Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida ma teen selle rahaga?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mida ma teen selle rahaga?

Postitas:

Kuidas inimene, kes põlastab pehmemaid erialasid, valinud endale kõva eriala, ei tea, mida ja kuidas rahaga toimetada?

sinu kulude nimekirjas puudub üks kuluartikkel – naine
kui see tekib, siis kaob ära mure, mida teha ülejääva rahaga, sest pigem hakkab puudu tulema

Kullakaevajatest räägid vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed, kes teavad sõna “Massaraks” tähendust, reeglina teemaalgataja stiilis teemasid ei tee.

Mida see sõna siis tähendsb? Mingi osside släng?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kinnisvarast tulu saamiseks pead korteri muretsema, selle korda tegema, üürnikud leidma, üürnike muresid lahendama, vajadusel parandustöid tegema, pead igakuiselt kontrollima kas üür ja komm.maksud on makstud, võibolla lahendama ka naabrite kaebusi politseile sinu üürnike käitumise suhtes, kõige hullemal juhul pärast kulutama kohtute ja kohtutäiturite uksi, et üüri maksmata jäänud puuküürnikud oma korterist välja tõsta jne jne. selle jama kõrval on aktsiatehingud nagu kohalik ranna-puhkus ekstreemspordi kõrval

Paras närvikulu jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 10:15; 17.04 10:29; 17.04 16:39; 19.04 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitajale – Kägu 18.04.2017 00:46

Lugesin raamatut umbes aasta tagasi (koos kõigi teiste Strugatskite “Keskpäeva” seeria teostega). Filme (1. ja 2. osa) olen ka näinud. Viimati sattus teema silme ette päev tagasi seoses sellega http://publik.delfi.ee/news/inimesed/mis-juhtus-tuntud-vene-hurmurnaitleja-viskus-moskvas-viienda-korruse-aknast-valja?id=77918888

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19.04.2017 14:56 Käole

Vene ulmekirjanike vendade Strugatskite raamatus “Asustatud saar” tähendab see sõna (Massarakš) kaugel planeedil kohalikus keeles “maailm mis on pööratud pahurpidi”. Kohalikud nimelt arvavad (atmosfääri veidrate omaduste tõttu – murdumine on väga tugev ja on nähe et horisont kaardub üles), et elavad kera sisepinnal. Kohalikud teadlased on aga välja selgitanud, et tegu on silmapettega ning maailm on ikkagi kerakujuline ja elatakse selle välispinnal. Enamus kohalikest usub ikkagi seda mida oma silmaga näeb ning alternatiivse teooria nimest on saanud sõimusõna.
Näide kuidas seda sõna kõnes kasutada https://youtu.be/FYNE8DKz8tI?t=2m49s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee head selle rahaga! Ma ei mõtle, et sa peaksid ainult vaeseid aitama. On ka muidu võimalusi ju. Meditsiini nt, vähiravifond Kingitud elu, Lastefondid.

Hooandja.ee erinevad projektid!
http://www.hooandja.ee/avasta/viimati-lisatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tervishoid – pole seni olnud vaja endal maksta”

minul käis pauk ja kui kolm kuud hiljem haiglast välja sain (arstide sõnul mul kõvasti vedas) siis olin oma säästudele tänulik. Ülikoolile kah, et õige eriala kunagi valida oskasin, sest tööandja kannatas kõik ilusti ära ja suuremalt jaolt olin “puhkusel”, st sain isegi puhkusetasu. Nn sinise lehega oleks rämedalt kaotanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu kulude nimekirjas puudub üks kuluartikkel – naine
kui see tekib, siis kaob ära mure, mida teha ülejääva rahaga, sest pigem hakkab puudu tulema

aga võta siis kindlasti üks korralik ’instabeibe’, siis on ehk ka lootust, et kuu lõpuks raha pangaarvelt otsa saab. muidu on nii, et keskmine eesti naine käib ikka tööl ja nii mõnigi võib sinust rohkem teenida. võib juhtuda, et kahepeale jääb teil raha veel rohkem üle ja oh seda häda ja peavalu siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine autokooli. Ja reisima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida ma teen selle rahaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.