Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Marilyn Kerro rasedusriitus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Marilyn Kerro rasedusriitus

Postitas:

Soovin jagada oma kogemust või siis juhust -> kuidas keegi tõlgendab. Proovisin rasestuda ca 1 aasta, aga tulutult. Siis sattusin lugema Kerro uut raamatut, kus kirjas ka rasedusriitus. Kuna olen pidev kuufaaside jälgija ning kuukividki kodus olemas, siis tekkis mõte riitus läbi teha. Uskuge või mitte, aga jäin järgmisel kuul rasedaks (hetkel käsil 20 n). Ei tea, kas see oli juhus või miski muu, aga tasus proovida.

Jagan ka riitust: osta kuus kuukivi ja pane 12 tunniks puhta joogivee sisse. Tee seda keskpäeval (kell 12.00), kui saabub südaöö, siis joo vesi ära. Korda rituaali veel kaks korda (ehk kokku 3 päeva). Riitus vii läbi noorkuu ajal -> kohe peale kuu loomist (kui kuu loomine on peale kella 12.00, siis pane kivid vette järgmise päeva lõunal, kui kuu loomine on enne 12.00, siis samal päeval).

Kui riitus ei too rasedust, siis head kuuenergiat igal juhul…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 15:37; 25.03 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A miks Kerro ise pole rasedaks jäänud? Saan aru, et Šeps vist ei soovi.
Ma niisama norin. Hakka või uskuma, sest ma pole ka 15 kuud järjest rasedaks jäänud, minul tervis korras, mehel mitte. Proovin võib olla ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te teate, millal noorkuu on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 18:27; 24.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te teate, millal noorkuu on?

28.03 kell 5:57

http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/kuu-faasid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kuukivid… Kivid on hea äri, muide, FB-s müüdi mingi aeg “esoteerilisi sitakive”, pidid ka head õnne tooma ja saja häda vastu aitama 😀

Teemaalgataja, pigem pakuks, et sind ei aidanud mitte need kivid, mille eest Kerrole maksid, vaid ikka puhas juhus. Võimalik, et kui oleksid viljatusraviarstile läinud, oleks uuringute käigus selgunud, et nt üks munajuha on umbes, st kohe rasestumisvõimalus 50% väiksem, mistõttu läks ka rohkem aega vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh jagamast, mina olen ilmselt maailma suurim skeptik, aga proovin järgi. Mida mul kaotada on?

* Tulutu proovija ligi kaks aastat. Täna hakkasid järjekordselt päevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 20:01; 23.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

* Kas ma saan siis õigesti aru, et kivid tuleb vette panna 28.03 enne kella 12 päeval?
* Kuna seda tuleb korrata 3 päeva, kas siis noorkuu püsib 3 päeva?
* Kui ma panen kivid vette noorkuu ajal 28.03 enne kella 12, siis kuidas ma saan seda korrata 3 korda, kui kivid tuleb vette panna kohe pärast kuu loomist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 18:27; 24.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge kuukivitajad ja kerrotajad, kas te platseeboefektist olete midagi kuulnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks teiste mõtteid maha teha.
Tihti on kaua rasedust oodanud inimestel kerge masendus ja abitustunne ning sellest välja tulemiseks võib ju proovida erinevaid asju, sest nii mustas augus olles beebi niikuinii ei tule.Aidaku siis riitus või platseeboefekt, oluline on, et kauaoodatud tulemus saabuks.

Mina käin nt lisaks viljatusarstile ka nõelravis ja olen väga veendunud, et see aitab ja mul on ükskõik mida skeptikud ütlevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma hästi mäletan, Kerro on ise öelnud, et kui nendesse kivikestesse uskuda, siis nad töötavadki, vastasel juhul pole neist mingit kasu. Kivi tuleb “laadida” positiivse energiaga ja soovidega, et sealt midagi tagasi tuleks. Poolvääriskivid on Kerro jaoks energia kogum ja nagu teame, k6ik meie ymber koosneb energiast, ka meie maine keha. Negatiivsus ja pessimism kohe kindlasti ei aita rasedusele kaasa. Teha tuleb seda, mis pakub hingerahu. Kui kellelgi on kividest kasu, siis nimetage seda kasv6i platseeboefektist – l6ppkokkuv6ttes ei ole mingit vahet, peaasi, et see toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Mis puudutab minu mitterasestumist ca aasta jooksul, siis ma polnud sugugi murelik või meeleheitel. Ma ei eeldanudki, et rasestun kohe kui selleks võimaluse annan. Oleksin rahulikult veel aasta proovinud, enne kui muremõtteid mõlgutanud. Võtan elu vabalt ja usun -> mis määratud, see tuleb. Ma ei saagi nendest naistest aru, kes masenduvad -> kui 6 kuuga rasedaks ei jää. Rituaali proovisin pigem seetõttu, et olen üldse sügav esoteerika austaja ja kuukummardaja, minu jaoks oli see lihtsalt üks põnev katse. Rituaali tehes on oluline ka kuu poole pöörduda, oma soove mõttes või sõnaliselt väljendada (seda võib teha igal kuul, ükskõik mis teemal). Ma soovitan üldse universumist ja ka teistpoolsusest rohkem abi paluda. Paljud ei usu, aga seal on väga palju abistajaid.

