Esileht Ilu ja tervis Miks ei tohi näomaski sinna panna?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Miks ei tohi näomaski sinna panna?

Postitas:

Nimelt siis silmade ümbrusesse?

Ma mõistan, et puhastavat savimaski või kilemaski tõesti pole mõtet ümber silma toppida, aga niisutavad ja toitvad maskid? Need ongi ju selleks, et nahka toita ja mõni on isegi kortsuvastane. Millegipärast aga on ikka hoiatus, et vältige silmaümbrust. Miks? Kas need maskid on kõik tegelikult paras jama ja kui näonahk seda veel kannatab, siis silmaümbrus mitte? Mul on endal veel küllaltki looduslik mask ka – kõik õlid ja võid sees, pole kuskil naftat.

Kahju iseenesest, tahaksin küll silmade ümber olevale nahale ka head teha ja kasutada maski, mida võiks just seal ka hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga pane, kes keelab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et silma ei läheks, ma arvan. Ise panen niisutavaid maske alati silmaümbrusesse ka. See ju esimesi kohti, kus kortsud nähtavaks muutuvad. Seega ka kõige tähtsam koht niisutada ja toita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nats teemast välja, aga èi viitis uut teemat algatada, ehk sobib siia ka.
Leidsin sellise huvitava väite:
Mingi teooria kohaselt on jama ukrainas seotud otseselt botoxi süstimisega näkku.
Viimane pidi olema kahjulik närvisüsteemile. See tähendab aga seda, et tuumanupp asub hullumajapuhvetis.

Ka meie ühe esindusisiku nägu on tugevalt süstitud, ehk see ta hulle tempe tegema panigi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju maske, mis ongi mõeldud kasutamiseks nii näol kui silmaümbrustes, mina selliseid, mida silma ümber panna ei tohi, ei ostagi.

Näiteks see sobib kogu näole:
http://www.ideaalkosmeetika.ee/sites/default/files/styles/400×400/public/firming_remodelling_mask_80.jpg

Väga hea toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ka meie ühe esindusisiku nägu on tugevalt süstitud, ehk see ta hulle tempe tegema panigi?[/tsitaat]

Ja millega sina ennast välja vabandad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on lihtsalt hoiatus – et oleksid ettevaatlik, et silma ei läheks, stamplause, mis peab seal olema. No umbes samas stiilis, et “ärge kuivatage kassi mikrolaineahjus”. Silmaümbruse nahk on reeglina ka õrnem, õhem – selle jaoks on leebemad tooted.

Tegelikult on asjal natuke iva ka, mul on mõned korrad juhtunud, et mask hakkab voolama silmade suunas ja on silma läinud, nüüd üritangi silmadest natuke kaugemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Miks ei tohi näomaski sinna panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.