Esileht Pereelu ja suhted meeste klotserid

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: meeste klotserid

Postitas:

Mina ei kingiks iialgi mehele klotserit. Nii jube asi.
Oled Sa kindel, et Sinu mees üldse klotserit kannaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuõiged ehted tõelisel mehel on sõrmejämmune bismarck kuldkett ja massiivsed kullast klotserid

Ei mõista inimesi kes kannavadfeik ehteid nn ylekullatud väärtusetu metall ja väärtusetuid kivikesi või lausa paelakesi ????
Hõbedast veel saab aru, ikkagi väärismetal,, misest, et kullast mitukymmend korda odavam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehel on vähegi normaalne valgekraeline töö, siis klotserit küll kätte ei paneks. Samas on ülikondadegi teemal nähtud “firmajuhtidel” ja muudel pussakatel erilisi möödapanekuid, nii et ei imestaks. Kui mehel on lontis ülikonnapüksid, seljas ujuv pintsak või paar valgeid pükse, siis võib klotser olla hea valik. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehtekunstnikuna ütlekisn, et klotseri võib kinkida küll, aga see tuleb ka välja kanda. Googelda meeste sõrmuseid, võid leida midagi moekamat ja kergemat, ei mehe ehe ei pea tingimata macho olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotser, midajämedamsedauhkem kaelakett ja muu säärane on getoneegri ehted. Mida aga getoneegris või selle kultuuri(???) kandjas austusväärset on, sellest aru saada pole võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii klotser kui ka kell – mõlemad on noorte edukate meeste seas täiesti out. klotser on mini pässide ehe ja kell on ilmselge eputamise ehe, sest igal mehel tänapäeval mitu muud nutividinat, mis ka aega näitavad. mingi nutikell võib-olla veel oleks kohane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotserit võib kanda vaid selline nn juhtival kohal isik, kes mitte ühegi konkursiga juhtivale kohale iial ei saaks (ei täida tingimusi lihtsalt), juhtiva koha saab selline endale vaid ise tekitada. A la ise loodud OÜ käkiga ärimehed Tiit ja Teet jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotser on tegelikult väga väärikas ehe mehele. Ma ei tea, mis ringkondades teie liigute, aga minu tuttavate (mitte allilma tegelaste, irw) hulgas kannavad paljud juhtivatel kohtadel mehed klotserit. Ka välismaal. Oma mehele tõin klotseri kingituseks Antwerpenist, seal on neid laias valikus, kvaliteetseid ja samas hea hinnaga. Loomulikult eeldab klotseri kandmine hästi hoolitsetud käsi!!! Klotser on ju ikkagi mehele antiikaegadest võimu sümbol. Eks see peab sobima ka mehe iseloomuga, sest kui mingi väike hädine pisikese palgaga tossike klotserit kannab, siis ajaks muigama küll ????

Minu meelest kannavad klotsereid perverditüüpi nilbikutest vanapapid. Või veidrikutest edevikud, aga ikka vanapapid.

Muidu, Siret Kotka oled või? Ma kujutan ette Edgarit ja Kofkinit klotserite välkudes restoranis õhtusööke sisse ahmimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekella maksumus näitab ka mehe jõukuse taset.

Ega ikka ei näita küll. Prioriteete võib küll näidata, jah. Osa mehi investeerib oma jõukuse peresse, mitte enda ehtimisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõnel mehel on raha nii palju, et pere uhke ülalpidamise kõrvalt jätkub ka iluasjakesteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma arvan, mehe eluunistuseks on 95 aasta bmw? Jah, siis on klotser päris oodatud kingitus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtlen vabalt nii juhtivatel positsioonidel meestega, kui ka maal napsimeestest kalurite ja metsatöölistega, aga klotseri- kandjad on olnud kas 1) venepäristolu ärimehed 2) võis keskpärane ärimees, kes oma positsiooni rõhutab.
Minu asi ei ole kritiseerida, kandku või rõngast ninas.
Mees ei kanna ühtegi ehet, ka mitte käekella – suht kallis kell, mis kingiti, on kapis ja ootab, et äkki poeg seda hakkab kandma. Lipsunõel on ka kullatud hõbe, teenustööna tellitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Necromancer eh vanade teemade ülesärataja on tõstnud siin üles VIIS AASTAT VANA TEEMA, itsitab pihku, ja teie muudkui jagate nõuandeid teemaalgatajale?

