Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Tere! Mina olen juurde võtnud 5,5 kg (enamus sellest viimase kuuga) – ämmaemand arvas, et veidi palju. Kõhuke on täitsa ees, aga mitte väga suur. Sellele vaatamata on mind hakanud piinama seljavalud – paar-kolm korda päevas ja aegajalt ka öösel 🙁 Õnneks lisaproovid mingit põletikku ei näidanud. Ju siis poja kasvab ja muud põhjust ei ole – tema nimel olen nõus kannatama 🙂 Kas kellelgi veel juba nii vara selg valutab? Puhkusele alles 1 kuu enne tähtaega, so. 20. aprill (kui just seljavalu varem ei sunni minema). Ostnud veel midagi ei ole, aga vaikselt vaatan vankreid – kus mida pakutakse. Rõõmu ja tervist kasvamisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin oma teksti muuta natsa, aga ei lubatud enam .. kustutasin Ara ja kirjutan uuesti. Olen juurde v6tnud 12kg. Juba algusest saati hakkasid lisakilod tulema. SOOgiisu kaotust pole olnud ja yles pole ka midagi tulnud. 6htused magustoidud tuleb nyyd yle vaadata…Pole kunagi kaalu pidanud jAlgima, ju siis sellepArast see mul 6nnestunud ei olegi. Tunnen, kuidas sOOgiisu kasvab hetkel..oi oi oi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minul kaalu on tulnud juurde nüüdseks 3,5kg. Mul ka seljavalud juba praegu, enamasti küll öösel, ärkan koguaeg ülesse kuna ühes asendis pikalt olles jääb selg nii valusaks. Istuda ka pikalt ilma seljatoeta ei saa. Haiguslehel olen juba praegu (öise töö tõttu), aga dekreet algab 7.märts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetkel jälle mure küüsis…liigutusi hakkasin tundma võrdlemisi hilja, 20. nädala paiku. Eelmisel nädalal läks mullitamine üsna tugevaks, korra rahmeldas beebi nii, et ehmatasin täiesti ära, et kuidas nii kõvasti saab 😀 Ja siis võttis rahulikuks…ja nüüdseks on juba 4-5 päeva olnud rahulik, tugevaid mükse pole tundnud, kerged mullid on, aga kui käe panen peale, siis ei tunne midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirsi6is kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen hetkel jälle mure küüsis…liigutusi hakkasin tundma võrdlemisi hilja, 20. nädala paiku. Eelmisel nädalal läks mullitamine üsna tugevaks, korra rahmeldas beebi nii, et ehmatasin täiesti ära, et kuidas nii kõvasti saab 😀 Ja siis võttis rahulikuks…ja nüüdseks on juba 4-5 päeva olnud rahulik, tugevaid mükse pole tundnud, kerged mullid on, aga kui käe panen peale, siis ei tunne midagi. [/tsitaat]

[small]09.01.2013 mai-emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ämmakas just küsis, et kas liigutused on ühtlased, või on vaiksemaid päevi ka. Paar päeva tagasi oli veel liigutuste tundmine täitsa pidev (isegi päevasel ajal tööjuures müdistas korralikult). ÄE ütles, et kui peaks mingi vaiksem periood tulema, et siis ei maksa üldse muretseda, et kui lapsel toimub kasvuspurt, siis nad üldjuhul pidid vaiksemalt võtma. Ja eile oligi nii, et liigutusi tundsin ainult õhtul, kui magama hakkasime jääma ja siis oli ka ainult paar müksu. Kui ämmakas seda juttu poleks rääkinud, siis ei teagi, kas oleks muretsenud ka või. Sest täna ka pole veel miskit tundud. Muidu ikka tavaliselt hommikul ja õhtul müdistas. [/tsitaat]

Nii et ära muretse 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et peaks ka miskit kirjutama. Dekreeti peaksin jääma 13.03. aga tegelikult olen terve raseduse kodus istunud. Hakkan vaikselt hulluks minema, pole enam lihtsalt teha midagi kodus. Sai magamistoas remont ära tahtud ja nüüd lihtsalt veeretan päevi öhtusse. 29. lähen jälle UHsse, äkki siis saab teada kumb tuleb, siis saaks kasvöi kudumisega päevi sisustada. Pisike rahmeldab köhus korralikult, õhtuti enne unumist, paneb elukaaslane ka käe köhule ja siis hakkab naerma, kuna kohe kui käe paneb saab vopsu kirja. Kaalu on juures 3kg, enesetunne on suurepärane, vahest elukaaslane tuletab meelde et olen rase 😀 Kõhuli saan siiani magada, ei ole ebamugav, aga olen üritanud et ikka täitsa köhuli ei magaks. Üldjoones olen rõõmus rase. Sain eile teada, et veel üks tuttav hakkab emaks saama. Kunanagine klassivend kes on ka mul naaber saab juuni alguses isaks, söbrannal on 15.juuni tähtaeg, et meil tutvusringkonnas päris beebide rohke aasta see. Ainuke asi mis mind kurvaks teeb on see, et köik sõbrannad on kuskile kadunud, kuna ma ei käi enam pidudel ja peale 10t õhtul pole jalutama läinud nendega. Aga siis kui söbrannal mees soome tööle tagasi läheb, siis helistab iga päev et mis ma teen ja see tebb päris kurvaks mind, et tulen alles siis meelde kui kedagi teist ei ole keda kutsuda. Nüüd sain oma mure ära räägitud.

