Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe suhtumisest?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Mida arvata mehe suhtumisest?

Postitas:

Kuigi tunnetan isegi ja kardan, et oma mehega elu jätkamine on küsitava väärtusega, uurin siiski teie arvamust. Praegu emotsioonid laes ja see võib ähmastada minu adekvaatset hoiakut asjadele..
Ühesõnaga, minu mees läheb teist aastat üksinda (loe tuttavatega) suusareisile. Eelmisel aastal oli raske leppida, kuid loomulikult ei saa ma täiskasvanud inimest keelata. Eeldasin, et eraldi reisimine ei kujune tradistiooniks. Kuni tuli taas jutuga, et läheb taaskord reisile. Vastasin, et ka mina soovin siis minna, läheks suurema lapsega koos kevadel.
Nüüd reiside eest tasuma hakates, oli meil sõnavahetus. Kuigi oli lubanud meie reisi eest tasuda, kui tuleb suurem laekumine, hakkas nüüd nina kirtsutama. Tema reis läheb u kaks korda nii palju maksma, kui meie. Mees ütles selle peale, et see on ju tema puhkus (tema kui kordi rohkem teeniv osapool tasub siis reiside eest)! Meil on soov millalgi ka abielluda. Ütles, et ma võiksin ka enda soovi panustamisse näidata. Näiteks oleks võinud sellega, et oma reisi jätan ära ja paneme nö pulma jaoks kõrvale. Enne seda oli aga öeldnud, et tema jaoks on väärtuste skaalal tema reis üleval pool. Käin e-r tööl, pikad päevad. Panustan igapäevasesse ellu. Ikka jääb aga alati midagi tema silmis puudu. Väidab, et tahab abielluda, kuid ütleb, et see teema on tema jaoks pingeline, kuna tema arvates saaks selle rahaga nii palju ära teha (kasvõi kodulaenu maksta). Mainin, et ma ei soovi suurt pulma, vaid pigem väikest tseremooniat koos, ning panustaks pigem pulmareisi. Mehel laekuvad aastas paaril korral suuremad summad, mille eest oleks võimalik see teoks teha, kuid juba paar aastat on midagi olulisemat tasuda (mingid kohustused, talle võimsam auto). Kas ma olen lihtsalt naiiivne, kui ootan selliselt kooselult midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:56; 13.03 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väidab, et tahab abielluda, kuid ütleb, et see teema on tema jaoks pingeline, kuna tema arvates saaks selle rahaga nii palju ära teha (kasvõi kodulaenu maksta). Mainin, et ma ei soovi suurt pulma, vaid pigem väikest tseremooniat koos, ning panustaks pigem pulmareisi.

Tahate abielluda, see läheb maksma vaid riigilõivu. Mees, kui suuremapalgaline, maksku rohkem.
Suurt pidu ei taha te kumbki. Sina võid olla suuremeelne ja pulmareisisoovist loobuda. Eelseisvad reisid nimetate ümber pulmareisiks eraldi. Ära sa nime muutma hakka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, oled naiivne. See kooselu jookseb rappa, kui sa just ei lepigi sellega, et mees on omaette oma hobide ja reisidega ja sina vaatad, kuidas ise omadega hakkama saad (seda 100% emotsionaalselt) Temapoolnetoetus on vaid veidi raha. Kas see materiaalne pool ja võibolla veidi seksi kaalub üles, et end suhtes olles üksildaselt tunda?

Pärast abiellumist oleksid sellisega veel rohkem üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah. mul ka üks tuttav lasi mehel käia reisidel, sest mees tegi “palju tööd ja oli stressis”, pakkis mehele kohvreid kaasa, pesi riideid peale reise. kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN). kuna teil on juba lapsed olemas, siis abiellumisega mees ilmselgelt enam ei kiirusta. ta on ju saanud sinust kõik, mis tal vaja on olnud ja sina oled müünud ennast odavalt. oma pulmi jäädki ootama. jah, sa oled naiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on elu näidanud, et need nö. üksi reisile minejad on suured petjad. Ei maksa naiivselt uskuda et see on ainult 1 reis ja seal midagi ei juhtu. Juhtub ikka küll ja oi oi kui palju veel. Naiiv oleks arvata. et seal ainult suusatamisega tegeletakse….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:01; 12.03 18:37;
To report this post you need to login first.

