Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )

Teema: Mai beebid 2017

Postitas:

Lepatryyn, nii kahju.. Aga edu uuel ringil 😉

Ootusärevus, mul oli esimese lapsega ka nii, et 6-ndal nädalal oli ainult see lootekott näha. Kutsuti ka kahe nädala pärast uuesti näitama ja siis oli kõik ok- süda lõi ja krevett oli kenasti pildil. Tookord oli mul ikka õnnis teadmatus ja ma ei osanud isegi muretseda. Lõppes kõik hästi 🙂 Seekord oli juba 6-ndal nädalal näha kõik. Saad praadida korralikult! Aga suurima tõenäosusega on kõik korras! Tuleb alati valmis olla oma õnne vastu võtma 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin nii vaikne ja jätan saripostitaja mulje, aga pean jagama oma mõtteid. Hiljuti kurtsin sümptomite puudumise üle. Hetkel on mul 7+1 ja ilmutas end selline asi nagu superväsimus. Vaevu seisavad luugid lahti päeval. Magan koos oma kaheaastasega lõunauned koos, aga viis tundi und jääb päeval ikka puudu.. Ainult magaks! Ja just öösel on vaja vetsus käia paar- kolm korda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest facebooki grupist on saanud? Saan aru, et salajane, aga hetkel siis liituda ei saagi.
Mul hetkel 6+0, arstile alles 3.10. Saanveel mõnusalt oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eile 6+0. Ilmselgelt veel kuskil hõisata ei taha aga vaikselt käin siin piilumas. Endal 3 laps tulemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 7+1 ja kurk on ebameeldivalt paks. Söön päris palju, et seda iiveldust summutada. Môned päevad on loiud ja päeval ning ôhtul enne ööd vaid tukuks. Vetsus käimine häirib magamist juba. Näiteks täna öösel ei jäänudki kohe magama. Hiljem käisin veel korra vetsus aga siis polnud probleemi uuesti magama jääda. Usun et vetsus käisin kolm korda vähemalt. Aus olles on öösel vetsus käimine nagu pohmas olemine. Selline kibe olemine on. Ma jôudsin juba vahepeal môelda et tegemist on minu kolmanda ja viimase rasedusega et pärast praegust rasedust rohkem lapsi ei planeeri. Kahe esimese lapsega suisa oksendasin aga rasedused olid siiski nagu möödaminnes. Nüüd vanuse kasvades (32 saan) isegi väikese raseduse puhul on selline irooniline tunne et aga mul on ju vaja veel kaheksa kuud lasta kanda.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 33 ja olen ka kolmandat korda rase. Poisid, esimene on 16a ja teine 11a. Rasedust naudin nii kuis saan. Tõenäosus,et ootan kaksikuid ei ole ka välistatud 🙂 Rase olen tänu IVF-ile. Kalkulaatori järgi 6+2. Homme on UH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb-grupiga saab eelpool toodud lingilt taas liituda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 16:43; 05.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, sain käidud. Kalkulaatorite järgi peaks olema pisi 8nädalane, UH näidas aga 6 nädalast ja 1 päevast sõstart. Järgmisel teisipäeval käin teise arsti juures Tõnismäel ära, siis paistab, kas pisi on mu sees kasvanud või jättis selle juba pooleli .. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga facebooki grupp endiselt suletud, ehk selle liikmeid näevad kõik. Kas palun keegi teeks salajase grupi? Siis saab ainult emailipidi lisada 🙂
Jaksu teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 23:44; 19.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul UH-s käidud. Mannatera vastab suurusele 6+1, 5mm ja isegi südame tegevus on olemas 🙂 järgmine visiit on 4okt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka täna ultras ära ja sain kopitud pildi ka. Kuulsin südamelööke ja täna peaks olema 7+2 kuid ultraheli tegija ütles et mul on 7+5. Olen kuulnud sellest et ultras võetakse kaks nädalat maha (sinna mahuvad punased kuni ov-ini) ja arvestasin sellega aga näed pakub rohkemat. Loote suuruse järgi peaksin olema rase juulikuu lõpust aga siis hakkasid päevad (alates 31 juuli). Ma tänan Jumalat et kõik muud näidud on korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine ultra on kuu aja pärast kahekümnendal taas aga vahepeal 3 okt saan ämmaka juurde keda ma pole veel näinud ja kes võtab mu arvele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Catu ultras vaadataksegi loote suurust ja seda tegelikult saab määrata alates ov-ist. Kalkulaatori järgi arvestame sisse päevade esimese päeva kuni ovini ehk siis 14+-. Ma siit perekoolist seda kusagilt välja lugesingi et ultras üldjuhul mõõdab kaks nädalat maha ja teadsin sellega arvestada. Googelda perekoolis, sellest on siin varemgi juttu olnud. Muretsema kyll ei pea. Naljakas mina sellega arvestasingi aga sind on ära ehmatatud.. aga googelda kindlasti.. Mina olen nt selle dilemma ees et kas ultra siis ei arvutagi maha punaste aega kuni ovini ehk siis arvutab loote suurust mis peaks vastama ovi ajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan jõudma järeldusele et mõnel lihtsalt on suurem ja mõnel väiksem loode aga arenevad ühtmoodi ja vb võtavad suurema kasvu hiljem. Nagu koolilastega..kasvavad nii erinevalt üksteisest üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis määratakse raseduse suurus loote pikkuse järgi, mingeid nädalaid seal kindlasti maha ei võeta. Kui loode on ultrahelis väiksem kui päevade järgi arvutatuna, siis on järgmised võimalused: 1) ovulatsioon oli hiljem; 2) mõõtja tegi mõõtmisvea; 3) rasedus on peetunud.