Olge rõõmsad ja ilusat ootamise aega !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]siltsu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtlesin, et peaks ka miskit kirjutama. Dekreeti peaksin jääma 13.03. aga tegelikult olen terve raseduse kodus istunud. Hakkan vaikselt hulluks minema, pole enam lihtsalt teha midagi kodus. Sai magamistoas remont ära tahtud ja nüüd lihtsalt veeretan päevi öhtusse. 29. lähen jälle UHsse, äkki siis saab teada kumb tuleb, siis saaks kasvöi kudumisega päevi sisustada. Pisike rahmeldab köhus korralikult, õhtuti enne unumist, paneb elukaaslane ka käe köhule ja siis hakkab naerma, kuna kohe kui käe paneb saab vopsu kirja. Kaalu on juures 3kg, enesetunne on suurepärane, vahest elukaaslane tuletab meelde et olen rase 😀 Kõhuli saan siiani magada, ei ole ebamugav, aga olen üritanud et ikka täitsa köhuli ei magaks. Üldjoones olen rõõmus rase. Sain eile teada, et veel üks tuttav hakkab emaks saama. Kunanagine klassivend kes on ka mul naaber saab juuni alguses isaks, söbrannal on 15.juuni tähtaeg, et meil tutvusringkonnas päris beebide rohke aasta see. Ainuke asi mis mind kurvaks teeb on see, et köik sõbrannad on kuskile kadunud, kuna ma ei käi enam pidudel ja peale 10t õhtul pole jalutama läinud nendega. Aga siis kui söbrannal mees soome tööle tagasi läheb, siis helistab iga päev et mis ma teen ja see tebb päris kurvaks mind, et tulen alles siis meelde kui kedagi teist ei ole keda kutsuda. Nüüd sain oma mure ära räägitud.

Olge rõõmsad ja ilusat ootamise aega ![/tsitaat]

Mul rasedus sama kaugel, dekreeti lähen samuti 13.03, ja olen ka kogu raseduse haiguslehel olnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna analüüse andmas (veri ja uriin), lisaks gtt(glükoosi taluvuse test). Küll oli tüütu, 3 korda võeti verd, esimene kord lihtsalt tava analüüsiks, siis peale seda jõin 330 mg glükoosi (see tuleb endal apteegist osta, kes veel ei tea) ja tunni aja pärast võeti teine vereproov. Lõpuks peale seda tuli veel istuda tunnike ja siis kolmas proov. Kokku siis aega 2 tundi. Õnneks oli mees kaasas ja sõitsime linna vahel niisama ringi.
Nüüd neljapäeval lähen ämmaka juurde, eks siis kuuleb kuidas proovid olid. Üldine enesetunne on nii ja naa. Tihti läheb kõht kõvaks (eriti pingelistes olukordades), magada ei saa…pidev wc ralli. Uinun 2 paiku. Kaalu tõus 10 kg. Nädalaid kokku 25 millegiga.
Nüüd hakkas nohu ka. Töölt võiks ära tulla aga samas on hirm, et mis ma siis kodus peale hakkan. Vahest on hea tunne ka see kui oled tööst väsinud. Ja palk on ka muidugi hea asi kuu lõpus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kotkapoeg küsiks nüüd kohe selle glükoosi taluvustesti kohta, pean sinna homme hommikul minema.
