Esileht Pereelu ja suhted Mida emad ei räägi

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mida emad ei räägi

Postitas:

Nonoh, materdaja sai ise ka aru, et hakkas liiga lolli juttu ajama? Või jäi mõnele modele ette ta seisukoht?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 08:20; 26.04 13:12; 26.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pingutusvõimest olulisemgi on võime otsuseid teha ja vastutust võtta. ja seda läheb vastupidiselt levinud arvamusele vaja kõigis ametites, ka kõige lihtsama ja rutiinsema töö puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 23:43; 25.04 23:47; 27.04 00:05; 28.04 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

22-aastane neiu Tallinnast, soovis töötada 40 tundi kuus (!) ning palka küsis 2000 bruto. Tuletan meelde, et tegu on klienditeenindaja tööga. Eelnev töökogemus puudus neiul täielikult.

Kust te leiate selliseid? Olen 23 ja kui oma tutvusringkonnas (19-27) ringi vaatan, siis ei tunne ühtegi sarnaste ootustega noort. Mitte ühtegi. Ja siin väidetakse pidevalt, et terve meie põlvkond on selline.

Oh, ole mureta, perekoolis teatakse kõike täpsemalt – mida noored ootavad, mida venelased mõtlevad ja mida pagulased tegelikult tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina ntx ei suvatse hetkel tööle minna alla 6 eurise tunnipalgaga. Käisin just töövestlusel, et näha mida siis yhelt klienditeenindajalt oodatakse ja mida selle eest pakutakse. Lisa sissetulek läbimüügi pealt kohas suht kummalise summa pealt. Ahaaa. Teades enda tarbimist, siis jääb enamuses sellistes kohtades inimestel minu pealt boonus teenimata.
Ja oma klassikaaslastele, kes minust oluliselt nooremad on ka ei soovita madala tunnipalgaga tööd. Nende inimeste eelisonmuidugi see, et nad suudavad enda teenust ja teadmiseid ka niisama myyya.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 20:29; 27.04 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rääkisin, et elu on raske. Lapsed ka nägid. Suures armastuses aga pingutasin nende jaoks rohkem, kui meie majanduslik seis lubas. Pidev enese kurnatus viis selleni, et lapsed käisid tihtipeale sõprade juures ning said oma väärtushinnangud sealsest igapäevakultuurist. Laste teismeliseas hakkasin kuulma etteheiteid, et miks ei otsi ma tasuvamat tööd (sel ajal valitses parajasti majanduslanguse tippaeg! uudistest tuli juba juhtumeid, kus vanemad andsid lapsi lastekodusse, selleks, et need saaksid vähegi baasvajadused rahuldatud…).

Tahan öelda seda, et rääkimisest üksi ei piisa. Emana (kena, kui seda teha koos pereisaga) olnuks mul arukam võtta rohkem hingetõmbeaega pere elu-olu üle mõtlemiseks, korrektuuride tegemiseks. Õnneks on mul avanenud teistkordselt taas võimalus. Kahjuks, mitte nendega, kes pesast läinud-kohe lahkumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina ntx ei suvatse hetkel tööle minna alla 6 eurise tunnipalgaga. Käisin just töövestlusel, et näha mida siis yhelt klienditeenindajalt oodatakse ja mida selle eest pakutakse. Lisa sissetulek läbimüügi pealt kohas suht kummalise summa pealt. Ahaaa. Teades enda tarbimist, siis jääb enamuses sellistes kohtades inimestel minu pealt boonus teenimata.
Ja oma klassikaaslastele, kes minust oluliselt nooremad on ka ei soovita madala tunnipalgaga tööd. Nende inimeste eelisonmuidugi see, et nad suudavad enda teenust ja teadmiseid ka niisama myyya.

ja kes sind ülal peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 23:43; 25.04 23:47; 27.04 00:05; 28.04 15:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida emad ei räägi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.