Esileht Pereelu ja suhted meeste klotserid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: meeste klotserid

Postitas:

Mehel juubel tulemas. Plaanin talle klotserit kinkida. Millises käes ja sõrmes klotserit üldjuhul kantakse? Ning millised on populaarsemad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väikses sõrmes olen mina enamasti näinud.
populaarsemad … klotser meesteehtena on nii nishitoode, et mingist populaarsusest, vähemalt Eestis, on raske rääkida. ise valiks pigem kergema kui massiiivsema. sõltub ju mehe välimusest ja olemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotserid on moes kiilakate vene rahvusest kriminaalse taustaga jõmmide hulgas. Mida suurem, seda uhkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on sõrmustega üldse leigemad suhted kui naistel, arvesta ka sellega, kas ta seda reaalselt kandma hakkaks. Pealegi on keeruline õiget suurust valida kui ta seda ise sõrme proovida ei saa.

Mina olen kõige rohkem näinud, et kantakse eelviimases sõrmes.

Ja mitte, et see asjasse puutuks, aga mulle isiklikult klotserid üldse ei meeldi, jätavad mehest \”haraka\” mulje.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 14:54; 05.03 22:03; 06.03 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hull mõte, unusta ära. Klotser tänapäeva mehele??? Mehe ainuke ehe on käekell (peale abielusõrmuse) ja jätke see endale meelde. Käekella maksumus näitab ka mehe jõukuse taset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hull mõte, unusta ära. Klotser tänapäeva mehele??? Mehe ainuke ehe on käekell (peale abielusõrmuse) ja jätke see endale meelde. Käekella maksumus näitab ka mehe jõukuse taset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:17; 05.03 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hull mõte, unusta ära. Klotser tänapäeva mehele??? Mehe ainuke ehe on käekell (peale abielusõrmuse) ja jätke see endale meelde. Käekella maksumus näitab ka mehe jõukuse taset.[/tsitaat]
no minu arvates on väikese väärika kaelakeega mehed ka väga kenad. rinnanõel, mansetinööbid ja lipsunõel tulevad ka kõne alla, kui mees hindab klassikalisemat riietust. edev välgumihkel, kui on tegu suitsumehega. ägedad prilliraamid, kui tegu prillikandjaga.

käekell pole sugugi ainus võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mehe vanemad vene rahvusest ja nemad ei saanud enne rahu, kui oma pojale klotseri kinkisid. Esimese kinkisid hõbedae- rändas kohe minu ehetekarpi. Teise kinkisid kullast- ka see kükitab mu ehetekarbis. Mees vaid pööritas silmi, ei tema neid taha. Abielusõrmust kannab, pole kunagi ära võtnud. Kusjuures mulle ei meenu ka üksi mehe sõber ega enda või tema töökaaslane, kes klotserit kannaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 16:11; 05.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul mehe vanemad vene rahvusest ja nemad ei saanud enne rahu, kui oma pojale klotseri kinkisid. Esimese kinkisid hõbedae- rändas kohe minu ehetekarpi. Teise kinkisid kullast- ka see kükitab mu ehetekarbis. Mees vaid pööritas silmi, ei tema neid taha. Abielusõrmust kannab, pole kunagi ära võtnud. Kusjuures mulle ei meenu ka üksi mehe sõber ega enda või tema töökaaslane, kes klotserit kannaks.[/tsitaat]

Plotser ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotser- jõukas vene ärimees või allilma tegelane. Selline on minu arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehel juubel tulemas. Plaanin talle klotserit kinkida. Millises käes ja sõrmes klotserit üldjuhul kantakse? Ning millised on populaarsemad?[/tsitaat]

osta parem midagi muud, klotserid on toesti vaga nomedad ei usu, et su mees sellist sormegi tahaks panna. samas kui sulle omale meeldib siis akki meeldib mehele ka 😛
ise ostaks kvaliteetse kaekella.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no minu arvates on väikese väärika kaelakeega mehed ka väga kenad. rinnanõel, mansetinööbid ja lipsunõel tulevad ka kõne alla, kui mees hindab klassikalisemat riietust. edev välgumihkel, kui on tegu suitsumehega. ägedad prilliraamid, kui tegu prillikandjaga.

käekell pole sugugi ainus võimalus.[/tsitaat]

Olen nõus, et lisaks käekellale mansetinööbid ning vajadusel lipsunõel ja prilliraamid muidugi, kuid kaelakett, käekett, klotser… no ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no minu arvates on väikese väärika kaelakeega mehed ka väga kenad. rinnanõel, mansetinööbid ja lipsunõel tulevad ka kõne alla, kui mees hindab klassikalisemat riietust. edev välgumihkel, kui on tegu suitsumehega. ägedad prilliraamid, kui tegu prillikandjaga.