Sa ütled et sõitsite ringi, kas see tähendab, et saan vahepeal ära käia? Ja kaks tundi millest siis see aeg olenes – mu sõbranna istus paar kuud tagasi seal ligi 6 tundi ?!
Samuti selle plöga ostmine, et ma lähen kohale haiglasse ja siis saadavad mu seda ostma või peaksin nüüd täna kuhugi apteeki veel tormama ja ostma…mida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba eelmise pildi tegemisest ongi 2nädalat möödas 😀
Seekord panin kõik pildid ritta, mis olemas on.
Nii on kohe kenasti kõhukasv näha 😀
http://www.hot.ee/enialvus/vordlus5.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase postitaja pildiseeria on nii vägev 🙂 Oleme ise kh üritanud ikka 2 nädala tagant pilti teha, aga taipasime seda alles 21. nädalal, niiet eriti pole veel jõudnud pildistada. Tahtsin uurida, et kui mitu korda on teil uh’d tehtud ? Minul hetkeseisuga 2x + alguses tehtud sonograafia tupe kaudu, arst ütles, et järgmine uh on 37. nädalal, niiet kui asi nii läheb siis me vb ei saagi teada kumb tulemas on. Arst pakkus 70% poiss aga ei midagi kindlat. Liigutustega on nii, et päeval rahmeldab, siis kui minagi liigun ja õhtuti on rahulikum, ei tea kas väsib ära päevas ja magab aga igastahes saan rahulikult pikutada/istuda. Kõhu pealt liigutusi olen max 3x tundnud ja elukaaslane pole kordagi tundnud veel. Reedel lähen igakuisele tavapärasesse kontrolli ja eks siis kurdan mured ära, aga õnneks neid väga ei ole.
Aga ilusat ootust meile kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka GTT (glükoosi taluvuse) test tehtud. Protseduur oli sama, mis Kotkapoeg1 kirjeldas, ainuke vahe oli see, et ise ma küll seda glükoosijooki ostma ei pidanud, laboris tehti see nende poolt valmis. Kokku andsin verd ka siis 3 korda ja kaks tundi läks kokku. Vahepeal sain ka tunnikaupa ringi jalutada ja oma asju teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka GTT test tehtud, kohal olin 2 tundi. Vahepeal kuskil jalutamas ei käinud, sain mõnusasti lebotada ja raamatut ja ajakirja lugeda. Otseselt seal palatis kinni ei hoitud, kui tahtsid, võisid ka jalutama minna.
Joogi ostsin küll ise, ämmaemand kohe ütles, kui saatekirja kirjutas, et lähed ostad ise apteegist ja andis mulle väikse infolehe, et mis jook ja kuidas eelneval õhtul peale kaheksat enam süüa ei või jne.
Polnud midagi hullu see kaks tundi seal veeta ja verevõtmisega on meist nüüdseks vist igaüks juba harjunud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aiaiaiaiai… kolasin praegu netis ringi ja leidsin sellise pildi:
http://g1.nh.ee/images/pix/574×0/3c089793/file33165057_ffd913cd.jpg
Ja niiiiiiii kõva ploomi isu tuli praegu, et ei tea kohe mida ära annaks, et neid oma aia ploome saada ….
Täitsa lõpp :S

pilt sellest artiklist pärit: http://www.aialeht.ee/news/puuviljad/ploomide-soomine-tostab-tuju-ja-aitab-kaalu-langetada.d?id=26078117

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juba eelmise pildi tegemisest ongi 2nädalat möödas 😀
Seekord panin kõik pildid ritta, mis olemas on.
Nii on kohe kenasti kõhukasv näha 😀
http://www.hot.ee/enialvus/vordlus5.jpg%5B/tsitaat%5D

niiii lahe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul üldse küsimus selle GTT testi kohta. kas seda tehakse valikuliselt? mul juba nädalaid 24+4 ja keegi pole tahtnud midagi teha.. ämmakas alles 1.veebruar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]AnnaL kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kotkapoeg küsiks nüüd kohe selle glükoosi taluvustesti kohta, pean sinna homme hommikul minema.
Sa ütled et sõitsite ringi, kas see tähendab, et saan vahepeal ära käia? Ja kaks tundi millest siis see aeg olenes – mu sõbranna istus paar kuud tagasi seal ligi 6 tundi ?!
