Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )

Teema: Mai beebid 2017

Postitas:

Mina sain oma triibud eile. Eelmisel kuul lõpetasin pillide võtmise, ei lootnud kohe rasedaks jääda ja natuke muretsen, kas kõik ikka korras, sest õigeid päevigi polnud ju vahepeal. Tegelikult tundsin juba kaks nädalat tagasi, et olen rase. Aga seeaeg testid veel ei näidanud, tegin eelmine nädal isegi Benu varajast, aga ka see oli negatiivne. Kõht valutas aeg-ajalt, mõtlesin, et eksisin sisetundega ja küllap need päevad ikka tulevad.. olekski pidanud arvutuste järgi nädalavahetusel hakkama, aga ei midagi. Otsustasin eile, et teen ikka uue testi ja siis ilmus juba ka teine jäme triip 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega, täna hommikul 2 testi andsid mõlemad positiivse vastuse. Lõpetasin 2 kuud tagasi Nuvaringi kasutamise, kuid ei osanud arvatagi, et nii kiiresti triibud saan. Raseduskalendri järgi oletetav tähtaeg 25.5, sama kui 12 aastat tagasi esimese lapsega oli 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Triibud sain paar päeva tagasi. Kalkulaatori järgi tähtaeg 28.05. Tulemas kolmas laps.
Arstile panen aja oktoobri keskpaigaks, enne seal nagunii suurt midagi teha ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 07:29; 27.09 12:11; 27.09 18:45; 30.09 13:54; 20.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun kaa. Triibud sain kätte juba enne päevi seega suht väga kohe peale ov. Ja ülepäeva tehes muutusid ka triibud tumedamaks. Arstil ka juba käidud ja südamelöögid olid olemas. Hetkel kalkulaatori järgi 6+1. Algas kõik tundlikkest rindadst ja imelikust maitsest hommikuti suus. Praeguseks hetkeks on tugev iiveldus ja oksendamine mis kuidagi järele ei taha anda. On kellelgi veel sellist muret, mis teie selle vastu teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere emmed! Liitun ka Teiega.
Tegin hommikul testi ja sain oma triibud kätte.
Hetkel peaks siis olema 5+3 ja beebit ootame 24.maiks.
Andke nõu, millal peaks arstile minema 🙂

Ilusat ootust meile kõigile!
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!
Käisin siis lõpuks oma esmasel visiidil ära. UH vastas päevadele, 7+5 siis täna. Tähtaeg 07.05.2017! Süda lõi ilusti.
Sain meeletult pabereid ja rasedate raamatu/kaardi, kuidas keegi nimetab, ka endale. Järgmine visiit alles 14.11. Kuu aja pärast KV.
Tahaks nii väga juba hakata teistele rääkima, mitte sõpradele, vaid just vanavanematele. Kuid ootame KV ära ja siis räägime.
Isenesest iiveldus alles ja keset päeva (ehk siis praegusest ajast) on iiveldus kõige hullem, kuni magama minekuni. Süüa ei julge miskit. Oksele ei hakka aga kohutav karusell küll.

-teemaalgataja-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine ultra on kuu aja pärast kahekümnendal taas aga vahepeal 3 okt saan ämmaka juurde keda ma pole veel näinud ja kes võtab mu arvele.

Minu need paar lauset väärisid miinustamist aga kuidas? Prr ma loodan et miinustaja on keegi väljastpoolt seda teemat kes on lihtsalt ebaadekvaatne ja ei muud! Kui mingite kontroll kuupäevade miinustaja on maikuu sünnitajate hulgast siis ütlen sellele inimesele et ole inimlikum! See teemavaldkond siis mingeid miinustajaid kyll vist ei tauni. Camoon siin on tegu lapseootus aja ja arengu vestlustega mitte õhtulehe rubriigi kommide olelusvõitlusega. Olen käinud erinevate aastate mingi kindla kuu sünnitajate rubriikides ja on olnud meeldiv lugemine sest tegemist on olnud kokku hoidmisega! Mingeid miinustajaid polnud sinna ära eksinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uutele triibulistele soovin palju õnne ja edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine ultra on kuu aja pärast kahekümnendal taas aga vahepeal 3 okt saan ämmaka juurde keda ma pole veel näinud ja kes võtab mu arvele.

