Esileht Kodunurk Maitsvad soojad köögiviljaroad

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Maitsvad soojad köögiviljaroad

Postitas:

Üritame mehega oma söögilauda tasakaalustatumaks muuta ja teemaks on, et alati ei pea ju liha kõrvael kartul/riis vmt olema, vaid võib ka lage köögivili (va kartul) olla. Paari retsepti järgi olen teinud, aga kuidagi ei hiilga need retseptid maitsestamise poolest ja kogu kupatus tuleb suht mage.

Kuidas te valmistate köögivilju (soojalt, mitte salatit) liharoogade kõrvale, nii et ei oleks lihtsalt maitsestamata köögivili ahju? Milliseid kastmeid, maitseaineid jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 09:30; 25.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks maitsestamata köögivili ahju? maitsestatakse õli, soola ja ürtidega, head ahjujuurikad on üle kõige.
Või siis köögiviljavorm, galette, gratään (koorekastmes), stoovitud porgandid-herned-kaalikad (roog mida lapsepõlves paljud vihkasid, kuid hästi tehtult on see superhea).
Hea on veel punane kapsas hautatud veini ja õuntega.
Bataat on hautatuna ja võiga imehea, samuti pastinaak, kõrvitsat saab ahjus grillida. Fenkol on omapärase maitsega, meenutab aniisi pärast seda lapsepõlve Pertussin köhasiirupit ja sellepärast ta mulle meeldibki.
Nuikapsas on meie laste lemmik, aga seda ei tohi muidugi kõva häälega kapsaks nimetada 🙂
Veel üks lemmik on varsseller võiga hautatult. Ja praetud sibul(porru sobib samahästi), ma mõnikord teen endale pannitäie lihtsalt praetud sibulat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:52; 24.03 10:14; 26.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Porgand, kaalikas ja peet on minu lemmikud. Natuke õli, soola ja röstin ahjus, lõpus panen ka natuke tüümiani või punet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on nii, et iga kord on potis pooled kartulid, pooled porgandid. Enamuse roogade lisandiks sobib kui ei viitsi rohkemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei ole mainitud veel kuivatatud kaunvilju: igasugused oad, herned, läätsed, kikerherned. Nendega on ainult see, et tuleb aegsasti likku panna (v.a läätsed). Maitsestamiseks sobivad liivatee, pune, basiilik, igasugune tomatilisand (värske või konserveeritud või mingi tomatipasta). Suitsulihaga kaunviljatoidud meeldivad paljudele. Nii ube kui läätsi on väga erinevaid sorte ja kui satute Lätti, siis soovitan kindlasti osta nende kohalikke pruune herneid (Pelēkie zirņi), mida müüakse igas toidupoes – kokku saab väga palju erisuguse maitse ja välimusega toite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 10:11; 03.04 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täna oli plaanis peet, porgand, sibul, kartul, küüslauk, ürdid ja maitseained vähese koore ja kitsejuustuga ahjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritame mehega oma söögilauda tasakaalustatumaks muuta ja teemaks on, et alati ei pea ju liha kõrvael kartul/riis vmt olema, vaid võib ka lage köögivili (va kartul) olla. Paari retsepti järgi olen teinud, aga kuidagi ei hiilga need retseptid maitsestamise poolest ja kogu kupatus tuleb suht mage.

Kuidas te valmistate köögivilju (soojalt, mitte salatit) liharoogade kõrvale, nii et ei oleks lihtsalt maitsestamata köögivili ahju? Milliseid kastmeid, maitseaineid jne?

Lisa soola siis!

