Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2017????????

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Maikuu triibupüüdjad 2017????????

Postitas:

Minul tekkis siin küsimus OV testidega, tegin neid see kuu esimest korda. Teisipäeval oli testtriip tugevam kui kontrolltriip (cd 11) Eile oli veel testtriip sama tugev kui kontrolltriip. Siit ka küsimus, millist päeva ma siis positiivseks päevaks loen (loogika ütleb et seda mis oli tugevam) ja lihtsalt huvi pärast teine küsimus, et kui kaua siis LH hormoon veel uriinis püsib, äkki keegi on kursis? Tänaseks oli test ikkagi juba täitsa negatiivne.
Suur tänu kõigile kes viitsivad vastata ????
Palju õnne triibulistele ja edu teistele! ????

Just sellepärast kasutan mina clearblue advanced digitaalset ov testi, pole mingit triipide vaatamist ja mõistatamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ei raatsiks raha raisata digitaalsetele testidele, täitsa ausalt no. Minu jaoks on põhiline teadmine, et OV üldse toimub, kuigi ma tean küll, et positiivne ov test ei tähenda seda, et munarakk ka vabaneb jne.

Ja mina ei mõista näiteks, et mis on rasket tavalise testi mõistmises? Ootad oma 10 minutit ilusasti ära ja vaatad testi, kui ise kindel ei ole, siis küsin mehelt, et noh kumb on tumedam. Kindluse mõttes saab pilti teha ka ja siis sealt veel kinnitust. Minul see värk ka, et kogu tsükli vältel kaks triipu testil, kuid üks loomulikult heledam.

Ja digitaalne test ei anna ju kindlust, et kuna täpselt see ov toimus, kuna ov test on positiivne 12-24h(olen kuulnud, et ka 36h) enne ov’d, seega samamoodi ei saa sa kindel olla täpses ajas. Ei pea küll triibukesi vaatama, kuid nohjah 🙂

Üks inglise keelne artikkel, kellele huvi pakub https://www.avawomen.com/avaworld/long-lh-surge-last/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:55; 25.05 21:04; 29.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul augusti alguses Aluri juurde aeg minna, kui pole enne rasedaks jäänud. Siis pidi mees ka uuesti spermogrammile minema, mina pidin mingid tabletid peale saama (mis soodustavad rasedust) ja kui meeles on, räägin ka ureaplasmast. 😉

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.05 08:45; 19.05 12:13; 19.05 13:23; 24.05 18:24; 26.05 07:33; 29.05 18:48; 30.05 08:23; 30.05 08:51; 30.05 14:05; 30.05 14:23; 31.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 9 dpo ja hommikul määris natuke õrnroosalt. Selle nägemine loomulikult tekitas mul kohe mingi mustmiljon mõtet ja lootust ja ootust ja hirmu ja nii edasi. Juba jõudsin rõõmsalt mõelda, et äkki sel kuul läheb õnneks ja siis, et raudselt on punased liiga vara platsis. Nüüd olen tööl, käisin WC-s ja rohkem pole midagi näha. Muidu on tavaline, natuke on õrnalt tunne nagu päevad hakkaks, samas krampe pole. Eile olin kohutavalt väsinud aga oli kohutavalt väsitav päev ka. Rinnad olid õhtuks tulivalusad, nagu keegi oleks noaga kaenlaaugus torganud. Samas on mul iga tsükkel rinnad päris valusad ning eile oli nii kiire päev, et polnud eriti aega ega võimalust vett juua, see võis ka valule juurde anda.

Muidu tellisin eelmisel nädalal suurema hulga ovulatsiooniteste netist. Tööle minnes kuulan tavaliselt youtubest muusikat ja seal mul tavaliselt tuleb kõvasti Clearblue reklaami (mingi soomekeelne haliseva beebiga, jubeee tüütu) aga täna hommikul tuli esimest korda kutse nõustamisele era-psühhiaatriakliinikusse raskete elusituatsioonidega toimetulekuks. Selline tunne, et google vaatab, et inimene on üle aasta mingeid rasestumisega seonduvaid asju googeldanud ja siis tellib suure portsu ovulatsiooniteste…et äkki oleks nõustamist vaja? 🙂

Kuna mul tavaliselt pole punaseid oodata enne dpo 14 ehk järgmist kolmapäeva, on mul veel üsna pikalt vaja oodata. Kui testimiseks peaks minema, üritaks 1. juunini oodada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Mustikas31, ikka niimoodi loetaksegi. Uue menstruatsiooni esimene päev läheb juba järgmise tsükli arvestusse ???? Noh, et kui loed, et täna on CD29 aga siis algab menstruatsioon, on tegelikult CD1 ning eelmine tsükkel 28 päeva pikk.
Appi, ma olen ka endale doktor Google abil endometrioosi diagnoosi pannud mitmel korral ????

Tänks, siis olen ikka 6igesti aru saanud.

