Esileht Beebi ja mitmikud Märtsi beebid 2012 vol.2

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 429 )

Teema: Märtsi beebid 2012 vol.2

Postitas:

Ma viimati, kui ostsin libero nr 2 mähkmed, mis olid slimfit või midagi sellist, siis nendel oli ka jube keemia hais juures. Muidu ei saanud aru, aga kui pissis sinna sisse, siis lõi kohe sellise keemia haisu ülesse. Varem ostetud liberotega sellist asja ei olnud.

Kas kellelgi veel hakkavad lapsel juba hambad tulema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie alles läheme neuroloogi juurde. Ortopeedi juures käidud ja tulemust te juba teate. Reedel saan rihmad kätte ja äkki ikka selleks kellaajaks, kui veel arst vastu võtab. Siis saab need kohe peale ka panna ja raviga alustada. 🙂
Muidu plika igati asjalik. Ta mul selline sülelaps, kes omaette maas ei taha olla, ikka süles ja tissiotsas. See on ikka kõige mõnusam koht. Muidu vaatab ringi, naeratab hästi palju ja jutustab terved lood maha :). Nii lahe on teda jälgida. Kahju on kohe, et lapsed nii kiiresti kasvavad. Aga ma ikka täiega naudin seda asja :).
Ma kasutasin ka lapsel algul libero mähkmeid, aga need ka ei sobinud. Tundvad sellised paksud
olevat.
Meil veel hambaid ei tule aga ilatseb küll. Kuidas aru saada kui hambad tulevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal tuleb ka juukseid välja. Laps sündis juuksed peas ja kuklal eriti palju juukseid, küljed hõredamad.
Neuroloog ütles, et meie tüdrukul veel vastsündinu toonust ja nüüd saime 10korra massaa¸i kuuri ja lisaks pean igapäev ise kodus 2 korda päevas harjurusi tegema. Kas teil ka kellelgi nii?
Meil ka jubedalt ilastab ja topib rusikaid suhu. Me määrime ööseks kamistad baby geeli peale. Ja kui päeval väga hull siis määrin ka päeval.
Olen aru saanud, et igemed hakkavad liiga tegema kolmandast elukuust ja siis kuidas kellelgi need hambad lõikuvad. Olen kuulnud, et alumised keskmised hambad peaks kõigepealt tulema ja siis peaks igmed punaseks minema.
Meil enamus ajast vaatab ainult paremale ja seega neuroloog ütles, et kõik mänguasjad panna vasakule poole ja keerata tegelustekk valguse poole ja hakata ka teistpidi teda keerama harjutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasutame hetkel Libero 2, aga kohe hakkame kasutama Pamperi 3 me. Oleme Liberoga nii rahul, aga meile kingit kaks suurt pakki pampersi nii et need tuleb ära kasutada. Vahepeal kasutasime neid selveri odavaid mähkmeid Britton. need olid ka ikka maru head. aga jah üldiselt meile mähkmed löövet ei tekita.
Meil on ka ainult käed suus ja ilastab nii mis kole.
Viimastel päevadel on meil tekkinud söömis probleem. Arst ütles et me peame korraga sööma vähemalt 150 ml, üldjuhul poja meil sööbki nii, aga viimastel päevadel on see söömine 90ml-180ml vahel. kord sööb 90-100ml ja kõik. hakkab mängima. Loodan et kahe nädala pärast kui arstile läheme on ta ikka normaalselt juurde võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus. Kas basseinis olev kloor ei tee beebile liiga ? Endalgi vahest silmad kipitavad peale ujumist. Hirmsasti tahaks ujuma minna :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas beebidele mõeldud basseinis on üldse kloori?
Pojal ka ila tilgub pidevalt ja rusikad on suus. Praegu on mängumati all, jutustab oma loomakestega, endal samal ajal rusikad suus 😀 Ja külili keerab end juba 😀

