Esileht Pereelu ja suhted Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

Postitas:

Põhiküsimus on pealkirjas tõstatatud, olen igasuguste kogemuste ja nõuannete osas tänulik. Natuke taustast ka. Olen kahekümnendate keskpaigas, kuid kolmekümnes eluaasta pole enam mägede taga. Mingeid ratsionaalseid, objektiivseid kriteeriume arvesse võttes, mida minu teada naised vastassugupooles hindavad, peaksin olema harju keskmine. On kõrgharidus, majanduslik kindlustatus ning ka mõned hobid. Välimuselt meesmodell just pole, aga mõõdukalt trenni teen ja kasv on sisuliselt eesti keskmine.

Milles probleem seisneb? Mul pole naistega mingeid sisulisi kogemusi. Olgu, nooruspõlves olin häbelikum, natuke nohiklik ning ei tikkunud suurde seltskonda. Viimastel aastatel on sotsiaalne pool kõvasti arenenud, suhtlusringkond laieneb, aga näib, et ükski naine ei näe minus meest. Ütlen ausalt: kindlasti pole ma klubihunt, kes suudaks naisi kiiresti ära rääkida, aga praeguses vanuses võiks ju juba midagi muud ka hinnata, kui vaid esmamulje põhjal otsuseid teha.

Mitme neiuga on olnud “teema”, nad tundsid mu vastu huvi. Kuid millegipärast nendepoolne huvi kadus (ei oska põhjust öelda, võib olla olin liiga aeglane ja tagasihoidlik). Hiljuti juhtus nii, et 2 neiul, kellega kunagi kergelt romantilisel tasandil suhtlesin, purunes suhe. Mõlemad hakkasid minuga rääkima ning alguses mõtlesin, et mine tea, ehk on millekski lootust. Paari kuu jooksul aga selgus, et nad otsivad lohutust, lihtsalt õlga, kellel nutta, tahtsid lihtsalt rääkida (kusjuures pikalt ja hingemuredest, aga kui julguse kokku võtsin ja küsisin, et kas niisama jalutama või kohvikusse minna ei tahaks, sain konkreetselt korvi).

Probleem ei seisne pelgalt mitte eespool kirjeldatud loos, vaid on palju laiem. Sobin küll selleks, kellele oma muredest rääkida, kuid rohkemaks mitte mingil juhul. Kusjuures paar näidet on selliste koduhoidvate ja pere väärtustavate naistega, kellele minusugune võiks ometigi ju sobida. On keegi sarnases situatsioonis olnud või oskab nõu anda? Kahekümnendate alguses ma seepärast väga ei põdenud, praegu läheb aga küll meel mustaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:31; 09.04 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usu, et sa ebaatraktiivne oled. Mina usun, et sa oled lausa suurepärane. Ja pole sa nii lootusetu midagi. Eks mõnikord võtabki natuke kauem aega, et oma unistusi täita. Aga võta seda nii, et iga päevaga oled sa üha suurem saak mõnele naisele. Sul on töö ja harrastused, sa ei ole ennast sarisuhete ning “kogemata” lastega kulutanud, saad majanduslikult hakkama jne.
Aga kutsu siis veel mõni naine lihtsalt kohtama, harrastusega tegelema, lihtsalt suhtle. Ja ei ole sinu asi murest murtud naisi kuidagi abistada. Kui nad tahtsid rääkida, siis olid toeks, kuid pea ka piiri, sest sedasi sa selliseid abivajavaid naisi üles korjadki, kes ei ole enam sinust enam huvitatud, kui nad oma asjad korda saavad.
Aga vaata siis positiivse pilguga ringi, sest maailm on täis naisi, kes sinusuguse mehe initsiatiivi peale oleks vaimustuses. Alguses ongi paljud naised ettevaatlikud, sest eks need jobumehed on üldiselt meeste maine rikkunud, kuid küll naised oskavad ka sinus seda väärtuslikku meest näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:48; 09.04 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ongi ainult selleks loodud mida kirjeldasid. Parimal juhul pääsed mõne lohutust otsiva meeleheitel naise voodissegi. Aga niipea kui naisel meeleolu paraneb ja meeleheide taandub, ole õnnelik kui ta ei kahetse juhtunut. Miks ma nii julmalt ja otsekoheselt räägin- sest ma olen ise just sellise kategooria mees suhete koha pealt. Mul kulus ikka väga kaua aega et see kohale jõuaks.
Üldiselt pead arvestama, et naised on jumalannad. Ja jumaldada saab ainult jumalat ennast ehk mees peab olema kõikvõimas ja ilmeksimatu. Lisaks sellele et ta on aktiivne ja hoogne action-tüüpi tegelane, kes igal võimalikul vabal hetkel paneb dressid selga, ta ehitab maja ja tal on vähemalt Audi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ongi ainult selleks loodud mida kirjeldasid. Parimal juhul pääsed mõne lohutust otsiva meeleheitel naise voodissegi. Aga niipea kui naisel meeleolu paraneb ja meeleheide taandub, ole õnnelik kui ta ei kahetse juhtunut. Miks ma nii julmalt ja otsekoheselt räägin- sest ma olen ise just sellise kategooria mees suhete koha pealt. Mul kulus ikka väga kaua aega et see kohale jõuaks.
Üldiselt pead arvestama, et naised on jumalannad. Ja jumaldada saab ainult jumalat ennast ehk mees peab olema kõikvõimas ja ilmeksimatu. Lisaks sellele et ta on aktiivne ja hoogne action-tüüpi tegelane, kes igal võimalikul vabal hetkel paneb dressid selga, ta ehitab maja ja tal on vähemalt Audi.