Samuti selle plöga ostmine, et ma lähen kohale haiglasse ja siis saadavad mu seda ostma või peaksin nüüd täna kuhugi apteeki veel tormama ja ostma…mida?[/tsitaat]Mina käisin Magdaleena polikliinikus seda tegemas. Viin sinna ka alati oma proovid (korralised) sest see mul kodu lähedal. Läksin nö analüüside osakonda ja sealt mulle tõesti öeldi, et glükoos peab olema kaasas. Ma siis jooksin apteeki ja sealt küsisin. Ütlesin, et mul on vaja teha glükoosi taluvuse test. Andis mingi pruuni vedeliku mis maksis peaaegu 8 euri. Kui aga testi hakati tegema küsis protseduuritaja, et kas pulber on kaasas. Ma siis küsisin, et mis pulber, mulle anti mingi vedelik. Siis vastas, et aaaa teil on siis valmis lahus olemas. Ma ise arvan, et pulber on apteegis odavam, uuri. Magus on see plöga, õudus mul läks 5 min jooksul süda täitsa korraks pahaks aga noh kannatab ära. Mina jah käisin ära. Kuna ma polnud ka haiglas vms kohas. Mees sõidutas mind mööda linna tund aega, siis läksime tagasi. Siis andsin verd ja siis jälle rallisime tund aega ringi. Nii see aeg kulus natuke lõbusamalt. Mina olen nii püsimatu inimene, et 2 h oodata kuskil fuajees on talumatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaalikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul üldse küsimus selle GTT testi kohta. kas seda tehakse valikuliselt? mul juba nädalaid 24+4 ja keegi pole tahtnud midagi teha.. ämmakas alles 1.veebruar[/tsitaat]Minule ämmakas ütles, et üldiselt tehakse seda 24-25 rasedusnädalal aga ma ei tea kui kohustuslik see on. Kuna olen 10 kg kosunud, siis kurtsin kaalu üle ja pakuti, et ehk on suhkur kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalikas – seda testi tehakse niipalju kui ma aru olen saanud ikka jah valikuliselt. Minu saatis ämmakas sellepärast et kosusin esimese 3 kuuga 13kg võrra (niiiii halb oli olla ja ma ei teadnud mis mul viga on ja siis ainult sõin 😀 ).
Testist endast siis niipalju, et käisin täna ära. Kuna mu ämmaemand polnud öelnud et peaksin midagi kuskilt hankima minema ( käskis vaid saatekirja ja rasedusraamatu kaasa võtta) siis läksin ikka seda teed, et eks näis mis saab ja Maarjamõisas all apteek olemas oleks saanud kohe kiiresti osta ka vajadusel.
Vaja mul seda siiski ei läinud – võeti veeniveri ja näpuveri anti katseklaasi sarnase pudeliga kohutav valge kleepuv väga-väga-väga magus plöga juua ja siis võeti veel 2 korda tunniste vahedega verd ( tore torkimine – näen nüüd välja nagu narkar 😀 )
Aga jah, kuna olen nüüd harjutanud juba mitmeid kuid kenasti hommikuti söömist siis oli päris raske minna hommikul söömata ja seda jubedat jooki juua – tahtis ikka korduvalt üles tulla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese rasedusega ei tehtud glükoosi testi. selle rasedusega tegin juba oktoobris. rõve on see jook kül 😀 söömata joomata peab ka veel olema. hommikul võeti veri, siis jõin joogi sisse ja 1 tunni pärast tagasi verd andma ja pärast seda veel 1 tunni pärast tagasi jälle. suht tüütu. kallis on ka see jook. vähemalt oli korras GTT. kilosid juures 5..6. liigutused on vahest isegi päeval näha kui istun. naljakas vaadata kuidas kõht liigub 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täna oma esimese beebiostu 🙂 Nii kaua kui mäletan, olen fännanud beebisid ja nende riideid, kujutanud ette, kuidas kunagi saan oma väikes pampu sättida ja kaisutada. Rasedusega aga kaasnes üllatavalt kaine mõistus, senini olin veidi surfanud ja ilusaid asju vaadanud, kuid soovi midagi osta ikkagi ei tekkinud. Täna sattusin Mothercare’i, kus päris korralikud aled, ja kui sõbranna poleks poolsunniviisiliselt ladunud kätte mõningaid praktilisi ja hea hinnaga asju, oleksin ka sealt tühjade kätega koju tulnud (sest otsustamise hetkel ikkagi ei tea, mida täpselt vaja, mis suuruses jne – esimene laps ikkagi). Aga ei – naasesin 3-4 esemega ja nüüd ei suuda ära imetleda – üks on armsam kui teine, ja tunne selline, et nüüd telliks küll interneti tühjaks 🙂 Loodan, et homseks läheb üle 😀 Aga teadjamad – mis riideid ja mis suuruses võiks alustuseks varuda? Või mida juba ise ostnud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise mäletan, et need nr 50 asjad olid osad nii tillukesed, et ei saanudki selga panna neid lapsele.