Muuseas, miks sa oled kahtlustanud endometrioosi? Kas sul on ka valulik ov, v6i menses? Mul on nyyd valud tagasi tulnud. Dpo 0 ja 1 oli enam-vähem ja nyyd teist päeva jälle valud ja torked alak6hus, nagu oleksid päevad. Minu meelest see pole päris normaalne. Pm yle yhe tsykli mul selline jama. Palavik on ka t6usnud. Kui on vähem valusid tsykli keskel, siis ei ole palaviku t6usmist ka täheldanud (tunde järgi käib m66tmine). Samas, päevad mul on enam-vähem valutud. Esimene päev on k6ige vastikum, aga rohtu ei pea yldjuhul v6tma. K6ige parem enesetunne on tsykli 3. päevast kuni 10. päevani, siis ei ole mingeid tundmusi alak6hus 🙂

Kuidas teil muidu ov ribatestid töötavad? Minu puhul nad ei toimi. Mitte yhtegi triipu ei tule, aga kui ov on lähedal, siis tuleb 6rn triip, mis peaks olema negatiivne. Kui clearblue näitab naerunägu, ribatest on negatiivne. Enam ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, miks sa oled kahtlustanud endometrioosi? Kas sul on ka valulik ov, v6i menses?

Mul on ka tihti valulik ov ja mõnel kuul on alatest ov-st kuni menseseni mingi õudne triangel (sel kuul mitte, õnneks). Osadel kuudel on tuikav ja kiirgav valu paremas pooles (sel kuul oli ka aga lõppes ov ajal). Menses on vahest valulik aga mitte, et ma kägaras oleks. Valuvaigistit ei võta enamasti, aastas paar korda olen võtnud. Samas mul ei ole väga vererohked päevad aga pidevalt on ferritiin madal, ükskord arst ütles, et kuskilt veri lekib (kõlab jubedalt aga ta polnud eriti murelik just). Mul on ka tihti igasugused kõhuvalud ja seedehädad (mul on kahtlustatud tsöliaakiat ja Crohni tõbe aga need ei leidnud õnneks kinnitust). Siis ma lugesin, et endometrioos võib ka soolevaevusi põhjustada. Teine müstiline häda on mul kummituspõiepõletik ehk pissihäda muutub valusaks aga uriiniproovist põletikku ei leita. See vaevab mind hooti ja on väga vastik. Ükskord tehti mulle ka igasugused suguhaiguste testid aga midagi ei leitud. Need hädad vaevasid mind juba enne triibupüüdmist. Ja siis jälle google ütles, et endometrioos võib sellist asja tekitada. Selle jutu järgi siin kõlab nagu ma oleks mingi eriti tõbine inimene, tegelikult pole see asi midagi nii hull 🙂 Mul kerge kalduvus hüpohondriale ja sellepärast ma üritan ikka dr. Googlest eemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, ja ma teen pulkteste, millele saab peale pissida. Need töötavad küll hästi. Ribateste pole proovinud. Clearblue digital dual hormone meeldib ka aga ma iga kuu pole raatsinud osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, miks sa oled kahtlustanud endometrioosi? Kas sul on ka valulik ov, v6i menses?

Mul on ka tihti valulik ov ja mõnel kuul on alatest ov-st kuni menseseni mingi õudne triangel (sel kuul mitte, õnneks). Osadel kuudel on tuikav ja kiirgav valu paremas pooles (sel kuul oli ka aga lõppes ov ajal). Menses on vahest valulik aga mitte, et ma kägaras oleks. Valuvaigistit ei võta enamasti, aastas paar korda olen võtnud. Samas mul ei ole väga vererohked päevad aga pidevalt on ferritiin madal, ükskord arst ütles, et kuskilt veri lekib (kõlab jubedalt aga ta polnud eriti murelik just). Mul on ka tihti igasugused kõhuvalud ja seedehädad (mul on kahtlustatud tsöliaakiat ja Crohni tõbe aga need ei leidnud õnneks kinnitust). Siis ma lugesin, et endometrioos võib ka soolevaevusi põhjustada. Teine müstiline häda on mul kummituspõiepõletik ehk pissihäda muutub valusaks aga uriiniproovist põletikku ei leita. See vaevab mind hooti ja on väga vastik. Ükskord tehti mulle ka igasugused suguhaiguste testid aga midagi ei leitud. Need hädad vaevasid mind juba enne triibupüüdmist. Ja siis jälle google ütles, et endometrioos võib sellist asja tekitada. Selle jutu järgi siin kõlab nagu ma oleks mingi eriti tõbine inimene, tegelikult pole see asi midagi nii hull ???? Mul kerge kalduvus hüpohondriale ja sellepärast ma üritan ikka dr. Googlest eemale hoida.