No mina ka ei tea, et kuidas need maailma asjad siis nii on, et naised igatsevad, mehed igatsevad, kuid kokku need õhkajad ei saa, kuigi mõlemal poolel oleks teineteisele nii palju anda.
Mina naisena otsin justkui nii lihtsaid asu- oleks aus mees, peaks töökohast kinni, keskenduks vaid ühele naisele (st minule), talle võiks veel minu naljad ka meeldida, kuid no ei ole leidnud. Ja minusuguseid naisi on lademetes. Suurem osa on lausa minust nooremadki.
Mehed, olge loomulikud ning laske enda toredusel paista ja naised on teist vaimustuses. Ja ärge häbenega läheneda. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:48; 09.04 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks nagu lugenud seda juba siit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:08; 10.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin rääkida kogemusest enda tutvusringkonnas.

On samuti selline noor (pole veel 30) intelligentne tore meesterahvas, täitsa nägus, hoolitseb enda eest. Haritud, materiaalselt vägagi kindlustatud (heale töökohale lisaks rikkad vanemad) ja samuti elupõline vallaline. Korra vahepeal on mõni pruut olnud, aga sama ruttu kui tekivad, on nad ka läinud.

Mõtlesin pikalt, et mis värk on, kuidas selline jackpot veel vallaline on, samas kui mingid Kalvi-Kalle-sugused (Prooviabielu) saavad endale hetkega naisi. Ja võin jagada enda arvamust, mis tema puhul tõsine turn-off on, äkki leiad milleski äratundmisrõõmu? 😛

1) Meeleheide. Seda meeleheidet kumab igast tema tegevusest ja ütlusest. Arvatakse, et vallalised teatud eas naisterahvad muutvad ühtäkki meeleheitlikuks, kui bioloogiline kell tiksuma hakkab.. Noh, ütleme nii, et mitte ainult naised.

2) Sebib kõike, mis liigub. On üritanud enamus meie tutvusringkonna naistele mingi hetk külge lüüa. Nii, kui kuuleb, et keegi tuttavatest naistest vallaline on – justkui raisakotkas sööstab kohe mingeid kahemõttelisi ettepanekuid tegema, a’la “tule minu juurde filmi vaatama” jne. Noh, iga inimene saab aru, et kui mees pole sinuga mingi aastakese üldse suhelnud ja koheselt, pärast kuulmist, et oled vallaline, võtab ühendust ja kutsub enda juurde filmile… Ei pea just üleliia terane olema, mõistmaks, mis eesmärgil.