Jah, naiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi tunnetan isegi ja kardan, et oma mehega elu jätkamine on küsitava väärtusega, uurin siiski teie arvamust. Praegu emotsioonid laes ja see võib ähmastada minu adekvaatset hoiakut asjadele..
Ühesõnaga, minu mees läheb teist aastat üksinda (loe tuttavatega) suusareisile. Eelmisel aastal oli raske leppida, kuid loomulikult ei saa ma täiskasvanud inimest keelata. Eeldasin, et eraldi reisimine ei kujune tradistiooniks. Kuni tuli taas jutuga, et läheb taaskord reisile. Vastasin, et ka mina soovin siis minna, läheks suurema lapsega koos kevadel.
Nüüd reiside eest tasuma hakates, oli meil sõnavahetus. Kuigi oli lubanud meie reisi eest tasuda, kui tuleb suurem laekumine, hakkas nüüd nina kirtsutama. Tema reis läheb u kaks korda nii palju maksma, kui meie. Mees ütles selle peale, et see on ju tema puhkus (tema kui kordi rohkem teeniv osapool tasub siis reiside eest)! Meil on soov millalgi ka abielluda. Ütles, et ma võiksin ka enda soovi panustamisse näidata. Näiteks oleks võinud sellega, et oma reisi jätan ära ja paneme nö pulma jaoks kõrvale. Enne seda oli aga öeldnud, et tema jaoks on väärtuste skaalal tema reis üleval pool. Käin e-r tööl, pikad päevad. Panustan igapäevasesse ellu. Ikka jääb aga alati midagi tema silmis puudu. Väidab, et tahab abielluda, kuid ütleb, et see teema on tema jaoks pingeline, kuna tema arvates saaks selle rahaga nii palju ära teha (kasvõi kodulaenu maksta). Mainin, et ma ei soovi suurt pulma, vaid pigem väikest tseremooniat koos, ning panustaks pigem pulmareisi. Mehel laekuvad aastas paaril korral suuremad summad, mille eest oleks võimalik see teoks teha, kuid juba paar aastat on midagi olulisemat tasuda (mingid kohustused, talle võimsam auto). Kas ma olen lihtsalt naiiivne, kui ootan selliselt kooselult midagi?

sa ootad mehe rahalt enamat kui mees soovib seda sulle anda. miks mees peaks sinuga abielluma, no too mõni põhjus välja. ta teenib sinust rohkem ja sinuga abielludes on tema raha nö läinud.

kui sa kooselult ootadki ainult raha, siis muidugi ei ole mingit väljavaadet. kui on armastus siis ei tohiks mehe rahakulutused sind segada, sest sul on mees keda sa armastad. ka see on suur väärtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:10; 13.03 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN).

Mis näitaja see on? Ma võtan täiskasvanud pojaga alati DBL toa. Loomulikult on eraldi voodid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 18:24; 13.03 12:28; 13.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis näitaja see on? Ma võtan täiskasvanud pojaga alati DBL toa. Loomulikult on eraldi voodid.

Kuule, sa LOE teemat!! Sina käid pojaga aga teemaalgataja mees väidetavalt üksi. Sellel on suur vahe sees!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:01; 12.03 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN).

Mis näitaja see on? Ma võtan täiskasvanud pojaga alati DBL toa. Loomulikult on eraldi voodid.

Kui sa võtad eraldi vooditega kahese toa, siis see on twin, mitte double. Double puhul on voodid koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta küll ette, et naine hakkaks nina kirtsutama, kui lähen ilma temata hobireisile. Paneksin naise sellise jutu korral kindlalt paika. Mul on kalastusreisid ja mehed sinna naisi kaasa ei vea. Naine võib käia oma päikesereisidel kui soovib. Aeg-ajalt teeme ka koos väljasõite. Minu meelest on igati normaalne käia vahest reisil ka sõpradega. Eriti hull lugu on siis, kui naine on ise kontrollifriik ja hädapätakas, tihti on selliste naiste saatjateks kasvatamatud ja vinguvad lapsed.
Tasumine sõltub perekondlikest kokkulepetest. Normaalne naine käib tööl, mitte ei vegeteeri kodus. Siis on võimalik perel ka reise vahest lubada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei toimi te perekonnana. Jääb mulje, et lapsed ei ole teil ühised, sinu varasemast suhtest? Kui on ühised lapsed, siis seda mõistmatum on, et laste isa ja sinu elukaaslane ei soovi mitte kuidagi ei ajas ega ka rahas pereellu panustada. Ma mõtleks hoolikalt järele, kes teil üldse abielludagi maksab, kui te nii lihtsates asjades nagu reisimine ja pere kulud ei suuda kokku leppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees keerab teenimise peale jutu, siis esita talle aga arveid. Tee endale firma, mis pakub majapidamisteenuseid ja hakka aga arveid saatma mehele. Ja ma ei tee hetkel nalja, vaid räägin tõsiselt. Kui mees räägib sellest, et tema teenib peres rohkem, siis tuleb naisele tehtud tööde eest ka tasuda. Jube mugav on saada tasuta majapidamisteenust, aga kui tasumise aeg käes, siis on nägu vingus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees keerab teenimise peale jutu, siis esita talle aga arveid. Tee endale firma, mis pakub majapidamisteenuseid ja hakka aga arveid saatma mehele. Ja ma ei tee hetkel nalja, vaid räägin tõsiselt. Kui mees räägib sellest, et tema teenib peres rohkem, siis tuleb naisele tehtud tööde eest ka tasuda. Jube mugav on saada tasuta majapidamisteenust, aga kui tasumise aeg käes, siis on nägu vingus.

