesti ja sain vastuse “pregnant”. Oi küll ma olen õnnelik. Ainult murelikuks teeb, et olin paar päeva jubedas nohus ja nüüd on huulepeal herpes. Laps on kolmas ja triipe püüdnud 4 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ônnesoovid ja ònnistatud ja kaitstud raseduse aega teile naised! Meloora minul on 5 nädalat ja neli päeva! Minu liikumine seisneb pidevas jalutamises. Hoiab kintsud vormis ja kaks poissi on juba ees et askeldamist ja liikumist on piisavalt ???? aga sul peaks tähtaeg olema sel juhul 8 mai.
http://www.ultraheli.ee/raseduskalkulaator?type_id=1&date=31.08.2016&week=&day=&ok=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduskalkulaatori järgi on tähtajaks 8.mai. Ma nii rahul selle ajaga, mis beebi on oma tulekuks valinud.
Mulle just koitis, et kui beebi tuleb sõnni tähtkujust, siis meie pisike pere koosnebki ainult sarvilistest. Ma ise kaljukits ja mees jäär. Ei pea tähtkujusid oluliseks, aga lihtsalt lahe mõelda, et sarvikud koos.

Tegelikult ei jõua arsti aega ära oodata, sest mulle teeb vererõhk veidi muret. Pea käib tihti ringi ja silme ees jooksevad mustad täpikesed. Ja pole vahet, kas olen püsti või istun. Loodan, et pole midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meloora mul on ka 20 sept UH 🙂 tähtajaks oleks mul 19mai, naljakas oleks kui sünnikski 19 sest siis oleks pesamunal keskmise pojaga ühel päeval sünnipäev 🙂 Tunnustest on ainult päevade ära jäämine ja rasked ja valusad rinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meloora aga siis sport vist pole hea mõte.. ma siin mõtlen et isegi väikese raseduse juures võib pildi eest ära lüüa et ega sa millegagi üle ei pinguta? Ma väsin ka kiiresti aga tihti annan endale puhkust et vb sul oleks vaja nüüd alguses aeg maha võtta..
Mul on ka UH 20-ndal.
Mina olen 31.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel olengi tagasi tõmmanud ja piirdunud kepikõnniga ja sedagi mitte iga päev. Ei tahagi enne midagi sama koormusega tegema hakata kui arstiga konsulteerinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Minul täna 5+5. Hommikuti käin koertega jalutamas 1-1,5h, no ja pärast seda alaselg valutab korralikult. Ei taha teadagi, mis raseduse kaugemas perioodis toimuma hakkab.
Hommikuti ärgates pole nagu midagi aga kui natuke liikuda, siis hakkab seest keerama. Õnneks hommikusöök kohe otsa ja enesetunne jälle super.
Hetkel olen 2,5h üleval olnud ja juba haigutan. Ainult magaks aga üritan toimetades seda väsimust eemale peletada.
Vaikselt hakkab üle viskama see vetsu vahet jooksmine. Ei saa vetsust väljagi, kui tunnen, et põis hakkab varsti jälle täituma.
Ma vaatan, et enamus siin lähevad 20.09 ja ennegi arsti/ämmaka visiidile, kuigi minust vähem rasedust. Ma ise panin ITK-sse aja 29.08 ja sain alles 23.09. Väheke kadedaks teeb (heas mõttes). Esimese rasedusega olin pelgus arvel aga sünnitasin üldse väike maakonna haiglas. Sel korral tahaks ITK-sse, isegi ei tea, miks just sinna tõmbab!
Ausalt öeldes ei ootagi ämmaka aega, pigem meeletult kardan, siis ju selgub tõde, kas süda lööb jne. Tunnused ka sellised kergemad, 3-4+ nädalal olid korralikumad. Mäletan, et esimese rasedusega poissi oodates oli iiveldus ja paar korda alguses oksendamine 4+ kohal.
Viimasest rasedusest 8a möödas, mind võib vist liigitada jälle esmarasedaks. Ootan nagu intensiivsemaid tunnuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Minul täna 5+5. Hommikuti käin koertega jalutamas 1-1,5h, no ja pärast seda alaselg valutab korralikult. Ei taha teadagi, mis raseduse kaugemas perioodis toimuma hakkab.
Hommikuti ärgates pole nagu midagi aga kui natuke liikuda, siis hakkab seest keerama. Õnneks hommikusöök kohe otsa ja enesetunne jälle super.
Hetkel olen 2,5h üleval olnud ja juba haigutan. Ainult magaks aga üritan toimetades seda väsimust eemale peletada.
Vaikselt hakkab üle viskama see vetsu vahet jooksmine. Ei saa vetsust väljagi, kui tunnen, et põis hakkab varsti jälle täituma.
Ma vaatan, et enamus siin lähevad 20.09 ja ennegi arsti/ämmaka visiidile, kuigi minust vähem rasedust. Ma ise panin ITK-sse aja 29.08 ja sain alles 23.09. Väheke kadedaks teeb (heas mõttes). Esimese rasedusega olin pelgus arvel aga sünnitasin üldse väike maakonna haiglas. Sel korral tahaks ITK-sse, isegi ei tea, miks just sinna tõmbab!
Ausalt öeldes ei ootagi ämmaka aega, pigem meeletult kardan, siis ju selgub tõde, kas süda lööb jne. Tunnused ka sellised kergemad, 3-4+ nädalal olid korralikumad. Mäletan, et esimese rasedusega poissi oodates oli iiveldus ja paar korda alguses oksendamine 4+ kohal.
Viimasest rasedusest 8a möödas, mind võib vist liigitada jälle esmarasedaks. Ootan nagu intensiivsemaid tunnuseid.

