Esileht Koolilaps Mida teha kui laps on nazi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mida teha kui laps on nazi

Postitas:

Tere suure murega pöördun teie poole…

olen hiljuti märganud muutusi lapse igapäevakäitumises. ta on agressiivsem, kannab kette ja on hakanud vuntse kasvatama. koolis on ainult kahed, ajaloos küll viied. lisan siia, et mu armas poeg omasooihar.

kummastavana mõjuvad tema mõtteavaldused vähemuste suhtes, nt ütles ta, et tema õps on pigi. õpetaja ütles mulle ükskord, et laps läheb näost punaseks, kui tunnis mustadest või nt ka juutidest räägitakse. ka kodus ärritub ta poliitilistel teemadel rääkides väga kergesti.

hiljuti nägin kogemata ta meilboxi ning seal olid kirjad EKRE noorterühmitus siniselt äratuselt.

mida teha? olen mures. ei taha kasvatada marurahvuslast, kuidas teda päästa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kuradit sa provotseerid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks se eikka kodust hakkab pihta. Näiteks uudiseid vaadates kommenteerivad vanemad “kuradi pagulased” või “kes neid pigisid siia tahab”, ilma et mõtleksid asja päriselt rassistlikult – no et see “pigi” ja “tsurka” jne on nagu sõnakõlksud,mida alati tõsiselt võibolla ei mõtlegi, no nagu venekeelne sidesõna “bljat”. Aga laps õpib. tema ei saa aru, et igakord, kui vanem ütleb “pigi”, ei tähenda see, et vanem nüüd neegreid tõrvikute ja harkidega maalt välja ajama läheb.

Mu oma mees näiteks aegajalt räägib tsurkadest ja siis pean ma meelde tuletama talle – et vabandust väga, aga üks neist tsurkadest on tema äi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see ei ole libateema, siis muidugi kummaline kooslus – gay ja marurahvuslane. Ma ei oska öelda, eks last mõjutavad ju ikkagi paljud asjad ja teismeeas muutuvad sõbrad olulisemaks kui vanemad. Küllap on tal sõprade seas keegi “iidol” kellel sellised vaated. Minu poeg on maailmavaatelt vastand sinu pojale. Elasime vahepeal mõned aastad välismaal (kui poeg oli veel algklassi-ealine) ja poisi üks parematest sõpradest oli mustanahaline. Ka hiljem on poeg osalenud rahvusvahelistes organisatsioonides, käinud välismaal ja tal on väga lai silmaring.
Ehk aitaks ka sinu poja puhul silmaringi avardamine? Mina ise olen paaril korral sattunud Aafrika lõunaossa ja need reisid on kindlalt mind ja minu maailmavaadet oluliselt muutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere suure murega pöördun teie poole…

olen hiljuti märganud muutusi lapse igapäevakäitumises. ta on agressiivsem, kannab kette ja on hakanud vuntse kasvatama. koolis on ainult kahed, ajaloos küll viied. lisan siia, et mu armas poeg omasooihar.

kummastavana mõjuvad tema mõtteavaldused vähemuste suhtes, nt ütles ta, et tema õps on pigi. õpetaja ütles mulle ükskord, et laps läheb näost punaseks, kui tunnis mustadest või nt ka juutidest räägitakse. ka kodus ärritub ta poliitilistel teemadel rääkides väga kergesti.

hiljuti nägin kogemata ta meilboxi ning seal olid kirjad EKRE noorterühmitus siniselt äratuselt.

mida teha? olen mures. ei taha kasvatada marurahvuslast, kuidas teda päästa?

Mine p..se oma libateemaga, s..ne provokaator!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Mida teha kui laps on nazi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.