Ta sündis koos parukaga 😀 Ikka suht pikad paksud juuksed tal, nüüd kuklalt või kuklast kõrgemal hakkab hõredamaks jääma, sest ta keerutab peaga pidevalt, vahib ühele ja teisele poole- hõõrub endal juuksed peast 😀
Mul endal hakkasid juuksed peast kukkuma igatahes. Kõik kohad on juukseid täis ja poja hoolitseb ka selle eest, et emme kindlasti kiilakaks jääks 😀 Peab juukseid kinni hakkama hoidma vist 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh eemal2. Tead pane laps öösel kord parema siis vasaku kälje peale. Meil ta nii magab igatahes. Meil ka muidugi sisse mähitud, sest muidu mässaks ta ennast käte ja jalgadega üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Carmen – mulle elukaaslane tõi ka neid brittoni mähkmeid, no mitte ei sobi. Tahad äkki ära osta? Olen kuskil 4-6mähkut ära kasutanud ja M suurus siis. Kui pakuks huvi, jäta oma e-mail, räägime seal lähemalt 🙂

nikinaki – mis materjalist need LOVING mähkud on? Kas sarnased Muumidele? Need Muumid mulle tõesti väga meeldisid ja poisile ka head mõnusad pehmed. Keegi küsis, kuidas need öösel vastu peavad, siis võin öelda, et probleeme pole tekkinud. Enamik mähkudega muidu see mure, et kui poiss palju korraga kakab, siis tuleb igal poolt läbi, nii et kõik riided ka kakased.

Minu teada/kogemuse järgi, päris väikesed kuni 3 kuud või kuni 7kg saavad käia veel vannis, suur selline vann (selles kohas kus me käime) ja seal vahetatakse peale igat lapse vees käiku vett, vann pestakse ja sisse lastakse tavaline kraanivesi.
Basseinis konkreetses siis pidavat mingil määral olema kloori, aga kui sinna minna, siis sellist tapvat kloorilõhna ninna ei hakka, pidi olema ekstra ka mingi filtersüsteem, mis omakorda aitab vee puhtana hoida. Aga ilma kloorita paraku vist ei saa…siis peaks veel soolaseks tegema..aga soolane vesi beebile ka pole just hea.
Tavalistes ujulates, kus siis ekstra väga väikeste basseine pole, on vesi üsna kloorine. Tasub ujulast enne uurida. Ise käime beebide keskuses, seal täiskasvanud ujuda ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need Loving on minu arust täpselt samasugused nagu Pampersid.

Käisime täna ujumas ka 🙂 Lapsele niiiiii meeldis, lasi endaga kõike teha, isegi vett lasi näkku valada 🙂 Ise on päris raske teda ujutada, üle vanni ääre peab ju kummardama ja seljal on päris raske. Õnneks enamuse aja ujutas ikka spetsialist. Saime teada, et käed on pisut kanged ja laps hoiab pead liiga kuklas koguaeg. Et siis kerge toonus? Eks ujudes läheb paremaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see toonus kätes või mujal teeb ?
Kas kuidagi on võimalik ise ka aru saada, et tegu on toonusega..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis meile need Loving omad ei sobiks..peab ikka Muumisid järgmine kord ostma. Kas keegi neid korduvkasutatavaid ka kasutanud? Mõtlesin, et kaaluks neid siis, kui pisike nt istuma hakkab, saaks nö potitreeningut teha.
Jap, ise on tõesti väga raske ujutada, ma kodus ju ka üle vanni serva ujutanud, vahel ei jaksa end kohe sirgu tõmmata, selg kange ja sundasendis.
Meil nt poiss hoiab ka pead kergelt kuklas, käisime massööri juures ja sealt öeldi, et lapsel lihtsalt tugevad lihased ja tema aru ei saa, et oleks toonus. Vat ei teagi, mis õige. Neljap lähme neuroloogile, juba 2,5 kuud seda aega oodanud, ei teagi, kas saab targemaks või saab mõttetu käik olema.