-teemaalgataja-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ju sama viis nädalat ja viis päeva ja 20 on UH..aga eks seda aega antakse nii kuidas jagub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Rasedus päevade järgi 5+3 TA 9 mai. Ise arvan, et pigem hiljem kuna viimasest rasedusest pole tsükkel veel taastunud. Kodus on ootamas kohe aastane plikatirts.

Iiveldus kimbutab aga mitte nii hullult kui esimesega, samuti on külla tulnud tappev väsimus.

Palju õnne kõikidele kaaskannatajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just väsimus on suur ja täna jääb maale minemata. Ei jaksa asju kokku panna. Minu meelest ainult päevade järgi saabki arvestada olenemata eelnevast tsüklist. Et 5+3 on sul täitsa ôige arvestus.
Minul on tähtaeg 7 aga mees ûtleb et pane kirja, üheksas! Eelmise raseduse tähtaja panigi mees mul paika ja täppi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB grupp ka olemas 🙂 https://www.facebook.com/groups/951591708300753/?fref=ts

Triibud tajusin ära kui rinnad kummaliselt pakitsesid, test tehtud 8.09. Tegu kolmanda tibuga!
Ja muidugi see väsimus! Ei taibanud ära eelmine nädal, kuna oli raskem aeg ja tegemist rohkem, siis arvasin, et lihtsalt väsinud… aga kui see nädal lõunal lampi 3 h magasin.. siis ei o lnud väga kahtlust. Kahtlusi tekitas ainult see, et kaasa magas koos minuga 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kaasootajad! Kõike imelist meile!
Aga selle grupiga ei liitu ma kohe kindlasti, sest selle liikmeid näeb iga mats kellel facebook – palun ärge tehke suletud gruppe, hiljem, kui rasedusest maailm teab, võib olla, aga palun tehke grupp täiesti salajaseks praegu. See ka hoiatuseks nendele, kes juba liitusid: kõik näevad, et sa sellises grupis oled :/
Imeilusat uut nädalat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 23:44; 19.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see grupp on nüüd salajaseks tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kurk natsa paks aeg ajalt et tahab ikka iiveldada aga ôuna söömine aitab edukalt selle vastu. Rasvast väga ei taha. Täna oli kartuli munasalati isu. Lasin mehel tuua. Näonahk teeb trikke ja juuksed vahepeal langesid päris palju. Vb tôesti rauapuudus aga seda granaatôuna ei suuda ka igapäev süüa. Môtlen et kas nüüd pregnacare tabletid teevad midagi paha vôi hoopis ei saa ma sealt vitamiine kätte. Kuidas teil praegu kulgeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ultrahelis. Rasedust 6+4 ja pisikese süda lõi kenasti. Sain pildi ka oma mõnglist. On teine umbes 7mm pikk juba 🙂

Tarbisin ka vitamiine, Pregna+Omega, ning mul tekkis äge allergiline reaktsioon. Tõenäoliselt vitamiin B1 suhtes. Mul pole elus kunagi ühtegi allergiat olnud ning olen neid vitamiine ennegi tarbinud ja nüüd siis selline lugu. D-vitamiini ja foolhapet võtan eraldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liisbethi kas sa vôtad ainult foolhapet ja D vitamiini? Minul on praegu 6+2. Liisbethi kas sinu raseduse tuvastamine oli ainult ultraheliga? Ma käisin viiendal siis vôeti emakast mitu proovi ja määrati tavapärased muud analüüsid proovid aga ultrasse saan 20 ndal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka eile oma esimesed triibud 🙂 Oleme proovinud juba aasta ja ei mõhkugi. Nüüüüd siis lõpuks.

