Esileht Pereelu ja suhted Mida olete elult õppinud?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Mida olete elult õppinud?

Postitas:

Su lötakad tissid on ka sama kujuga või?

On küll.

vale või enesepettus

Kunstvärk. Ja küllap riietes petabki ära…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 11:06; 09.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su lötakad tissid on ka sama kujuga või?

On küll.

vale või enesepettus

Kunstvärk. Ja küllap riietes petabki ära…

tegelikult ei peta. Vana naist on kaugelt näha. Ja seda just liigutustest. Noor naine liigutab teisiti.
Meeste kohta käib sama jutt, muide. Ega ikka ei peta ära, isegi kui oled sale ja vormis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 00:29; 09.03 02:07; 09.03 11:15; 09.03 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su lötakad tissid on ka sama kujuga või?

On küll.

vale või enesepettus

Kunstvärk. Ja küllap riietes petabki ära…

tegelikult ei peta. Vana naist on kaugelt näha. Ja seda just liigutustest. Noor naine liigutab teisiti.
Meeste kohta käib sama jutt, muide. Ega ikka ei peta ära, isegi kui oled sale ja vormis.

Ok. Pidasin silmas ainult tisse, mitte kogu ‘siluetti’.
Et riietega võivad kunsttäiendused sama head välja näha küll kui nooruses. Distantsilt.

Ja ära ei peta mitte vanust, vaid longu vajunud välimuse (nii-öelda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 11:06; 09.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su lötakad tissid on ka sama kujuga või?

On küll.

vale või enesepettus

Kunstvärk. Ja küllap riietes petabki ära…

tegelikult ei peta. Vana naist on kaugelt näha. Ja seda just liigutustest. Noor naine liigutab teisiti.
Meeste kohta käib sama jutt, muide. Ega ikka ei peta ära, isegi kui oled sale ja vormis.

Ok. Pidasin silmas ainult tisse, mitte kogu ‘siluetti’.
Et riietega võivad kunsttäiendused sama head välja näha küll kui nooruses. Distantsilt.

Ja ära ei peta mitte vanust, vaid longu vajunud välimuse (nii-öelda).

nojah tõsi, aga need tissid on nagu valuvelg roostes oopeli all. Ülejäänud raam paistab veelgi armetum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 00:29; 09.03 02:07; 09.03 11:15; 09.03 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka praegu (33a) palju ilusam kui 20-date keskel või alguses. Siis ma olin näost kuidagi paks. Ja keha oli ka imelik..
Aga.. võib-olla siin ongi see tuum. Ilus 20-aastane on oma ilu tipul. Aga kui 20-dates väga ilus ei ole, siis on väga võimalik hiljem olla parem..
Me ei räägi ju absoluutväärtuses.. muidugi on palju 20-seid, kes on ilusamad kui mina. Ka palju 30-seid on..
Ja see ilus 20-nene on ilmselt igal ajajärgul ilusam kui mina mistahes oma elu ajajärgul..
Aga jutt käib ju võrdlusest iseendaga: mina ise olen praegu ilusam kui ma olin 20-selt või 25-selt.

Samas.. teisele poolele pean andma selle õiguse, et tissid olid enne lapsi tõesti ilusamad. Aga nägu ja muu keha.. ei anna võrrelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:17; 09.03 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi, kes on 20ndates kõige ilusamad, aga mitte igaühega pole nii. Kui ma vaatan oma mehe noorema ea pilte ja võrdlen tema praeguse näo ja teoga (60+), siis mulle meeldib praegune rohkem. Ta on heas vormis ja samas on ilmesse juurde tulnud vaimsust ja soojust, mida nooremas eas ei näe. Need mõned vaod näos pigem muudavad selle ilmekamaks.
Olen ka naisi vaadanud ja küllalt on neid noori, alla 30seid, kes on lötsis, tunnevad end oma kehas ebamugavalt või näevad ihult ja hingelt lohakad välja. Vanemas eas – mitte küll igaühel – tuleb juurde stiilitunnet, elegantsi, neseväärikust, mis kõik muudavad ka välimuse atraktiivsemaks. Sh ka selle “äravajunud” tissi (omavanuste sõbrannade hulgas küll sellistega siinkirutud rindaega isendeid ei ole, aga eks need sapised käod mõõdavad kõike endasuguste järgi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.02 18:06; 16.02 18:54; 16.02 23:55; 20.02 03:42; 08.03 20:47; 09.03 01:48; 09.03 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Et tark ei torma. Oota ja vaata, paljud olukorrad lahenevad ise.
2. Olen söönud kõik oma kategoorilised väljaütlemised, a la kuidas ei saada imikut vait või mis tähendab, et ei saa nüüd murdeealisest jagu. Oi kuidas elu need väljendid mulle nö kätte maksis, titt, kes karjus pea vahetpidamata kaks ja pool aastat ja murdeealisega peetav võitlus, kuhu kaasnesid alates kooliprobleemidest kuni politseini välja. Ja seda kõike enne suurepärasel õpilasel jne. Ja kui truu ja kodune on minu mees, no nüüd ma seda siis näen…
Ehk et iial ära ütle iial.
3. Ja suu kinnihoidmist õpin ikka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Boyfriend/mees ei muuda sind

Muudab, ja kuidas veel! Paneb huvituma asjadest, mille vastu varem pole huvi tundnud (võib-olla mitte kauaks, aga vähemalt niipalju, et mingilgi määral jagad matsu), paneb õppima uusi asju ja vaatama ennast teise pilguga.

Sinu välimus ei lähe kunagi paremaks, kui 20ndate keskel.