See toonus, kui tegemist on toonusega, tuleks kindlasti välja mudida lasta, sest see võib tulevikus segama hakata. Nt õepoisil oli ühes jalas toonus, hoidis seda x-moodi, aga käima hakkamisel oleks see takistanud arengut. Sama võib nt käte toonusega olla, et raskem lusikat suhu panna, kirjutada vmt teha. Ikka tasub tegeleda. Aru saab sellest, kui laps nt väga pinges, nt hoiab üht kätt imelikus asendis ja väga teisi asendeid proovida ei lase.

nikinaki – muideks see, et laps pead kuklas hoiab võib olla seotud ka sellega, et enne sündi pea ei fikseerunud (mäletan, et sul oli sama teema, mis mul). Lapsel võis see pea nt kõhus olles olla mingis sundasendis ja nüüd ta ei oskagi teistmoodi seda hoida. Aga eks seal aitabki massaa¸ ja ujumine. Lõdvestab.
Me pikalt juba ujumas käinud ja näha on, et väga ei aja enam magades pead kuklasse, ajab vaid siis kui end pinge tõmbab (nt üleväsimuse korral, kui nutab). Jälgi ja vaata, millal ta seda teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa, käsi hoiavad nad kangena ka siis, kui nad turvalisena end ei tunne. Eks see vees harjumine võtab aega. Meil oli ka alguses üsna kange, aga nüüd siputab nagu pöörane. Tegelt lapse kehakeelest üsnagi hästi aru saada, kuidas ta ühes või teises olukorras-kohas end tunneb. Jälgige mängu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta hoiab pead kuklas näiteks siis kui ma ta sülle võtan, nagu õlale krooksutamise asendisse vms. Ma ise mõtlesin, et ta sellepärast hoiab kuklas, et siis näeb paremini ringi. Kui ta pisem oli, siis magades ajas ka pea kuklasse, aga enam mitte. Ujutaja soovitas hoida teda nii, et pea saaks ettepoole vajuda.
Toonuses käsi ma ka ise tähele ei pannud. Ujutaja sai sellest aru, et käed olid üsna palju rusikas ja vees ta neid üldse ei liigutanud (samas jalgu ka mitte, kuigi kodus vannis siputab jalgadega jubedalt), isegi ujutaja raputamise peale ta kätt ei lõdvestanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa üldse mahti siia kiigata, nii palju tegemist poisiga ja tööd ka palju. Viimased päevad ta hommikust õhtuni joriseb ja nutab, pole kuidagi rahul. Süüa ei taha, pean kuidagi trikitama ta lõpuks tissi otsa (nt toas ringi käies või teda püstiasendis hoides), siis lõpuks hakkab imema. Magama ka jääda ei taha, punnib hirmsasti vastu. Ei tea, tundub, nagu teeksid igemed nii liiga. Tal juba poolteist kuud ila jookseb ja nühib oma rusikaga igemeid. Nüüd annan talle närimisrõnga kätte, natuke juba oskab ise hoida, aga enamuse ajast pean tal seda suus hoidma.

Lamma, jah, Natydega ongi see kõige suurem jama, et kaka tuleb alati kusagilt välja – tavaliselt selja pealt. Nüüd olengi seetõttu ikka rohkem neid Pamperseid kasutanud ja poissi rohkem palja pepuga hoidnud. Pissi on meil kõvasti emme-issi voodisse tulnud, aga vähemasti voldivahed nüüd paremad :). Paar korda päevas katsun siiski Natysid ka kasutada.

Salukas, ma ise diagnoosisin endal pärmseene nädal pärast poja sündi. Rinnanibud olid vereni katki ja rindadest tuli pärmihais. Samuti olid pärmihaisused lapse väljaheited. Minu kõrvadest jookseb pidevalt halvalõhnalist vaiku ja mõned nädalad tagasi avastasin, et poisil ka palju vaiku kõrvas. Ka kõrvatagused on tal vahel halvalõhnalised.

Kui hakkasin dieeti pidama, siis mõne nädala pärast läks veidi paremaks, aga lõplikult pole nibud siiani paranenud. Kuigi nüüd ainult väike katkine täpp mõlema nibu otsas ja valu enam ei tee. Sümptomid on paranenud, aga päris ära pole kadunud. Katsun kõigest väest dieedist kinni pidada, aga vahel juhtub, et patustan (nt luban endale pudru sisse veidi moosi, sest magusaisu ajab hulluks), vahel juhtub see ka kogemata, sest ei tule selle pealegi, et mõni toiduaine võib halbu aineid sisaldada. Hiljuti avastasin näiteks, et kodujuust (mida ma armastan ja olen palju söönud) on ka tehtud pastöriseeritud piimast ning sisaldab lisaaineid (nt lõssipulber, pektiin jms) – need mul keelatud. No ei tule selle peale, et ka kõigi eestimaiste toodete pakendeid niimoodi uurida. Pea kõik valmistoidud sisaldavad lõhna- ja maitseaineid, paksendajaid, magustajaid jms. Isegi, kui seda kõige hullemat (E621) suudan vältida, siis vahel teisi aineid ikka saan. No ma lihtsalt ei jõua 3-4 korda päevas ise nullist süüa teha ja polegi nii palju toiduaineid, mis lubatud oleksid.