Viimased päevad algasid 18.09, ehk, et.. Sain kohe päris vara teada. Tehtud kolm testi ja kõigil päris rasvased triibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei-hei ????
mina nägin esimest korda oma triipe 1. septembril ning arvutuste ja kalkulaatorite kohaselt on minu tähtajaks 30. aprill 🙂 aga tulin igaksjuhuks siia ka, tähtaeg on ju nii piiri peal. ja tore muljetada 🙂
esimene arstiaeg on mul järgmine esmaspäev ITK’sse. niii muretsen 🙂
vahepeal olen teinud vähemalt miljon testi, et olla kindel .. kuid lugesin täna, et peetumise korral ei pruugi test seda kohe näidata :(nii kardan peetumist!
sümptomeid mul eriti polegi .. iiveldav VÄGA harva, süüa võin kõike, kuid kohvi- ning rasvaste toitude isu on kadunud. õnneks 🙂 samuti kimbutab aeg-ajalt väsimus .. kuid miskit muud polegi. kõht läheb ka rutem tühjaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tegelikult IVF abil see rasedus. Kodus kasvamas ka 2.a tütar, seega teine rasedus see mul. Kuna IVF-ga on täpselt teada, millal viljastumine toimub, siis varajane Benu rasedustest näitas juba 10 päeva peale viljastumist triipe. Kaks nädalat peale siirdamist oli veretest, mis oli positiivne ja nüüd UH-ga tuvastatud südametöö. Ämmakale saan oktoobri alguses, siis võetakse arvele ka juba.
Muidu vist on nii, et ämmakad eriti enne 8-9 nädalat visiiti kokku leppida ei taha. Selleks ajaks on kõik siis juba ilusti näha ja kindel.
Tean, et see ootamine on nii pikk. Aga eks see rasedus olegi ainult üks suur suur ootamine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, palju-palju õnne! Ning piisavalt väike vanusevähe on nii tore 🙂 Lastel ka lõbusam.
Mind ennast on nii ära hirmutanud jutud peetumisest, kardan seda kui tuld. Üritangi elada päev korraga, end hoida ja esmaspäevani kannatada. Tahaks juba kinnitust, et mu sees teine elu kasvab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse et seda mida sa usud see saab sulle ja hirmule ei tohi ust avada! Tuleb see mis tulema peab et igatepidi loe positiivseid teemasid et summutada hirme. Môttel on ka jôud taga et ära teadlikult endale stressi loo. Vastupidi, loe positiivseid teemasid. Saad lahti hirmust mis toob vaid kahju. Kui su fookus on hirmul siis saab see vaid kasvada hoolimatta sellest mis edasi tuleb. Hirm vôtab väga tugevad juured alla et fookus on vaja mujale panna. Sa veedad oma päevad palju kergemalt kui loed häid asju. Mina nt ykskôik mis hirmu vôi muu halvava emotsiooni puhul annan selle palves Jumalale ja palun kaitset Jeesuse nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkun mai ootajate rivist… Täna hakkas verejooks ja arst ütles, et on peetunud. Peaks olema 7+3, on 5+3 ehk kaks nädalat maas ja lootekott tühi. Jõudu kõigile ootajatele, loodan liituda pea uuesti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahju lepatryyn 🙁
Käisin ka täna arstil ja ultarheliga oli näha ainult tühi lootekott (arvestuse järgi täna siis 6+5), tagasi kahe nädala pärast, kas on midagi tekkinud või mitte. Arst muidugi ütles, et nii vara paljudel pole näha ja seni kuni raseduse tunnused on, on hea. Niiet nüüd kaks nädalat murelikku ootamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepatryyn kui tagasi siis juunikuuse vôi on sul tsûkkel nii et ov on lähiaeg? Ootame sind tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.