Kuu loomine on 28.03.2017 kell 5:57
See tähendab, et kivid pane (1. korda) vette samal päeval kell 12.00 (vesi joo ära 12 h hiljem ehk südaööl), korda sama kahel järgneval päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 15:37; 25.03 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Mis puudutab minu mitterasestumist ca aasta jooksul, siis ma polnud sugugi murelik või meeleheitel. Ma ei eeldanudki, et rasestun kohe kui selleks võimaluse annan. Oleksin rahulikult veel aasta proovinud, enne kui muremõtteid mõlgutanud. Võtan elu vabalt ja usun -> mis määratud, see tuleb. Ma ei saagi nendest naistest aru, kes masenduvad -> kui 6 kuuga rasedaks ei jää. Rituaali proovisin pigem seetõttu, et olen üldse sügav esoteerika austaja ja kuukummardaja, minu jaoks oli see lihtsalt üks põnev katse. Rituaali tehes on oluline ka kuu poole pöörduda, oma soove mõttes või sõnaliselt väljendada (seda võib teha igal kuul, ükskõik mis teemal). Ma soovitan üldse universumist ja ka teistpoolsusest rohkem abi paluda. Paljud ei usu, aga seal on väga palju abistajaid.

Kuu loomine on 28.03.2017 kell 5:57
See tähendab, et kivid pane (1. korda) vette samal päeval kell 12.00 (vesi joo ära 12 h hiljem ehk südaööl), korda sama kahel järgneval päeval.

Ütleks lihtsalt, et inimesed on erinevad ja tulevad oma emotsioonidega erinevat moodi toime. Sina ei pea neid mõistma, kuna Sina ei olegi nemad. Mina näiteks esialgu ka ei ‘masendunud’, kuid kui peale nelja kuud rasedaks jäin ja see rasedus 7 nädalal peetus, vot siis oli küll masendus käes selle peetumise tõttu. Ja ka järgnevad kuus kuud olin masenduses ilmselgelt, kuna peetunud rasedus oli seljataga ja ma ei mõistnudki, et miks uut rasedust ei tule ja ei tule. Samal hetkel ei mõistnud, et miks see rasedus katkes, kuna me nägime juba südamelööke ja arstid kinnitasid, et kõik on ideaalses korras. Siiamaani pole kusjuures tulnud, peetumisest möödas poolteist aastat. Meditsiiniliste terminite järgi loetakse meid viljatuks.

Samamoodi teised ei mõista näiteks Sind, kuna peavad näiteks kummaliseks kuukummardajaks. Ja see on näide, mitte minu isiklik arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks teiste mõtteid maha teha.
Tihti on kaua rasedust oodanud inimestel kerge masendus ja abitustunne ning sellest välja tulemiseks võib ju proovida erinevaid asju, sest nii mustas augus olles beebi niikuinii ei tule.Aidaku siis riitus või platseeboefekt, oluline on, et kauaoodatud tulemus saabuks.

Mina käin nt lisaks viljatusarstile ka nõelravis ja olen väga veendunud, et see aitab ja mul on ükskõik mida skeptikud ütlevad.

Kelle juures sa nõelravis käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt veejoomine ei saa kellelegi kahju teha, isegi kui neis on ahhaati leotatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see 24.03.2017 20:01 kägu, kes järgi proovida lubas.

Proovitud, ei töötanud. Ütlen ka, et kuukivid soetasin Kristiine keskuse Prisma juures olevast kivide poest – ostsin küll kolm (10 euri tükk!) kuue asemel.

Esoteerikud ilmselt väidaksid, et lippa ikka Kerro poodi ja osta sealt ülejäänud ja pühitse sisse 😀 Ise ka naeran praegu, et tõsise näoga südaööl kivileovett rüüpasin. Tegelikult usun küll külgetõmbejõudu jms, aga selline riitus jääb hetkel siiski minust kaugeks, kuigi suunasin ka “usku” ja häid mõtteid sellesse.

Jätkan tõenduspõhise meditsiiniga – viljatusraviarst saatis kilpnääret uurima (tehtud) ja järgmisena ilmselt LAP.

Kui keegi veel proovinud on vahepeal, jagage oma kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 20:01; 23.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et igasugused kuukivid ja muu säärane jura (ehk teisisõnu platseeboefekt) töötab just nendel puhkudel, kus otsest füüsilist põhjust, mis rasestumist takistaks ei ole, aga inimene on liiga suurest soovist rasedaks jääda ennast juba stressi mõelnud. Siis ehk tõesti võtab pinget maha ja õnnestubki. Teemaalgataja puhul, kes asja vabalt võttis, oli tõesti ilmselt juhusega tegu.Liiga palju raha ei makskas siiski puhtalt platseeboefeki pärast välja käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Marilyn Kerro rasedusriitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.