Esileht Pereelu ja suhted Mees ei “saa” naise ja laste juurest ära tulla?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 85 )

Teema: Mees ei “saa” naise ja laste juurest ära tulla?

Ma olen kõrvalvaataja rollis, kus minu tuttav lõi suhte abielumehega, kellel olid kodus pisikesed lapsed ja abikaasa. Suhe on kokku kestnud tänaseks ca 5 aastat, nüüd saadi ka omavahel laps. Mees aga on endiselt abielus ja elab kodus, sest tema naine ei anna väidetavalt lahutust ja koos on otsustatud, et lastel on nii parem kui isa kodus, ei taheta lapsi traumeerida. Päriselt? Mina ei usu seda jama enam, aga see nö uus naine usub. Et tema mehel pole midagi enam eksabikaasaga ja laste pärast elatakse koos jne. Eksnaine ähvardab , manipuleerib jne. On täietsi teadlik, et mehel kõrvalsuhe, nüüd laps, et koos osteti uus elamispind jne. Järjest enam tundub mulle, et mees mängibki topeltmängu ja ei usu mina, et ta eksnaisega ainult lapsi kasvatab. Kuidas saab eksnaine käskida koos elamist? Või on päriselt selliseid kooslusi olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ära usu, jumal sinuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjest enam tundub mulle, et mees mängibki topeltmängu

Tundub? Ainult tundub? Kui naiivseid naisi ometi olemas võib olla?
Kunagi kümme aastat tagasi töötasin väikeses kollektiivis, kus ka kahe töötaja vahel puhkes lõkkele armastus. Mees oli küll abielus, kuid väidetavalt naisega vaid korterikaaslase suhtluses. Kuna neil väike laps, 3a. Asi päädis sellega, et armuke, meie naiskolleeg, ja mehe abikaasa said kuuajase vahega lapsed. Sellega vist nende suhe lõppes ka. Täpselt ei tea, sest lahkusin uude töökohta keset seda draamat. Minu teada mees elas selle naisega koos veel mitu aastat. Me elasime teine teisel pool suurt parki ja vahel nägin seda endist meeskolleegi koos perega pargis jalutamas. Nüüdseks on ta küll sellest perest lahus ja elab koos uue naisega (mitte selle minu kunagise naiskolleegiga) ja neil on temaga ka laps. Nii et vähemalt neli last on sel mehel: kaks esimesega, üks töökaaslasest armukesega ja üks praeguse elukaaslasega. Need on need lapsed, keda mina tean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav tegelikult, et inimestel pole muud teha kui teiste elusid elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.04 09:49; 14.04 15:04; 15.04 13:47; 15.04 23:09; 16.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meest hoitakse kodus radiaatori küljes ketis.
No nii loll annab ka olla. Ise tegi omale voodi, nüüd lamagu selles (armukest mõtlen). Kahju on mul sellest, et äkki see “eksnaine” ei teagi asjast midagi, tema meelest on peres kõik korras. Mees lihtsalt tahab kahe naisega keppida. Kui on võimekas mees, las siis peab kahte peret, niikaua kui naised sellega lepivad.
Mida sina kui “kõrvaltvaataja” nii täpselt tead, mida kes kuskil räägib või mida “eks” üldse teab vms. Mees on aferist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes inimestega sebides tulebki endale risk selgeks teha. Suhtest ei pruugi suhet tekkida ja seda tuleb juba alguses arvestada. Edasi suhtle kui meeldib, aga ära nuta ja hala kui teine sind siiski elukaaslaseks ei vali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 10:25; 11.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitu tuttavat meest, kes elavadki topeltelu. Ju neile meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju siis armuke pole midagi väärt ja laps saadi kogemata

