Esileht Kodunurk Marineeritud kurgid (purki hoidisena)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Marineeritud kurgid (purki hoidisena)

Postitas:

Paluks head retsepti kurkide marineerimiseks, ilma et purke peaks kuumavee nõus kuumutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 21:25; 18.08 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks vahet pole, kas kuumutan kuumaveenõus või panen ahju, liigne mässamine ikka. Kunagi aastaid tagasi tegin lihtsamalt, kurgid säilisid purgis kenasti, olid krõmpsuvad ning soola-äädika-küüslaugu-sinepiseemnete vahekord oli mõnusalt tasakaalus, kuid olen retsepti ära kaotanud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 21:25; 18.08 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks vahet pole, kas kuumutan kuumaveenõus või panen ahju, liigne mässamine ikka. Kunagi aastaid tagasi tegin lihtsamalt, kurgid säilisid purgis kenasti, olid krõmpsuvad ning soola-äädika-küüslaugu-sinepiseemnete vahekord oli mõnusalt tasakaalus, kuid olen retsepti ära kaotanud ????

Ma ei saa aru, mis mässamine see on? Paned vette ja kuumutad – mis seal keerulist on? Palju rohkem kahju (minu meelest), kui kogu hea kraam käärima/ riknema läheb.

Minul ei ole ühegi marinaadi jaoks kindlat retsepti. Mõttetus! Keedan ja testin maitstes ja nii lähebki. Sellepärast on ka iga sats veidi erineva maitsega, aga mis siis? Kes seda eelmist ikka enam mäletab 😀

Katsetage julgemalt köögis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kuumuta. Laon purki kurgid, tilli, küüslaugu, mädarõikalehe ja mustsõstralehe (kõik peale kurkide tükeldan). Keedan marinaadi (1,2 liitri vee kohta 2 sl soola, 1sl suhkurt ja 3-4 sl äädikat. Marinaad kohe kuumalt kurkidele peale ja kaaned kinni. Purgid katan mõne sooja riidega, nt tekid, saunalinad vms, et seisaks võimalikult kaua soojad. Jahtuvad seal tasapisi. Tavaliselt järgmisel päeval viin keldrisse. Neid on ka kasukakurkideks nimetatud, sest hoitakse nn kasuka all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole kunagi keetnud ega kuumutanud.
panen purki mustsõstralehti, tilliõisikuid- ja varsi, küüslauku, mädarõikajuurt. siis laon kurgud purki, peale veel ühe mustsõstralehe ja teelusikatäis sinepiseemneid.
marinaadi keedan santa-maria marinaadisegust. 3 liitrit vett, 2 pakki marinaadisegu, 6 sl suhkrut, 5 sl äädikat.
marinaad kuumalt kurkidele, kuum kaas peale ja ongi kõik. säilivad mitte väga heades tingimustes ka kevadeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Marineeritud kurgid (purki hoidisena)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.