Esileht Ilu ja tervis mida kasutada näopesuks ja hoolduseks

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: mida kasutada näopesuks ja hoolduseks

Postitas:

Olen 33a. Siiamaani olen pesnud oma nägu lihtsalt vee ja seebiga, meiki kasutanud minimaalselt, näokreeme ka praktiliselt üldse mitte. Mul on geenide poolest vist vedanud, sest vistrikke, punne, liiga kuiva või rasust nahka pole mul olnud ja kuna meigin ka end minimaalselt ja igapäevaselt üldse mitte, siis siiani polegi nagu midgai erilist näohoolduseks vaja läinud.
Ei tea, kas seetõttu, et nii käitunud olen või lihtsalt vanusest, aga hakkab vaikselt tunduma, et peaks midgai sihipärasemat nüüd hakkama kasutama. On hakanud tekkima esimesed kortsukesed, nina-põsed on hakanud muutuma poorilisemaks, nahk ei ole nii ühtlane ja sile ja matt enam.

Mida kasutavad teised minuealised igapäevases näohoolduses? Tahaks kogemusi nii näo pesemise osas, et millega igal õhtul nägu ära pesta kui ehk ka mingit kreemi (päeva? öö? üldse ei tea, mille järgi valida), ehk ka mignit puudrit (kreemina? pulbrina? kivipuuder?). Igapäevaselt meikima endiselt ei sooviks hakata, aga tundub, et see vesi+seep ainult enam ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seebiga näopesu küll head ei tee.
ma olen sinust küll palju vanem, aga kasutan näopesuvahtu. vahud on mõnusamad ja leebemad kui geelid. ja ainult piima-toonikuga mina oma nägu puhtaks ei saa. neid vahtusid on paljudel tootesarjadel, vali mis meeldib.
sama käib ka kreemide-jumestustoodete kohta. eks neid, mida müüakse, kõiki ka kasutatakse. puudri kasutamise plaan on sul veidi kahtlane – pigem täidaks su eesmärke primeri (meigi aluskreem, silendab ja tasandab) ja jumestuskreemi või tooniva päevakreemi (BB-kreem) kasutamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis mida kasutada näopesuks ja hoolduseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.