Esileht Ilu ja tervis Mesoniidid. Soovitage millises kliinikus või ilusalongis paigaldada

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mesoniidid. Soovitage millises kliinikus või ilusalongis paigaldada

Postitas:

Tallinnas. Soovin lasta näkku mesoniidid paigaldada. Soovitage palun kelle ja kuhu pöörduda

Tänan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin pool aastat tagasi Tallinnas Vipmedicumis paigaldamas. Olen tulemusega rahul. Lasin 15 niiti paigaldada ja olen väga rahul. Ei tekkinud ei sinikaid ega turset.Kõik oli väga okey.Tulemus on väga hea.Räägiti et kaks aastat püsib effekt. Eks siis tuleb j’lle minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis asjad need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käisin pool aastat tagasi Tallinnas Vipmedicumis paigaldamas. Olen tulemusega rahul. Lasin 15 niiti paigaldada ja olen väga rahul. Ei tekkinud ei sinikaid ega turset.Kõik oli väga okey.Tulemus on väga hea.Räägiti et kaks aastat püsib effekt. Eks siis tuleb j’lle minna[/tsitaat]

Miks sa üldse teema teed, kui ise sellele vastad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:08; 02.09 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa üldse teema teed, kui ise sellele vastad?[/tsitaat]
Töötaja teeb kohustuslikku reklaami oma tööandjale. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VIPMedikumis käisin. Oli umbes 20¤/niit.

Kes ei tea mis see on siis mesoniitide abil pingldatakse kortse peamiselt.Väga tõhus asi.Ma ei tea kas neid mujal ka tehakse, läksin sõbranna soovitusel. ( ei ole selle firma töötaja ega palgatud reklaamija nagu üleval kahtlustatakse kohe kui kiita julgetakse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]VIPMedikumis käisin. Oli umbes 20¤/niit.

Kes ei tea mis see on siis mesoniitide abil pingldatakse kortse peamiselt.Väga tõhus asi.Ma ei tea kas neid mujal ka tehakse, läksin sõbranna soovitusel. ( ei ole selle firma töötaja ega palgatud reklaamija nagu üleval kahtlustatakse kohe kui kiita julgetakse)[/tsitaat]
Ega asi selles olnud, et kedagi kiideti vaid kommenteerija IP järgi on ju näha, et teemaalgataja, kes väidetavalt alles maad kuulab, paneb ka kommentaari, kus tal megahead kogemused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:08; 02.09 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

haha..hea feil ikka.
ise küsin, ise vastan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mesoniidid. Soovitage millises kliinikus või ilusalongis paigaldada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.