Kindlasti pole väärt kui mehel on oma naisega võetud kodulaen, autoliisingud jpm. Ega ikka ei hakka armukese pärast lahutama, sest pole kooselu kogemust temaga. Armumise periood on ilus, aga see võib muutuda kui hakatakse kooselama. Pärast on veel kehvem suhe kui varem oli. Eks see armukese teema ongi nagu kuradile sõrme andmine. Ei ole kerge suhtest välja rebida, sest inimene on oma väärtustes nõrk olend.
Teistpidi kui vaadata kui paljud paarid omavahel ei seksi, siis saan armukeste pidamisest väga hästi aru. Loodus tühja kohta ei salli. Kui ise ei taha seksida oma elukaaslasega, siis seksib keegi teine, selle peale võib mürki kohe võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 10:25; 11.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, “kõrvaltvaataja” – loomulikult see mees ei tahagi sealt oma kodust kuhugi tulla ega tulegi. Pead üksi oma lapse üles kasvatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees EI TAHA oma naise juurest ära tulla, mitte ei saa. Saab alati kui tahtmine on. Kõige nõmedamad asjad maailmas on need kolmnurgad mida peetakse. Kõik osapooled on mudas kinni ja eluvõimetud. Lapsed elavad mingis jubedas psühholoogiliste pingete keskkonnas. Nii mõttetu olemise viis, et selle asemel võiks kõik kambakesi ennast üles puua. Lõpeb sellega et keegi jääb väga haigeks, kõige tõenäolisemalt petetav naine vähki. Või lapsed haigeks. Ja selle piina eest vastutab ka armuke.

Kui mina petetud naisena poleks seda kolmnurka ära lõpetanud ja meest välja visanud. ma arvan, et ma oleks kas hullumajas või mind poleks üldse enam olemas. Kas see oleks lastele parem. eksil on uue naise kõrvalt tähelepanelike tuttavate sõnul teises suures eesti linnas, kuhu töö tihti viib, juba miskit uut. Pakun, et uus naine teab, et mees usinalt oma lastega tegeleb kuigi see vaid korra 2 kuu jooksul lapsi võtab. Nii see vaba aeg tekib.

Ma arvan, et olen ainus, kes sellest olukorrast lõpuks võitnud on. Minul on nüüd hea ja usaldav suhe. Lapsed on terved, rahulikud, rõõmsad. Mina ei pea mõtlema 24/7 kas ma ikka saan usaldada, kas kusagil saladusi. Mul on uued ja väga põnevad, arendavAd sõbrad. Oli hetk kus arvasin et ilma eksita pole elul sisu. Tegelikkuses on mu elul nüüd kordades rohkem sisu kui ta oleks mulle üldse kunagi suutnud pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 12:21; 11.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel mehel võib täitsa vabalt veel mõni naine ja laps kuskil olla… Tehke klubi! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina petetud naisena poleks seda kolmnurka ära lõpetanud ja meest välja visanud. ma arvan, et ma oleks kas hullumajas või mind poleks üldse enam olemas. Kas see oleks lastele parem. eksil on uue naise kõrvalt tähelepanelike tuttavate sõnul teises suures eesti linnas, kuhu töö tihti viib, juba miskit uut. Pakun, et uus naine teab, et mees usinalt oma lastega tegeleb kuigi see vaid korra 2 kuu jooksul lapsi võtab. Nii see vaba aeg tekib.

