Esileht Pereelu ja suhted Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

Postitas:

Veel näpunäiteid.
Kui oled juba sealmaal et naine sinuga voodisse tuli, siis pead arvestama et naise poolsed pingutused on sellega pingutatud. Ideaalis pead sa suutma naise tippu viia ka siis kui ta sinu vastu tegelikult vähimatki ei tunne. Vaid väga väga väike osa naistest tunneb ja tahab tunda oma keha, selle iseärasusi, tundlikke kohti jms. Tõenäosus sellise otsa sattuda on võrreldav eurojackpoti peavõiduga. Enamus naisi paneb ainuvastutuse oma seksuaalse heaolu eest siiski mehele.

kahjuks on see tõesti sedasi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:02; 09.04 21:44; 12.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, täpipealt on ka uskumatult paljud naised mures täpselt sama asja pärast- kõik tundub justkui kena, ent miskipärast mehed lihtsalt ei näe mitte naist, vaid sõpra.

Mina muideks olen abielus ühe niisuguse mehega, kes on naisele sõber. Nüüdseks oleme koos üle 20 aasta ja tõtt öelda – õnnelikud! ???? Aga jah, see märkamise hetk ja taipamine et ka sõbra-tüüpi vastassoost kaaslasega saab suhet arendada, väga vinget veel pealegi, see hetk alles peab tulema.
Edu Sulle!

“Aga see kui lampi mingi võõraga lained pea kohal kokku löövad on ju ikka midagi muud. Elu on ju lühike.” 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot.. teemaalgataja.. Sa oled seesama, kes arvas, et tütarlapsel on vaimsed häired kui ta sinust üleliia vaimustuses polnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin rääkida kogemusest enda tutvusringkonnas.

On samuti selline noor (pole veel 30) intelligentne tore meesterahvas, täitsa nägus, hoolitseb enda eest. Haritud, materiaalselt vägagi kindlustatud (heale töökohale lisaks rikkad vanemad) ja samuti elupõline vallaline. Korra vahepeal on mõni pruut olnud, aga sama ruttu kui tekivad, on nad ka läinud.

Mõtlesin pikalt, et mis värk on, kuidas selline jackpot veel vallaline on, samas kui mingid Kalvi-Kalle-sugused (Prooviabielu) saavad endale hetkega naisi. Ja võin jagada enda arvamust, mis tema puhul tõsine turn-off on, äkki leiad milleski äratundmisrõõmu? ????

1) Meeleheide. Seda meeleheidet kumab igast tema tegevusest ja ütlusest. Arvatakse, et vallalised teatud eas naisterahvad muutvad ühtäkki meeleheitlikuks, kui bioloogiline kell tiksuma hakkab.. Noh, ütleme nii, et mitte ainult naised.

2) Sebib kõike, mis liigub. On üritanud enamus meie tutvusringkonna naistele mingi hetk külge lüüa. Nii, kui kuuleb, et keegi tuttavatest naistest vallaline on – justkui raisakotkas sööstab kohe mingeid kahemõttelisi ettepanekuid tegema, a’la “tule minu juurde filmi vaatama” jne. Noh, iga inimene saab aru, et kui mees pole sinuga mingi aastakese üldse suhelnud ja koheselt, pärast kuulmist, et oled vallaline, võtab ühendust ja kutsub enda juurde filmile… Ei pea just üleliia terane olema, mõistmaks, mis eesmärgil.

3) Inglise keeles on selle kohta hea väljend – socially awkward. Ta nagu ei oskaks naisterahvastega normaalselt suhelda, ilmselt kogenematuse tõttu. Seltskonnas olles teeb pidevalt kohatuid nalju, küsib imelikke (kohati liiga isiklikke) asju, tundub, et enne ütleb, kui mõtleb jne. Ühesõnaga, kohe on aru saada, et palju kogemust naistega suhtlemisel sel inimesel just ei ole, aga see ei takista teda. Võiks siis vähe tagasihoidlikum olla, aga ei – enda arust on ta kõva naiste- ja naljamees.

Ja seepärast temaga ilmselt pikalt koos olla ei soovitagi. Sõbrana, tõesti, on ta isegi talutav, kuid tema ise eeldab igast naisest kohe rohkemat kui sõprust. Kõige rohkem häiribki tema meeleheitlik naiseotsimine. Kannatavad ka tema sõprussuhted, kuna ta on lihtsalt kohati väga tüütu ja pressib ennast peale, keegi ei soovigi teda väga enam kuskile seltskonda kutsuda.

