Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe suhtumisest?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Mida arvata mehe suhtumisest?

Postitas:

Kuule, sa LOE teemat!! Sina käid pojaga aga teemaalgataja mees väidetavalt üksi. Sellel on suur vahe sees!

Kle loe ise teemat. Teemaalgataja mees ei käinud üksi vaid sõpradega/tuttavatega. Selge see, et võetakse kahesed toad kui mitte sviidid, kui kambaga käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.03 18:24; 13.03 12:28; 13.03 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii kahju neist tuttavatest naistest, kelle mehed ei taha perega reisida. Kelle mehed ei taha lastega tegeleda. Kelle mehed ei taha oma suuremat teenistust perega jagada. On endal ka paar sellist tuttavat peret ja seda on kõrvalt kahju vaadata. Mehed käivad sõpradega meeste hobireisidel, aga kui naine võtab jutuks koos lastega Kreetale sõitmise, siis ütleb mees, et tema ei taha reisida. Naine siis pressib ennast poolvägisi kaasa meeste hobireisile. Teised mehed on siis mures, et see üks mees peab siis osa aega perega majandama ja temaga ei saa alati arvestada. Sellise pere kuuldes ei saa oma toreda perereisi muljeid rääkida, sest siis tekib teises peres kohe tüli. Naine hakkab tänitama, miks meie kunagi kuhugi koos ei reisi? No ma võiks iga kell vastata, et kullake, su mees ei hooli sinust ega lastest piisavalt selleks, et teiega midagi koos teha. Kuidas need naised ise sellest aru ei saa, et on mehe prioriteetide nimekirjas kusagil 3. või 4. kohal? Hobi, töö, sõbrad, ja võib-olla siis tuleb naine ja lapsed, aga võib-olla on oma vanemad ka veel eespool.
Samad naised peavad mehelt lunima raha, et lapsele midagi kallimat osta. “Kuule, ma tahaks osta Liisule selle punase jope kaubamajast, maksab 90 eurot, ma ostsin eelmine nädal uued saunalinad, hetkel on raha natuke vähe, kas sa saad mulle jope jaoks 50 eurot anda …” või et naine tahab siis koos lapsega Jurmala veeparki minna (kui mees läheb sõpradega paadimatkale) ja tahab, et mees maksaks poole reisist kinni. Jube-jube-jube!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 09:24; 14.03 16:41; 14.03 17:18; 15.03 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas abiellumine on ikka mõlema soov? Milleks üldse abielluda, kui teil on nii erinevad ellusuhtumised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on elu näidanud, et need nö. üksi reisile minejad on suured petjad. Ei maksa naiivselt uskuda et see on ainult 1 reis ja seal midagi ei juhtu. Juhtub ikka küll ja oi oi kui palju veel. Naiiv oleks arvata. et seal ainult suusatamisega tegeletakse….

Ma olen vist naiivik, aga mina käin sõpradega suusareisidel (mees ei ole eriline suusafänn), kaasas on ka meessoost sõpru ja absoluutselt mitte midagi kahtlast ei toimu. Tõepoolest veedamegi päeva suusatades ja õhtul kõrtsus istudes ja mõni (kaasaarvatud vahel ma ise) teeb õhtul veel arvutist oma toa üksinduses veel tööasju ka. Ilmselt oleme keskmisest igavam seltskond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 11:03; 14.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Üksi elades ei lähegi kodu eriti segi. Keegi ei keela sul asju kohe õigesse kohta panna, mitte vedelema jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:24; 14.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Üksi elades ei lähegi kodu eriti segi. Keegi ei keela sul asju kohe õigesse kohta panna, mitte vedelema jätta.