Ahjaa, ta mehel on ju nüüd järgmine “vahejuubel” tulemas, seda küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel juubel tulemas. Plaanin talle klotserit kinkida. Millises käes ja sõrmes klotserit üldjuhul kantakse? Ning millised on populaarsemad?

Klotserit kannab 50+ kriminaal, tibla või maapiirkonnas töötav vaesem isik. Klotser peab olema suur, sest ega palju üle 100 grammi sõrme otsa paigutada ei anna ja see on ainult 4000 eurot. Ning ikka ei saa olla kindel, et kõik on õige materjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti jõuate sinna kus mees ei tohi käekellagi kanda. naised, ärge stiliseerige mehi, see ei kuku hästi välja. kõik naised tahavad mehi oma pilli järgi tantsima panna ja kui see õnnestub, siis on armastus kadunud ja mehest on saanud tuhvel mökats luuser jobu.

kui mees tahab klotserit kanda, siis kandku. sama kaelakettide jne jne jne asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kandjast- minu vägagi isasest elukaaslane kannab nii kaelaketti, käeketti, mansetinööpe, kahte sõrmust, lipsunõela, tätoveeringut, kalleid prille ja kalleid lõhnu. Julgemad naised jagavad talle telefoninumbreid ja tagasihoidlikumad vaatavad niisama järele 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:37; 23.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kandjast- minu vägagi isasest elukaaslane kannab nii kaelaketti, käeketti, mansetinööpe, kahte sõrmust, lipsunõela, tätoveeringut, kalleid prille ja kalleid lõhnu. Julgemad naised jagavad talle telefoninumbreid ja tagasihoidlikumad vaatavad niisama järele ????

Hästi sõnastasid – klotser polegi mitte meeste, vaid isaste ehe. Isaste vahel käib ikka võistlus emaste tähelepanu üle, et kel kirkamad sabasuled, rasvasem lõualott, paksem kuldkett või suurem klotser – sõltuvalt liigist. Kuigi sa oma “isase elukaaslase” liigi jätsid mainimata, siis nutikam kägu arvab selle ära nagunii. Pean tunnistama, isegi vaataksin tänaval järele – ega tsirkuseloomi näe linnas iga päev…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle mõned kaelakeed meeste puhul päris meeldivad.
Näiteks midagi sinna kanti.
https://market.marmelada.co.il/photos/570×0/337732.jpg?1375607266

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Milline huvitav teema, mina olen alati klotsereid pidanud geimeeste või edvikutest slaavi mafioosnike eheteks. Ei teadnudki, et mõni naine oma mehele ehteid kingib, kas mehed ise seda kinki väärtustavad ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotseriga meest nähes tuleb meelde kohe Eesti 90ndad. Kõrge kaelusega sviitrid, klotser jne. Ühesõnaga jääb mulje, nagu oleks inimene mingitesse väärtustesse ajas kinni jäänud. Ei kandndud tollal klotsereid pelgalt vene kultuurist tulnud mehed või allilma tegelased. Väga paljud tavalised mehed kandsid ka, sest see OLI moes! 🙂 Mul tekiks kahtlus, kas tal äkki kodus nt Sharp’i vms muusikakeskust ei leidu? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ükskõik mida siinsed köögipsühholoogid meie ametitest arvavad. Mina see väga isase inimese elukaaslane. Võin vabalt netikeskkonnas küünetehnik ja minu elukaaslane tsirkuseloom olla.

Püsimaks teemas- võtmesõna on väljakandmine. Klotser pole ainuke meeste sõrmusetüüp. Kui teemaalgataja mees üldse sõrmust kannab, siis nii stiilide kui materjalide valik on ju piisavalt suur, et juubelikingiks ilus sõrmus leida. Unustage ära see mantra, et meestele sobib ehteks ainult abielusõrmus, äärmisel juhul kell või mansetinööbid. Rohkem julgust! Kõik algab kandjast ehk praeguses teemas mehe (suvalises järjekorras) juustest, soengust, pilgust, rühist, riietest, kantud brändidest, hammastest, lõhnast ja nendest muudest sadadest pisiasjadest, mille järgi me inimest näost näkku kohates hindame. Ka siis võib täiesti mööda panna, aga siin määratletakse mõne killu põhjal inimene ära nagu niuhti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:37; 23.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted meeste klotserid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.