Lisaks sellele veel äkki ebastiilne välimus ja ihnsus – need on ka minu jaoks nt tõeline turn-off. Kui mees on ka lisaks veel jonnakas (loe: ei lase endale moenõu anda), siis jääb ta minust sinnapaika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:27; 12.04 19:33; 14.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, täpipealt on ka uskumatult paljud naised mures täpselt sama asja pärast- kõik tundub justkui kena, ent miskipärast mehed lihtsalt ei näe mitte naist, vaid sõpra.

Mina muideks olen abielus ühe niisuguse mehega, kes on naisele sõber. Nüüdseks oleme koos üle 20 aasta ja tõtt öelda – õnnelikud! ???? Aga jah, see märkamise hetk ja taipamine et ka sõbra-tüüpi vastassoost kaaslasega saab suhet arendada, väga vinget veel pealegi, see hetk alles peab tulema.
Edu Sulle!

Seda nimetatakse oma second choice’iga abiellumiseks. Noh, et kui mingit tulevärgimeest ei saanud kätte, siis võtsin selle, kes üle jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:27; 12.04 19:33; 14.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin rääkida kogemusest enda tutvusringkonnas.

On samuti selline noor (pole veel 30) intelligentne tore meesterahvas, täitsa nägus, hoolitseb enda eest. Haritud, materiaalselt vägagi kindlustatud (heale töökohale lisaks rikkad vanemad) ja samuti elupõline vallaline. Korra vahepeal on mõni pruut olnud, aga sama ruttu kui tekivad, on nad ka läinud.

Mõtlesin pikalt, et mis värk on, kuidas selline jackpot veel vallaline on, samas kui mingid Kalvi-Kalle-sugused (Prooviabielu) saavad endale hetkega naisi. Ja võin jagada enda arvamust, mis tema puhul tõsine turn-off on, äkki leiad milleski äratundmisrõõmu? ????

1) Meeleheide. Seda meeleheidet kumab igast tema tegevusest ja ütlusest. Arvatakse, et vallalised teatud eas naisterahvad muutvad ühtäkki meeleheitlikuks, kui bioloogiline kell tiksuma hakkab.. Noh, ütleme nii, et mitte ainult naised.

2) Sebib kõike, mis liigub. On üritanud enamus meie tutvusringkonna naistele mingi hetk külge lüüa. Nii, kui kuuleb, et keegi tuttavatest naistest vallaline on – justkui raisakotkas sööstab kohe mingeid kahemõttelisi ettepanekuid tegema, a’la “tule minu juurde filmi vaatama” jne. Noh, iga inimene saab aru, et kui mees pole sinuga mingi aastakese üldse suhelnud ja koheselt, pärast kuulmist, et oled vallaline, võtab ühendust ja kutsub enda juurde filmile… Ei pea just üleliia terane olema, mõistmaks, mis eesmärgil.

3) Inglise keeles on selle kohta hea väljend – socially awkward. Ta nagu ei oskaks naisterahvastega normaalselt suhelda, ilmselt kogenematuse tõttu. Seltskonnas olles teeb pidevalt kohatuid nalju, küsib imelikke (kohati liiga isiklikke) asju, tundub, et enne ütleb, kui mõtleb jne. Ühesõnaga, kohe on aru saada, et palju kogemust naistega suhtlemisel sel inimesel just ei ole, aga see ei takista teda. Võiks siis vähe tagasihoidlikum olla, aga ei – enda arust on ta kõva naiste- ja naljamees.

Ja seepärast temaga ilmselt pikalt koos olla ei soovitagi. Sõbrana, tõesti, on ta isegi talutav, kuid tema ise eeldab igast naisest kohe rohkemat kui sõprust. Kõige rohkem häiribki tema meeleheitlik naiseotsimine. Kannatavad ka tema sõprussuhted, kuna ta on lihtsalt kohati väga tüütu ja pressib ennast peale, keegi ei soovigi teda väga enam kuskile seltskonda kutsuda.

Nõustun täiesti, minu jaoks on eriti ebameeldivad meeleheitel mehed, kellel polegi vahet, millise naise saavad, peaasi, et naine. Niimoodi jätaks nad ju päevapealt maha, kui mõni uus ja natuke ahvatlevam välja ilmub, sest olemasolevaga pole mõistuse tasandil mingit kontakti, mis on ka igasuguste juhututtavatega olemas. Naisega räägitakse nagu naisega ja mitte kui inimesega ehk toetutakse ainult faktile, et ta on naissoost ja loetakse internetist, mida naistega rääkida. Kõige hullem on see, kui õpitakse pick up gurude näpunäiteid järgima, nagu et tehakse solvavalt komplimente jms, kui ise pole veel tasemel, et naissoost inimesega niisamagi rääkida, võetakse neid nagu mingit ilmaime, kes on Veenuselt ja mees ise Marsilt. Naise vastust ei kuulata, sest juba järgmine küsimus on valmis mõeldud ja arvatakse, et kõik naised räägivad nagunii sama juttu.

