Esileht Pereelu ja suhted mida kinkida oma mehele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: mida kinkida oma mehele?

Postitas:

mida te olete kinkinud oma mehele? äkki saan teie vastustest idee endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhnasid, kallima dušigeeli, ilusa pluusi või kampsuni, nahkkindad, kallima salli, konjakit, hügieenitarvete koti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõbemünte. Näiteks Eesti panga välja antud hõbemünte: http://muuseum.eestipank.ee/et/tooted

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, binokli, kvaliteetse termose, autosse pardakaamera. Samuti ka tööriistu, mida ta kasutab aias või hobi juures. Mu mees on õnnelik isegi termopesu, vihmariiete, termo- ja villasokkide ja muu säärase üle, aga seda just oma hobi tõttu, kus talvisel perioodil on soojas olek esmatähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, kontserdipileteid, langevarjuhüppe, nahast porfelli, käekella, spa-nädalavahetuse, kolm last…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bordelli kuldkaart on hea kink. saab naine rohkem perekoolis passida

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:36; 18.10 20:25; 19.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Originaalsed kingiideed:
naise aktifoto magamistoa seinale
oma imearmsa beebsuga kalender 2017
oma alasti naisega kalender 2017
ühine fotosessioon perega, valge T-särk + teksad + paljad jalad
positiivne rasedustest
Mõni nendest kõlbaks kindlasti.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud, lõhnad, gopro kaamera, kvaliteetsed kõrvaklapid, sõit F1 autoga, näokreem, seinamaal, vein tema sünniaastast, lauamäng.

Unistustes tahaks veel teha sellise kingituse üllatusreisist, millega viin ta lennujaama ammu ette öeldes, et kingituseks lendame kuskile lähedale puhkama (Egiptuse 3-tärniline, hehe), aga lennujaamas selgub, et lähme hoopis kaugele (näiteks Briti saared Kariibidel).

Ükskord oli raha vähe ja mõtlesin piinlikkusega, et teen tüüpilise sentimentaalse naise kingituse, aga tuli välja, et üks tema lemmikumaid kingitusi – selleks oli raamat komplimentidest talle. Mul on siiani natuke piinlik, aga siiski õnnestunud kingitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Originaalsed kingiideed:
naise aktifoto magamistoa seinale
oma imearmsa beebsuga kalender 2017
oma alasti naisega kalender 2017
ühine fotosessioon perega, valge T-särk + teksad + paljad jalad
positiivne rasedustest
Mõni nendest kõlbaks kindlasti.

Beebsu jalajäljed ka.
Ja fotosessioonilt ärge unustage lambanahka!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 22:22; 23.10 17:11; 23.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe üks lemmikingitusi oli selline, et kinkisin purgi, mille sees olid pisikesed paberirullid erinevate tegevustega, mida me koos saame teha: nt kino tema valikul, minu/tema valmistatud õhtusöök jne
On jah võibolla liiga naiselik kink, aga mehele läks korda, et olin ise selle valmistanud, selleks aega võtnud, mõelnud. Purk hakkab varsti tühjaks saama 🙂
Muidu ikka klassika: nädalavahetus SPA-s, lõhnad, riided, teatri- või kontserdipiletid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistustes tahaks veel teha sellise kingituse üllatusreisist, millega viin ta lennujaama ammu ette öeldes, et kingituseks lendame kuskile lähedale puhkama (Egiptuse 3-tärniline, hehe), aga lennujaamas selgub, et lähme hoopis kaugele (näiteks Briti saared Kariibidel).

Ma tegin vaesema versiooni sellest. Õigel päeval andsin kirja, et palun broneeri see ja see nädalavahetus aprilli lõpus. Palun paki kaasa….
Nimekirja panin hästi erinevaid asju: magamiskott, ülikond, ujumisriided, kummikud jne.
Kuni lõpuni ei öelnud kuhu läheme. Pakkisin ta hommikul varustusega autosse ja hakkasin sõitma. Plaanis oli Jõhvi kontserdimajas operett ning peale seda Toila Spa. Kummikud jm oli segadusse ajamiseks. Plaani avaldasin alles Jõhvi kontserdimaja ees.