ahjaa ma olen süüdi ka veel et lasin naise siia tasuta elama, sest ta ju Koristab. Päris kallis teenus see koristamine, kallim kui mu jurist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Aga mida siis teha, kui üks teenib 800 eurot ja teine teenib 3000 eurot? Ütled naisele, et läheme Noasse sööma, arve maksame pooleks. Naine ütleb, et tema ei saa Noas söömist endale lubada, et läheks hoopis Pirosmanisse. Ütled naisele, et läheks Mehhikosse reisima ja lendaks sinna äriklassis. Naine ütleb, et tema ei saa Mehhikot endale lubada, äriklassi ammugi mitte. Tema võib sinuga hädapärast Türki tulla, kui muu peale kõvasti kokku hoiab. Kus hotellis peatute, kas selles neljatärnises, mis sinu sissetulekutega kokku käib? Või lähed koos naisega noortehostelisse? Ütled naisele, et hakkame koos spordiklubis käima. Naine ütleb, tema teeb tasuta metsajooksu, spordiklubi pääse on kallis.
Sinu sissetuleku järgi võiksite osta korraliku Iittala vms serviisi ja kvaliteetsed satäänvoodipesud. Kuna selliseid asju muretsevad koju peamiselt naised, siis sööte Bauhofist ostetud rohmakatelt Hiina nõudelt ja magate naftast linade vahel.
Äkki isegi peaks naine sööma Valla vorsti ja sina ostad endale eraldi veisesinki?
Sul endal ei oleks imelik niimoodi elada? Ühe katuse all, justnagu perekond, võib-olla on lapsed ka. Aga erinevatel toimetuleku tasemetel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 09:24; 14.03 16:41; 14.03 17:18; 15.03 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Aga mida siis teha, kui üks teenib 800 eurot ja teine teenib 3000 eurot? Ütled naisele, et läheme Noasse sööma, arve maksame pooleks. Naine ütleb, et tema ei saa Noas söömist endale lubada, et läheks hoopis Pirosmanisse. Ütled naisele, et läheks Mehhikosse reisima ja lendaks sinna äriklassis. Naine ütleb, et tema ei saa Mehhikot endale lubada, äriklassi ammugi mitte. Tema võib sinuga hädapärast Türki tulla, kui muu peale kõvasti kokku hoiab. Kus hotellis peatute, kas selles neljatärnises, mis sinu sissetulekutega kokku käib? Või lähed koos naisega noortehostelisse? Ütled naisele, et hakkame koos spordiklubis käima. Naine ütleb, tema teeb tasuta metsajooksu, spordiklubi pääse on kallis.
Sinu sissetuleku järgi võiksite osta korraliku Iittala vms serviisi ja kvaliteetsed satäänvoodipesud. Kuna selliseid asju muretsevad koju peamiselt naised, siis sööte Bauhofist ostetud rohmakatelt Hiina nõudelt ja magate naftast linade vahel.
Äkki isegi peaks naine sööma Valla vorsti ja sina ostad endale eraldi veisesinki?
Sul endal ei oleks imelik niimoodi elada? Ühe katuse all, justnagu perekond, võib-olla on lapsed ka. Aga erinevatel toimetuleku tasemetel.

Kõige vähem mis teha saab, on respekt. Kui raha teha ei oska, siis tuleb teha abitegevusi ja möla pidada. Muidu koristad edaspidi oma üürikas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige vähem mis teha saab, on respekt. Kui raha teha ei oska, siis tuleb teha abitegevusi ja möla pidada. Muidu koristad edaspidi oma üürikas.

Ilmselt sa ei ole veel leidnud endale õiget naist. Kui kunagi sellise leiad, siis anud, et tohiksid tema arved kinni maksta 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 09:24; 14.03 16:41; 14.03 17:18; 15.03 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Üksi elades ei lähegi kodu eriti segi. Keegi ei keela sul asju kohe õigesse kohta panna, mitte vedelema jätta.

ahjaa ma olen süüdi ka veel et lasin naise siia tasuta elama, sest ta ju Koristab. Päris kallis teenus see koristamine, kallim kui mu jurist.