No debiilsemat suhtumist annab otsida. Sa arveldad kooselus ka teiste teenuste eest? Majapidamisteenus? Päh! Äkki ka seksi eest nõuad tasu nagu korralikule koduperenaisele kohane? Päriselt??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt??

Ee… 🙂 Ei, see oli nali. Iroonia – oled kunagi midagi kuulnud sellest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

    Kui mees keerab teenimise peale jutu, siis esita talle aga arveid. Tee endale firma, mis pakub majapidamisteenuseid ja hakka aga arveid saatma mehele. Ja ma ei tee hetkel nalja, vaid räägin tõsiselt. Kui mees räägib sellest, et tema teenib peres rohkem, siis tuleb naisele tehtud tööde eest ka tasuda. Jube mugav on saada tasuta majapidamisteenust, aga kui tasumise aeg käes, siis on nägu vingus.

    Sellega ei saavuta muud kui perseli tänavale lendamist. Ja kui nii äge firmategija-mutt on, siis tehku reaalne firma, mis reaalselt raha sisse toob.

    Hästi teeniv mees leiab endale 5 minutiga uue kaasa; teemaalgataja mehel on kandidaat tõenäoliselt juba olemas.

    Kui aga teemaalgataja rikast meest tahab, valigu mõni vanem ja väetim jõukur välja. Tollele vast lihtsam pähe istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah. mul ka üks tuttav lasi mehel käia reisidel, sest mees tegi “palju tööd ja oli stressis”, pakkis mehele kohvreid kaasa, pesi riideid peale reise. kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN). kuna teil on juba lapsed olemas, siis abiellumisega mees ilmselgelt enam ei kiirusta. ta on ju saanud sinust kõik, mis tal vaja on olnud ja sina oled müünud ennast odavalt. oma pulmi jäädki ootama. jah, sa oled naiivne.

See iseenesest ei tähenda petmist. Lihtsalt on suurem voodi, ma võtaks ka, kui hinnavahe oleks minimaalne. Mõnikord on voodite arv ebaoluline, maksad lihtsalt toa eest.

Teemaalgatajale – oled naiivne küll ja mitte seepärast, et mees võib petta, vaid seepärast, et ta ise ütles, et sõpradega reisimine on suurem prioriteet kui sinuga abiellumine. Miks sa temaga üldse abiellud? Tal on selline suhtumine, et abielu on miski eide kapriis, mille peab ära kannatama, las paneb siis oma reisi raha sinna alla. Üldse kummaline, et suhtes olles tema reisile rohkem raha kulub. Kui olete pere, ei tohiks rohkem teenimine olla määravaks, muidu ongi nii, et hakkab hobidele ja jumal teab, millele kulutama ja ütleb, et sina ei saa, sest ise teenid vähem. Mõni veelnõuab sama palju üürile ja söögile kulutamist ja siis vingub, et toit on kehv ja muul ajal elavad täiesti erinevat elu, mees ja naine on nagu erinevast klassist, sest üks teenib 600 eur, teine 6000

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 06:14; 13.03 06:16; 13.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees keerab teenimise peale jutu, siis esita talle aga arveid. Tee endale firma, mis pakub majapidamisteenuseid ja hakka aga arveid saatma mehele. Ja ma ei tee hetkel nalja, vaid räägin tõsiselt. Kui mees räägib sellest, et tema teenib peres rohkem, siis tuleb naisele tehtud tööde eest ka tasuda. Jube mugav on saada tasuta majapidamisteenust, aga kui tasumise aeg käes, siis on nägu vingus.