Mehel oli nuputamist ja põnevust piisavalt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin mehele aktiivsusmonitori, oli väga õnnelik.
Lõpetage ükskord nende üldistuste tegemine, et naine ei taipa tehnikaasjadest midagi.
Kui teie tahate ennast elupõlisteks lollideks pidada ja seda tiitlit auga kanda, siis on see teie valik. Kõik naised seda teed ei vali.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa ise pead teadma, mis su mehele kõige enam sobib. Minu mehe jaoks pole midagi hullemat kui spa-s igavlemine või vajadus teha nägu, nagu talle tegelikult ka komplimentide raamat meeldiks. Spetsiifilisi hobivahendeid ja tööriistu armastab ta ise poest valida. Reisidest meeldivad vaid sellised, kus ta ise saab marsruuti valida ja korraliku alpinismivarustuse kaasa pakkida, selliseid reise talle ise osta ja üllatusena teha ei saa. Lapsi ta rohkem ei taha, neid meil niigi palju. Lõhnasid ta ei kasuta. Hõbemünte ka mitte (kuidas see parem on raha sukasääres hoidmisest).

Tema tahab kingituseks vaba aega ja võimalust minna jahile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 09:53; 19.10 08:15; 19.10 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööriistu ja kalastustarbeid võiks kinkida, aga neid ei oska osta. Liiga spetsiifiliseks on muutunud need vidinad.
Aga meenuvad sellised kingitused:
Lauamäng
Ajakirja tellimus
Spa-pakett
Lõhnaõli
Kohvimasin

Kui pakis on paar villaseid sokke ja hunnik komme, siis on rõõm garanteeritud.
Lapsi pole talle kinkinud, need on meil ühistööna valminud. Beebsu-teemalist staffi ka mitte, mees saaks naerukrambid, kui talle beebsu pildiga piimakruusi kingiks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:19; 08.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui regulaarselt suuseksi ei tee, siis see oleks sünnipäeva hommikul justkui valatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:41; 18.10 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin raamatu “Võluv soolestik”. seedimine ja selle erinevad ilmingud on tema lemmikteema, lähenegu siis vähemalt teaduslikult.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:59; 23.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin raamatu “Võluv soolestik”. seedimine ja selle erinevad ilmingud on tema lemmikteema, lähenegu siis vähemalt teaduslikult.

väike vihje tagauksest sisenemiseks?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:41; 18.10 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõrvale jätta asjad, siis mina, keskealisena, kinkisin mehele isetehtud tordi(vanaaja trühvel, tema lemmik) ja põhjaliku jalahoolduse, nagu oskasin, likku vannisoolaga, küüned, tallanaha lihvimine, siis koorisin koorijaga kuni põlvedeni, siis kreemitasin ja masseerisin natuke aega, isegi küüned viilisin. Oli rahul.

Järgmine kord võta mehe peenis sedasi ette, siis ehk teeb sulle isegi abieluettepaneku:P

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:36; 18.10 20:25; 19.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõrvale jätta asjad, siis mina, keskealisena, kinkisin mehele isetehtud tordi(vanaaja trühvel, tema lemmik) ja põhjaliku jalahoolduse, nagu oskasin, likku vannisoolaga, küüned, tallanaha lihvimine, siis koorisin koorijaga kuni põlvedeni, siis kreemitasin ja masseerisin natuke aega, isegi küüned viilisin. Oli rahul.

Ma ei tea, kas ma olen ainuke, aga minu jaoks on tallanaha lihvimine või varbaküünte viilimine küll kõige ebaromantilisemad asjad maailmas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele meeldivad tehnikavidinad (olen kinkinud fotoka, telefoni, mälupulga, mälukaardi, tahvli, kõrvaklapid, kõlarid arvutile, veebikaamera, pardli, juukselõikuri, taskulambi, hiire, klaviatuuri, kõvaketta), kardisõitu tahaks kindlasti ja igasuguseid romantilisi asju ka, lõhnu ja vanniõlisid fännab ka

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:27; 19.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele meeldivad tehnikavidinad (olen kinkinud fotoka, telefoni, mälupulga, mälukaardi, tahvli, kõrvaklapid, kõlarid arvutile, veebikaamera, pardli, juukselõikuri, taskulambi, hiire, klaviatuuri, kõvaketta), kardisõitu tahaks kindlasti ja igasuguseid romantilisi asju ka, lõhnu ja vanniõlisid fännab ka

Mind paneb imestama. Minu mehele meeldivad ka tehnikavidinad, aga seda enam, on talle väga oluline, milliste näitajatega täpselt see tehnikavidin on. Ning kui ta mingit tehnikavidinat tahab, ostab ta selle, mitte ei oota sünnipäevani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 09:53; 19.10 08:15; 19.10 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isetehtud kinkekaardid. Siiani ütleb, et parim kingitus.
Võtad ilusa kartongi, miskit ägedat karbikest, ja ilusa käekirjaga hakkad kirjutama:
Ühele poole Kinkekaart
Teisele poole, mida sellega saab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused lõhnad, kreemid, sokid, pesu vms – palun ei. Neid ostab igaüks ise vastavalt vajadusele.
Lollikindel valik on lemmikalkohol või maiustus.
Kardisõit – viis pluss.
Spa on OK, kui seal saab ujuda, liugtorust alla lasta, saunas käia ja selle kõrvale paar õlut juua.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi ei kingigi keegi? Jube kui igavad ja praktilised naised. Kola kinkima on kõik mihklid, aga seda mida mees kõige rohkem ihakab, seda kingib armuke? Oma naine kingib mälupulga, sokid või üldse voodilinad? Kui mage