See, kui petetud naine hõiskab, kuidas kellegi salakuulaja sõnul on eksmehel juba kolmas ja kuidas mees nüüd oma uut naist petab, näitab ilmeksimatult, et naine pole eksist üle saanud või kui on üle saanud konkreetsest mehest, siis on kibestunud.
Kui sul oleks absoluutselt ükskõik, siis sind ei huvitaks, mida eksmees kusagil teises suures eest linnas teeb ja sa ei kirjutaks seda siia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 12:56; 13.04 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seliseid mehi ei saa iial usaldada, armukesed teavad seda esimesest momendist, kui abielumehega suhte loovad. Mehe oma naine võib mehele isegi takka kiita ja mehe kõrvalsuhteid ise otsida, nendega leppida ja mehe seksuaalsete vaheldusrikkuset ja naudingute üle koos mehega isegi rõõmustada, aga…isegi siis saab ta pette, kui mängib kooselus nö avatud suhtele. Sest naine võib oma käega kondoomi mehele riista otsa panna, aga litsaka juurde jõudes tõmmatakse see ikka ära otsast. Ja pannakse ilma – kaks idikat hoos ilma kodoomita – hullemat kooslust annab otsida. Annaks jumal, et sihukesed ei paljuneks enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõrvalvaataja rollis, kus minu tuttav lõi suhte abielumehega, kellel olid kodus pisikesed lapsed ja abikaasa. Suhe on kokku kestnud tänaseks ca 5 aastat, nüüd saadi ka omavahel laps. Mees aga on endiselt abielus ja elab kodus, sest tema naine ei anna väidetavalt lahutust ja koos on otsustatud, et lastel on nii parem kui isa kodus, ei taheta lapsi traumeerida. Päriselt? Mina ei usu seda jama enam, aga see nö uus naine usub. Et tema mehel pole midagi enam eksabikaasaga ja laste pärast elatakse koos jne. Eksnaine ähvardab , manipuleerib jne. On täietsi teadlik, et mehel kõrvalsuhe, nüüd laps, et koos osteti uus elamispind jne. Järjest enam tundub mulle, et mees mängibki topeltmängu ja ei usu mina, et ta eksnaisega ainult lapsi kasvatab. Kuidas saab eksnaine käskida koos elamist? Või on päriselt selliseid kooslusi olemas?

minul oma mehega on just selline suhe, et kasvatame vaid koos lapsi. See oli tema otsus, mitte välja kolida ja oodata laste suureks kasvamiseni. Lahku minemise korral oleks mina lastega tagasi Tallinna kolinud.
Meie omavaheline läbisaamine on nyyd palju parem. lisa lapsi selle paari asdtaga pole ta mulle teadaolevalt teinud. Lahutuse ta saaks kohe, selleks muide ei ole teise poole nõusolekut vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja nagu “ei anna lahutust” ei ole olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 11.04 15:02; 11.04 19:17; 11.04 19:21; 14.04 09:28; 14.04 22:30; 16.04 11:01; 16.04 20:19; 17.04 10:04; 17.04 17:17; 24.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidub ikka naiivseid lolle naisi (ja mehi ka muidugi, kes samas olukorras siiski harvem on). Mitte ükski mees, kes oma naise juurest armukese juurde ei lähe, ei tahagi seda iial teha. Vahel juhtub, et oma naisel saab villand ja ta viskab mehe lihtsalt välja ja siis see läheb uhkelt armukese juurde, et “nüüd lõpetasin ära oma abielu”, aga reegel on ikka see, et loll usub ja mees kasutab lolli ära.
Pole mina oma elus veel näinud, et ükski neist kolmnurkadest oleks õnnelikult lõppenud kellegi jaoks. Enamasti elab mees surmani oma naisega, kes aga oma naise maha jätab armukese pärast, see jätab hiljem ka selle armukese ja sageli veel mõne enne surma.
Kui inimesed ei sobi, siis kolitakse lahku. Ja siis võib muidugi leida teise, kellega sobitakse. Aga armukese pidajad on kakskeelsed ebausaldatavad libekeeled, kellega ei tasu iial suhet luua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 16:07; 12.04 21:40; 13.04 15:12; 13.04 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina petetud naisena poleks seda kolmnurka ära lõpetanud ja meest välja visanud. ma arvan, et ma oleks kas hullumajas või mind poleks üldse enam olemas. Kas see oleks lastele parem. eksil on uue naise kõrvalt tähelepanelike tuttavate sõnul teises suures eesti linnas, kuhu töö tihti viib, juba miskit uut. Pakun, et uus naine teab, et mees usinalt oma lastega tegeleb kuigi see vaid korra 2 kuu jooksul lapsi võtab. Nii see vaba aeg tekib.

See, kui petetud naine hõiskab, kuidas kellegi salakuulaja sõnul on eksmehel juba kolmas ja kuidas mees nüüd oma uut naist petab, näitab ilmeksimatult, et naine pole eksist üle saanud või kui on üle saanud konkreetsest mehest, siis on kibestunud.
Kui sul oleks absoluutselt ükskõik, siis sind ei huvitaks, mida eksmees kusagil teises suures eest linnas teeb ja sa ei kirjutaks seda siia.