No debiilsemat suhtumist annab otsida. Sa arveldad kooselus ka teiste teenuste eest? Majapidamisteenus? Päh! Äkki ka seksi eest nõuad tasu nagu korralikule koduperenaisele kohane? Päriselt??

Jah, kui mees arvestab kooselus enda teenitud palgaga, nagu elaks üksi.

Üksi elades peaks ju koristaja ja prostituudi palkama, miks siis mitte arve esitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 06:14; 13.03 06:16; 13.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta küll ette, et naine hakkaks nina kirtsutama, kui lähen ilma temata hobireisile. Paneksin naise sellise jutu korral kindlalt paika. Mul on kalastusreisid ja mehed sinna naisi kaasa ei vea. Naine võib käia oma päikesereisidel kui soovib. Aeg-ajalt teeme ka koos väljasõite. Minu meelest on igati normaalne käia vahest reisil ka sõpradega. Eriti hull lugu on siis, kui naine on ise kontrollifriik ja hädapätakas, tihti on selliste naiste saatjateks kasvatamatud ja vinguvad lapsed.
Tasumine sõltub perekondlikest kokkulepetest. Normaalne naine käib tööl, mitte ei vegeteeri kodus. Siis on võimalik perel ka reise vahest lubada.

Siin pole ju asi üksi reisimises, vaid selles, et mees peab oma last ja naist teisejärgulisteks ja nõuab, et naine “oma pulmade” pärast üldse reisist loobuks.

Reisid sõpradega on minu meelest toredad, peaaegu kõik mu tuttavad paarid, kes on edukas suhtes, reisivad ka üksi. Aga neil pole veel lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 06:14; 13.03 06:16; 13.03 06:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on teil ühine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta küll ette, et naine hakkaks nina kirtsutama, kui lähen ilma temata hobireisile. Paneksin naise sellise jutu korral kindlalt paika. Mul on kalastusreisid ja mehed sinna naisi kaasa ei vea. Naine võib käia oma päikesereisidel kui soovib. Aeg-ajalt teeme ka koos väljasõite. Minu meelest on igati normaalne käia vahest reisil ka sõpradega. Eriti hull lugu on siis, kui naine on ise kontrollifriik ja hädapätakas, tihti on selliste naiste saatjateks kasvatamatud ja vinguvad lapsed.
Tasumine sõltub perekondlikest kokkulepetest. Normaalne naine käib tööl, mitte ei vegeteeri kodus. Siis on võimalik perel ka reise vahest lubada.

Sa muidu teemat lugedes sellesse süvenesid ka või ja said ikka aru, millest sisu oli? Pelgalt lugemisoskusest ei piisa, loetust tuleb aru ka saada.
Pealegi käib see naine ka tööl, loe veel korra tema teema sees olevaid kommentaare.

Teemaalgataja, ilmselgelt peab mees Sind teisejärguliseks. Mina ei usu, et te üldse abiellute.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsed on mehega ühised?

Minu jaoks on kummaline suhtumine, et mees kui kordi rohkem teeniv osapool tasub reiside eest. Mina teenin ka mehest vähem, aga reiside jm osas tahaksin ikka mingil määral panustada. Seda eriti siis, kui laps oleks minu eelmisest suhtest. Võimalik, et mees tunneb end ärakasutatuna, et ta oma sissetulekute osas ise otsustada ei saa. Perekonnas on raha jah ühine ja seda jagatakse ja tehakse ühiseid otsuseid, aga antud juhul jääb mulje, et sina otsustad lapsega reisile minna ja võttad väga loomulikuna, et mees kui kõrgepalgaline selle kinni maksab. Tõenäoliselt on kodulaen, liisingud jm suuremad maksed ka mehe kanda?

Mis abiellumist puudutab, siis riigilõiv ei tohiks ju eriti kõrge olla? Äkki ongi see teema tema jaoks pingeline raha pärast. Tee mehele ettepanek niisama registreerimiseks, st ilma peo ja pulmareisita. Isegi sõrmuseid ei oleks vaja … siis tuleb ju hästi välja, kas mees tõesti tahab sinuga abielluda või leiab mingi uue ettekäände registreerimise vältimiseks.