Oeh, ma loodan, et see seen ikka kunagi taandub, kuigi eile pediküüri tehes avastasin, et nüüd juba varbavahel ka kahjuks … Keegi ei oska aidata ka, et kuidas sellest kiiremini lahti saaks. Lapsel on seetõttu ka koguaeg kõhuga probleemid (hirmus mulin ja korin, gaasid, toitu viskab jube palju välja – kui sööma hakkame, tuleb veel eelmise korra toit koleda kollaka pudruna välja ja sellel on jälle see pärmihais).

Õnneks neuroloog ja ortopeed tunnistasid poisi terveks ja tagasi pole minna vaja. Kirun oma mõttetut pead, sest pidin ortopeedilt pojale ujumiseks saatekirja küsima, aga ei tulnud meelde (ma siiani jube unustaja, raseduse ajal hakkas pihta see). Tal veidi raskest sünnitusest tingitud kangust kaelas, usun, et ujumine aitaks meid. Praegu ei taha ta üldse kõhuli olla ja nii ei tule keeramisi ka …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Forsteriana- minu mail on carmen0004@hotmail.com suhtleme siis mässude teemal seal edasi.

Aga jah meie poja on päris tubli juba.

Mina tahan ka dieedile minna. Nii jube. mitte midagi ei lähe selga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kusjuures selle pärmseene jamaga on kaasnenud ka üks positiivne asi – nimelt olen tänu dieedile (suhkur, jahu jm ained keelatud) väga hästi kaalust alla võtnud :). Võtsin rasedusega juurde 27 kg, sünnitama minnes kaalusin 92 kg! Nüüd on täpselt kolm kuud möödas ja kaalun 67 kg. Ehk raseduseelse kaaluni on vaid 2 kg veel :).

Vahepeal oli väga keeruline, kuna kaal langes 1-3 kg nädalas, siis polnud midagi selga panna. Rasedariided olid suured ja raseduseelsed ei läinud veel selga. Nüüd lähevad peaaegu kõik endised riided selga. Ostsin eile just pulma minekuks kleidi ja tõdesin rõõmuga, et olen taas suurus 40. Varsti siis oma tavapärases suuruses (38) tagasi :).

Nüüd peaks veel lihaseid treenima ja keha uuesti trimmi ajama, siis võiks randa minna. Ainult kõhul olevad rasedusarmid ja keisriarm ning veidi lotendav kõhunahk häirivad veel veidi. Aga üldpilt on juba päris hea.

Carmen, loobu ka magusast ja jahutoodetest ning katsu veidi trenni teha – siis hakkavad kilod minema. Mina treenin nt kõhulihaseid iga päev poisiga koos võimeldes. Me oleme juba üsna head akrobaadid :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kaks kilo veel algkaaluni. Kaal üldse ei alane, ei tea miks. Trennis käin nüüd 2x nädalas. Plaanin ühe trenni (lihastreeningu) juurde võtta. AGa magusaisu on tõestu tohutu ja no ei suuda ilma. KAs või väike Daimi ¨okolaad ajab päevaks asja ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samuti 2 kg. Samas võin vist 1 kg rindade arvele lisada 🙂 räägitakse et need 2 kg ongi niikaua kuni imetamise aja. Nii kui imetamise lõpetada pidid ka kilod langema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siis see rusika lutsutamine,väike palavik ja nädal aega tõsist virisemist ja jonni tõi täna meile üllatuse:)Nimelt üks hammas hakkab lõikkuma,hamba serv juba näpuga tunda ja ila jookseb jubedalt.Esimesel lapsel tuli alles 6kuuselt,tal aga ikka väga vara.
Teil siin enamusel nii hästi kaal alla läinud,ma maadlen ikka hullult oma kaaluga,rasedusega võtsin juurde 20kg ja maha ainult läinud 13 kg:( Kõht veel ees natuke aga tagumik jube suur,et saan ainult kleite kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli rasedusega juurde 15kg ja 10kg kadus kohe haiglas ja nüüd olen juba endises kaalus ja olen veel 3kg alla võtnud. Lapsega kulub energiat ikka nii palju 🙂
Znaine: kas laps sul haige, et palavik on või on see hammaste pärast? Kas kui hammas lõikub siis on see koht punane?