K6lab väga tuttavalt. Ma olen ka mitu korda yldarstil käinud ja kurtnud, et pärasooles torgib, emaka piirkonnas valud. Öeldud, et soolevalud, kui yle ei lähe tule tagasi. Muidugi lähevad yle, alati enne päevasid. Alles sellest aastast olen hakanud tsykleid jälgima ja k6ike kirja panema (beebipalneerimise pärast) ning avastasin, et see päraku torkimine ja pakitsemine algab alati ov ajal. Yldjuhul kestab 1-2 päeva, sel kuul ka peale ov. Lisaks mul on k6ik sinu mainitud “symptomid”. Vetsus käin samuti väga tihti, eriti ov ajal. Kunagi palju aastaid tagasi kurtsin tihti gynekoloogile alak6huvalusid, ta ei leidnud kunagi p6hjust, ytles ov, aga ma ei uskunud 😀 Mul mees on ka hakanud jälgima, mida ma seal arvutis teen. Saan riielda ikka päris tihti, et loen igast jama ja m6tlen endale haigusi kylge 🙂 Proovin ka eemale hoida ja ilmselt ei ole asi nii hull midagi. Vähemalt googlest on nii palju abi olnud, et tean, et ma pole ainuke 🙂 See teeb kuidagi rahulikumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate veits off-topic, kuid kuidas teil toitumisega lood on ja kui tervisliku eluviisiga olete? Ja noh, kes vastab see vastab, kes mitte saab ikka ise mõelda, kuid kas tupeseent on esinenud näiteks või soort suus?

Selline nõme asi on olemas nagu pärmseene üleküllus organismis, mis tekitab ka kõiksugu täiesti haigeid vaevusi, kusjuures Mesinäpp Sinu kirjeldatud asjad põhilised ongi sellega seotud.

Lühidalt siis inimesel läheb soolestikus mirofloora korrast ära ja pärmseen hakkab vohama ning selle niidistik läheb kehas laiali. Tekivad igasugu vaevused, millele reaalseid põhjuseid ei leita. Ja üks asi, mis pärmseene vohamisega kaasas käib on nn viljatus.

Mesinäpp soovitan Sul selle läbi lugeda, Sinu kirjutatu põhjal võib tegu olla ka pärmseene üleküllusega, kõik sümptomid justkui viitavad küll sellele http://www.okobeebi.ee/?p=441

Lahenduseks ongi siis tervislik eluviis muidu ja noh, kohe selline täitsa tervislik. Kes ei taha, see ärgu nüüd lugegu eks- meie võtame selle 99% tervisliku eluviisi nüüd ette, kuna mul on see pärmseene üleküllus jälle möllama löönud, khm tupeseen lõi välja… Kunagi kui ma veel väga noor olin, ei olnud suguelu elanudki jms, siis mul hakkas see jama pihta, pidevatest ab kuuridest sai alguse ma usun. Kuna pideva angiini tõttu sain koguaeg ab’si, kuid piimhappebaktereid mitte, seega tapsid need mul head bakterid ära ja seen hakkas maos möllama. Ja ma reaalselt vaevlesin mingi 4a selle tupeseene käes ja ei saanud lahti, mul olid juba kõik need teised sümptomid ka selleks ajaks- pilt udune ja pidev purjustunne ja õõh see oli ühesõnaga kohutav! Ja kui ma võtsin ennast käsile ja seal ökobeebis soovitatud kõik asjad eluviisid omaks võtsin, siis sain ruttu sellest lahti ja kõik oli korras. Kuid noh pool aastat olin selle ‘eluviisi’ peal ja siis läksin laisaks tagasi. Paar aastat oli rahu, kuid nüüd siis tundub, et hulluks tagasi läinud, kuna juba paar nädalat tagasi mul magu valutas kohutavalt ja olid kõrvetised jpt sümptomeid, kuid ma ei pööranud neile tähelepanu.

Mina olen endal kunagi kahtlustanud seda pärmseene vohamist, muidugi Google abil diagnoosi pannud. Toitun väga tervislikult, aga aeg-ajalt pole probleem tahvel shokolaadi korraga ära syya 🙂 No ja saiakesi ajaks ka kahe suupoolega sisse, aga pigem 1 x nädalas. Muul ajal väldin valget jahu. Kasutan toidutegemises (kastmed) maisijahu ja kypsetamises erinevaid täisterajahusid jms. P6hjused, miks ma seda kahtlustasin, olid pidevad peavalud, pärmseene vohamine intiimses piirkonnas jne. See on kyll t6si, et mida vähem magusat ja nisujahu syya, seda paremini ennast tunned. Sain ka paar aastat tagasi refluksi diagnoosi. Kui toitumine on halb, siis lööb välja. Ka hormoonid peale ov tekitavad mul refluksi pahenemist (paar päeva tagasi purskas hapet suhu, öäk, enne seda oli paar kuud rahulik). Arstid paraku ei usu seda pärmseene vohamise asja. Inimesed on abi saanud candida forte nimelisest preparaadist. Ostsin kunagi eraldi iherbist v6ilillejuure ekstrakti, greibiseemne ekstrakti, artishoki ekstrakti ja fiberit (candida forte komponendid). Lisaks see candida forte sisaldab inuliini, aga loodustarvete poe myyja ei soovitanud seda.