Võib-olla tänu sellele just ongi üle saanud? Omast kogemusest mäletan, ikka mõtled pärast suhte purunemist, et miks nii ja mis mul viga on ja kas ma oleksin saanud midagi teisiti teha. Aga kui mees petab uut naist kohe varsti jälle kellegi kolmandaga, siis on selgus ja südamerahu garanteeritud – ei olnud asi minus, lihtsalt ongi sellise lõdva püksikummiga mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui petetud naine hõiskab, kuidas kellegi salakuulaja sõnul on eksmehel juba kolmas ja kuidas mees nüüd oma uut naist petab, näitab ilmeksimatult, et naine pole eksist üle saanud või kui on üle saanud konkreetsest mehest, siis on kibestunud.

Ma ei ole see, keda sa tsiteerisid, aga ma pean lihtsalt sõna sekka ütlema –
minu eks leidis oma praeguse naise aastaid ja aastaid pärast meie lahkuminekut, uus naine ei olnud pere lõhkiajajaks. Üle olin ma temast ammu enne seda saanud, kibestunud pole ka.
Aga et eksil oli enne praegust naist suur hulk vahelduvaid pruute, seda ma sain teada ühiste tuttavate käest. Ja seda, et eks oma praegusele naisele sarvi teeb, sain ma põhimõtteliselt teada selle praeguse naise enda käest. Kes tuli minu käest paanikas küsima, kas mees mind ka omal ajal pettis.
Mida siin hõisata või kibestuda, seda ma aru ei saa. Nii lihtsalt on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 17:32; 12.04 10:49; 13.04 10:28; 17.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees 6 kuu jooksul ära ei tule oma pere juurest, ei tule ta iialgi. see jutt, et ei anna lahutust, on lollikestele – kohus lahutab iga kell ära. Ja ju siis see eks ei ole nii halb ja kuri naine, kui tema juurest ära ei kiirustata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees 6 kuu jooksul ära ei tule oma pere juurest, ei tule ta iialgi. see jutt, et ei anna lahutust, on lollikestele – kohus lahutab iga kell ära. Ja ju siis see eks ei ole nii halb ja kuri naine, kui tema juurest ära ei kiirustata.

Ei ole nii, minul sugulane pidas oma naise kõrvalt viis!! aastat salasuhet, nüüdseks elab selle armukesega koos. Lapsed suured ja maja sai ka lõpuks naisega ära jagatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:51; 11.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja nagu “ei anna lahutust” ei ole olemas.

ehk on neil ühisvarasid ja mees ei ole nõus tühjade kätega ära tulema?

varajagamine ja lahutus on täiesti eraldi protsessid ega sõltu üksteisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja nagu “ei anna lahutust” ei ole olemas.

ehk on neil ühisvarasid ja mees ei ole nõus tühjade kätega ära tulema?

Miks peaks mees ühisvara korral tühjade kätega jääma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 11.04 15:02; 11.04 19:17; 11.04 19:21; 14.04 09:28; 14.04 22:30; 16.04 11:01; 16.04 20:19; 17.04 10:04; 17.04 17:17; 24.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja nagu “ei anna lahutust” ei ole olemas.

ehk on neil ühisvarasid ja mees ei ole nõus tühjade kätega ära tulema?

varajagamine ja lahutus on täiesti eraldi protsessid ega sõltu üksteisest.

Pealegi ei takista see, et ametlikult veel abielus ollakse, armukese juurde kolimist. Kuidas küll leidub naisi, kes selliste rumalate juttude õnge lähevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 11.04 15:02; 11.04 19:17; 11.04 19:21; 14.04 09:28; 14.04 22:30; 16.04 11:01; 16.04 20:19; 17.04 10:04; 17.04 17:17; 24.04 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees 6 kuu jooksul ära ei tule oma pere juurest, ei tule ta iialgi. see jutt, et ei anna lahutust, on lollikestele – kohus lahutab iga kell ära. Ja ju siis see eks ei ole nii halb ja kuri naine, kui tema juurest ära ei kiirustata.