3) Inglise keeles on selle kohta hea väljend – socially awkward. Ta nagu ei oskaks naisterahvastega normaalselt suhelda, ilmselt kogenematuse tõttu. Seltskonnas olles teeb pidevalt kohatuid nalju, küsib imelikke (kohati liiga isiklikke) asju, tundub, et enne ütleb, kui mõtleb jne. Ühesõnaga, kohe on aru saada, et palju kogemust naistega suhtlemisel sel inimesel just ei ole, aga see ei takista teda. Võiks siis vähe tagasihoidlikum olla, aga ei – enda arust on ta kõva naiste- ja naljamees.

Ja seepärast temaga ilmselt pikalt koos olla ei soovitagi. Sõbrana, tõesti, on ta isegi talutav, kuid tema ise eeldab igast naisest kohe rohkemat kui sõprust. Kõige rohkem häiribki tema meeleheitlik naiseotsimine. Kannatavad ka tema sõprussuhted, kuna ta on lihtsalt kohati väga tüütu ja pressib ennast peale, keegi ei soovigi teda väga enam kuskile seltskonda kutsuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:34; 20.04 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmas teema sellel tüübil. miks ta ketrab seda siin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:02; 09.04 21:44; 12.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkisid kohe samad mõtted, mis eelmisel. Selle jutu põhjal, mis sa ise kirjutasid, ei saa hinnata sinu iseloomu, lähenemist naistele ja üldist suhtlust, kuid mulle hakkas ka kohe see silma, et sa otsid nii meeleheitlikult naist, et näed igas vallalises naises, kellega suhtled, kohe võimalust ta ära “sebida”. Lase ikka inimestel olla ja võta vabamalt. Kõigist ei saa sulle ju niikuinii kaaslast + sa ei tea inimesega suhtlema hakates isegi, kas ta üldse sinu tüüp on. Mulle jääb mulje, et sa suhtud igasse naisesse nii, et vahet pole, kes või mis ta on, aga äkki näkkab, olen selliseid mehi varem ka näinud ja eks ta nii neil ongi – ei näkka.
Ka kõige atraktiivsem mees peletab eemale sellise pealetükkivusega. Enamus inimesi ikkagi ei otsi nii pingsalt suhet, vaid eeldab esialgu siiski tavalist suhtlust ilma tagamõtteta ja inimesed tajuvad üldiselt väga hästi ära, millised soovid või eesmärgid teisel inimestel nendega on. Mind on ka mitme mehe juures just see häirinud, et ma näen nii hästi ära, et ta üritab külge kleepida end, kuid minul tema vastu (võib-olla veel, võib-olla üldse) huvi puudub ja see huvi tekibki just suhtlemise käigus, mida isegi ei taha arendada, kui näed, et teine on sinust teie “suhtega” mitu sammu ees. Sellist esimesest silmapilgust armastust siiski väga tihti ei teki.

Seda ei pea sa igatahes põdema, et oled veel vallaline. Maailm muutub ja pere loomine lükkub vanuselt aina edasi. Tänapäeval on täiesti normaalne, kui nt 27-aastasel inimesel veel lapsi ei ole, sama on ka suhetega. Ma tean päris mitmeid umbes sinuealisi mehi, kes on täiesti normaalsed, atraktiivsed ja vallalised. Enamasti on neil küll varasemalt suhteid seljataga, kuid praegu pole neil kedagi ja keegi ei vaata sellele viltu või ei mõtle, et huvitav, mis tal viga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Passiivne mees, kes ootab, et naine oleks aktiivsem, on üks väga jube nähtus. Kui sulle ikka naine meeldib, mida sa enam ootad. Ole aktiivne, ära istu arvuti taga, vaid kutsu inimene ometi kohtama, kinno, teatrisse, restorani, jalutama. Osuta naisele ometi tähelepanu. Tähelepanu on see, mis naise sulama paneb. Mehed, kes ootavad, et naine oleks aktiivsem, jäävad naistest, kes on tõeliselt naiselikud, lihtsalt ilma. Naiselik naine vajab mehelikku meest ja mehelikkus on eelkõige aktiivsus ja algatusvõime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Passiivne mees, kes ootab, et naine oleks aktiivsem, on üks väga jube nähtus. Kui sulle ikka naine meeldib, mida sa enam ootad. Ole aktiivne, ära istu arvuti taga, vaid kutsu inimene ometi kohtama, kinno, teatrisse, restorani, jalutama. Osuta naisele ometi tähelepanu. Tähelepanu on see, mis naise sulama paneb. Mehed, kes ootavad, et naine oleks aktiivsem, jäävad naistest, kes on tõeliselt naiselikud, lihtsalt ilma. Naiselik naine vajab mehelikku meest ja mehelikkus on eelkõige aktiivsus ja algatusvõime.