Ise söön kartulit harva, kadus nende järgi isu ära. Mu pere sööb küll. Söön kartuli asemel tihtilugu rooskapsast, lillkapsast ja spargelkapsast. Alguses pistan nad hetkeks keevasse vette (olen ka ainult aurutanud, lausa kartulikeeduvees), siis valan vee ära ja sool, või otsa. Ongi juba väga hea. Taluvõi teeb alati hea maitse juurde. Kui sutsukese Merevaiku sisse segan (kuumale juurikale, mitte juba jahtunule), siis läheb ülejäänud perekond viimase rooskapsa pärast või kaklema, kartulit ei taha keegi.
Kaalikat teen väga sageli. Haudepotis. Koos kartuli, porgandi, sibula, küüslaugu, tomati, paprika ja muu hetkel isutava kraamiga. Liha veel kõige otsa. Ja jälle soola ja võiga maitsestan. Parasjagu tuleb panna, et maitsetu ei jääks. Rosmariin sobib hästi, petersell, pune, pipar… Maitseaineid on ju suur valik, lisa, mis sulle meeldib. Ja mitte moepärast, näpuotsaga, pane rohkem, et maitset ka tunneksid. Ega muud teadust ju polegi.
Mu lapsed söövad juurikaid ikka igasuguseid. Ja kui pirtsutamisperiood peale tuleb, siis Merevaik on kohe tegija, sellega maitsestaud juurikad meil seisma ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:51; 22.03 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teie mehed tõesti söövad selliseid köögiviljasegusid????????
Mulle endale meeldivad väga, aga mees pirtsutab jubedalt ja eks lapsedki tema järgi nokivad pika mokaga 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees alguses pirtsutas, aga tühi kõht teeb imesid…
Ta väitis ka, et tema kaalikat ei söö. Lapsena pidi sööma ja olla vastik. Aga kui ma esimest korda koju bataati tõin, siis ta teadis, et maguskartul ja ütles, et proovib. Sõi ja kiitis. Aga lugu selline, et ma ei teinudki sel päeval bataati, tegin hoopis kaalikat ja talle ei öelnud. 😀
Hiljem muidugi ütlesin ja järgmisel päeval tegin ikka bataati ka, aga see maitses talle kaalikast vähem. Mu meelest asja võti on lihas ja kastmes, meeste puhul. Kui on ikka hea liha kõrval, siis läheb juurikas ka. Alguses väikesed kogused, hiljem juba normaalselt. Üks laps mul ei söönud paprikat, aga tegin tavapärast soolast pirukat ja panin sinna sisse katseks paprikatükikesi, erivärvilisi. Ilus nägi välja, nii et laps otsustas ikka maitsta, edaspidi alati rõhutas, et ma paprikat ei unustaks, et nii on hea. Nüüd sööb hea meelega, muudes toitudes ka.
Osad inimesed väidavad, et nad ei söö teatud asju, aga kui neid sööma petta, siis ilmneb, et söövad ikka küll. Ja maitsega harjudes võib vihatud toiduainest saada lemmik. Kehtib nii meeste, laste, kui ka naiste puhul. Lisaks veel see, et vanusega maitsemeel muutub. Mina nooremana oleksin enne bussi alla jäänud, kui vabatahtlikult oliive söönud, jube jälk kraam mu jaoks. Aga vanemana sain sõbranna tehtud seljankat, mustade ja roheliste oliividega. Hästi hea oli. Ja purgist proovides oli ka hea. Nüüd söön rõõmuga, kui tuleb meelde osta.
Lapsed kahjuks kipuvad ühte vanemat söömisharjumuste osas kopeerima. Reeglina ikka seda vanemat, kes välju häälega teatab, et teatud asi vastik on ja tema seda ei söö. Mu mees alguses kahjuks nii käitus, aga ma sain ruttu jaole ja palusin tal selle jutuga suu koomal hoida, laste pärast. Mingi kahju oli juba tehtud, aga selle sai tagasi pöörata vastupidist taktikat kasutades. Mees õnneks on arusaaja inimene ja edaspidi rõhutas ta endale mittemaitsva asja puhul alati, et tegelikult on see hea ja kasulik, aga et tema oma lapsepõlves selliseid asju ei saanud ja kahjuks ei oska ta neid asju siiani süüa, aga et ta üritab. Ja et ta on uhke, kui lapsed neid söövad, sest siis saab tema hoopis lastest eeskuju võtta. Ja lapsed söövad ning agiteerivad oma issit ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:51; 22.03 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil süüakse heameelega poes müügilolevaid külmutatud wok-segusid. Ärawokkida, lisame türgi ube minu erisoovina. Juurde segame taluvõid ja maitseained ja väga menukad, neid on erinevaid. Paljast porgandit-kaalikat ei taha keegi, nee samad viljad hautatuna on täiesti välistatud. Bataat ja seller on samuti out,pastinaak oli tuim ja igav, aga see vaid meie peres niisugune ühisarvamus. Proovige need kel proovimata siiani kõik ise läbi, saate oma arvamuse. Aedviljasegud erinevad kiiresti kuumal pannil ülepraetud ja samamoodi praetud hakklihaga mõneks ajaks ahju. See küll juba eraldi toit. Kevadel kui hakkavad värske saak tulema siis on oivaline võis tehtud lillkapsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere lemmik on ahjus küpsetatud köögiviljad (küpsetuskotti porgandi-, kaalika-, kartuli-, brokoli-, lillkapsaviilud vmt, natuke õli, ürte, soola), ei jää mage ega maitsetu. Köögiviljad on mu meelest ise väga hea maitsega, nii et meil peres söövad kõik, nii mees kui ka lapsed, ei ole vaja erilisi vürtse või kasteid juurde.

Mõnikord paneme ahjupotti kihiti köögiviljad ja hakkliha või kanaliha maitseainetega. Hea roog, mis valmib ise, ei pea vaeva nägema.

