Esileht Koolilaps Mida kinkida 13-14aastasele poisile?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida kinkida 13-14aastasele poisile?

Postitas:

Küsin siit lootuses saada mõni hea idee.

Lapsel endal ka soove ei ole. Ütleb, et kõik on olemas. Ta on selline, et uut asja enne ei taha, kui vana läbi on. Näiteks käis ükspäev on trikirattale uusi rattaid ostmas. Küsisin, et ehk tagab hoopis uut ratast ning vastuseks sain, et ei taha kuna praegune on hea ratas. Ka ei tahtnud ta käepidemeid paremate vastu vahetada, sest praegused on piisavalt head.
Raamatuid loeb palju aga neid laenutab raamatukogust.
Hobiga seotud asjad on olemas, arvuti ja tahvelarvuti olemas, 3D pliiats olemas, lauamänge ka päris palju. Rulluiske ta ei taha, jalgratas olemas.

Endal on mõttes uus telefon (praegune tal 5 aastat vana aga kuna kasutab ainult helistamisest, siis arvan, et uus telefon talle eriti rõõmu ei valmista) ja imelise teaduse aastatellimus.

Oskab keegi midagi soovitada, sest ka sugulased ootavad kingiideid 🙂

Raha jätaksin viimaseks valikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 14:03; 23.07 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingitus.ee on igasuguseid elamuskingitusi. Mina kasutan viimasel ajal sealseid ideid. Paljusid asju saab teha ka koos sõbraga (sõpradega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks oma lapsele väga raske tema huvidepõhise lauamängu. Sellise, mis vajab pikemat uurimist, mõtlemist ja kaasamängimist. Olen valmis ka ise osalema. Kui talle troonide mängu teema sobib, siis selline mäng on näiteks olemas https://www.lauamangud.ee/store/et/seiklusmangud/20-a-game-of-thrones-the-board-game-second-edition-FFGVA65.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai poeg pool aastat tagasi 13 ja üritasin nüüd meelde tuletada, mis me talle kinkisime ja ei tulnudki meelde. Ta ka selline, kel tavaliselt mingeid soove pole. Elamuskingitusest vist ka väga ei tunneks rõõmu. Sugulastel laseks vabalt raha kinkida, raha kulub tal küll ära minu arvates mõttetute ja ebatervislike maiustuste peale, mingeid arvutimänge ostab ka aeg-ajalt. Sõprade-klassikaaslastega kingivad ka eranditult raha.
Nüüd pika mõtlemise peale tuli meelde, sai vist mingeid arvutiga seotud vidinaid ja uued korralikud kõrvaklapid, sest eelmised läksid katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äratuskell, kõrvaklapid kinkisime meie oma 13aastasele. muus osas samasugune, mitte kunagi midagi vaja pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on aktiivne elamus, sünnipäev näiteks virtuaalreaalsuses, tuttav laps pidas Tallinnas, kõik jäid rahule, kõigil tegevust sh täiskasvanutel ja lastel kõigil väga hea meel aktiivsest tegevusest Tallinna kesklinnas.
Lastel muidugi nädal aega jututeemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 13:43; 22.07 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige, kaarli puiesteel on üks VR keskus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 13:43; 22.07 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisime 14 aastasele drooni, talle väga meeldib maal seda lennutada ja katsetada erinevaid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis klassivenna sünnipäeval Baasjaamas (uus virtuaalreaalsuse keskus Tallinnas) ja tuli koju emotsioonidest tulvil ning kindla sooviga seal ise ka pidu pidada. Sellele vanusegrupile tundub väga peale minevat, neil on olemas ka kinkekaart. Koht ise vist väga uus ka, seega kindlasti uus elamus. Uuri!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõikidele vastajatele!

VR kõlab väga põnevalt aga kahjuks me ei ole Tallinnas. Tartus ka see olemas aga väga väike ja seal sünnipäeva pidada ei õnnestu 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 14:03; 23.07 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Me kinkisimegi selle asja, mis seal Virtuaalkeskuses peas on. See mask ja käte küljes andurid.HTC Vive selle nimi.
Aga seda ta ise tahtis ka, et mitte niisama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Mida kinkida 13-14aastasele poisile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.