Ilusat päikeselist päeva emmedele ja pisikestele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poja ka rusikatega sügab hambaid. Isegi söömise ajal, laseb rinnast lahti ja topib rusika suhu… Katsudes seal midagi pole, aga kui katsun, siis poiss mõnuleb 😀 Ila tilgub ka, põll on pidevalt ees 😀

Me läheme täna EEG uuringut tegema. Siis on kõik uuringud tehtud 🙂 Eks annan pärast teada kuidas läks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lexus,ta oli jah mul nädal tagasi haige,oli nohu,köha väike palavik,nüüd oli siin üle eile väike palavik ainult üks päev.vaatasin suhu,katsusin ja hamba serv oli tunda näpuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme jätnud Keira Victoria koos vanaemaga aega veetma aga mitte kauaks, mõneks tunniks eks tulevikus saab kauem ära olla 🙂
Jaanipäeval oleme sugulaste juures. Mul onutütar peaks kohe sünnitma hakkama aga peo on ikka enda juures orgunninud. Eks näis mis saab – pidu lõpeb äkki haiglas 🙂
Ilmad võiksid soojemaks minna 🙂

Nikinaki kuidas sul arstil läks? Anna kindlasti teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole poissi veel kellegi hoolde jätnud. Korra poes või saunas proovin ka käia kui ta magab. Arvan, et me teeme veel pikka aega kõike koos 😀

Igemed sügelevad endiselt ja ila jookseb vahet pidamata. Piima ajab ka palju välja nii, et riided koguaeg märjad. Vahepeal ei ole isegi põllest kasu. Söömine on ka endine. Vahest läheb ikka kaua, enne kui ta ilusti sööma saan. Eriti just õhtuti. Ma juba kahtlen kas see üldse üle lähebki.

Meil oli ka alguses kael toonuses. Hoidis selili asendis pead koguaeg ühe külje peal. Nüüd enam nii ei ole, aga ma ei tea kas päris korda on saanud. Ujumas me käinud ei ole. Füsioterapeut kes siin beebidele ujumist tegema hakkab, lubas mulle helistada, aga pole siiani seda teinud. Juulis pidi ta puhkama, nii et ma ei teagi kas enne augustit saamegi sulistama. Poisile kindlasti väga meeldiks – vannis vehib küll nii, et ma igakord märg olen, aga seal pole üldse ruumi.

Rasedusega juurde võetud 12kg on kadunud. Kaalun täpselt sama palju, kui eelmine aasta samal ajal.

Jaanipäeval oleme kodus ja meile tulevad külalised ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, ärge pabistage oma kaaluga nii väga. Mul nt kaal kukub kolinal, õudukas, kaalun praegu täpselt nii palju nagu 12 aastat tagasi, 48,5kg (enne rasedust kaalusin 52kg). Ja tundub, et see kaal ka tahab langeda. Koguaeg on hirmus nälg, aga söömisest ka miskit kasu pole – ikka kaal langeb. Ei kujuta ettegi kuhu see kaal veel langeda saab, tunnen end juba nagu luu ja nahk. Mõtlen mida rammusat süüa, et see rohkem enam ei langeks. Nii et ma usun, et kui paar kg raskem oleks, siis oleks palju kergem lapsega tegeleda, praegu olen õhtuks nii läbi, vahel kui ta päevad läbi jaurab, siis tekib selline tunne, et no enam ei jaksa, istuks kuhugi nurka maha ja lihtsalt oleks seal. Seega olge rahulikud, lapsed alles 3 kuud vanad, küll see kaal teil langeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No me käisime eile EEG-d tegemas. Sain õnneks lapse kenasti tuttu seal. Tulemuse saame homme neuroloogil teada. Eks annan teada siis.
Aga täna oli igakuine tehnokontroll- 6175g ja 61cm pikk. Täitsa harju keskmine 🙂 Aga arst avastas lapsel südames kahinad… Peame kardioloogi juurde minema, aja sain alles augustisse…

Muidu e-tervises vaatasin lapse haiguslugu ja sinna oli silmaarst lapse diagnoosiks pannud Astigmatism. See üsna tavaline asi, võib-olla vajab kunagi prille vms… Eks näis, homme saan täpsemalt teada.

