Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mida lugeda raseduse ajal ?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mida lugeda raseduse ajal ?

Postitas:

Millist raamatut soovitate lugeda raseduse ajal ? ( esmarasedatele).
Poodides on populaarsemad läbimüüdud, äkki keegi tahab müüa raamatut, millest tal endal kasu oli? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 17:15; 18.04 17:16; 21.04 16:59; 21.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ämmaka juures saadavad raamatud on igakord otsas kui ma sinna lähen :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 17:15; 18.04 17:16; 21.04 16:59; 21.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://helios.ee/toode/loomuliku-sunnituse-teejuht/ Väga-väga soovitan. Olen kaks last sünnitanud ja ootan kolmandat ning südamest kurb on, et see raamat alles nüüd minuni jõudis. Kõigega, mis seal on, ei pea muidugi nõustuma, aga see raamat võttis minul hirmu sünnituse ees nii maha, et ma tõesti suure ootusärevusega ootan sünnitust. Ootan umbes nii, nagu väike laps ootab mänguasjapoodi minekut ja ei oota mitte ainult lapse pärast, kelle ma sünnitan, vaid tõesti just selle kogemuse pärast. Tundub kindlasti täiesti sooda jutt, aga see raamat mõjus tõesti nii 😀 Kusjuures mul on kaks väga räiget sünnituskogemust ees, mis selle eriti ajuvabaks jutuks muudavad. Nüüd saan aru, miks need sünnitused läksid nii nagu läksid ja kuidagi lihtsam on hingata kui need vanad arved ka oma sees klaaritud said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 18:02; 18.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mida oodata: esimene eluaasta” on äärmiselt põhjalik ülevaade lapse arengust, küsimustest jne. Seal ei ole praktiliselt teemat, mis siin alati beebiemadele muret valmistavad ja mida seal poleks lahatud. Kergesti loetav ja seda lheb sul lapse arengut jälgides kindlasti veel vaja, et kuukaupa lugeda, mida laps oskab, peaks oskama, kuidas teatud vanuse muredega toime tulla jne. mingi 500-600lk ka, niiet kui rasedana aega veel alialit kes, siis loe aga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mida oodata: esimene eluaasta” on äärmiselt põhjalik ülevaade lapse arengust, küsimustest jne. Seal ei ole praktiliselt teemat, mis siin alati beebiemadele muret valmistavad ja mida seal poleks lahatud. Kergesti loetav ja seda lheb sul lapse arengut jälgides kindlasti veel vaja, et kuukaupa lugeda, mida laps oskab, peaks oskama, kuidas teatud vanuse muredega toime tulla jne. mingi 500-600lk ka, niiet kui rasedana aega veel alialit kes, siis loe aga ????

Ostsin kunagi ja kuna see pani nii puusse, siis on lihtsalt tolmu kogunud riiulil. Kui poleks kõik raamatud hetkel kastides laiali, annaksin tasuta ära. Palju kättesaadavam ja täpsem on see info internetist vajaduse korral leida. Suure tõenäosusega vajadust isegi ei teki. Paljud õpetused on seal ka puhtalt ameerikapärased ja meil ei kehti nt ravimisoovitused jms. Raamat on justkui otse tõlgitud, vaatamata kas see info ka meie kultuuriruumis kehtib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 18:02; 18.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan lugeda võimalikult palju ilukirjandust. Sest pärast ei pruugi enam aega olla. Mul vanem laps on 2,5 ja alles nüüd vaikselt laseb mul teinekord raamatut lugeda ilma, et tuleks lehti keerama

Aga raseduse, sünnituse ja lapse esimese eluaasta kohta on Libero raamat täitsa piisav, eriti kui plaanid ka perekooli loengutest osa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea raamat on “Nüüd ma tulen!”

http://www.apollo.ee/nuud-ma-tulen.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keeles loed, siis Heidi Murkoff “What to expect when you’re expecting”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:58; 21.04 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise kohta kindlasti uuri palju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mida oodata: esimene eluaasta” on äärmiselt põhjalik ülevaade lapse arengust, küsimustest jne. Seal ei ole praktiliselt teemat, mis siin alati beebiemadele muret valmistavad ja mida seal poleks lahatud. Kergesti loetav ja seda lheb sul lapse arengut jälgides kindlasti veel vaja, et kuukaupa lugeda, mida laps oskab, peaks oskama, kuidas teatud vanuse muredega toime tulla jne. mingi 500-600lk ka, niiet kui rasedana aega veel alialit kes, siis loe aga ????

