Esileht Pereelu ja suhted Mehe raha…kuidas suhtute?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mehe raha…kuidas suhtute?

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui sinu poisssõber, elukaaslane või siis abikaasa..teeb teistele naistele ülevoolavaid kingitusi

Siin on ikka vahe sees, kas ta on siis see poisssõber, elukaaslane või abikaasa. Poissõber on vaba inimene ning tema käitumisele etteheiteid teha pole õigust kellelgi, sina teed lihtsalt oma valiku, kas tahad teda sellisena või mitte. Elukaaslase ja abikaasaga on juba teised lood (kuigi elukaaslasega on see probleem, et piir poissõbra ning elukaaslase vahel puudub). Abikaasa puhul on selline käitumine kindlasti juba lubamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui sinu poisssõber, elukaaslane või siis abikaasa..teeb teistele naistele ülevoolavaid kingitusi, et näidata oma heldust ja jõukust ja heatahtlikkust. Ostab nii öelda populaarsust ja kui sinuga tahab kuhugi minna või midagi teha, siis selleks tal raha ei ole ja väljaminekust oma osa ta maksta ei suuda. Jutt ei käi sellistest sümboolsetest kingitustest, lilleõieke naiskolleegile naistepäevaks vms..Samas see mehe oma raha ju…

Järelikult sina ei ole nii oluline inimene tema jaoks kui need teised naised.
Järelikult sina pole tema tüdruksõber, keda moosida ja kingitusi teha, vaid oled tasuta tead küll kes.
Ja kui sina siiski tahad, et ta sinuga aega veedab, siis pead sa talle selle kinni maksma, lihtne!

Ainus millest ma aru ei saa on see põhjus, miks sa teda oma poissõbraks pead. On ta vähemalt ilusa välimusega või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui sinu poisssõber, elukaaslane või siis abikaasa..teeb teistele naistele ülevoolavaid kingitusi, et näidata oma heldust ja jõukust ja heatahtlikkust. Ostab nii öelda populaarsust ja kui sinuga tahab kuhugi minna või midagi teha, siis selleks tal raha ei ole ja väljaminekust oma osa ta maksta ei suuda. Jutt ei käi sellistest sümboolsetest kingitustest, lilleõieke naiskolleegile naistepäevaks vms..Samas see mehe oma raha ju…

Kui minu suhtepartner kohtleb mind halvemini kui teisi inimesi enda ümber, siis on ilmselge, et sellest suhtest ei saa asja ja tuleb lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui ta teistele naistele ülevoolavaid kingitusi teeb ja sinuga koosveedetud aega panustada ei taha, siis mis oma mehe rahast sa räägid? Siinkohal pole kindlasti mitte tegu sinu mehega ja muidugi pole sul ka võõra inimese rahaasjadesse asja.

Heal juhul olete ehk tuttavad, kelle suhtes sul siis millegipärast ootused/lootused tekkinud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las see mees läheb nelja tuule poole või jõuluvanaks. Jäta temaga suhtlemine, on kõige õigem ja lihtsam öelda. Muidu pead terve elu seda kammi kannatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need “ülevoolavad” kingitused on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju rahas, vaid suhtumises. Kui mees käiks näiteks mingi võõra naise juures kolida aitamas, remonti tegemas vms, kodus on kõik tegemata, siis oleks ju samamoodi probleem, kuigi raha ei kulu ehk sentigi. Kui kellelegi teisele rohkem tähelepanu pööratakse kui mulle, siis sellise mehega pole ju midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma tunnen ühte sellist. Olime seltskonnaga reisil ja ta kinkis kõikidele naistele lilli, aga kui õhtul oli seltskonnaga restorani sööma minek, siis kaasa ei tulnud ja näris hotellis võileiba. Väga kummaline käitumine minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see tõepoolest kellegi “nõrgema” aitamine on , siis on see OK. Kuid, kui need naised ootavad kohvikus miilustamisi, annavad lausa teada, et ootavad kingitusi ja lilli, elamispinda, siis see on küll midagi muud – PUHAS ARMUKESESUHE koos sooviga finantstoetusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtute kui sinu poisssõber, elukaaslane või siis abikaasa..teeb teistele naistele ülevoolavaid kingitusi, et näidata oma heldust ja jõukust ja heatahtlikkust. Ostab nii öelda populaarsust ja kui sinuga tahab kuhugi minna või midagi teha, siis selleks tal raha ei ole ja väljaminekust oma osa ta maksta ei suuda. Jutt ei käi sellistest sümboolsetest kingitustest, lilleõieke naiskolleegile naistepäevaks vms..Samas see mehe oma raha ju…