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 21:36; 18.10 20:25; 19.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi ei kingigi keegi? Jube kui igavad ja praktilised naised. Kola kinkima on kõik mihklid, aga seda mida mees kõige rohkem ihakab, seda kingib armuke? Oma naine kingib mälupulga, sokid või üldse voodilinad? Kui mage

Seksi saab ju regulaarselt, mis kingitus see veel on, see on argipäev.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 09:53; 19.10 08:15; 19.10 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele meeldivad tehnikavidinad (olen kinkinud fotoka, telefoni, mälupulga, mälukaardi, tahvli, kõrvaklapid, kõlarid arvutile, veebikaamera, pardli, juukselõikuri, taskulambi, hiire, klaviatuuri, kõvaketta), kardisõitu tahaks kindlasti ja igasuguseid romantilisi asju ka, lõhnu ja vanniõlisid fännab ka

Mind paneb imestama. Minu mehele meeldivad ka tehnikavidinad, aga seda enam, on talle väga oluline, milliste näitajatega täpselt see tehnikavidin on. Ning kui ta mingit tehnikavidinat tahab, ostab ta selle, mitte ei oota sünnipäevani.

no mul kokkuhoidlik mees ja raha meil palju pole, nii et tema unistab niisama vaikselt, ei torma eriti ostma, ja ega ma suvalist asja ei kingigi, tean ju tema vajadusi ja uurin põhjalikult netist, milline on hetkel parim asi mingi summa eest. kui mõne asja kohta tõesti ei tea, siis olen ka küsinud, millist tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:27; 19.10 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Originaalsed kingiideed:
naise aktifoto magamistoa seinale
oma imearmsa beebsuga kalender 2017
oma alasti naisega kalender 2017
ühine fotosessioon perega, valge T-särk + teksad + paljad jalad
positiivne rasedustest
Mõni nendest kõlbaks kindlasti.

Beebsu jalajäljed ka.
Ja fotosessioonilt ärge unustage lambanahka!

Mis kuradi asi on beebsu? Täiskasvanud inimesed olete ikka? Kui räägite beebist siis nii kirjutage ka!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõrvale jätta asjad, siis mina, keskealisena, kinkisin mehele isetehtud tordi(vanaaja trühvel, tema lemmik) ja põhjaliku jalahoolduse, nagu oskasin, likku vannisoolaga, küüned, tallanaha lihvimine, siis koorisin koorijaga kuni põlvedeni, siis kreemitasin ja masseerisin natuke aega, isegi küüned viilisin. Oli rahul.

Järgmine kord võta mehe peenis sedasi ette, siis ehk teeb sulle isegi abieluettepaneku:P

Millest sa järeldad, et ma abielus pole?
Kui minu ehk liiga põhjalik kirjeldus oli mõnele tülgastav lugeda, siis jah, oleksin võinud lihtsalt kirjutada, et kinkisin mehele jalahoolduse. Abielus oleme väga pikalt, mees sai 60 ja arvan, et osad meie lapsed on isegi sinust vanemad. Oled labane.

Ära võta südamesse, mõni lihtsalt arvas, et on jube vaimukas. Minu meelest täiesti ok kink.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin raamatu “Võluv soolestik”. seedimine ja selle erinevad ilmingud on tema lemmikteema, lähenegu siis vähemalt teaduslikult.

väike vihje tagauksest sisenemiseks?

näha on, et sa ei ole seda raamatut lugenud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:59; 23.10 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused lõhnad, kreemid, sokid, pesu vms – palun ei. Neid ostab igaüks ise vastavalt vajadusele.
Lollikindel valik on lemmikalkohol või maiustus.
Kardisõit – viis pluss.
Spa on OK, kui seal saab ujuda, liugtorust alla lasta, saunas käia ja selle kõrvale paar õlut juua.

Sinu pakutud variandid on just nimelt “lolli”kindlad. Ossmehele sobilikud kingid – kardisõit, saun ja õlu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 22:22; 23.10 17:11; 23.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted mida kinkida oma mehele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.