Keel on ka valge katuga koos, kui palju jahutooteid, magusat ja piimatooteid syya. Seda vaeva mul enam eriti ei ole, sest olen vähendanud ka piimatoodete söömist. V6tan hommikuti ja enne magamist tyhja k6hu peale piimahappebaktereid, ka gaase ei ole enam.

Minu jaoks on k6ige suurem kurjajuur kohv. Proovin nyyd seda vähendada. Lugesin alles hiljuti, et p6hjustab menstruaaltsykli häireid, ovulatsioonihäireid, viljatust, raseduse katkemisi jms. Yhel naisel aitas kohvi joomise l6petamine luteaalfaasi pikendada (mingis foorumis sattusin lugema). Kui googeldada, leidub palju infot. Yks uurimustöödest: http://healthland.time.com/2012/07/03/too-much-coffee-could-hurt-womens-chances-of-ivf-success/ ja teine http://www.today.com/health/caffeine-linked-miscarriage-dad-s-habit-matters-too-t82521 . Ma ise arvan, et m6istuse piires on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arstidesse väga sügavalt ei usu, pigem hömopaatiasse ja looduslikesse asjadesse. Usun, et enamik arste ei soovi nt pärmseene vohamist tunnistada, kuna selle diagnoosimine pidavat keeruline olema. Üldsegi olen arvamusel, et ravimid ongi üks üles ehitatud äri, kui sügavamalt sellesse teemasse süveneda, siis jube mis välja tuleb. Loomulikult tarbin ravimeid, kui vajadus peaks tõesti tekkima, kuid esmalt pöördun hömopaatiliste preparaatide poole. Kes vähegi viitsib, siis soovitan süveneda neisse teemadesse, minule on palju kasu olnud. Kuigi vot seda ma küll ei ole suutnud otsustada, et mis tulevikus nende lapsele vaktsiinide osas teha. Ilmselt ma ikka lasen teha, kuid vaid vajalikud ja seda hiljem, mitte vastsündinule.

Minu õde käis uuringutel kõikvõimalikel, kuna tal olid tohutud probleemid maoga ja magu koguaeg valutas. Lisaks peale komp. uuringut tuli vaevuseid juurde. Arstid laiutasid käsi ja ütlesid, et nemad ei tea milles asi on. Soovitasingi talle samuti ökobeebi artiklit lugeda ja korrigeerida oma toitumist ning tänaseks on tal palju parem. Magu valutab vaid siis, kui millegiga patustab. Varem oli koguaeg valudes ja elu oli täiesti häiritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hah, mul on ka mees dr.Google ära keelanud 😀 Näsa, ma olen ka seda artiklit lugenud ja usun, et mul on pärmseenega probleeme olnud küll. Magusat ma armastan küll (mesinäpp- loogiline ju) aga üldiselt piiran teadlikult. Samas pärmi ja valge jahuga toodete suhtes on mul lapsest saati tõrge. Õlut ja kalja ma ei suuda juua, saiakeste vastu ka mingit kirge ei tunne. Ainuke asi, mis meeldib, on kringel aga seda söön ka umbes paar korda aastas ühe tüki. Olen suur küpsetaja aga minu küpsetised on pigem jahuvabad või minimaalse jahuga (ja no viimasel ajal ma küpsetan väga harva). Pasta ka üldse ei maitse. Põhjus, miks need asjad mulle ei meeldi, on see, et mul on alati halb olla pärast nende söömist. Seega võib küll olla, et mul on seenega probleemid aga keha ise aitab hoiduda toitudest, mis seda tekitavad. Alkoholi ma ka peaaegu üldse ei joo. Kusjuures, valu paremas pooles tekkiski mul peale eelmise kuu reisi, kui ma tavalisest rohkem veini jõin ja magusat tarbisin. Ma vahest tunnen, et pärmseenega on häda ja siis proovin toitumisega ettevaatlikum olla.

Olen teatud perioodidel teadlikult suhkrust loobunud ning nagu ma ütlesin, valge jahuga mul pole kunagi head suhet olnud. Samas on mul ainsana reaalselt enesetunnet tõstnud rauatabletid. Kui kuur on käimas, jaksan rohkem ja pole uimane ja külm olla kogu aeg. Kui tabletikuur läbi, on kuu aja pärast jälle selline surmatunne peal, et ei saa voodistki üles. Samas rauatabletid on jälle seedimisele hirmus koorem. Mul läheb suur aur sellele, et jälgida, et ma toidust võimalikult palju rauda saaks.