Kuni 12. nädalani on kõik looted praktiliselt ühesuurused. Ei ole nii nagu koolilapsed, erineva kasvuga. Sellepärast on KV ultrahelis määratud tähtaeg üldiselt kõige täpsem. 13.-14. nädalast hakkavad lapsed oma tempos kasvama ja näiteks 20. nädala ultrahelis ei saa enam loote suuruse järgi tähtaega täpselt määrata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta mul alguses laua taga ütleski, et peaks olema 8 nädalat, kui küsis mu päevade viimast päeva.
Paanika on suur, igatahes. Peale selle, et muretsen, ei ole mul täna ega eile olnud iiveldust ega ka rinnad ei valuta enam. Oeh 🙁 Mure mure otsa, aga eks teisipäeval selgub 🙂

Teistele kaunist murevaeset ootust! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miski ei klapi siin. Sinu jutu ja ultra järgi peaksin olema rasestunud enne ovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Catu mul on täna 8 nädalat ja eile siis ultras arvutuste jargi 7+5 ja eile oli mul hommik iiveldusevaba. Lôpuks ometi. Et nv oli mul raske. Ja täna on enam vähem. Loodan et iiveldus ja rindade tundlikkus läheb ruttu ûle. Eks see ole individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest facebooki grupist on saanud? Saan aru, et salajane, aga hetkel siis liituda ei saagi.
Mul hetkel 6+0, arstile alles 3.10. Saanveel mõnusalt oodata.

Facebooki grupp sai muudetud tagasi kinniseks, aga nimi sai muudetud lihtsalt “Mai 2017” ja kaanepilt ka muduetud, lilled, et ei oleks otsest seost beebidega.
https://www.facebook.com/groups/951591708300753/?fref=ts
eks oodatud on samuti kõik soovitused seoses sellega, kui kellelgi on mingeid ettepanekuid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saab ju salajaseks ka muuta? Nt annad oma e maili ja siis kontakteerutakse sinuga. Ja nii saavad soovijad lisatud. Mina nyyd taotlesin aga soovin et see tehakse salajaseks ära kasvôi lôpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 21:46; 30.08 21:56; 02.09 09:31; 02.09 09:40; 21.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kirjutasin viimase kommi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saab ju salajaseks ka muuta? Nt annad oma e maili ja siis kontakteerutakse sinuga. Ja nii saavad soovijad lisatud. Mina nyyd taotlesin aga soovin et see tehakse salajaseks ära kasvôi lôpuks.

jah, saab küll salajaseks muuta 🙂 Kuidas soov on? Kui see on takistuseks liitumisel, siis ma ei näe põhjust, miks mitte muuta salajaseks.

Kuidas siis liitumine ära organiseerida? emailidega? kuhu ja kellele need emailid saata tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:14; 21.09 12:15; 21.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saab ju salajaseks ka muuta? Nt annad oma e maili ja siis kontakteerutakse sinuga. Ja nii saavad soovijad lisatud. Mina nyyd taotlesin aga soovin et see tehakse salajaseks ära kasvôi lôpuks.

jah, saab küll salajaseks muuta ???? Kuidas soov on? Kui see on takistuseks liitumisel, siis ma ei näe põhjust, miks mitte muuta salajaseks.

Kuidas siis liitumine ära organiseerida? emailidega? kuhu ja kellele need emailid saata tuleb?

sain aru vist nüüd, et ma annan oma emaili ja siis need, kes soovivad liituda, annavad sellest mailile teada? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:14; 21.09 12:15; 21.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah sa void teha e maili mis ei sisalda su täisnime ja sinna laekuvad soovijad ja sa saad nad ise lisada. Nad annavad oma nime sulle teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah sa void teha e maili mis ei sisalda su täisnime ja sinna laekuvad soovijad ja sa saad nad ise lisada. Nad annavad oma nime sulle teada.

No selge 🙂
oma soovist teada anda siis nurrnjau(ätt)gmail(punkt)com
andke siis oma soovidest teada 😉
Ma siis muudan grupi taas salajaseks ja liitumise emaili põhiseks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.09 12:14; 21.09 12:15; 21.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane postitus siis minu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun Teiega veidi hiljem. Grupiliikmed on siiski avalikud ja mina soovin oma mannatera veel saladuses hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Ühinen ka teie meeldiva seltskonnaga. Tegemist esimese väga oodatud beebiga.
Kalkulaatori järgi tähtaeg 28. mai. Arstile 5. oktoober.
Enesetunne hea, väsimust ja iiveldust veel ei ole. Rinnad on rasked ja valusad.
Küsimus, kas arvele võtab arst või hoopis ämmaemand? ma natuke võhik, ei oska nüüd midagi peale hakata oma triipudega 😀

Lily

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minu 2 triipu tuli täna ja tähtaeg on 27.mai, seda pesamuna olen oodanud 7 aastat, kodus on mul tütar 20a ja poeg 10a!
Kõigile kaunist ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8. nädalat arvutas mul tol hetkel ämmakas ning siis tegi imestunud näo päeh, kui mu loode 6 nädalane oli. Samas võttes arvesse seda, millal minu puhul viljastumine olla võis, siis on 6 täiesti loogiline ajapikkus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.