Üks hea köögiviljaroog, mis mul mees teeb, on piimakastmes köögiviljad – viilutab potti kõikvõimalikke köögivilju, hautab natuke, teeb peale kas rõõsa koore või piimaga (mida juhtub kodus olema) jahukastme, natuke veel sulajuustu juurde ja väga hea tuleb.

Tihtipeale, kui õhtul ei viitsi söögitegemisega jännata, siis praeme lihtsalt pannil külmutatud köögiviljasegu, juurde nt kanafilee või siis kala. Neid köögiviljasegusid on üsna palju erinevaid ja kui keegi imestas, et kas teie mehed tõesti söövad selliseid asju, siis miks ei peaks? Mul mees sööb hea meelega nt hoopis mingeid rohelisi köögivilju liha kõrvale, mitte riisi või kartulit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 09:50; 25.03 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees eelistab ka riisile-pastale-kartulile alati köögivilju ja veel enam toorsalatit. Isegi mehed oskavad ja teavad tervislikust toitumisest üht-teist! Ja tänu sellele on ta väga heas vormis, mis keskeas on meeste puhul juba saavutus.
Tahtsin soovitada veel ahjus röstitud punapeeti (balsamiäädka kastmega või natukese sidrunimahlaga üle, ka nt kitsejuustusalati või piruka sisse), värskekapsahautist (kas hakklihaga või lihtsalt või ja rõõsa koorega, kui prae kõrvale).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:52; 24.03 10:14; 26.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergelt keedetud brokkoli, rohelised oakaunad ja roheline hernes ürdivõi sees korraks läbi praetuna on head.
Lillkapsas peenikese riiviga ära riivida ja võis praadida, on nagu lillkapsariis.
Baklazaan ahjus küpsetatuna on hea. Pikkupidi viilutada baklazaan, viilud kummaltki küljelt oliivõliga üle pintseldada ja ahju. Pärast maitseained peale. Teine võimalus on baklazaanirulle teha. Selleks on jälle samamoodi vaja viilutada ja õliga pintseldada, ahjus seni küpsetada, kuni saab rulli keerata ilusti neid. Rullide sisse läheb järgmine segu-ricotta+muna+parmesani juust+värske basiilika. Laod rullid ahjuvormi, kallad tomatikastme peale ja mozzarella viil iga rulli peale veel. Jälle ahju seniks kuni valmis.
Suvikõrvitsa ja riisiroog on hea. Wokpannil praed ühe suure viilutatud sibula (mitte väikesed tükid), kaks-kolm suvikõrvitsat ja paar peotäit keetmata riisi viskad ka sisse lõpupoole. Siis tassitäis puljongit, paar supilusikatäis majoneesi ja riivitud juust, segad selle kõik sinna kokku ja paned ahjuvormi, nii et suvikõrvitsad peale katteks jääksid. Ehk siis nopid sealt suvikõrvitsaviile segust välja ja laod nad ilusti üksteise kõrvale sinna katteks. Ja siis riivitud parmesani juustu kõige peale ja ahju. Kui riis on pehme ja juust kuldpruun pealt, siis on valmis.
Ja oregano on üks hea maitseaine köögiviljade jaoks, kui seda veel avastanud pole ise. Ma olin varem soola ja pipra usku, lisaks karri, nüüd aga panen oreganot ja basiilikat igale poole lisaks soolale-piprale. Praetud seened oreganoga on mu lemmikud samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit blogist võta ja tee järjest neid retsepte. Kui võimalik, siis algul tee täpselt järgi, siis saad aru, mis maitset retsept pakub. http://www.taimetoit.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma uuriks veel, kes te siin suured kaalikafännid olete ja kõik korraga ahju viskate. ise olen märganud nt ühepajatoitu tehes, et kaalikas nõuab rohkem keetmist kui sama suured kartulitükid. Mismoodi te siis kaalika ja nt brokoli korraga küpsteuskotis ahju panete? mis sellest brokolist alles jääb?

Üleüldse on ju erinevatel köögiviljadel erinev küpsetusaeg, sh varieerub see ka, kas kasutada külmutatud või värsket vilja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 09:30; 25.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma uuriks veel, kes te siin suured kaalikafännid olete ja kõik korraga ahju viskate. ise olen märganud nt ühepajatoitu tehes, et kaalikas nõuab rohkem keetmist kui sama suured kartulitükid. Mismoodi te siis kaalika ja nt brokoli korraga küpsteuskotis ahju panete? mis sellest brokolist alles jääb?

Üleüldse on ju erinevatel köögiviljadel erinev küpsetusaeg, sh varieerub see ka, kas kasutada külmutatud või värsket vilja.