Ma ikka proovin tervislikult toituda ning piisavalt liikuda ka. Käin palju jala aga trenni ei viitsi üldse teha, kuigi peaks 🙁 Kaal on normis aga muidu tunnen, et hakkan vormist välja minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nüüd 4 p järjest OV teste teinud ja mul läheb iga päevaga teine triip tumedamaks, kas see tähendab et OV ligidal? Ma olen siiani ikka täitsa valesti arvutanud siis oma OV-d. Ma pole sellesse kunagi nii süvenenud. Mul on ka üldiselt ov aegne periood valus, aga see kuu väga rahulik. Kus juures mul mõni kuu on olnud nii valus et ma juba kahtlustasin mingit tsüsti endal. Kurtsin arstile ka, vaatas üle kõik ok. Aga see kuu kõik väga ok olnud, et mul tekkis juba kahtlus, kas OV üldse toimuski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii põnevad teemad jälle siin üleval! Mina patustan ka natuke liiga tihti magusaga. Teinekord on tööl ja muidu elus liiga palju stressi ja see on see klassikaline comfort food teema. Sööd tahvli šokolaadi ära ja elu on jälle natuke ilusam. See kuu olen oma stressi aiamaa peal välja elanud. Mis ühest küljest toimib hästi aga teisest küljest mättaid loopides ja labidaga vehkides mõtled, et aga mis siis kui see kuu õnnestus. Minu suurim mure ongi see, et igasugu raskuste tõstmist tuleb nii palju ette. Küll vaja 2-4x päevas 8kg koera autosse tõsta, küll poekotte, küll mullakotte, küll kiviktaimla kive, kastekannu, voolikut vedada jms. Mullakottide osas olen viimasel ajal mehe appi palunud aga iga kord teda ikka ei ole käepärast kui tarvis miskit tassida. Nädalavahetus tulemas ja tõotab jälle tulla füüsiliselt raske. Otsustasin, et teen homme hommikul igaks juhuks testi, et kui peaks mingi ime läbi triibuline olema, siis viilin ja nihverdan rasketest kohustustest eemale.

See kuu on temperatuur peale ov läinud ainult kasvavas joones. Coverline on 36.55 ja kuni DPO6 püsiski seal 36.65 kandis. Siis hüppas 36.85 ja tänaseks (DPO11) on 37.01. Enesetunne on samas super, energiat on meeletult. Et nagu haigusvimma moodi küll ei tundu. Hästi veider.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpu määrimine (pesastumine?) ja kuumaasika väike palavik (kollakehahormooni töötamine) k6lavad väga lubavalt 🙂 Hoiame pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Olen siinseid murede ja rõõmude jagamisi jupp aega jälginud, kui mõtlesin nüüd, et paneksin ka mõne sõna ritta, mis ja kuidas endal asjalood kulgenud ja mis edasised plaanid on.

Oleme kaaslasega teadlikult last üritanud saada alates 2016. aasta algusest, kui siiani tulutult. Enne päriselt proovima hakkamist oli meie ainsaks kaitsevahendiks alates 2013. aasta algusest katkestatud ühe. Kõigi nende ~4,5 aasta jooksul pole ma rasestunud. Käesoleva aasta alguses seadsime sammud dr Aluri juurde, et uurida, millest täpsemalt asi võib seisneda.

Varasemalt olen u 3 aasta eest käinud menstruatsioonivahelisel ajal emos, kuna olid tugevad valud, ei saanud istudagi. Ultraheli näitas kollaskeha tsüsti ning “šokolaaditsüstikesi”, mis võinuks viidata endometrioosile, kuid kuna rohkem selliseid tsüklivahelisi valusid ei esinenud, siis arst rohkem edasi ei uurinud. Muu on üldiselt korras olnud – tsükkel on regulaarne, lihtsalt iga aastaga on menseseaegsed valud suuremaks läinud (üsna tavaline on, et sel ajal ei taha väga palju süüa, kuna sooltes on tugevad valud, mistõttu on tualeti kasutamine piinarikas, vahel on selline tunne, et saan vaid soojas kägaras olla, sest valuvaigistid ei leevenda midagi).

Vanuses asi ei tohiks olla, olen 27 ja kaaslane 31.
Kui tervislikkusest rääkida, siis ei kuulu me ühegi äärmuse hulka, oleme mõistlikult toituvad inimesed, küll aga rutiinselt trenni ei tee.
Dr Aluri saatis meid mõlemaid analüüsidele – mehel kõik suurepärases korras, minul CA125 marker näitajaga 159, see andis koos minu igakuiste menstruatsiooniaegsete vaevustega kokku alarmi, et võib endometrioosi kahtlustada.

Aprilli lõpupoole käisin diagnostilisel laparoskoopial – munajuhad läbitavad ja muidu kena, kuid väiksed endometrioosi kolded leiti põielt ja selle lähistelt.

Pärast oppi taastusin kenasti ja toimetan endistel tuuridel edasi. 2 nädalat pärast oppi kirjutas dr Aluri Visanette’i välja, mida on plaanis kasutada 16 nädalat ehk siis ravi peaks lõppema augusti lõpus. Menstruatsioon, mille alguses raviga alustasin, kestis muutliku verejooksuga umbes 10 päeva ning määris veel 7 päeva (tavaliselt oli 5-7 päeva koos määrimisega lõpus). Kõrvalnähtudest on algusest peale kuni siiani iiveldamine, rindade valulikkus (rinnad on praktiliselt sama valulikkusega kui tavaliselt päevade eel ja ajal) ning jalalabad ja sõrmed on veiidiiike paistes. Hetkel olen siis pea 3 nädalat kasutanud seda.