Ei ole nii, minul sugulane pidas oma naise kõrvalt viis!! aastat salasuhet, nüüdseks elab selle armukesega koos. Lapsed suured ja maja sai ka lõpuks naisega ära jagatud.

huvitav, kas armuke polnud nõus kokku kolima? Või armukesel oli endal kodu mängimine pooleli? Et miks on armuke nõus ootama? Armastusest? Miks ei või öelda, et mingu lahku, siis proovitakse suhet alustada. Jääb see vastik petmine ja armukeseks olemine ära. Kui suhe ei tööta, siis sellise kutse peale on näha, mida on oodata.

Ega teise hinge ei näe. On ju siingi tihti läbi käinud, et abielunaised on kõigega nõus, et ainult mees ära ei läheks. Ja nii kannatatakse “laste pärast” ja mille iganes pärast. Sugulase naine oli lõpuks ikka päris ahelvare, närvid läbi ja tervis läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 18:51; 11.04 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina petetud naisena poleks seda kolmnurka ära lõpetanud ja meest välja visanud. ma arvan, et ma oleks kas hullumajas või mind poleks üldse enam olemas. Kas see oleks lastele parem. eksil on uue naise kõrvalt tähelepanelike tuttavate sõnul teises suures eesti linnas, kuhu töö tihti viib, juba miskit uut. Pakun, et uus naine teab, et mees usinalt oma lastega tegeleb kuigi see vaid korra 2 kuu jooksul lapsi võtab. Nii see vaba aeg tekib.

See, kui petetud naine hõiskab, kuidas kellegi salakuulaja sõnul on eksmehel juba kolmas ja kuidas mees nüüd oma uut naist petab, näitab ilmeksimatult, et naine pole eksist üle saanud või kui on üle saanud konkreetsest mehest, siis on kibestunud.
Kui sul oleks absoluutselt ükskõik, siis sind ei huvitaks, mida eksmees kusagil teises suures eest linnas teeb ja sa ei kirjutaks seda siia.

Võib-olla tänu sellele just ongi üle saanud? Omast kogemusest mäletan, ikka mõtled pärast suhte purunemist, et miks nii ja mis mul viga on ja kas ma oleksin saanud midagi teisiti teha. Aga kui mees petab uut naist kohe varsti jälle kellegi kolmandaga, siis on selgus ja südamerahu garanteeritud – ei olnud asi minus, lihtsalt ongi sellise lõdva püksikummiga mees.

Jah oli tõesti nii, et selle kuulmisega tekkis hinges justkui mingi vabanemise tunne- et mina ei ole väärtusetu, et maailmas ikkagi on õiglus, et jumal on olemas, et igaüks saab selle, mis ta ära on teeninud. Justkui see seni segamini paisatud maailm sai jälle oma pusle kokku, oli lihtsam ja turvalisem tulevikku vaadata ja tekkis nagu taas usaldus maailma vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 12:21; 11.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska muud öelda, kui et lastest on kahju. Täiskasvanud enda egoistlike soovide ja ihadega võivad oma mänge mängida, aga kui sinna on segatud ka pisikesed muksud, siis on see lihtsalt kurb ja vastik.
Kõik, kes on võimelised lapsi saama, ei oska tingimata olla lapsevanemad. Sigimismasinaid on maailmas palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kõik on ikkagi tahtmises kinni. Kui mees tahab, saab siiski lahutuse (kasvõi kohtu kaudu). Vägisi ei saa kedagi kinni hoida. Suure armastuse nimel ollakse valmis kõigest loobuma, pealegi meestel on elu nullist alustada lihtsam kui naistel. Seega arvan, et mees ise ei taha oma naise ja laste juurest ära tulla.
Minu tutvusringkonnas on ütlemine, et ‘kui vaja, läheb ka ka kana mesitarust sisse’, st suure tahtmisega saavad ka võimatuna tunduvad asjad teoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska muud öelda, kui et lastest on kahju. Täiskasvanud enda egoistlike soovide ja ihadega võivad oma mänge mängida, aga kui sinna on segatud ka pisikesed muksud, siis on see lihtsalt kurb ja vastik.
Kõik, kes on võimelised lapsi saama, ei oska tingimata olla lapsevanemad. Sigimismasinaid on maailmas palju.

