Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi beebid 2018

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Märtsi beebid 2018

Postitas:

Tere!!
Kas teisi märtsijänkusid ka on siin?
Minul TA 02.03.18. Ootan 2. last, poja 10-kuune hetkel.
TÄna 7+2, iiveldab hooti päev läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postimehe perefoorumisse on päris palju märtsikaid juba kogunenud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka perefoorumis juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka.
Hetkel 9+0 ja tähtaeg 1.03.2018
Esimene laps 😉
Kas märtsibeebidele fb grupp ka tuleb ? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 14:35; 07.08 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mensese järgi peaks olema 25.03. Äe juurde 15 august. Kodus 1.5a tütar, kes sündinud 27.02.16. Eriti vinge oleks, kui teine sünniks 27.03. ????
Kerge iiveldus jms juba kohal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 22:57; 15.09 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne teile!
Aeg lendab ülikiiresti 🙂

Märtsikas 2017

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on loodud salajane grupp märtsibeebid 2018. See grupp ei ole seotud ühegi foorumiga.

Olen ise selline, kes üheski kindlas foorumis igapäevaselt ega iganädalaselt ei ole, mistõttu varasemaid foorumisuhteid ei oma ja seetõttu on selline kompaktne grupp ka loodud.

Gruppi otsingust ei leia, seega liitujate nimesid ega gruppi ennast keegi, kes sinna ei kuulu ei näe. Liitumiseks saatke e-maili aadress martsibeebid2018@gmail.com. Peale seda saab teid grupiga liita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka.
Hetkel 9+0 ja tähtaeg 1.03.2018
Esimene laps ????
Kas märtsibeebidele fb grupp ka tuleb ? ????

Võiks teha Tartu märtsibeebide grupi ka kunagi, postimehe perefoorumis ikka päris palju Tartukaid, ise ka muidugi 🙂
L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 14:35; 07.08 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂 Minu TA on kalendri järgi 16.03 🙂 Pooldaksin väga Tartu Märtsibeebide gruppi 😉 Hetkel siin esinen Käona, kuna ei soovi uudist veel avaldada, rasedus ju nii algusjärgus veel, et iial ei tea, mis juhtuda võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka! 🙂
Päevade järgi peaks olema tähtajaks 30 märts. Selline veider kuupäev, et võib isegi hoopis aprillikas tulla 😀 21.08 on esimene uh ja siis saan rohkem infot. Alguses iiveldas hästi palju, rinnad olid meeletult valusad ja tekkisid tugevad päevade sarnased valud.Praeguseks on iiveldust vähem ja rinnad pole ka enam nii valusad. Aga emakas venib kõvasti 😀 Tegemist esimese rasedusega 🙂 Väsimus on ka üsna julm. Midagi teha ei jaksa ja lõunauinak on lausa hädavajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka.
Hetkel 9+0 ja tähtaeg 1.03.2018
Esimene laps
Kas märtsibeebidele fb grupp ka tuleb ?

Võiks teha Tartu märtsibeebide grupi ka kunagi, postimehe perefoorumis ikka päris palju Tartukaid, ise ka muidugi ????
L.

mina ka. tartu ja märts. paistab, et neid gruppe facebookis on juba mitmeid. vähemalt üks on ka avaliku otsinguga leitav. sellega ma ilmselt ei soovi liituda, sest tahaksin privaatsena asja hoida.

samas hetkel ei viitsi ka postimehe perefoorumis jutustada. seal on juba juttu nii palju, et ei jõua järgi lugeda. tahaks lihtsalt seltsi ja ehk kunagi koos joogas või võimlemas või loengutes hakata käima 🙂 . kusjuures tegin juba vaatlemise ringi peale asjadele, mida pakkuda on. üht-teist põnevat on olemas küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 15:35; 08.09 21:56; 18.09 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka ????
Tähtaeg 9.märts ( ema ütles et mul oli ka 9 märts tähtaeg, sündisin 12. Märts) .
Kaks tüdrukut kodus olemas ( 12a ja 8a).
Näis kumb nüüd tuleb ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on loodud salajane grupp märtsibeebid 2018. See grupp ei ole seotud ühegi foorumiga.

