Esileht Pereelu ja suhted Mees häbeneb mind?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mees häbeneb mind?

Postitas:

Mul on suur mure, nimelt olen 40, jäin nn healt töökohalt töötuks ja otsin nüüd uut tööd. Oma kvalifikatsioonile vastavat pole veel õnnestunud leida, seega läksin tööle ühte kohvikusse, aga eks ma otsin sealt kõrvalt pädevamat ametit ikka edasi. Mulle töö täitsa meeldib, aga on tekkinud tunne, et mu mees ei austa mind enam. Ma ei oskagi seletada, miks täpselt nii arvan, midagi paha ta ei ütle (ei ole sellist tüüpi, on väga viisakas inimene), aga näiteks seltskonnas ei taha, et ma ütlen, millega tegelen. Kui tuleb jutuks, siis teeb kiiresti teise teema. Ma ei tea, mida teha, ise olen ka ju kurb, et ei saa oma oskusi täielikult rakendada, samas ajab vihale ka – kohvikus meil töötab paar väga lahedat ja tegusat naist, kes on mõnusamad töökaaslased kui mul üldse varem on olnud, vastik on, et alamaks peetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 12:47; 19.06 13:04; 19.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ilmselt siis mehel on mingi kiiks, sest mingit häbenemist siin küll pole. Vastupidi, kogu maailma staarid hoopis hooplevad sellega, kus nad kõik töötanud on – naftapuurtornidel ja rulluisutava ettekandjana (oskkamata ise rulluisutada) ja tallipoisina jne jne.

Sa ütle, et sa otsid tööd filmitähena ja nagu kõik teavad, tuleb selleks kõigepealt ettekandjana töötada – kõik praegused tähed on seda teinud! 🙂

Mehele tuleks võibolla kasuks paar päeva ise seda tööd teha. Kes on teinud, sellel on edaspidiseks lugupidamine selle töö vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Tänud eelmisele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 12:47; 19.06 13:04; 19.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole sellist tüüpi, on väga viisakas inimene

Sul on viisakusest ikka väga kiivas arusaam
Su mees on pesueht jobu, mats ja tõusik, kõik korraga.

Mul on üks sõbranna, kes on küll restorani omanik, aga töötab seal ettekandja ja kasvõi nõudepesijana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole sellist tüüpi, on väga viisakas inimene

Sul on viisakusest ikka väga kiivas arusaam
Su mees on pesueht jobu, mats ja tõusik, kõik korraga.

Mul on üks sõbranna, kes on küll restorani omanik, aga töötab seal ettekandja ja kasvõi nõudepesijana.

Just nimelt. Ja samas on olemas inimesi, kes väldiksid ise omanikuna iga hinna eest selliseid täid teha, juba sellepärast, et kes nemad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa oled väga äge naine, et viitsisid, tahtsid ja julgesid selle sammu astuda ja kohvikusse tööle minna selmet, et kodus hulluda. Küll näed isegi, et see töö õpetab sulle su enda ja teiste inimeste kohta väga väga palju, lisaks saad uusi oskusi. Olen ise pikalt kohvikutes tööd teinud ja võin öelda, et see on mu elus hindamatu kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mes tundub väiklane tõesti..no aga küsi ikka mehelt ka otse, et miks ta teemat vahetab, kas häbeneb või mis värk on. ja ütle talle ka otse, et praegu töötad väga toredate inimestega koos jne. pane ennast maksma ikka, mitte ara suru oma mõtteid ja tundeid alla..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin nimelt seltskonnas, et ma töötan kohvikus. Selles pole midagi häbiväärset. Kui mees hakkab pärast midagi podisema, et tal on inimeste ees häbi vms, siisma ütleksin vastu, et kui ta tahab häbeneda minu töökohta kohvikus, siis pigem häbenegu oma suutmatust peret perepeana nii materiaalselt isegi lühema ajaperioodi vältel kindlustada, et ma kahe erialase töökoha vahel ei peaks kohvikus leivaraha piskut teenima. Ma lihtsalt pean hüppama kallale, kui töö tahab tegemist, sest ma pean leiba lauale tooma. Ja kuni mees perele isegi paarikuise tööpausi ajal ülalpidamist ei suuda kindlustada, niikaua tuleb tõele silma vaatada – kulla mees, su naine töötab kohvikus ja ei häbene seda.

Jah, ma tõesti ka ütleksin nii halvasti.