Pärast ravi lõppu on plaanis veidike aega ise proovida (paar kuud ilmselt, ta täpselt ei öelnud) ja kui ei õnnestu, siis tuleb arvatavasti hakata kunstliku suunas tüürima või äkki tuleb veel variante vahepeal juurde. Kuigi endometrioos füüsiliselt ei ole justkui raseduse tekkimiseks ees, siis see pidavat põletikulist keskkonda tekitama, mis ei lase eriti rasedaks jääda.

Vaimselt oli see aeg enne arstileminekut ja korduvaid ebaõnnestunud kuid küll maru rusuv, ja opp oli üsna emotsionaalne. Samuti Visanette võtma hakkamine oli mu jaoks selles mõttes raske, et ma pole kunagi hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid kasutanud ega ravimeid söönud, sest tahaks ikka mina ise olla, aga võtsin end kokku ja loodan väga, et tsükkel taastub pärast neid ravimeid ja et need mingeid püsivaid kahjustusi ei tekita. Minus tekitab hirmu selliste hormoone sassi ajavate ainete tarvitamine, samamoodi olen juba eos murelik kui peaksimegi kunstliku meetodiga alustama (muretsen just ravimite pärast).

Aga eks näis! Hetkel püüan suvest maksimumi võtta – hobisid nautida täiel rinnal (rasedana neid eriti ei saaks teha) ja ehitada maja nii palju kui suudan. Olen oma mehesse väga kiindunud küll ammusest ajast olnud, kuid see, et ta mind sel aastal naiseks palus, tekitab minus enneolematut kindlustunnet lisaks, et isegi kui meile pole lapsi antud, siis ta soovib sellest hoolimata minuga elu jagada.

Soovin kõigile siinsetele soovide täitumist ja hingerahu ja et head uudised tuleksid teieni kiiremini, kui arvaksite!

Peony

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peony, tere tulemast meie triibupüüdjate seltskonda! ???? Loodan väga, et ravi mõjub ja sa saad varsti oma triibud.
Mul on päeva jooksul veel veidi määrinud, nüüd on olnud voolus segatud pruuniga. Dpo 9 on veel väga vara minu puhul sellisteks asjadeks, niiet loodan väga, et äkki sel kuul lähebki õnneks. Võib muidugi olla, et punased lihtsalt tulevad varem aga kuni nad platsis pole, tuleb loota ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peony teretulemast! 🙂
Mesinäpp loodame et see on pesastumine 🙂

Jagan teiega ka ühte teistsugust artiklit, mis mu sõbranna mulle saatis: http://latene.ee/index.php?route=module%2Fkbm%2Farticle&kbm_path=10&kbm_article_id=438

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka loen ja jälgin seda gruppi. Endal asi Nii kaugel, et Aluri juures kôik analüüsid tehtud- kôik hästi, edasi sai laparaskoopia aja suve lõppu. Ov toimuvad, ise ka tunnen. Mulle tundub, et oleme see paar, kellel kôik korras ning rasestumine vôtab mitu aastat aega. Esimene laps tuli meil 2,5a hiljem..siis me ei planeerinud, aga juhtus nii(ônneks).

Käisime vahepeal reisil päikest saamas ja puhates, kôik oli täiesti pingevaba, aga ikka nüüd algasid päevad 🙁