selline mees oleks minu EX

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kingitusi tehakse oma emale ja õele, siis üritaksin suhtuda mõistvalt. Kui aga n.ö võõrastele naistele, siis see mulle kindlasti ei meeldiks. OK, poiss-sõber on suures osas siiski veel vaba, aga elukaaslase või abikaasa puhul on võõrastele naistele kingituste (pole vahet, kas kingitus on odav või kallis) tegemine kummaline. Mis mõttes ta kingitustega oma heldust ja jõukust ja heatahtlikkust näitab? Mina arvaksin küll, et värbab kingitustega armukest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni see kinkimine on meie pere suhtes ok, olen mina ainult rõõmus. Kõik räägib ta alati muidugi minuga läbi.

Näiteks: mees kinkis kolleegile meie vana auto. Meie ei tahtnud, müüa oleks saanud max 1600 eest ja läbi hullu näitamiste jne ahela. Aga naiskolleegil on 2 last ja haige isa hooldada, vana aut katki, ja meile polnud seda enam vaja. Oli kindlustatud ka. Meie saime lahti, tema sai auto.

Siis teisele kolleegile, vanemale daamile, kinkis koera. Tädikene tahtis vanemat koera, oli selle hoiukodust või varjukast välja vaadanud, aga ei teadnud, kuidas kuludega hakkama saab. Mees maksis koera eest (vähe), loom oli juba steril ja muidugi ussirohutatud. Ostsime mänguasju, aseme, rihmad, sööki, teist sööki ja kindlasti ostame veel sööki ja maksame vajadusel veterinaari kulusid. Vanem inimene, seltsilist jalutamiseks vaja ja koer peab ju inimesel olema :-).

Mees ostis naissõbrale (klassiõde, hea sõber) uue vetsupoti. Käisime külas, vets oli katki…raha pole, parandada ei saa. Üksikema. Mees ütles, et olgu rahu nüüd, uus pott tuleb kui viuh. Tuligi ja mitte kõige kehvem.

Miks mu mees ei võiks naistele, kellest ta lugu peab, kigitusi teha?

Mu meelest räägib teemaalgataja teistsugusest olukorrast. Ise ju ütled: “Kõik räägib ta alati muidugi minuga läbi.” Ilmselgelt ei ole ka Sina n-ö unarusse jäetud ei rahaliselt ega tähelepanu poolest, seega ei häiri Sind, kui nõrgemaid aidatakse. Samuti ei ole aru saada, et teiste aitamine käiks teie pere arvelt.

Teemaalgatusest aga kumab välja, et teemaalgataja tunneb, et temast ei peeta lugu, temaga ei vaevuta väljas käima (naine juba käes, ei ole enam vaja muljet avaldada?) ja/või kogu see teistele naistele kingituste tegemine on tegelikult butafooria – mees ei ole päriselt nii rikas, nagu ta välja püüab näidata. Ehk siis tegemist on võltsmehega. Või võltssuhtega. Ütlen ausalt, et mind häiriks see samuti. Oma abikaasa/elukaaslane peab ikkagi esikohal olema. Kui teemaalgataja end esikohal olevana tunneks, siis ei teeks ta teistele tehtavatest kingitustest numbrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegi ka kalleid kinke, oma salaarmukesele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd küll minu arust ei mängi üldse rolli, et see tema raha on. Nii lihtsalt ei sobi. Täitsa ükskõik kelle raha eest need kingitused ostetud oleks, mina sellist asja ei lubaks. Minu mehe asi ei ole teistele naistele kingitusi teha kui ei ole mingi tähtpäev. Oma jõukust jms saab ka näidata nii, et ostad endale ja oma naisele/mehele ilusaid ja uhkeid asju, kui seda on nii väga vaja näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd küll minu arust ei mängi üldse rolli, et see tema raha on. Nii lihtsalt ei sobi. Täitsa ükskõik kelle raha eest need kingitused ostetud oleks, mina sellist asja ei lubaks. Minu mehe asi ei ole teistele naistele kingitusi teha kui ei ole mingi tähtpäev. Oma jõukust jms saab ka näidata nii, et ostad endale ja oma naisele/mehele ilusaid ja uhkeid asju, kui seda on nii väga vaja näidata.

Mismoodi sa täiskasvanud inimest keelad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe raha…kuidas suhtute?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.