Esileht Väikelaps Mida kinkida tüdrukule 1.sünnipäevaks

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mida kinkida tüdrukule 1.sünnipäevaks

Postitas:

Meie väike preili on kohe saamas 1aastaseks, aga mul pea täitsa tühi, mida talle kinkida. Kuna ta just hakkas ise kõndima, siis viimasel ajal ei huvita teda üksi mänguasi, tahab ainult kõndida toast – tuppa ja maailma avastada. Kui kellelgi on häid soovitusi – kogemusi, ootan huviga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 00:22; 16.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kinkisime palli (maksis kohalikus poes 1.68)
teiseks sünnipäevaks sai suure roosa mullitaja (see vist maksis u 3 eur)

mida ma öelda tahan, on see, et ära mõtle üle. aastasel lapsel võib olla suurim rõõm nt salvrätikarbist, kust 80 korda salvrätti välja tõmmata saab. kui laps tahab aina kõndida, siis oleks ehk tal rõõmu ka mõnest ees lükatavast või järel veetavast mänguasjast. või nt lastelauluplaadist, mille saatel astuda 🙂
kui tahad kingitust teha aga sisuliselt iseenda jaoks (et oleks tulevikus millelegi osundada kui just vanemate tehtud 1. sp kingile), siis osta kasvõi kuldmünt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arendav pildiraamat on hea idee.

Midagi taolist näiteks:

http://www.4kids.ee/huppeloom-rody/
Meie kinkisime taolise:

http://www.4kids.ee/smoby-pealeistutav-toukeauto-hello-kitty/

Sõitis veel 4-aastaselt sellega toas ringi, seega jagus pikaks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kinkisime raamatu ja mängunõude komplekti.

Lükatavad mänguasjad on toredad: http://www.lelu.ee/lukka-loom-1.html

Meil on lapsel u selline draakon ja väga tihti mängib, ka kõik külas käivad lapsed tahavad sellega mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma tütrele kinkisin printsessi telgi ja täitsin selle pallimerega 🙂 tal oli väga tore sea.. roomas ja müras ning lõpuks jäi sinna magama ka 😀 preaguseks on mul juba 2 tüdrukut ja nüüd on seltsis segasem 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütreke sai sellise hirnuva ja kappamishäält tegeva kiikhobu:

http://www.amazon.de/Knorrtoys-com-85405-Prinzessin-Hohenzollern-Schaukelpferd/dp/B004QIYN3C/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1379314219&sr=8-2&keywords=prinzessin+schaukelpferd

Veel 5-senagi pakub huvi 🙂 Alguses kiikus ikka kellegi kaasabil, aga väga meeldis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kinkisin suure Götzi nuku, et saaks mälestuseks jätta ja loomulikult mängida ka sellega(küll alles paar aastat hiljem hakkas mängima sellega). Teisele tütrele kingin nüüd samuti. Lisaks miski paarieurone vidin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:18; 16.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa. Selle hüppelooma jaoks on küll vara veel. Paari aasta pärast ehk. Aga kui mingit suuremat mänguasja kohe mängimiseks tahad, siis tõukeauto on küll hea valik, meil see juba 5a vana ja pidevalt kasutuses olnud. Või väike nukukäru, sellega rallitakse ka päevast päeva meil ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:18; 16.09 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kinkisime suure beebinuku koos kogu lisavarustusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui talle meeldib kõndida, siis hea asi on ka nukuvanker või nukukäru. 1a eelistaksin ise vist nukukäru, sellist kuhu nukku saab istuma panna, vihmavarjuka moodi. See on väiksem-kergem, jõud käib paremini üle. Samas kasutatav pikalt. Algul astutakse niisama sellega mööda tuba, hiljem saab nukku ka kärutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajatele. Tõukeauto on olemas vanemast vennast, sellega mängib küll. Nukuvanker sai ka äsja täikalt soetatud, sellega ei mängi ja ei taha lükata ka. Aga jah, selles on küll õigus teil, et pallid lähevad kõige paremini praegu mänguasjaspoes peale, ka venna sai ausalt öeldes oma 1.sünnipäevaks ühe lihtsa palli ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 00:22; 16.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti on hea kink ka duplo klotsid.
meil oli ka 1-aastasele üks värviline pall ja kimp õhupalle 🙂 peokülaliste kingitustest meeldisid talle kõige rohkem pakkepaelad, mis kinkide ümber olid, ilusad, värvilised ja krussis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rongaema, ei kinkinud 1a sünnipäevaks mitte midagi 🙂
Kasutasime parem ära, et ta on veel nii väike ja ei tea asju tahta.
Külalised tõid niigi palju kinke, mänguasjapuudust pole karta.
Suure nuku, kellele laps saab \”emme\” olla, kavatsen kinkida 2a sünnipäevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin esimese nuku. Pehme kehaga beebinukk, keskmise suurusega – ikka selline, keda laps ise sülle asida jaksas. Kohe hakkas nukku kallistama, talle musi tegema, muudkui sülle-maha-sülle. Ikka hämmastava kannatlikkuse ja pühendumusega mängis kohe esimesel päeval, ehkki muidu oli ja on igavene trööbeldis-rahmeldis (kõndima oli läinud 10-kuusena, kui see mingil põhjusel asjasse peaks puutuma).

Praegu on tüdruk 3,5 aastat vana ja ikka on just see esimene nukk tal konkurentsitult armsaim, kellega mängib kõige rohkem, ehkki tal on nüüd ka palju uhkemaid nukke igasugu lisafunktsioonidega, räägivad-pissivad ja mis kõik veel. Eks ta mängib teistega ka, aga põhiline on ikka see vana lihtne beebinukk. Kusjuures kõigile teistele nukkudele on ta nimed pannud, aga selle esimese nuku nimi on jätkuvalt lihtsalt Beebinukk ja nii vist jääbki, kuigi tegelikult on tal teisi beebinukke veel.

Noorem tütar saab mais aastaseks ja täna just mõtlesin, et vist peaks talle ka ikkagi esimese päris oma nuku kinkima. Suurema tüdruku nukke käib juba praegu paitamas-musitamas.

Mul on vist mingid erilised hoolitsemisfriigid plikad sattunud. 😛 Mulle endale ei meeldinud lapsena üldse nukkudega mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 00:04; 23.03 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, sorri, ma ei märganud, et keegi on jälle vana teema oma äri illegaalseks reklaamimiseks üles kaevanud. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 00:04; 23.03 00:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Mida kinkida tüdrukule 1.sünnipäevaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.