Ostsin kunagi ja kuna see pani nii puusse, siis on lihtsalt tolmu kogunud riiulil. Kui poleks kõik raamatud hetkel kastides laiali, annaksin tasuta ära. Palju kättesaadavam ja täpsem on see info internetist vajaduse korral leida. Suure tõenäosusega vajadust isegi ei teki. Paljud õpetused on seal ka puhtalt ameerikapärased ja meil ei kehti nt ravimisoovitused jms. Raamat on justkui otse tõlgitud, vaatamata kas see info ka meie kultuuriruumis kehtib.

Sedasama raamatut kasutavad ka mitu Eesti netisaiti lapse arengu kirjeldamisel. Üksühele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin kunagi ja kuna see pani nii puusse, siis on lihtsalt tolmu kogunud riiulil. Kui poleks kõik raamatud hetkel kastides laiali, annaksin tasuta ära. Palju kättesaadavam ja täpsem on see info internetist vajaduse korral leida. Suure tõenäosusega vajadust isegi ei teki. Paljud õpetused on seal ka puhtalt ameerikapärased ja meil ei kehti nt ravimisoovitused jms. Raamat on justkui otse tõlgitud, vaatamata kas see info ka meie kultuuriruumis kehtib.

mul ka see raamat olemas, küll inglisekeelesena, ja ei arva, et seal oleksid nii suured käärid sellega, kuidas eestis lapsi kasvatatakse. ravimite osa pole küll lugenud.

mulle nii see raamat kui sama sarja rasedusaegne osa meeldisid ja olid abiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 19:58; 21.04 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ämmaka juures saadavad raamatud on igakord otsas kui ma sinna lähen :/

Võin riiulist ära anda Libero beebi raamtu ja isa&beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh,
Isa ja beebi olemas, Libero proovin saada teisip ämmaka juurest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 17:15; 18.04 17:16; 21.04 16:59; 21.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAs tõesti keegi ei taha A.Deansi raamatut müüa mulle ? 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 17:15; 18.04 17:16; 21.04 16:59; 21.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad sellist infot, mis esimese guugeldamisega kohe kätte ei saa, siis soovitan raamatut “Punuloogia” (Linda Geddes) https://www.rahvaraamat.ee/p/punuloogia-m%C3%BC%C3%BCte-murdev-raamat-rasedusest-ja-lapse-imikueast-uudishimulikele-vanematele/589883/et?isbn=9789949275779

See on tegelikult alguse saanud Linda Geddesi New Scientistis ilmunud artiklisarjast, kus ta võtab vaatluse alla erinevaid küsimusi, mis rasedatel tekivad ja ka raseduse ja beebidega seotud müüte ning eksiarvamusi ja siis annab lühidalt ülevaate sellest, mida viimase aja teadusuuringud nende teemade kohta ütlevad. Viited vastavatele uuringutele on ka olemas, nii et suht usaldusväärne tekst ikkagi. Ainult tõlke kallal noriks natuke, seal paar absurdset viga sees nt naersin end herneks koha peal, kus soovitati rasedatel sõjakunstiga mitte tegeleda 😀 (originaalis ilmselt martial arts, mille all mõeldi tõenäoliselt võtluskunste, kui rasedale ebasoovitavat spordiala) ja oli veel paar sellist lapsust, aga need ei kahanda originaalteksti väärtust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli kasulik lugemine Ülle Liivamäe raamat “Loomulik ehk aktiivsünnitus.”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mida lugeda raseduse ajal ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.