Olen ise selline, kes üheski kindlas foorumis igapäevaselt ega iganädalaselt ei ole, mistõttu varasemaid foorumisuhteid ei oma ja seetõttu on selline kompaktne grupp ka loodud.

Gruppi otsingust ei leia, seega liitujate nimesid ega gruppi ennast keegi, kes sinna ei kuulu ei näe. Liitumiseks saatke e-maili aadress martsibeebid2018@gmail.com. Peale seda saab teid grupiga liita.

tere! kui palju facebooki grupis liiklust ja juttu on? kas saaks sellega veel liikuda või on juba suur seltskond koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 15:35; 08.09 21:56; 18.09 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liituks ka märtsibeebidega, tähtaeg 09.03 ja esimene beebi.

Huvitaks ka, mis selle Märtsibeebide 2018 FB grupiga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:29; 27.09 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin kirja, jään vastust ootama. 😛 Kui keegi grupiliikmetest peaks siia sattuma, siis teavitage grupiloojat palun. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 22:57; 15.09 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas endiselt pole Facebooki grupist miskit kuulda? kas keegi on liikmeks pääsenud?

kahju, et meil siin nii vähe juttu ja tegevust on. seda enam tundub mulle, et kuskil mujal on põnevam 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 15:35; 08.09 21:56; 18.09 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pole ka vastust tulnud selle salajase Fb grupi oma. Äkki peaks ise uue tegema, või on siin keegi, kes oleks aktiivne ja teeks ise? 🙂 andke märku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:40; 27.09 14:42; 05.10 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina oleks ka väga huvitatud Tartu facebooki grupist. Sinna salajasse gruppi ei hakanudki meili saatma, tundub, et sinna pääseda ei õnnestu. Ühe grupi märtsibeebid 2018 küll leidsin, kuid samuti ei taha veel antud grupiga liituda, sest enamik tuttavaid lapseootusest veel ei tea. Samas kuna elan Tartus, siis olekski vahvam , kui oleks ka eraldi Tartu grupp.. Võibolla peakski selle ise ära tegema, kuna huvilisi tundub olema:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 08:57; 02.10 16:07; 08.10 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Tartu grupp võiks olla hoopis Lõuna-Eesti oma, kuna mina näiteks olen Põlvast aga käin ämmaka juures Tartus 🙂 Ühesõnaga, oleksin ka liituja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole Tartust, aga salajases grupis oleksin meeleldi, kuna enamik tuttavatest lapsepotusest ei tea. Kui aga tavalist märtsikate salajast gruppi ei tehta, liituksin hea meelega ka Tartu omadega. Andke teada, kui grupp valmis, liitun. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:40; 27.09 14:42; 05.10 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain lõpuks sellise vastuse e-maili teel FB grupi kohta:

Vabandan hilise vastuse pärast! Selle e-mailiga seotud fb grupp kustutati vähese aktiivsuse tõttu.
Praegu on leitav avalik märtsibeebide grupp ning lisaks on loodud salajane Perekooli poolt. Perekoolis sellest vast rohkem infot.

Ma ise Tallinnast aga ega pole ju suurt vahet kust kohast keegi on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 14:29; 27.09 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin just ühe salajase fb grupi! aga häda on selles, et ma ei oska sinna inimesi lisada ja kui keegi sellega liituda soovib, siis see pole nähtav.. Võibolla tegin midagi valesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 08:57; 02.10 16:07; 08.10 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin just ühe salajase fb grupi! aga häda on selles, et ma ei oska sinna inimesi lisada ja kui keegi sellega liituda soovib, siis see pole nähtav.. Võibolla tegin midagi valesti?

Nüüd pead oma meili andma siis avalikult. Soovijad kirjutavad meilile oma nimed ja ise lisad.
Seal peaks ülevalt paremast nurgast saama lisada inimesi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:40; 27.09 14:42; 05.10 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! minu meiliaadress on aikerandmann@gmail.com, niiet kes soovib liituda , siis neil palun meil saata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 08:57; 02.10 16:07; 08.10 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tähtaeg 28.03 🙂
Seega võib vabalt ka aprilli peale minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märtsi beebid 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.