Väga õige, kui mees ei suuda peret oma kaaslase töötuse juures ülavpidada ja sealjuures vingub on tegu ehtsa idioodiga. Ja kui naine ei tahtnud kodus niisama istuda ja leidis töö siis on mees veel rohkem idioot. Oleks hoopis uhke oma ettevõtliku naise eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tundud oma mehest ikka kolme pea jagu moraalselt üle olevat. Loodetavasti see omadus aitab sul ka mehele tema väiklane käitumine andeks anda… või siis vähemalt mitte end sellest mürgitada lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 17:43; 19.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe käitumist ei õigusta, aga kui mees jääb töötuks või on sunnitud lihttööle siirduma, siis naine enamasti mitte ei häbene vaid jätab maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ilmselt siis mehel on mingi kiiks, sest mingit häbenemist siin küll pole. Vastupidi, kogu maailma staarid hoopis hooplevad sellega, kus nad kõik töötanud on – naftapuurtornidel ja rulluisutava ettekandjana (oskkamata ise rulluisutada) ja tallipoisina jne jne.

Sa ütle, et sa otsid tööd filmitähena ja nagu kõik teavad, tuleb selleks kõigepealt ettekandjana töötada – kõik praegused tähed on seda teinud!

Mehele tuleks võibolla kasuks paar päeva ise seda tööd teha. Kes on teinud, sellel on edaspidiseks lugupidamine selle töö vastu.

hooplevad just niipidi, et kellena nad on töötanud. kui aga mõni näitleja hakkab tööle kuskil poes, on kohe pildid lehes pealkirjadega langusest, võimalikest terviseprobleemidest või kingasaamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe käitumist ei õigusta, aga kui mees jääb töötuks või on sunnitud lihttööle siirduma, siis naine enamasti mitte ei häbene vaid jätab maha.

Tohoh?!? Mul oli täpselt niimoodi. Ja ma nii sõnas kui mõttes tunnustasin teda, et ei jäänud diivanile ootele, mil siidikäpale vääriline pakkumine koju kätte tuleb.

Ma usun, et sinu kirjeldatud juhtumi puhul on pigem nii, et oss jäeti ossisuhtumise pärast maha ja oma ossimõistusega leiutab ta enese jaoks kõige söödavama põhjuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 17:43; 19.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe käitumist ei õigusta, aga kui mees jääb töötuks või on sunnitud lihttööle siirduma, siis naine enamasti mitte ei häbene vaid jätab maha.

Noh, see on räme vale. Naised jätavad maha reeglina siiski selliseid mehi, kes ei üritagi mitte mingisugust tööd leida vaid jäävad oma pretensioonide hunniku otsas naisele koormaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean väga lugu nendest inimestest, kes on nii suured, et töö kaotamise korral ei löö kartma kasvõi luua kättevõtmise ees selmet end mehe õlule elama sättida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka teinud tööd, mida paljud peavad häbiväärseks, kaasaarvatud ma ise nooremana. Tegelikult oli see super äge töö ja väga hea kollektiiv. Pole mingit probleemi tunnistada, et olen seal töötanud.
Kas töötu olemine oleks uhkem?
Mehe poolt nõme käitumine. Ma vastupidi räägiks tuttavatele, kui tore uus töö sul on. Kui sa ise ennast hästi tunned selle osas, ei saa keegi teine ka kritiseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja: Mõnusad vastused, tänan! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 12:47; 19.06 13:04; 19.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sind häirib mehe käitumine või see, et sina tunned end alandatuna? Need on 2 erinevat asja. Kõigepealt, ära ise alanda ennast. Siis ei saa sind mitte keegi alanda. Kui mees häbeneb, pole see sinu häbistamine, vaid see on siis tema enda isiklik probleem. Ka kasuta suhte loomiseks suhtlemist. Siin foorumis kirjutades abi pole, sul tuleb mehega rääkida. Ütledki otse, et tema käitumine teeb sulle haiget, et miks ta nii teeb? Ja kuulad, mis ta ütleb. Ehk tahaks mees pakkuda, et teenib ise rohkem ja sa võiksid kodus olla kuni uue töö leidmiseni? Suhe koosneb suhtlemisest. Nii et rääkida, rääkida ja veelkord rääkida. Rahulikult ja enne kui oled kogunud oma solvumise nii suureks, et ilma nututa ei suuda enam midagi rääkida. Rääkima peab enne kui see nn viimane piir kättetuleb. Aga kõigepealt, ära tunne ise häbi ja alandust, siis ei saa sind keegi häbistada ja alandada. Kes häbistamist ja alandamist siis üritab, jääb ise veidrasse olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees häbeneb mind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.