Esileht Ilu ja tervis Maniküür ja pediküür- hügieenist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Maniküür ja pediküür- hügieenist

Postitas:

Mõlgutan mõtteid – kuidas saate maniküüris/pediküüris käies kindlad olla, et tarvikud on korralikult puhastatud? Ja mitte ainult desinfitseeriva sprayga vaid ikka sterilisaatoris nagu kord ja kohus. Eriti selliste kodus töötavate kosmeetikute puhul ei ole ju turvaline? Töötasin ise kunagi ühes väga kvaliteetses ja kallis salongis ja tean ka seal osasid kosmeetikud kes vahel oma vahendid lihtsalt korralikult puhastamata jätsid.
Niisama arutelu teemaks tegin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi. Isegi kui vahendid on kuidagimoodi puhastatud, siis küünelakki küüneseenest ei puhasta ju. Mina kasutan seda teenust üliharva, tavaliselt hoolitsen kodus oma küünte eest ise. Aga jah, kevadealguse pediküüri teen ikka salongis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ei saagi. Targem ongi ise oma küünte eest hoolitseda. Pediküüris olen ühe korra elus käinud. No küll läks kaua aega, enne kui kannad uuesti korda sain… Tähendab, nad eemaldavad seda paksenenud nahka, aga vabandage väga, kui nahka lõikuda, hakkab pärast ju ikka narmendama. Ma parem kodus hõõrun vannis käies pimsskiviga ja kreemitan ja mu jalad on korras. Varbaküüsi ma niikuinii ei laki. Lihtsalt ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi juuksuris, kõigil lastakse järjest sama kammi, kääride ja sirgendajaga. Keegi ei desinfitseeri kahe lõikuse vahel neid. Täiesti loogiline täide ja muu peajama leviku koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahetasin küünetehnikut just sel põhjusel, et hommikul alustas ta tööd eelmisel õhtul kasutatud tarvikutega, silmaga näha, et pole isegi koristanud. Nüüd näen ise, et pärast minu teenindamist paneb tehnik tarvikud sterilisaatorisse.

Juuksurites ma ka alati mõtlen, et kas neile seal mingid reeglid ei kehtigi? Oleme lastega kaks korda saanud täid (väike sugulane tõi laagrist kaasa ja teine kord proovisin mütse) ning seda jama ei taha kellelegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mõelnud. Tahaks esimest korda pediküüri minna geellakkimise pärast, aga ei julge. Ei oska valida salongi, kus siis tehakse korralikult tööd. Ega kellegi koju ega voucheriga ei läheks kindlasti. Aga ka kallima hinnaklassi salongide vahel on raske valida, et milline see kõige viisakam asutus siis on? Kas keegi oskab soovitada head kohta, kus on stabiilselt hea (korrektne) teenindus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Maniküür ja pediküür- hügieenist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.