pmst on sul õigus jah. kui mees tahab naist siis tuleb sebida ja kui tekib sõbratsoon siis sebida kedagi teist. õige leidmine ongi raske

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:02; 09.04 21:44; 12.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastates mõnele kommentaarile, siis mina olen selline tagasihoidlik ning naiste suhtes passiivne. Ma tean, et see on viga ning üritan oma häbelikkusest võitu saada. Kindlasti ei vasta ma alguses kirjeldatud ülijulgete naljadega ega meeleheitel mehe kirjeldusele. Ei võta iga neiut kui saakobjekti, lihtsalt tõin mõned näited. Pole pururikas, kuid kinnisvara on (tõsi küll, osa päritud), töö on, hobisid on ka päris mitmeid, kuid enamus neist pole sellised, kus vastassugupoolega kontakti saaks tekkida.

Põhiline probleem on ujedus ja tagasihoidlikkus. Oma sõpraega, keda on küll vähe, kuid keda ma väga hinnata püüan, suudan vabalt suhelda, rääkida ka isiklikest teemadest. Ainult see sõbraks saamine, ükskõik mis soost inimesega, võtab mitu korda rohkem aega kui tavainimesel, eneseavamine tuleb raskemalt. Olen korralike eluviisidega, ei joo ega suitseta, kuid päris nohik ka pole ning nädalas mõnel päeval leiab mind ka trenni tegemast.

Tegelikult olen ma naistega suheldes ebakindel, sest pole mingeid kogemusi. Õigemini on kogemused vaid ebaõnnestumisest ja see tekitab psühholoogilist survet, saan ise aru, et teen ajuti probleemi enda peas suuremaks kui vaja oleks. Just uute tutvuste leidmine näib raskemalt tulevat. Samas töö juures, kus on ka palju suhtlemist, saan igati hästi hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:31; 09.04 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on numbrite mäng. Iga mees peab enne 10 naist välja kutsuma kuni üks tuleb. No ja kui sa oled veel selline harju keskmine või muidu äbarik, siis peab seda numbrit veelgi tõstma 20, 30 jne. Samal ajal ka jälgima, et naised, keda välja kutsud, oleksid sinust nö tase madalamal. Kui on eriti pealehakkamist ja jaksu, siis võib muidugi endaga samal tasemel ja endast kõrgemaid naisi ka vaadata, aga nagu näha on sul ka ühelt naiselt korvi saamisega suuri raskusi – sa pead seda korvi veel umbes 10 korda saama enne kui keegi nõustub välja tulema. Ja siis kui oled kogunud need üksikud, kes üldse välja tulevad – proovi ise mõelda, kui mitu nende seast siis soostuvad seksima, edasi suhtlema või üldse teist korda välja tulema. Mees on loodud jahimeheks ja naised on loodud enamikele väljakutsujatele korvi andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegele enda enesekindluse ja häbelikkusega ! Kui sa oled pussy siis ei taha ükski naine sind. Pole ju midagi rasket. Naisi tõmbab ju enesekindel mees. Sinu raha, hobid jne ilusad asjad ei loe mitte midagi kui sa ise kusik oled ja kõige hullem on veel see kui sa arvad, et nendega sa naist püüad. Ära aseta naisi endast kõrgemale ja ära suhtu naistesse kui sõpradesse. Lõpeta sõbrustamine naisega, kes sulle atraktiivne on. Sõber ole oma sõpradega või naistega, kellega pole mingit tõmmet seksuaalset. Kui naine meeldib siis unusta ära mingi jura ninnu nännu ja näita konkreetselt välja seda, et sa oled huvitatud temast kui naisest mitte sõbrast. Ja kui naine ütleb ei siis astu minema ja otsi naine, kes on huvitatud. Pole vaja sitsida ühe naise järgi, kui ta selgelt väljendab sulle, et midagi ei soovi. Elu on hea ka ilma naiseta ja suheldes mitmetega pole sul mitte midagi kaotada. Üks kägu soovitas sul siin tase madalamal naisi sebida. Ära seda küll tee, et lased lati madalaks ja pigem ikka sihi kõrgemale. Vahet ei ole, et võtab kauem aega jne. Võibki võtta kauem ja isegi aastaid, sest head naist niisama ei leia + paned end rohkem proovile ka. Igasuguse suvaka saaks lebolt ära ju sebida, aga kas sa seda soovid?? Lõpuks kui naise kätte saad siis on vähemalt kõrval korralik naine mitte mingi suva rääbis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