Minu need paar lauset väärisid miinustamist aga kuidas? Prr ma loodan et miinustaja on keegi väljastpoolt seda teemat kes on lihtsalt ebaadekvaatne ja ei muud! Kui mingite kontroll kuupäevade miinustaja on maikuu sünnitajate hulgast siis ütlen sellele inimesele et ole inimlikum! See teemavaldkond siis mingeid miinustajaid kyll vist ei tauni. Camoon siin on tegu lapseootus aja ja arengu vestlustega mitte õhtulehe rubriigi kommide olelusvõitlusega. Olen käinud erinevate aastate mingi kindla kuu sünnitajate rubriikides ja on olnud meeldiv lugemine sest tegemist on olnud kokku hoidmisega! Mingeid miinustajaid polnud sinna ära eksinud.

Ah mis sa neist miinustest ja plussidest üldse vaatad? Neid negatiivseid olevusi on igal ajal ja igal pool. Vb oli sinu teksti miinustajal lihtsalt nii suur kibestumine, et sa üldse last ootad ja temal ei ole õnnestunud? Tahan lihtsalt öelda, et ära tee üldse välja. Siin foorumites ei jagata miinuste ega plusside eest auhindu niikuinii, seega let it be! Vb läheb mõnel negatiivsel sellest päev paremaks, kui saab kellelegi teisele (antud juhul siis sinule) miinuseid laduda? Sina aga oled sellega teinud ju tegelikult oma päeva heateo ära – tegid kellegi päeva paremaks. 😉

PS! Ise ootan ka mai alguses perelisa, kuid siin olen seni vaid lugemas käinud, sest tahan enne kindel olla, et lapsega kõik korras on kuna eelnevalt oli mitu katkemist juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh hea sôna eest! ????
Ole väga ônnistatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi vitamiine võtab juba? Kui jah siis milliseid?
Kuidas üldse läheb teil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 07:29; 27.09 12:11; 27.09 18:45; 30.09 13:54; 20.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan Eleviti ja täna käin apteegis ostan Omegat juurde. Mind hakkasid vaevama ka kõrvetised see nädal, niiet pean ka selle vastu midagi soetama.
Homme on kauaoodatud UH päev, kaks nädalat tagasi oli ainult lootekott näha. Loodan, et südametegevus on nüüd ikka olemas. Igasugused tunnused pole küll ära kadunud selle ajaga, ehk on see hea märk.
Kuidas teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on uh kõik hästi.
Ma pole isegi arstile aega veel pannud aga kuna käin erakas siis seal pole pikka järjekorda. Aja panen vist nii et umbes 8 ndl täis oleks.
Vitamiine lähen alles ostma.
Tunnustest, hommikune iiveldus on minul õhtul ja ainus asi mida tahaks on kohvi. Kõik ajab kiiresti närvi ja nina töötab täie võimsusega (mis mind jubedalt häirib).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 07:29; 27.09 12:11; 27.09 18:45; 30.09 13:54; 20.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2 nädalat ootamist sai täna läbi. UH-s käidud, sain häid uudiseid, südametegevus oli ilusti olemas 🙂 See on ikka uskumatu tunne kui sa näed esimest korda südamelööke, pisarad voolasid õnnest (praegugi nutan seda kirjutades :)).
Taustainfoks veel, et esimene rasedus (ivf), siiani pole kordagi kasvama läinud, vanust 38, varasemalt lapsi pole.
Aitäh kõigile kes siin kaasa elavad, igasugune toetus on väga oluline :)) Ilusat päeva kõigile!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain omale põiepõletiku, nüüd ootan külvi vastust et mis ravi saan. Seni joon palju teed ja vett ja katsun hoida ennast (mida aga on keeruline teha kuna olen homme pika vahetuse tööl, haiguslehte ei saa kuna alles lõppes lapsega haigusleht).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 07:29; 27.09 12:11; 27.09 18:45; 30.09 13:54; 20.10 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun mai beebidega. Rasedusest sain teada juba 3+4 nädalal, kui päevasest uriinist tehtud test näitas selget teist triipu. 4+4 tehti veretest ja ultraheli, ultrahelis oli näha lootekotti. Nüüd on 7+3 ja nädala lõpus kohtun esimest korda ämmaemandaga. Eeldatav tähtaeg on 20. mai.