aga sa parem leia lahendus, et naistel mehe vastu armastus ja austus ei läheks ära peale laste sündi, mitte ära tauni olukorda

Kui mehed õpivad ära, et lapse sünd muudab mõlema vanema elu, mitte ainult naine ei pea lapsega tegelema, siis ei kao see austus ja armastus kusagile.
Enamasti kaobki see naistel peale lapse sündi just sellepärast, et siis on kohe näha – mees ei tule lisandunud koormusega toime, mees jätab kõik tüütud ja rasked asjad naise kaela ja nõuab veel enda teenindamist ka, mehe meelest on see ainult naise laps, mees ei taha eluraskusi lahendada vaid nende eest ära joosta.
Sellise isendi vastu ei saa austus ja armastus säilida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 17:32; 12.04 10:49; 13.04 10:28; 17.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei “saa” naise ja laste juurest ära tulla?

Klassikaline olukord koos klassikalise otsitud vabandusega.

See, kui petetud naine hõiskab, kuidas kellegi salakuulaja sõnul on eksmehel juba kolmas ja kuidas mees nüüd oma uut naist petab, näitab ilmeksimatult, et naine pole eksist üle saanud või kui on üle saanud konkreetsest mehest, siis on kibestunud.

Ma ei ole see, keda sa tsiteerisid, aga ma pean lihtsalt sõna sekka ütlema –
minu eks leidis oma praeguse naise aastaid ja aastaid pärast meie lahkuminekut, uus naine ei olnud pere lõhkiajajaks. Üle olin ma temast ammu enne seda saanud, kibestunud pole ka.
Aga et eksil oli enne praegust naist suur hulk vahelduvaid pruute, seda ma sain teada ühiste tuttavate käest. Ja seda, et eks oma praegusele naisele sarvi teeb, sain ma põhimõtteliselt teada selle praeguse naise enda käest. Kes tuli minu käest paanikas küsima, kas mees mind ka omal ajal pettis.
Mida siin hõisata või kibestuda, seda ma aru ei saa. Nii lihtsalt on.

Nõustun täielikult. Kui sain teada, et mu eks petab ka uut naist, siis valdasid mind kahetised tunded. Ühest küljest oli mul sellest naisest kahju, teisalt aga veendusin, et viga polnud minus, vastupidiselt sellele, mida mees mulle tookord pidevalt raius, et tema petmine on minu süü ja kõik need teised klassikalised süüdistused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees 6 kuu jooksul ära ei tule oma pere juurest, ei tule ta iialgi. see jutt, et ei anna lahutust, on lollikestele – kohus lahutab iga kell ära. Ja ju siis see eks ei ole nii halb ja kuri naine, kui tema juurest ära ei kiirustata.

Ei ole nii, minul sugulane pidas oma naise kõrvalt viis!! aastat salasuhet, nüüdseks elab selle armukesega koos. Lapsed suured ja maja sai ka lõpuks naisega ära jagatud.

huvitav, kas armuke polnud nõus kokku kolima? Või armukesel oli endal kodu mängimine pooleli? Et miks on armuke nõus ootama? Armastusest? Miks ei või öelda, et mingu lahku, siis proovitakse suhet alustada. Jääb see vastik petmine ja armukeseks olemine ära. Kui suhe ei tööta, siis sellise kutse peale on näha, mida on oodata.

Aga miks sa arvad, et kõik naised kohe ummisjalu koosellu tahavad tormata? Mõnele naisele sobibki niimoodi 5 aastat või rohkemgi visiitsuhtes olla – mees tuleb minu juurde siis, kui mina tahan. Võimalik, et 6. aastal tahan, et mees elakski koguaeg minuga koos, siis tuleb mees oma vana naise juurest ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.04 20:52; 12.04 20:55; 12.04 21:34; 13.04 18:15; 21.04 18:54; 29.04 10:50; 29.04 10:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 85 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei “saa” naise ja laste juurest ära tulla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.