the ugly truth
https://onsizzle.com/i/when-a-girl-finds-out-youre-actually-a-nice-guy-11173102

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastates mõnele kommentaarile, siis mina olen selline tagasihoidlik ning naiste suhtes passiivne. Ma tean, et see on viga ning üritan oma häbelikkusest võitu saada. Kindlasti ei vasta ma alguses kirjeldatud ülijulgete naljadega ega meeleheitel mehe kirjeldusele. Ei võta iga neiut kui saakobjekti, lihtsalt tõin mõned näited. Pole pururikas, kuid kinnisvara on (tõsi küll, osa päritud), töö on, hobisid on ka päris mitmeid, kuid enamus neist pole sellised, kus vastassugupoolega kontakti saaks tekkida.

Põhiline probleem on ujedus ja tagasihoidlikkus. Oma sõpraega, keda on küll vähe, kuid keda ma väga hinnata püüan, suudan vabalt suhelda, rääkida ka isiklikest teemadest. Ainult see sõbraks saamine, ükskõik mis soost inimesega, võtab mitu korda rohkem aega kui tavainimesel, eneseavamine tuleb raskemalt. Olen korralike eluviisidega, ei joo ega suitseta, kuid päris nohik ka pole ning nädalas mõnel päeval leiab mind ka trenni tegemast.

Tegelikult olen ma naistega suheldes ebakindel, sest pole mingeid kogemusi. Õigemini on kogemused vaid ebaõnnestumisest ja see tekitab psühholoogilist survet, saan ise aru, et teen ajuti probleemi enda peas suuremaks kui vaja oleks. Just uute tutvuste leidmine näib raskemalt tulevat. Samas töö juures, kus on ka palju suhtlemist, saan igati hästi hakkama.

Nii-nii, väga kena kõik sinu jutt, kuid seda teemat lugedes huvitab mind hoopiski see, et mida sina naiselt ootad? Ehk siis jõuab ka selle pudelikaelani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:58; 10.04 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastates mõnele kommentaarile, siis mina olen selline tagasihoidlik ning naiste suhtes passiivne. Ma tean, et see on viga ning üritan oma häbelikkusest võitu saada. Kindlasti ei vasta ma alguses kirjeldatud ülijulgete naljadega ega meeleheitel mehe kirjeldusele. Ei võta iga neiut kui saakobjekti, lihtsalt tõin mõned näited. Pole pururikas, kuid kinnisvara on (tõsi küll, osa päritud), töö on, hobisid on ka päris mitmeid, kuid enamus neist pole sellised, kus vastassugupoolega kontakti saaks tekkida.

Põhiline probleem on ujedus ja tagasihoidlikkus. Oma sõpraega, keda on küll vähe, kuid keda ma väga hinnata püüan, suudan vabalt suhelda, rääkida ka isiklikest teemadest. Ainult see sõbraks saamine, ükskõik mis soost inimesega, võtab mitu korda rohkem aega kui tavainimesel, eneseavamine tuleb raskemalt. Olen korralike eluviisidega, ei joo ega suitseta, kuid päris nohik ka pole ning nädalas mõnel päeval leiab mind ka trenni tegemast.