Raseda vitamiine võtsin juba pool aastat enne kui hakkasime üldse proovima. Täppi läks esimese korraga ja tegemist on ka esimese rasedusega (vanust 25). Ühtegi rasedusvastast vahendit me mehega kasutanud pole peale “ohtlike” päevade jälgimise, millest siis said “soodsad” päevad 😀 Seetõttu polnud mu organism hormoonidega rikutud ja ovul oli päevapealt ette teada. Vaatamata sellele oli nii kiire rasestumine ikkagi üllatuseks 🙂

Öeldakse, et nii vara veel uudisest ei maksa teatada, aga meil juba pere ja lähemad sõbrad teavad 🙂 Mulle kui rasedale annab see küll jõudu juurde, kui tunnen kuidas lähedased toetavad ja rõõmustavad koos sinuga. Eks ma olen siin perekoolis kõik õudusjutud läbi ka lugenud ja vahepeal tulevad igasugused hirmutavad mõtted pähe. Nüüd üritan neid teemasid mitte lugeda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Positiivse testi sain 20. september. Eelmisel reedel käisin ämmaemanda juures kus tehti ka ultraheli ja süda juba lõi ilusti 🙂
täthtajaks 26.05.2017

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu täna hommikune visiit arstile kulges väga positiivselt ????
Mannatera süda tuksus ilusti ja kõik tundus hästi olevat, nädalaid on 8+2. Ära tulles sain kaasa hunniku pabereid. KV on 7.nov ja arst 10.nov. Sümtomitest on mul ainult öised vetsu vahet käimised ja rindade tundlikkus. TA peaks olema 15.mai ????
Esimesi tukseid nägin 6+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralik triibusadu siin! Ootusärevus, sinu üle eriti hea meel!

Minul rasedust 9+6 tänaseks ja eile võeti siis ametlikult arvele ka. Nüüd ootan veel kuklavoldi uuringut, mis kahe nädala pärast ja Oscar testi vere annan homme ära.

Ikka on minu rasedus kulgenud tunnusteta. Ainult väsimus kimbutab. Ei usukski, et rase olen, aga kui rasedakaarti jms vaatan, siis vist olen ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean kahjuks siit grupist lahkuma. Olen suuremast kurvastusest juba üle saanud nüüdseks ja loodetavasti õnnestub mõne aja pärast mõne teise grupiga liituda.
Teistele aga mõnusat ootamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nädalaid kohe 7 ja kimbutab suur iiveldus. Mis seda leevendaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil läheb?
Minul tänase seisuga 10+3, ikka korralikult iiveldab õhtuti. ????
Kõht on mõnus ees, varjata raske. Muidu nagu tip-top olla. Aaa rinnad kole suured ja veresooned paistavad välja. No ei ole ilus vaatepilt.
Andsin täna vereanalüüsi ja uriiniproovid ära.
Kuna pole tln inimene, siis kasutasin juhust ja hüppsin prismast läbi. Seal see “osta ära” kampaania. Sattusin beebi riiete juurest mööda kõndima ja no muidigi hakkasin neid asju vaatama. Lõpuks ostsin ühe body. Minu jaoks oli segadust tekitav, kui kätte jäi s80, see oli ju nii pisike. ???? Ja kui s56 kätte sain, siis olin tâitsa kohmetu. ☺️Selgeks aga sai see, kui neid tite riideid näppisin:
1) minu sees tõesti kasvab väike inimene
2) täitsa lõpp, kui väiksed võivad olla ühed riided.

Kunagi oli siin juttu fb grupist…vist. Igatahes, kas see veel eksisteerib ja kuidas saaks sellega liituda?