Nii et seekord väiksemaid kui 56nr ei ostagi.
Ja kui nüüd päris aus olla, siis ma ei teagi, mida me üldse ostma peame. Kõik tuttavad, kellel tüdrukud kodus kasvamas, pakivad asju juba 😀
Isegi õde (elab hollandis) pani juba paki teele titeasjadega. Aga eks me kojutoomise (ja niikaua kannab, kuni väikseks jäävad) komplekti ostame ikka uue. Oleks juba isegi ära ostnud, aga polnud sellist numbrit nagu tahtsime. Midagi eriti eksklusiivset ega glamuurset ei hakkagi ostma, selline lihtne ja armas komplekt jäi silma: http://www.lastemaa.ee/lasteriided/beebiriided/komplekt-beebile (Ma mõtlesin ise, et kollane sobiks väga hästi, aga mees oli kindlalt roosa poolt.
Netist ei hakka tellima, meil siin Rakveres kauplus kohapeal olemas, ootame oma nr 56 🙂
Hind on nagu väga sõbralik (3 asja 19 euri eest)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kõik riided kodus olemas, olen ka juurde ostnud aga enamus asju esimesest lapsest. asjad varakult valmis, sest ei tea ju kuna sinna sünnitama minek on, eelmine tuli kuu varem. veel on vaja osta voodi, rinna patju, sidemeid ja natuke ninni, nänni- vaikselt mõtlen juba haiglakoti kokku panemisele ja lisaks vaja panna ka pojale kokku kott, et ta ema juurde kiiresti viia kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lizbeth26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul kõik riided kodus olemas, olen ka juurde ostnud aga enamus asju esimesest lapsest. asjad varakult valmis, sest ei tea ju kuna sinna sünnitama minek on, eelmine tuli kuu varem. veel on vaja osta voodi, rinna patju, sidemeid ja natuke ninni, nänni- vaikselt mõtlen juba haiglakoti kokku panemisele ja lisaks vaja panna ka pojale kokku kott, et ta ema juurde kiiresti viia kui vaja.[/tsitaat]Naljakas, et nii vara valmistud:)Mul pole midagi isegi ostetud, koti panen ikka aprilli lõpp kokku. Sinna veel 3 kuud ju aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile 🙂
Jäi silma mai_emme postitus, kus ütleb et 19 euri 3 asja eest on normaalne 😀 siis ma ei tohiks üldse kurta, kuna sain 9-osalise komplekti 18euriga 😀 (elan Hiiumaal). Aga igastahes on meile juba üpris palju riideid kogunenud, vanker, häll ja voodi on olemas aga juurde on veel suht palju asju vaja. Aga aega õnneks veel on ja küll jõuab :). Täna sai siis arstil käidud ning kõik on hästi. Kaalu on kuuga juurde tulnud 1,8kg, seega terve rasedusega 6,1kg. Haiglakoti kokku panekule hakkan mõtlema kh arvatavasti aprillis alles 😀
Muretsesin siin ennem, et beebi liigutab vähe aga täna arst katsus ja vaatas, et tal nii palju ruumi veel vaagnas, et sp ei ole väga tunda, ja peale arstil käiku hakkas beebi kohe aktiivselt end liigutama, nagu oleks aru saanud millest juttu oli 🙂
Päikest kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huh, mõtlesin et ma ei julge veel kirjutada et midagi ära oleme ostnud aga kuna siin teisedki juba ostulainel siis ma ilmselt ikka normaalne 😀
käru sai kaks nädalat tagasi koju ära toodud ning mõne riide tellisin ka usast ära. Kuna ma nendest suurustest midagi ei jaga – siis võtsin igaksjuhuks 3-6 kuusele, niiet suure tõenäosusega läheb nende kandmiseni sutsukene aega. Aga kes siin kojutoomis riideid ostavad, siis mille järgi suurust valite – me juba mõtlesime siin, et ei ostagi ära ja mees läheb siis poodi kui poja käes 😀
Sõbranna kes hiljuti sünnitas ostis ka hunniku 50 ja 56 riideid ja need seisavad nüüd ilusti kenasti hinnasiltidega kordagi kandmata kuna laps lihtsalt ei olnudki nii väike. Nii kahju oleks kui minu ninnu-nunnu valitud riideid ei saakski kanda 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kotkapoeg1 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lizbeth26 kirjutas:[/small]
Naljakas, et nii vara valmistud:)Mul pole midagi isegi ostetud, koti panen ikka aprilli lõpp kokku. Sinna veel 3 kuud ju aega. [/tsitaat]

Ma ei leia, et see nii väga naljakas oleks, aga see on suhteline. Aeg läheb ruttu ja minulgi üsna palju riideid olemas. Mu meelest ongi põhiline, et riided ja turvahäll oleks olemas, juhul, kui peaks ennem tulema.