Kauem küpseda tahtvad köögiviljad lõikad õhemateks viiludeks, nt kaalika lõikad õhema kui kartuli või porgandi. Või hautad kergelt enne potis kaalika/porgandi poolpehmeks ja paned brokoli ja lillkapsaga küpsetuskotti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 09:50; 25.03 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitsevad suht teravad toidud. Teravaid toite armastavad enamasti mehed ka. Lemmik liha kõrvale on selline: pannile pisut õli, sinna sisse purustatud sibul, küüslauk, ingver. Siis lisan ribastatud porgandi, hakitud tšilli, ribastatud baklažaani ja suvikõrvitsa. Kõige otsa paar tomatit. Jääb selline punane teravamaitseline segu.
Köögivilju võib põhimõtteliselt vahetada, ei pea alati täpselt sama valik olema, aga küüslauk, tšilli ja tomat on kohustuslikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KA lihahautisi saab teha tohutu hulga köögiviljade sees (suvikõrvits on eriti tore, see kaob ise keetes “ära”), sibul, paprika, porgand. Nt osso bucco laadsed pikalt hautatud asjad. Kui on nt lapsi, kes köögiviljaga pirtsutavad, võib selle kastme veel saumikseriga ühtlaseks teha (liha võtad ikka enne välja 😛 ) ja keegi ei saa aru, et köögivilju oli seal lihast rohkemgi, samas on kaste juba kenasti paksem, puudub vajadus jahu jms järele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:52; 24.03 10:14; 26.03 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõige kiirem argiõhtu lisand on lihtsalt pakk lillkapsast või brokkolit aurutisse, pärast siis veidi õli või võid ning tsut soola.

Mehe suur lemmik on kapsas, värskekapsahautis on vist see toit, millest ta end katki võiks süüa. Ühepajatoidu juures pean alati jälgima, et ikka palju kapsast potti saaks.

Suvel teen päris palju sellist segu, et suvikõrvits, porru, paprika ja seene (hooajal siis kukeseened, muidu ka šampinjonid).

Kartul-riis teeme lisandina vaid mingite kindlate toitude juurde. No kui nt teen kooreklopsi, siis sinna keedan kartuleid või siis talvel seaprae ja verivorstidega ahjukartul. Muidu eelistame mõlemad köögiviju või salateid, kiire ja maitsev ja pärast ei ole raske olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil süüakse heameelega poes müügilolevaid külmutatud wok-segusid. Ärawokkida, lisame türgi ube minu erisoovina. Juurde segame taluvõid ja maitseained ja väga menukad, neid on erinevaid. Paljast porgandit-kaalikat ei taha keegi, nee samad viljad hautatuna on täiesti välistatud. Bataat ja seller on samuti out,pastinaak oli tuim ja igav, aga see vaid meie peres niisugune ühisarvamus. Proovige need kel proovimata siiani kõik ise läbi, saate oma arvamuse. Aedviljasegud erinevad kiiresti kuumal pannil ülepraetud ja samamoodi praetud hakklihaga mõneks ajaks ahju. See küll juba eraldi toit. Kevadel kui hakkavad värske saak tulema siis on oivaline võis tehtud lillkapsas.

Viu-viu-viu… “Paljas” kaalikas ja porgand on ikka oskamatu tegija süül mõttetu ja igav. Küsiks ka, et milline lillkapsasort kevadel juba valmib ja kas kuidas kasvatad taimi ette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks esimesed värsked köögiviljad tulevad ikka Põhja-Aafrikast, siis juba Lõuna-Euroopast ja pikapeale Poolast-Leedust. Ma ise olen näiteks aiandust õppinud, aga lillkapsa kasvatamine mul välja ei kuku 🙁
Juurselleri kuubikud on supi sees hirmus head, kartulist ikka oluliselt maitsvamad. Kui neljane laps peale vaadates või “selleri” nime kuuldes isegi krimpsutab nägu, siis kui selline “kartulitükk” suus on, on sellega väga rahul. Pastinaak ei jää tuim ja igav, kui teda koos teiste köögiviljadega korralikult hautada. Meenutab natuke porgandit, aga on pehmema maitsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 10:11; 03.04 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

brokkol või lillkapsas pannil võiga (värskelt on parem, aga külmutatud ka ok)

poe wokisegud, Maahärra omadel on vist maitseained kaasas ka, mulle meeldivad kõige rohkem aasiapärased segud.

Liha või kanaga koos plaadile või ka eraldi ahju peet, porgand, kaalikas, bataat, sibul – balsamicot, ürte, küüslauku, soola jne

Kõige paremad on grillil tehtud suvikõrvits, paprika, shampinjonid. Palsamiäädikat, sojakastet kergelt soola või mingit tshillikastet. Ma ainult neid söökski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Maitsvad soojad köögiviljaroad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.