Tegelikult olen ma naistega suheldes ebakindel, sest pole mingeid kogemusi. Õigemini on kogemused vaid ebaõnnestumisest ja see tekitab psühholoogilist survet, saan ise aru, et teen ajuti probleemi enda peas suuremaks kui vaja oleks. Just uute tutvuste leidmine näib raskemalt tulevat. Samas töö juures, kus on ka palju suhtlemist, saan igati hästi hakkama.

Nii-nii, väga kena kõik sinu jutt, kuid seda teemat lugedes huvitab mind hoopiski see, et mida sina naiselt ootad? Ehk siis jõuab ka selle pudelikaelani.

Tasub ka mõelda sellele, et mida sinul naisele pakkuda on, enne kui aktsiate rabamiseks läheb, sest ka naisel on omad ootused, soovid ja lootused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:58; 10.04 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus on, ei tea, ei tunne sind. Ehk on sul pinisev hääl või oled hoopis pedant, kes kõikjalt tolmukübemeid korjab ja pidevalt ümbruse osas kriitiline on? Ehk on su naljad nõmedad? Ei tea… Ehk oled kooner, sobrad teiste rahakotis… või hoopis silmad kõõrdis sul või kääbuskasv ja kuues varvas või jälle nii suur ego, et ära ei mahu. Põhjuseid võib olla rohkem kui küll, nii objektiivseid kui subjektiivseid, kuid peamine põhjus on, et sa ise arvad nii.
Ürita ikka mõne inimesega rääkida, kes sind tunneb ja kellest võiks loota, et ta sinu vastu 100% aus on. Mõni sugulane naisterahvas äkki vms. Või noh, äkki sa käid nõmedalt riides (siin oli teema hiljuti, kui üks neiu kurtis, et nõmedalt riietunud kutt on tegelikult vist hoopis täitsa tore inimene), proovi siis endale mingid popimad hilbud osta…
A ja siis on selline asi nagu “murdjapilk”, see tuleb ka selgeks saada 😀
Üldse, võibolla sa vaatad vähe silma. Proovi harjutada silma vaatamist ja võibolla õrna puudutust, et paremini kontakti luua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla su naisteradar ei tööta hästi. Et valid kuidagi valed või vales elufaasis naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:42; 21.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… Samal ajal ka jälgima, et naised, keda välja kutsud, oleksid sinust nö tase madalamal…

Ma ei tea mida sa sellega täpselt mõtlesid, aga kui umbes nii, et ilusad ja targad naised jäta rikastele meestele, siis see on küll vale. Teised võibolla ei näegi sinu kallimas seda ilu, mida näed sina ja mille pärast sa temale alt üles vaatad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Passiivne mees, kes ootab, et naine oleks aktiivsem, on üks väga jube nähtus. Kui sulle ikka naine meeldib, mida sa enam ootad. Ole aktiivne, ära istu arvuti taga, vaid kutsu inimene ometi kohtama, kinno, teatrisse, restorani, jalutama. Osuta naisele ometi tähelepanu. Tähelepanu on see, mis naise sulama paneb. Mehed, kes ootavad, et naine oleks aktiivsem, jäävad naistest, kes on tõeliselt naiselikud, lihtsalt ilma. Naiselik naine vajab mehelikku meest ja mehelikkus on eelkõige aktiivsus ja algatusvõime.