Mul kaalu 2 kilo üle veel. Need ei taha kuidagi liikuda, samas riided on küll suureks jäänud.

Me veedame jaanipäeva maal. Last olen mehele jätnud kui ise trennis olen. See vist ei lähe arvesse 😀 Aga kaks korda olen pooleks tunniks kellegi lapsega jalutama ka jätnud või on laps vanavanematega seni kui me mehega saunas oleme. Päris pikaks ajaks hoida ei julge jätta. No lihtsalt ei julge ja ei taha ka. Tahan tal ikka igal ajal olemas olla 🙂 Ise hakkan ka igatsema, ta on ju nii nunnu ja iga hetk temaga on hindamatu väärtusega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, nendest karedatest laikudest tahtsin ka rääkida, mis aeg-ajalt lapse põsele (bakenbardide kohale) tekivad. Küsisin arstilt, et mis see on, ta ütles, et võib olla allergia millegi vastu, aga võib olla ka niiskusest, noh et näiteks kui ilastab vms ja see koht jääb märjaks. Kirjutati mingi kreem välja, pean seda määrima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

woohoo, neuroloogil käidud ja kõik on korras 😀 ilmselt nüstagmid silmades on lihtsalt kasvust, noh, et ta kasvab välja sellest. keegi ei oska öelda millest need tulevad. jääme muidugi jälgimise alla- septembris läheme uuesti kontrolli. aa ja vaktsineerida teda ei tohi enne. jess, ma olengi pooleldi vaktsiinide vastu ja salaja lootsingi, et ei peaks seda veel tegema. väga suurtesse massidesse ei soovitatud lapsega igaks juhuks minna. tuberkuloosi esimene süst on küll tehtud, aga siiski. ja ega pole plaanis minna ka.

saime tasuta võimlemist ka, aga järjekorrad on megad, ilmselt saame alles augustisse, seni saame õnneks ujumas käia. ja järgmine kuu läheme ortopeedile ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda nikinaki, et lapsega kõik korras 🙂 Saate suve nautida!

Mul on hakanud laps alates eilsest külje pealt punnitama kõhu peale ja see ei õnnestu tal veel ja ta on nii endast väljas, sest käsi jääb ette. Ei oska ta veel seda kätt eest ära võtta. Nii kahju temast aga ma üritan ise tal seda kätt alt ära võtta, äkki aitab. Nii kenasti areneb ikka :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime täna lastearsti juures ja lapsel endiselt südames kahin. Öeldi, et praegu pole vaja muretseda aga kui enne aastaseks saamist kadunud pole, siis peame uuringutele minema. Keelati muretseda, siiski teen seda.
Loen siit postitustest, et Teil koguaeg mingisugused arstiajad. MIKS? Kas eestis on kõik proovid ja arstid kohustuslikud ja niimoodi kontrollitaksegi kõiki beebisi? Või olete omaalgatuslikult arstitädid läbi tõtanud ?
Pole eestis ema olnud ja sellepärast ei teagi.
Tean ainult kuidas Soomes asjad käivad.
Nimelt ma käin igakuu ühe nö õe juures kes kaalub ja mõõdab..kuulab kui mure ja annab nõu. Aga mingeid selliseid mahukaid uuringuid, ALA kõik arstiteaduskonnad läbi, siin pole. Ei teagi nüüd..kuidas suhtuda sellesse.
Natuke olen kade, sest teil on kindlustunne kui arst on silma vaadanud ja öelnud, et kõik on korras ..

Kena jaani Teie peredele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 429 )


Esileht Beebi ja mitmikud Märtsi beebid 2012 vol.2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.