Ma arvan, et praegu, pisut üle 50sena, olen ma kenam kui kunagi varem. Jah, mu nägu pole nii sile, aga isegi pilte vaadates ma pean end praegu ilusamaks kui 20ndate keskel. Figuur on enam-vähem sama (panin hiljuti selga kleidi, mis sai tehtud ajaks, mil oli hilisteismeline – polnud probleemi – istus isegi paremini kui toona). Noored on kenad väga üldises mõttes, aga inimesed muutuvad keskealistena ka välimuselt ilusamaks, isegi kui võtavad juurde või mõni korts näkku tuleb.

Boyfriend – ei muuda selles mõttes, et pead ka ise pingutama. Kui oled praegu depressioonis ja töötu, ei tasu selle peale loota, et kui mul on peika, siis hakkavad asjad maagiliselt juhtuma. Et saan pingutamata ülikooli, autojuhiload, rikkaks (oletame, et tema pole), seltskonnalõviks, kui enne olin introvertne, geeniuseks vms. Et tegelikult ei peagi midagi tegema, boyfriend teeb.

Välimus – olin ka üks neid hiliseid arenejaid, kes on 30ndates ilusam kui 20ndates, oleneb, kuidas võtta. Samas alahindasin end siis tõeliselt, oleks võinud rohkem pingutada, et paar kilo alla võtta, erinevaid soenguid ja juuksevärve proovida, olla sportlikum ja stiilsem, mitte kohe alla anda. Mõtlesin, et suvalised inimesed, sh keskealised ja pensionärid näevad, et kui kole ma olen ja minu pingutused tunduvad naeruväärsed. Nüüd ei vaata ühtegi teismelist, last või 23aastast, et issand jumal, kui kole. Iludusvõistlus käib rohkem noorena, vanemana ei panegi seda halvas mõttes tähele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 05:14; 13.03 06:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et ma olen sündinud küünik ja et mul pole vähimatki soovi olla kuidagi teistsugune, sest elu on ka küünikuna imeline.

Ainult küünikute dementsusrisk on mitu korda suurem mitteküünikutest
http://edition.cnn.com/2014/05…..-dementia/

No ja siis? pealt 70sena pole elus nagunii enam midagi, mida mittedementsena nii väga nautida. Vbl dementse vanurina ongi lihtsam ja muretum elada. Kui vaatan, kuidas need täie mõistusega vanurid pidevalt vinguvad ja virisevad, siis selline küll olla ei taha. Minu jaoks on vähi, südamehaiguste jm raskete haiguste risk oluliselt jubedam väljavaade kui dementsus ja need haigused võivad tabada kõiki vanureid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 17:28; 13.03 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 protsenti on mistahes olukord ja 90% on puhas reageering.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ole iseendaga aus!
2. Valus tõde teeb ikka lõpuks vähem haiget, kui ilusad valed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel olen aru saanud, et ma ei saa üldse aru, mis asi on sisetunne, sest mulle ei ütle see küll kunagi midagi.

Tere, sugulane. Sama siin. Aga vahel on nii, et sisetunne rääkis õigust. Isegi siis ma ei suuda seda uskuda, ja ammugi ei ütle kellelegi, et nojah, ma tundsin seda juba ammu ette. Mis sest kasu olekski, kisuks ainult teema üles, et “miks sa siis ei öelnud?” Aga vata sellepärast ei öelnud, et mu sisetunne läheb täppi ainult väga harva.
Imestan või imetlen, isegi ei tea kumba, neid kes räägivad pidevalt oma ettenägelikkusest, ennustamisvõimest ja kuidas nende sisetunne kunagi ei peta. Mina ei usalda enda oma iialgi. Teiste oma, muide, ka mitte. Pole endal positiivset kogemust, sellepärast. Mistõttu vabandage, kõik selgeltnägijad, ma ei usalda teid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 17:08; 23.03 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et eetikal ja moraalil pole vähimatki mõtet, kuna nende väärtustamine ei anna sulle elus mitte midagi juurde, pigem vaesestab elu. Seda, et elu peab olema fun ehk elada tuleb võimalikult mugavalt ja kergelt, sest pidev muretsemine hakkab tervisele ja sellest pole kasu. Seda, et teiste arvamusega arvestamine on üks jaburamaid pidureid. Seda, et ideaalseid inimesi pole olemas ja inimesed jaotuvad tarkadeks ja lollideks ning see vahe tuleb kiiresti teadvustada, et mitte liialt väsitada end nende lollidega pikalt suheldes.
Seda, et ma olen sündinud küünik ja et mul pole vähimatki soovi olla kuidagi teistsugune, sest elu on ka küünikuna imeline.

Mina mõistan sind. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 17:08; 23.03 17:11;
To report this post you need to login first.

What Susie says of Sally says more of Susie than of Sally.

Minu poolt tõlgituna oleks see väga kohmakalt kõlanud, loodan, et mõte jõuab kohale.

Mari jutt Manni kohta, räägib Marist rohkem kui Mannist.

(Vabandust, keelepede minus kargas esile.. Kes suudab ja soovib, siis täiustused tõlkele on teretulnud )

Keelepede,
tõlgitud lauses: “Mari jutt Manni kohta, räägib Marist rohkem kui Mannist”, koma on üleliigne.

Tervitades, “Emakeele-huviline”

Sõna “emakeelehuviline” kirjutatakse kokku ja “tervitades” järele ei panda eesti keeles koma. Ja su esimene lause on nii vildakas ja vale, et ei tea isegi, kust otsast parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee teistele seda, mida sa tahad, et sinule tehakse.

Ei – tee teisele seda, mida tema tahab, et talle tehtaks.

Nii hästi pole ma ise suutnudki seda dilemmat kokku võtta. Tänan teema tegijat ja vastajaid, tõesti on huvitav lugeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida olete elult õppinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.