Palju edu kôigile!!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen lugemas käinud siin juba pea kuu aega. Lõpetasin pillidega vähem kui kuu aega tagasi ja ootan uusi päevi. Pole lugenud, et kuna on ovulatsioon jne, lihtsalt oleme olnud vahekorras, siis kui tuju on olnud. Ja pärast pillide lõpetamist tuli seksiisu tagasi vähem kui nädalaga. Hämmastav. Pillide ajal oli väga harv, kui reaalselt isu on olnud. Nüüd jätsin pillid, ära, et rasedaks jääda. Naljakas, kuidas ma olen hakanud oma keha tundma. Pillide ajal ma ei tundnud seal all midagi, nüüd on vahepeal õrnad torked olnud, voolus on selline munavalge moodi. Lugesin siin temperatuuri mõõtmistest ja olen end nüüd kraadinud viimasel ajal. Kraadin suust ja siis on 36,4-36,8. Varem oli 35,… . Veider, vahepeal on selline tunne nagu ma JUBA oleks rase. Aga see ebareaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 16:55; 30.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere triibupüüdjad!☀️
Meie üritame oma esimesi triipe saada on-off alates eelmise aasta novembrist. Vahepeal oli tervislikel põhjustel paar kuud pausi. Mul on tsükkel suht pikk ja ka üsna ebaregulaarne, nüüd olen kaks kuud mungapipart võtnud ja kuigi lühemaks tsükkel muutunud pole (ikka u 32 päeva), tundub ta vähemalt stabiilsem olevat. See kuu proovisime oletatava OV paiku ka PreSeedi. Täna on CD32 ja 13DPO. Eile hommikul määris hästi natuke heleroosakalt. Mõtlesin, et äkki hakkavad juba päevad, aga siiani on vaikus. Mingit tunnet ka pole. Paar päeva tagasi jäi silma, et rinnanibude ümber on “punnikesed”, Google ütleb, et need on Montgomery glands, mis just raseduse ajal tekkima/märgatavaks muutuma pidid.. Testid (jep, ma olen saritestija ????) on negatiivsed, üks oli 25miu/ml, teine 10miu/ml.
Guugeldasin, et pesastumine võib kuni 12DPO toimuda ja juhul, kui see minul eile nii oli, siis oleks nagunii täna veel positiivseks testiks vara.
Tahtsin lihtsalt mõtted välja kirjutada ja ehk oskab keegi omast kogemusest kaasa rääkida, mehe jaoks on see kõik nagunii suht tuumafüüsika ja kellelegi teisega ka arutada pole..
Oeh, korraks olid lootused juba nii kõrged, raudselt hakkavad homme ikkagi päevad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ekukas, ma ei taha üldse halb ega paha olla, aga püüdes triipe hakkadki nägema igasugu asju, mida enne ei näinud. Mul esimese lapse püüdmise ajal oli sama asi. Kõik torked ja muud kehaga toimuvad asjad tundusid nii raseduse märkidena. Tegelikult kui rasedaks jäin, sain kohe aru, see oli hoopis teistmoodi. Ja ma tundsin juba mingi 10 DPO, et nüüd ma olen rase. Ostsin testi ja õhtusest uriinist sain juba positiivse testi. Eks me kõik loodame, et need märgid oleks NEED märgid. Ja äkki sul ongi, mis oleks ju eriti vahva. Aga lihtsalt soovitan erinevad tunnuseid mitte googledada, sest lõpuks ajab see hulluks. Hakkadki üle mõtlema ja kui peaks päevad tulema, on pettumus ikka oluliselt suurem.

Mul on homme OV, nahistanud oleme mehega stabiilselt nagu alati. Äkki seekord 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ekukas, ma ei taha üldse halb ega paha olla, aga püüdes triipe hakkadki nägema igasugu asju, mida enne ei näinud. Mul esimese lapse püüdmise ajal oli sama asi. Kõik torked ja muud kehaga toimuvad asjad tundusid nii raseduse märkidena. Tegelikult kui rasedaks jäin, sain kohe aru, see oli hoopis teistmoodi. Ja ma tundsin juba mingi 10 DPO, et nüüd ma olen rase. Ostsin testi ja õhtusest uriinist sain juba positiivse testi. Eks me kõik loodame, et need märgid oleks NEED märgid. Ja äkki sul ongi, mis oleks ju eriti vahva. Aga lihtsalt soovitan erinevad tunnuseid mitte googledada, sest lõpuks ajab see hulluks. Hakkadki üle mõtlema ja kui peaks päevad tulema, on pettumus ikka oluliselt suurem.

Mul on homme OV, nahistanud oleme mehega stabiilselt nagu alati. Äkki seekord ????