Aga miks sa võtsid siis? See naine isegi ei meeldi sulle, miks sa temaga elad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:24; 14.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige vähem mis teha saab, on respekt. Kui raha teha ei oska, siis tuleb teha abitegevusi ja möla pidada. Muidu koristad edaspidi oma üürikas.

Ilmselt sa ei ole veel leidnud endale õiget naist. Kui kunagi sellise leiad, siis anud, et tohiksid tema arved kinni maksta ????

looda aga. Olen sellest east väljas kui seksi eest peale maksma pidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah paljude naiste suhtumine et sina muudkui osta ja tee ja maksa, sest mina ju Koristan. Fakk, ma elan oma korteris juba kümme aastat, sellest seitse üksinda ja ma koristasin korra kuus pool tundi. Nüüd koristatakse iga päev ja korter pole iial rohkem segi olnud, sest asjad pannakse iga kuradi nädal uue koha peale. See on haiglane.

Üksi elades ei lähegi kodu eriti segi. Keegi ei keela sul asju kohe õigesse kohta panna, mitte vedelema jätta.

ahjaa ma olen süüdi ka veel et lasin naise siia tasuta elama, sest ta ju Koristab. Päris kallis teenus see koristamine, kallim kui mu jurist.

Aga miks sa võtsid siis? See naine isegi ei meeldi sulle, miks sa temaga elad?

paraboolist oled kuulnud? Muidugi alguses ju võtad, usud inimestesse ja loodad. Aga elatud on ka juba ja õpitud. Hull võib olla, aga lolliks ei tohi jääda 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, mehe suhtumine on s**t ausalt öeldes. Kuskohas väärtuste skaalal see abiellumine õigupoolest on, tagantpoolt mitmes? Ja kustpoolt tagantpoolt arvates platseerud sina ning sinu laps oma vajadustega? Aga tegelikult, kui teil juba nüüd on rahateemal tülid, siis mina varakama poolena mõtleks, kas tasub abielluda. Ja sinu kingades mõtleksin sedasama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen lihtsalt naiiivne, kui ootan selliselt kooselult midagi?

Oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest east väljas kui seksi eest peale maksma pidi.

Oled ehk endalegi märkamatult jõudnud sellesse ikka, kus pead jälle seksi eest peale maksma hakkama. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest east väljas kui seksi eest peale maksma pidi.

Oled ehk endalegi märkamatult jõudnud sellesse ikka, kus pead jälle seksi eest peale maksma hakkama. ????

seda pole karta. lausa jooksevad järgi, ole aga mees ja vali

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 10:57; 14.03 16:31; 14.03 16:57; 14.03 17:23; 14.03 17:27; 15.03 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kah naine, hiljuti abiellusin, 1 ühine laps.
Mu mees käib nii 3 x aastas minuta reisil: sügisel ühe seltskonnaga purjetamas, kevadel teise seltskonnaga suusatamas ja talvel nädala kuskil üksi. Minu meelest väga ok.
Enne last käisin kah rohkem ära.
Lisaks paar välisreisi aastas koos ja muud sõidud ja ühised pikad nädalavah Eestis.
Olen arvamusel, et paarissuhtes ei pea alati kõike koos tegema.
No see, et petab reisidel ja sellepärast ei laseks minna? No ma ei mõtle sellistes kategooriates üldse.

Ühesõnaga: minu meelest 1x aastas sõpradega suusatamine on väga ok.

Mul mees teenib kah hästi ja ühiste reiside suuremad kulud teeb tema (ise siis maksan õhtusöökide eest aeg ajalt reisil olles).
Enda reisid (ka auto, riiete jm isikliku eest) tasun ise.
Ka lapsele olen ise suuremad asjad ostnud, oli suurem remont: tema tasus üldehituse, mina ostsin mööbli jne.
Ühesõnaga on normaalne enda eest maksta ja panustada ühisesse ellu oma raha.