See mis ühe juures on algatusvõime, on teise juures pealetükkivus. Ehk seda mis üks välja pakub, näiteks kuhugi koos välja minna, ja see naisele isegi meeldib, oodatakse seda tegelikult kelleltki teiselt. Või siis ükskõik kellelt teiselt aga mitte sellelt kes konkreetselt selle pakkumisega välja tuleb. Paremal juhul ollakse nõus aga klausliga, et “ära liiga palju looda”, halvemal juhul mõeldakse või koguni öeldakse et “nii sita pealt riisutud ma ka ei ole et sinuga sinna lähen”. Ja siin ei aita mitte midagi, ei riietus, hügieen jne, käi või käte peal- kui nii on siis on ja sellega tuleb leppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegele enda enesekindluse ja häbelikkusega ! Kui sa oled pussy siis ei taha ükski naine sind. Pole ju midagi rasket. Naisi tõmbab ju enesekindel mees. Sinu raha, hobid jne ilusad asjad ei loe mitte midagi kui sa ise kusik oled ja kõige hullem on veel see kui sa arvad, et nendega sa naist püüad. Ära aseta naisi endast kõrgemale ja ära suhtu naistesse kui sõpradesse. Lõpeta sõbrustamine naisega, kes sulle atraktiivne on. Sõber ole oma sõpradega või naistega, kellega pole mingit tõmmet seksuaalset. Kui naine meeldib siis unusta ära mingi jura ninnu nännu ja näita konkreetselt välja seda, et sa oled huvitatud temast kui naisest mitte sõbrast. Ja kui naine ütleb ei siis astu minema ja otsi naine, kes on huvitatud. Pole vaja sitsida ühe naise järgi, kui ta selgelt väljendab sulle, et midagi ei soovi. Elu on hea ka ilma naiseta ja suheldes mitmetega pole sul mitte midagi kaotada. Üks kägu soovitas sul siin tase madalamal naisi sebida. Ära seda küll tee, et lased lati madalaks ja pigem ikka sihi kõrgemale. Vahet ei ole, et võtab kauem aega jne. Võibki võtta kauem ja isegi aastaid, sest head naist niisama ei leia + paned end rohkem proovile ka. Igasuguse suvaka saaks lebolt ära ju sebida, aga kas sa seda soovid?? Lõpuks kui naise kätte saad siis on vähemalt kõrval korralik naine mitte mingi suva rääbis.

Vot mina pole kunagi aru saanud, miks mehed seda sõbratsooni nii kardavad. 25+ võiks juba olla pikemaid plaane kui maha-ja-taha. Mitte et iga sõpra tahaks kui meest, aga naisena ei teki mul mingit iha olla koos mehega, kes pole mu (vga hea) sõber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda mehikest ei tasugi kuulata, ta ise pole oma nõuannetega ju peale prostide kuskile jõudnud. Parem tore äpu kui jobust oss, kellel enesekindlust ülegi jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:08; 10.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda mehikest ei tasugi kuulata, ta ise pole oma nõuannetega ju peale prostide kuskile jõudnud. Parem tore äpu kui jobust oss, kellel enesekindlust ülegi jääb.

http://www.youtube.com/watch?v=MM0XHJS3GgM&t=1m31s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paremal juhul ollakse nõus aga klausliga, et “ära liiga palju looda”, halvemal juhul mõeldakse või koguni öeldakse et “nii sita pealt riisutud ma ka ei ole et sinuga sinna lähen”.

Palun ütle, kust sa viimase tsitaadi naisi leiad 😀 Olen sinust küll mõned aastad noorem, aga sihukese suuvärgi ja väljenditega neiusid mul kohata pole õnnestunud.