Olen nõus, et lisaks käekellale mansetinööbid ning vajadusel lipsunõel ja prilliraamid muidugi, kuid kaelakett, käekett, klotser… no ei.
käekell pole sugugi ainus võimalus.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:17; 05.03 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Plotser ?[/tsitaat]
IC :). Sain kohe ise aru j aparandasin. Kutsume mehega neid niimoodi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 16:11; 05.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no minu arvates on väikese väärika kaelakeega mehed ka väga kenad. [/tsitaat]

Milline on väärikas kaelakee mehe kaelas?

Pole veel ise ühtki sellist kohanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 14:54; 05.03 22:03; 06.03 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole ka kohanud väärikat kaelakeed mehe kaelas. Üldse ei sobi mu arust ei kaelakeed ega klotserid mehele. Käekellast tõesti piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal kui õudsed need klotserid on. Ja üldse olen nõus et peale abielusõrmuse ja väärika kella on muud ehted meestel out!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kesse seda junni kanda tahab? mees peaks vinge ilueedi olema..mingu hugh heffneri mees ve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

oi ei, ära kingi talle seda \”plotserit\”, kui ta just ise seda ei küsi!
Parem juba kell vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotser on tegelikult väga väärikas ehe mehele. Ma ei tea, mis ringkondades teie liigute, aga minu tuttavate (mitte allilma tegelaste, irw) hulgas kannavad paljud juhtivatel kohtadel mehed klotserit. Ka välismaal. Oma mehele tõin klotseri kingituseks Antwerpenist, seal on neid laias valikus, kvaliteetseid ja samas hea hinnaga. Loomulikult eeldab klotseri kandmine hästi hoolitsetud käsi!!! Klotser on ju ikkagi mehele antiikaegadest võimu sümbol. Eks see peab sobima ka mehe iseloomuga, sest kui mingi väike hädine pisikese palgaga tossike klotserit kannab, siis ajaks muigama küll 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 10:27; 07.03 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda olen ma jah täheldanud, et Ameerikas kannavad klotsereid suured ja lihavad vanamehed. Eelistan nooremaid ja heas vormis mehi, kes ei kanna raskeid sõrmuseid, kuldkette ega kõrvarõngaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanameeste värk. Araablastele ka meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 14:33; 06.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanameeste värk. Araablastele ka meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 14:33; 06.03 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mehel 7 aastat tutvumisest saadik klotser olnud. Igapäevaselt ei jää silmagi. Õhtul lähen ja rebin talt selle näpust ära ja panen oma ehtekarpi!!!

Ahjaa, koolivorm ka tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kangastub ka klotseriga selline pekine heal järjel vanamees, kel hallid käekarvad pintsakukäisest paistmas ja sigar hambus.

Heas vormis noorele mehele see minu arvates ei sobi, jätab kuidagi vene põki mulje. Lisagem pilti veel jäme kaelakee ja tätokas ning õudus on täielik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta talle parem udupasun, sellist asja tal kindlasti ka veel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu tuttavate hulgas kannavad paljud juhtivatel kohtadel mehed klotserit. [/tsitaat]

Aa, no siis on selge – see on märk, et järelikult töötad juhtival kohal!

Kopamehed, bussijuhid…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 14:54; 05.03 22:03; 06.03 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ole normaalne, said ju aru küll, mida ma juhtiva koha all silmas pidasin 🙂
Minu positsiooniga naine ei suhtlegi bussijuhtide, kopajuhtide ja muude lihttööde tegijatega…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 10:27; 07.03 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin perekoolis oleks kõik presidendiprouad 😀 Teakse mis sa siis siit otsid, \”sinu postitsiooniga naine \” ? Siin on vääääga palju lihtsaid inimesi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah ole normaalne, said ju aru küll, mida ma juhtiva koha all silmas pidasin 🙂
Minu positsiooniga naine ei suhtlegi bussijuhtide, kopajuhtide ja muude lihttööde tegijatega…[/tsitaat]
Vauuu, huvitav kuidas need sinu poolt rõhutatud juhtivatel positsioonidel olevad mehed küll sinusuguse matsiplikaga suhtlevad.Intelligentne naisterahvas küll sellist hülgemöla suust välja ei aja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted meeste klotserid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.