Ja lõpetuseks – mulle ka kohe üldse ei meeldiks, kui mees üksinda reisile läheb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah. kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN).

teemast mööda, aga mis hea pärast ma peaks üksi reisides kahe eraldi voodiga (TWIN) toa valima? loomulikult magan pigem laias voodis (DBL).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on elu näidanud, et need nö. üksi reisile minejad on suured petjad. Ei maksa naiivselt uskuda et see on ainult 1 reis ja seal midagi ei juhtu. Juhtub ikka küll ja oi oi kui palju veel. Naiiv oleks arvata. et seal ainult suusatamisega tegeletakse….

Eks see oleneb inimesest ja seltskonnast. Ma olen kurguauguni käinud sellistel reisidel. Ja vähemalt mina ei ole küll ei ole näinud ega kuulnud, et seal MIDAGI juhtuks (mis iganes selle all silmas peetakse). Ja ise pole ka sellistel reisidel kellegagi voodisse roninud. See on mingite ebakindlate inimeste hala. Või selliste hala, kes ise kohe MIDAGI teevad. Aga eks ole inimesed erinevad. Kuid eeldada, et kõik reisid on “sellised”, küll ei maksa.
Teemaalgataja mees las käib reisidel, sõpradega on ju tore. Aga suhteplaanis muidugi midagi rõõmustavat pole. Sellised vestlused ei ole hea suhte osa nagu teemaalgatajal oli. Samas, äkki teemaalgataja ongi selline lilleke, kes pidevalt mehele loodab. Igatahes pole pikka pidu, sest tundub, et kumbki pool pole rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi seletaks mulle ära, mida võidaks naine, kui ta hakkaks koristamise ja seksi eest arveid esitama? kas keegi reaalselt arvab, et mõni mees ütleks tänk juu ja maksaks need arved kinni ning suhe oleks edaspidi hoopis teistsugune ja armastust täis? pigem ju ikka oleks peale sellise arve esitamist järgmisel päeval kolimine ees naisel.. või kui just välja ei visata, siis suhe oleks täielikus augus, kumbki üksteisega ei räägiks.

mu mees käib ka üsna palju üksi ära, ma ise ei ole reisija tüüp. me pole rikkad ja reis meie mõistes tähendaks suurt väljaminekut, mees ise kas poja või sõpradega minnes ööbib ka autos, telgis, aga mina niimoodi ööbida ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees keerab teenimise peale jutu, siis esita talle aga arveid. Tee endale firma, mis pakub majapidamisteenuseid ja hakka aga arveid saatma mehele. Ja ma ei tee hetkel nalja, vaid räägin tõsiselt. Kui mees räägib sellest, et tema teenib peres rohkem, siis tuleb naisele tehtud tööde eest ka tasuda. Jube mugav on saada tasuta majapidamisteenust, aga kui tasumise aeg käes, siis on nägu vingus.

No debiilsemat suhtumist annab otsida. Sa arveldad kooselus ka teiste teenuste eest? Majapidamisteenus? Päh! Äkki ka seksi eest nõuad tasu nagu korralikule koduperenaisele kohane? Päriselt??

perekool koosnebki idiootidest, nagu lapsed vorst vorsti vastu elu. sellised vorbivad iga päev perekooli sadu teemasid. mingi teise eesti teema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:10; 13.03 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka ilma meheta reisidel, sest meil on erinev nägemus sellest, milline mõnus reis välja näeb. Mina maksan oma reiside eest ise, mees maksab oma reiside eest ise. Mina ei viitsi päevad otsa kaljul kõlkuda, mees ei viisti rannas ja kohvikutes istuda.

Aga miks teil abielluda on vaja? Meie elame kenasti kooselus ja ei eeldagi, et üks peaks teise eest maksma ja üks saaks teisele midagi keelata. Elame koos seni, kuni meil koos argielu kenasti laabub ja kui enam ei laabu, siis kolime lahku. Laste eest hoolitseme võrdselt, selles osas oleme küll mõlemad vastutustundlikud. Lastele lubatava luksuse (mitte vajaduse) maksab kinni see, kes seda luksust vajalikuks peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 11:03; 14.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Lisan, et suurem laps on tōesti minu eelnevast kooselust. Aga reisidesse olen alati ka ise panustanud, kas siis osa reisi maksumusest vōi kuluraha minu poolt. Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:56; 13.03 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa võtad eraldi vooditega kahese toa, siis see on twin, mitte double. Double puhul on voodid koos.

Jaa, tean, mida sõna tähendab. Arvele jookseb alati DBL! Seda tahtsin öelda, et dbl pole näitaja, et kellegagi koos ühes voodis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 18:24; 13.03 12:28; 13.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe suhtumisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.