Minu elukaaslane pole miski eriline macho või kuidagi väljapaistev, täiesti tavaline inimene on. Oma kiiksude ja heade külgedega, nagu minagi. Olime enne pool aastat lihtsalt sõbrad, kui midagi juhtus ja isegi siis tuli see mulle üllatusena. Aasta pärast sain teada, et tema oli minusse terve meie tutvuse aja armunud olnud. Pidasin teda lihtsalt sõbraks, rõõmustasin, et lõpuks ometi on üks tüüp, kes ei ürita end mulle külge kleepida. No ja lõpuks armusin ise ka ära. Aga ma arvan, et see oligi hästi tähtis, et ta end peale ei pressinud ja lasi mul ise jõuda äratundmiseni, et nüüd võiks miskit juhtuda. Sel ajal oli väga mitu kutti, kes mind pidevalt välja kutsusid ja mulle vähem või rohkem närvidele käisid. Tema ootas vaikselt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi üks töökaaslane, 30-ndate alguses mees. Tema oli samuti aina aktiivsel pruudiotsingul, aga püsima ei jäänud ükski. Kusjuures, oli tõesti hea iseloomuga, haritud ja OK väljanägemisega noormees ning väga kurb, kui järjekordne suhe lakkas. Aga meie, tema töökaaslased, kel 40nda aasta piir ületatud ja omad lapsed suured, saime küll aru, miks suhted pidama ei jäänud. Mõnikord ta näitas meile sotsiaalmeediast naiste pilte ja profiili, oli ise nii vaimustuses tema poolt välja valitutest. Aga meie tema vaimustust ei jaganud, sest meie hinnangul valis ta peaaegu alati naisi, kes talle juba esmapilgul tegelikult ei sobinud. Kusjuures, ta ei valinud superiludusi ega liialt paljastatuid, ometi jäi mulje, et tal justkui puudus igasugune intuitsiooon endale vähegi sobivama äratabamiseks. Soovitasime talle ise mõnda kena tüdrukut profiili põhjal, kellega meie arvates oleks olnud lootust, aga seepeale leidis tema, et ta ei oleks ise kunagi neid välja valinud. Meie aga järeldamime sellest kõigest lõpuks ühte – noormees ei tea ise ka mida ta tahab, ja seda põhjusel, et ei tunne iseennast. Võib-olla ka Sina, teemaalgataja, ei tunne iseennast piisavalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsid valede naiste seast. Vaata endale endasarnane nohik, selline, kellel ka ei ole veel olnud mingit õiget suhet, kelle vastu mehed näivad üldiselt mitte huvi tundvat jne. Niisuguseid naisi on ka küllaga.

Enamasti on asi selles, et see, kes ei leia, otsib sealt, kus pole midagi leida. Näiteks mul üks tuttav vaatab eranditult endast ainult 10 aastat nooremaid. Aga need ei taha teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel näpunäiteid.
Kui oled juba sealmaal et naine sinuga voodisse tuli, siis pead arvestama et naise poolsed pingutused on sellega pingutatud. Ideaalis pead sa suutma naise tippu viia ka siis kui ta sinu vastu tegelikult vähimatki ei tunne. Vaid väga väga väike osa naistest tunneb ja tahab tunda oma keha, selle iseärasusi, tundlikke kohti jms. Tõenäosus sellise otsa sattuda on võrreldav eurojackpoti peavõiduga. Enamus naisi paneb ainuvastutuse oma seksuaalse heaolu eest siiski mehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on see kibe tõde kehtiv vähemalt alla 25aastaste naiste seas. Seksiga on nii, et harjutamine teeb meistriks ja pole midagi teha, tegelikult on naistel tõesti nii, et kogemus, oma keha tunnetamine ja seksioskused läähevad järjest paremaks, üle 30 on parim aeg. Nii palju naised ei saa nooremana orgasme ega naudigi seksi eriti, hiljem see võib kõik muutuda.
Ja ära meie “oled ehk niisugune või naasugune” vga isikliku kriitikana võta. Sina küsisisd, mis viga võib olla, meie kõik pakume (ja valesti võib olla paaalju 😛 ) ja igaüks vastab oma kogemustest-tuttavatest jne lähtudes, mitte sinust. Enamus ei lähe täkke, mõne asja ehk tunned ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:54; 15.04 09:05; 20.04 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, täpipealt on ka uskumatult paljud naised mures täpselt sama asja pärast- kõik tundub justkui kena, ent miskipärast mehed lihtsalt ei näe mitte naist, vaid sõpra.

Mina muideks olen abielus ühe niisuguse mehega, kes on naisele sõber. Nüüdseks oleme koos üle 20 aasta ja tõtt öelda – õnnelikud! 🙂 Aga jah, see märkamise hetk ja taipamine et ka sõbra-tüüpi vastassoost kaaslasega saab suhet arendada, väga vinget veel pealegi, see hetk alles peab tulema.
Edu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.