Sõbranna läks erakorralisele keisrile kuu ennem ja tal oli palju riideid ostmata, saatis siis mehe poodi tunglema. Ma olen ikka arvamusel, et kui olen rase, siis on mul aega neid riideid osta ja polegi mõtet jätta viimasele minutile, eriti kui veel arvestada, et tal on olemas kogemus, kus laps varem tuli.
Nii et kellele nali, kellele eaalsus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil tervisega lood on? Ma olen suutnud kuskilt kõhugrippi saada omale. Esimesed 3 tundi olid jubedad, ei teadnud kas istuda potile või pea potti panna. See oli õudne. Elukaaslane varustas koguaeg leige kummeliteega. Oli ka pisike palavik, vötsin paratsetamooli sisse. Nüüd juba jälle täitsa inimese moodi olla, kuigi pea valutab ja pisike palavik ka alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nende asjade ostmisega nii, et vanker on välja vaadatud ja selle ostame veebruaris ära..ja viimasel ajal tunnen, et peaks ikka kõike muud ka juba ostma hakkama, meie pisikese vanaema on seeeest juba palju riideid ja vajalikke tarvikuid meiega kooskõlas ostnud..Mul sünnitas just üks sugulane oma pisikese 1, 5 kuud varem ära, õnneks nendega kõik korras, kuid ütlesid, et hea, et neil kõik asjad ostetud olid, et praegu tahavad nad ainult aega oma pisikesega veeta, ei viitsiks tarvilike asjade peale mõelda:)
Minul on tervis üldiselt väga hea, vahepeal on väikesed vaevused (tihe wc külastamine, valud alaseljas ja kõrvetised) kuid need on üldiselt üsna lühiajalised ning saan rahulikult oma rasedusaega nautida..Järgmisel nädalal on taas ämmaemanda visiit, ning lähen ka silmaaarstile, kes vaatab üle, kuidas silmad sünnituseks valmis on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]siltsu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas teil tervisega lood on? Ma olen suutnud kuskilt kõhugrippi saada omale. Esimesed 3 tundi olid jubedad, ei teadnud kas istuda potile või pea potti panna. See oli õudne. Elukaaslane varustas koguaeg leige kummeliteega. Oli ka pisike palavik, vötsin paratsetamooli sisse. Nüüd juba jälle täitsa inimese moodi olla, kuigi pea valutab ja pisike palavik ka alles.[/tsitaat]

Kõhugrippi pole külge haakinud (ptüi-ptüi-ptüi), aga neljapäeva õhtul külmetasin ja öösel mõtlesin, et lõikan ise omal mandlid välja. Kuna see valu mida nad põhjustasid oli lihtsalt väljakannatamatu. Kõri oli paistes ja ninaneel kipitas. Tegin öösel endale kuuma piima mee ja soodaga – õnneks see maitseb täitsa hää mu jaoks, aga ikkagi parema meelega magaks öösel. Hommikul polnud häält ollagi ja kuni tänase päevani on kurk nii valus, et ainult kuuma kallakski sisse koguaeg, see leevendab vähemalt natukenegi. Ja ega kodus ka ju midagi ei ole mida kurguvalu leevendamiseks võtta. Päeval ei ole mahti olnud apteeki ka minna, nii et nüüd järjekordne õuduste öö ees ootamas.
Homme tööle ka veel, eks siis paistab, kuidas päeva õhtusse saab :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.