Pulmad: ka minu mees ei olnud peo mõttest sillas. Talle ei meeldi see komejant ja tähelepanu…ühesõnaga peale maksmine, et tola mängida suure setskonna ees. Lõpuks saavutasime kompromissi ja tegime väikese seltskonnaga. Mina maksin toitlustuse, tema majutuse jm.

Niiet ainuke asi, mis sinu kirjeldatu põhjal mehele ette heita, on see, et ta lubas sinu reisi eest maksta ja hiljem taganes. See on nõme jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda pole karta. lausa jooksevad järgi, ole aga mees ja vali

Ilmselt sulle siis sobib sooduskauba seast valida. Võid kindel olla, et kvaliteetnaised sulle ikka järele ei jookse. Aga sinu suhtumine on üldse rõve. Naine ainult seksiks. Meie oma mehega oleme teineteisele lisaks seksile ka parimad sõbrad. Aga ilmselt sinusuguste meeste jaoks on selline asi ulme. Ei noh kes siis naisega sõbrustab:PP
Perekooli naised, pange tähele! See on tegelikult hea kriteerium mehe hindamiseks. Kuidas teile tundub, kas teie mees vajab teid ainult seksiks ja võib-olla ka laste saamiseks, või huvitate te teda ka inimesena?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 09:24; 14.03 16:41; 14.03 17:18; 15.03 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah. mul ka üks tuttav lasi mehel käia reisidel, sest mees tegi “palju tööd ja oli stressis”, pakkis mehele kohvreid kaasa, pesi riideid peale reise. kuni sai teada, et ühese toa asemel oli alati võetud DBL tuba (mitte TWIN).

Muide, mina võtan ka alati üksi reisil käies kahese DBL toa, sest ühesed on reeglina väikesed ja mulle meeldib laias voodis magada. See ei tähenda, et seal keegi peale minu veel magaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti hull lugu on siis, kui naine on ise kontrollifriik ja hädapätakas, tihti on selliste naiste saatjateks kasvatamatud ja vinguvad lapsed.

Kui sul on kasvatamata ja vinguv laps, siis oled sa ilmselgelt üsna vilets isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ise kas poja või sõpradega minnes ööbib ka autos, telgis, aga mina niimoodi ööbida ei taha.

Sa ei armasta oma meest? Miks ta sul siis üldse mees on?
Ok, ei ole ta see, keda hing päriselt ihkaks, aga siis ära vehi sellega.
Ka tema võib ju lõpuks mõtlema hakata…

Mina oma naisega ööbin kusiganes. Allveelaevas, kõrbetormis, kuu peal.
Kodus, muidugi, on kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ise kas poja või sõpradega minnes ööbib ka autos, telgis, aga mina niimoodi ööbida ei taha.

Sa ei armasta oma meest? Miks ta sul siis üldse mees on?
Ok, ei ole ta see, keda hing päriselt ihkaks, aga siis ära vehi sellega.
Ka tema võib ju lõpuks mõtlema hakata…

Mina oma naisega ööbin kusiganes. Allveelaevas, kõrbetormis, kuu peal.
Kodus, muidugi, on kõige parem.

Kellegi armastamine ei tähenda seda, et peaks üksteise külge aheldatud olema ja kõikidesse maailma nähtustesse samamoodi suhtuma. Ammugi ei tähenda see seda, et peaks kõikjal koos käima nagu siiami kaksikud. Armastamine tähendabki seda, et sa lased teisel tegeleda asjadega, mis talle meeldivad. Minule näiteks ka ei meeldi telgis magada. Nooremana kannatasin veel kuidagi ära, aga enam ei viitsi. Mees ja lapsed jällegi jumaldavad telkimisega matku. Las siis käivad. Pealegi on väga mõnus vahepeal perest/mehest/lastest puhata, olen üsna veendunud, et seda tunnet teab iga täiskasvanud inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe suhtumisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.