-Teemaalgataja-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb grupiga saab liituda nii, et kirjutad nurrnjau@gmail.com ja sind võetakse vastu 🙂
Meie käisime ka mehega poes ja no ei saanud mööda kõndida nendest pisikestest bodydest, ostime ka oma esimese ära 🙂 nädalaid 9+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin sellele meilile juba 3.oktoobril meili, et soovin liituda. Siiani midagi toimunud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saatsin ka nädal tagasi taotluse aga fb-ki gruppi pole ikka pääsenud.

Kel siis mai alguses tähtaeg, kas kellegil KV aeg see nädal on? Põnevad ajad ees. ???? Mina KV uuringule täpselt nädala pärast. Vaikselt hakkab ärevus sisse tulema, alles sain oma triibud ja juba paistab I trimestri lõpp!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on päevade järgi tähtaeg 8.05 ja kv on juba ülehomme kolmapäeval. Väike närv on sees küll, kuna olen lisaks emakas oleva hematoomi tõttu nn. säästval režiimil. Loodan lisaks kv-le kuulda ka seda, et hematoom on ära kadunud ja saaks normaalset elu elada.
Õnneks hakkab ka iiveldus ja oksendamine järgi andma. Väsimus on veel probleemiks, igal hetkel magaks.
Kas keegi plaanib juba varsti ka kuskil rasedate joogas käima hakata. Ise uurin Pärnu võimalusi, tahaks ikka natuke liigutada ja samas lõdvestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meloora, mul on ka tähtaeg 08.05 ja täna sai just 11 nädalat täis. Kuidas sulle nii vara tehakse kv uuringut? Mulle pani ÄE aja alles 02.11 kv-ks. Loodan, et sul kõik hästi läheb.
Mulle tundub, et iiveldus alles võtab mul tuure, alguse poole nii ei iiveldanud 🙂 Õnneks ei ole seda iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 07.05.17! Esmaspäeval KV(12+1n), nagu ma aru olen saanud siis seda teostataksegi 11-13. nädalani. Esimese lapsega käisin ma 11+5n.

Minul iiveldus hakkab juba täitsa järele andma. Võrreldes raseduse alguse iiveldusega, siis praegune on lill selle kõrval. ????

Siin kuidagi vaikseks jäänud?! Kas olete kolinud fb-ki? Kohta kuhu mind ei võeta, sama moodi ootan, mil mind sinna lisatakse. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.08 19:00; 30.08 22:03; 05.09 22:58; 09.09 09:26; 09.09 09:26; 23.09 15:31; 12.10 19:56; 17.10 18:46; 18.10 11:38; 26.10 14:50; 28.10 13:37; 30.10 17:37; 04.11 19:50; 05.11 20:09; 28.11 18:50; 20.02 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kv-s käidud. Igatepidi eeskujulik laps. Kuklavoldi mõõt oli 0,95. Kõik riskid olid väga madalad, süda lõi korrapäraselt. Arst ütles, et täielik aktivist, üldse paigal ei seisnud. Ise vaatasin ka, et käed muudkui käisid. Lõplikuks tähtajaks 8.mai asemel sai 05.05.2017.
Endal süda nii rahul nüüd ja ultrahelis ainult positiivseid asju kuuldes tulid ikka õnnepisarad silma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kätte jõudnud 9+4 nädal. Natuke mures olen, sest iiveldust pole üldse olnud, rinnad pole kasvanud, kui alguses tundsin lõhnu tugevalt, siis nüüd ei märka ka selles erinevusi. Ainult väsimus on peal. Kardan, et äkki on peetunud. Esimesel kohtumisel ämmaemandaga temaga rääkida ei saanudki ja ühtegi proovi ega uuringut ka ei tehtud, sest ütlesin, et ei soovi KV ultraheli ja vb üldse ei taha ultrahelisid. Siis mulle räägiti pikalt nende olulisusest ja pandi uus aeg, et vahepeal saaksin otsustada, et mida ma tahan ja kas tahan üldse seal ennast arvele võtta. Nüüd siis ootan oktoobri lõppu, et teada saada, kas ikka rasedusega kõik korras ja et mind lõpuks arvele ka võetaks. Vähemalt mees räägib, et ma rase mis rase ja peaks rõõmus olema, et iiveldust ega muid vaevusi pole. Püüan teda uskuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.