Sul on õigus, saan ise ka aru, et suurema tõenäosusega kujutan seda ette endale ???? ma iga kuu sisendan endale, et see kuu ei mõtle üle, ei kujuta asju ette ja ootan rahulikult, kuni päevad tulevad või siis juba palju hiljaks jäävad. Aga no nii kui OV läbi digimuutun günekoloogiks ja hakkan aga sümptomeid ja diagnoose otsima ????
Ma usun, et mul oligi vaja, et keegi mind tagasi maa peale tooks, nii et aitäh selle eest, Marikene ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 23:15; 29.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemast uutele triibupüüdjatele! Loodan, et teie triibud tulevad ruttu-ruttu 🙂 Minul oli ka üks kuu selline, kus pärast ov jälgisin nagu segane oma sümptomeid, märkisin neid muudkui Fertilityfriendi ja vaatasin kuidas Early Pregnancy Signs punktiskoor kasvas ja kasvas. Ja kui siis tulid päevad, oli ikka kukkumine pilve pealt väga valus. Paraku on jah nii, et enamik sümptomeid on samad, mis käivad käsikäes PMS ja päevade lähenemisega. Seega ainus, mida ma nüüd jälgin on basaal ja see toob õnneks juba enne päevasid aegsasti maa peale, et pole mõtet midagi loota ja oodata see kuu. Mul on täna CD27 ja 14DPO. Fertilityfriend ütleb, et tee testi, aga mul eile juba kergelt määris ja 3 päeva on basaal allapoole liikunud, seega ei näe eriti mõtet. Päevad tulevad arvatavasti täna-homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas, pea vastu ja hoia meid ka kursis. Ma tean seda väga hästi kui lootused on nagu suuremad kui muidu ja hakkadki juba mõtlema, et nüüd ongi…
Mul on täna 12 dpo ja kuigi on mul on tsüklid üsna ebaregulaarse pikkusega olnud, on luteaalfaas siiani ikka sama olnud, ehk punased külalised on platsis dpo 14. Mul peale seda reedest dpo 9 vähest määrimist pole midagi juhtunud. Laupäeva hommikul määris ühe korra veel väga natuke pruunikalt ja rohkem pole midagi olnud. Reede õhtul olid küll krambid natuke ja muidu ka imelik. Laupäevast alates pole mingeid tunnuseid olnud. Kuskilt ei valuta, rinnad on ainult natuke valusad, krampe ei ole, tuju pole halb, alaselg ei valuta. Mingi pinge on küll ja nagu gaasivalud aga mitte mingit erilist tunnet. Ma isegi ei oska midagi arvata, kolmapäevani on veel kaks päeva aega, selleks ajaks jõuaks pms-i sümptomid veel tulla. Seega ma lihtsalt ootan. Oleks mul mingid erilised sümptomid, siis ma ilmselt kibeleks testima aga isegi sellist tunnet ei ole, et midagi oleks.
Ma lubasin endale, hakkan basaali mõõtma. Ilma basaalita on ikka paras teadmatus. Olen pikalt selleks hoogu võtnud, termomeetergi olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on t6si, et piinapäevade ajal jälgid rohkem oma keha 🙂 Mina enam rindade tundlikkuse ja alak6huvalude peale 6nge ei lähe. Ainus “uus tunnus” on alaseljavalu, mis täna hommikul kimbutas. Täitsa kange kohe, sellist asja mul ei ole isegi peale trenni, aga äkki hakkan lihtsalt vanaks jääma? 😀 No ja eile oli pulsseeriv pakitsus emaka piirkonnas. Nahk oli ka k6hu pealt hell, aga nagu ytlesin, k6huvalu peale enam ei looda. Palavik on ka iga päev kaenla alt m66tes 37,2. Normaalne on 36,6, aga see ei ole mingi tunnus, see näitab seda, et hormoonid töötavad nii nagu peab peale ovulatsiooni. Palju edu k6igile piinlejatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Basaali mõõdetakse ikka tupest või suust ja esimese asjana hommikul, see kaenlaaluse temp. ei tohiks ju isegi seotud olla sellega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 20:55; 25.05 21:04; 29.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka raskusi nende ov testidega, 2 triipu sain mitu päeva järjest aga kunagi ei olnud nad sama tumedad või siis pigem ikka 1 triip heledam, mis näitas et test negatiivne. Laup sain kõige tugevama triibu mis oli lähedal kontrolltriibule aga ikkagi nad polnud võrdsed. Täna oli täitsa negatiivne. Kui keha jälgida siis voolus oli mõlema triibu saamisel tõesti vesisem ja nö munavalgem ja täna voolus paksem ja nagu kreemisem. Üks päev valutas ja pakitses alakõht ka. Sai asjatatud siin ülepäeviti üsna pikalt järjest, eks siis paistab mis saab või ei saa 🙂

Esimene laps tuli ikka jube kärmelt, ei jõudnud mõeldagi, et võiks lapse saada, kui juba olin rase. Teine rasedus, mis katkes 18 ndl, siis seda rasedust meisterdasime ka nats üle aasta ja nüüd jälle aasta möödas. Aga no mis teha, nii ta on paraku.

Ilusat päeva teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mul jälle määris pruunikalt täna. See 12 dpo määrimine on tunduvalt vähem lootustandvam kui see reedene müstiline 9 dpo oma oli. Mul tavaliselt ikka enne punaseid natuke määrib. Alakõht pakitseb ka, krampe ei ole veel. Ootan edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mul jälle määris pruunikalt täna. See 12 dpo määrimine on tunduvalt vähem lootustandvam kui see reedene müstiline 9 dpo oma oli. Mul tavaliselt ikka enne punaseid natuke määrib. Alakõht pakitseb ka, krampe ei ole veel. Ootan edasi.

Minul pole tavaliselt määrinud enne, tavaliselt ikka hakkavad päevad hooga ja valudega. Täna peakski hakkama, ilmselt hakkavad ka, aga seekord ikkagi veidralt, siiani on hommikust alates natuke määrinud ainult, kõht ei valuta ka veel. Ilmselt siis õhtul hakkab korralikult pihta..
edit: Ekukas000 olen, postitasin kogemata käona.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 23:15; 29.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Basaali mõõdetakse ikka tupest või suust ja esimese asjana hommikul, see kaenlaaluse temp. ei tohiks ju isegi seotud olla sellega?

Ma ei m66dagi basaali, mul on lihtsalt ov järgne väike palavik, mis langeb päev enne mensese tulekut normaalsele tasemele 🙂 Iga kord ei ole see t6us 0,5 kraadi muidugi, siis ei tunne midagi ja ei kraadi ennast, et kontrollida, ega mul juhuslikult palavikku pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2017????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.