Sellise mehega ei taha ka sõbrana suhelda, sest on teada, et ta naistega ei suhtle ja võib liiga kergesti kiinduda. Võib-olla on süütugi ja ei taha olla tema jaoks esimene ja viimane. Kui midagi valesti läheb, siis ei saa ta sellest üle või ootab, et talle uue pruudi leiaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 10:46; 15.04 04:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just sellised nohikutüübid meeldivad, aga olen harjunud, et ise ei pea algatama suhet, vaid meespool on aktiivsem. Seega saadan sellistele signaale, kui aru ei saa, siis ka mina rohkem midagi ei tee . ma tean, et neile on see raske, kuid seda rohkem olen asjas sees kui nad sellega hakkama saavad. Kui mul on inimesega nö õige keemia, siis ausalt öeldes võib see kohmakus ja rohmakus just armas olla, eriti kui seal taga peitub põnev inimene, salapära ja müstika. Mulle ei meeldi, kui inimesed mulle liialt end kohe avavad, tahan, et mul oleks huvitav – siit ilmselt ka see, miks sind nii ruttu sellesse sõbratsooni on seatud ja eksid jutustada soovivad. Üldiselt ei soovi ma oma südant puistada meestele, kes on potentsiaalsed kaaslased – see osa jääb sõpradele.
Üldiselt kui oled endale “ohvri” välja valinud, siis tee mõned kerged katsed suhelda…jälgi kehakeelt, kui inimene on sulle avatud – naeratab, keerab sinu poole kehaga, vaatab sulle silma jne – siis gaas põhja. Kui naine sind ignoreerib ja tundub, et isegi väldib pilku, siis pead leppima olukorraga, et pole õige moment.
Varaline pool on oluline ainult teatud tüüpi naistele, kui sind sellised huvitavad, siis tead, millele rõhku pöörata – selliseid niikuinii muu ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele veel äkki ebastiilne välimus ja ihnsus – need on ka minu jaoks nt tõeline turn-off. Kui mees on ka lisaks veel jonnakas (loe: ei lase endale moenõu anda), siis jääb ta minust sinnapaika.

Mis asi on ebastabiilne välimus??? Et ühel päeval kammib juuksed Travolta pulpfictioni moodi üle pea taha ja teisel päeval käib nagu Daniel Levi suure tukaga?

Ja mida tähendab jonnakas, kes ei lase endale moenõu anda? Kui sa ütled mehele, et punased liibuvad teksad, sinised Nike tossud ja habe on Telliskivis moekas ja tema saadab su kuu peale, siis on jonnakas mees we?

Sa ise oled turn off ja mitte vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 20:34; 14.04 21:54; 23.04 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele veel äkki ebastiilne välimus ja ihnsus – need on ka minu jaoks nt tõeline turn-off. Kui mees on ka lisaks veel jonnakas (loe: ei lase endale moenõu anda), siis jääb ta minust sinnapaika.

Mis asi on ebastabiilne välimus??? Et ühel päeval kammib juuksed Travolta pulpfictioni moodi üle pea taha ja teisel päeval käib nagu Daniel Levi suure tukaga?

Ja mida tähendab jonnakas, kes ei lase endale moenõu anda? Kui sa ütled mehele, et punased liibuvad teksad, sinised Nike tossud ja habe on Telliskivis moekas ja tema saadab su kuu peale, siis on jonnakas mees we?

Sa ise oled turn off ja mitte vähe.

Mine õpi lugema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:27; 12.04 19:33; 14.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine õpi lugema

Ära praali, naine, vaid vasta küsimustele. Kui midagi väidad, siis vea see lõpuni välja.

P.S. Sinusugusele ma võiks vabalt emakeele õpetajaks tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 20:34; 14.04 21:54; 23.04 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele veel äkki ebastiilne välimus ja ihnsus – need on ka minu jaoks nt tõeline turn-off. Kui mees on ka lisaks veel jonnakas (loe: ei lase endale moenõu anda), siis jääb ta minust sinnapaika.

Mis asi on ebastabiilne välimus??? Et ühel päeval kammib juuksed Travolta pulpfictioni moodi üle pea taha ja teisel päeval käib nagu Daniel Levi suure tukaga?

Ja mida tähendab jonnakas, kes ei lase endale moenõu anda? Kui sa ütled mehele, et punased liibuvad teksad, sinised Nike tossud ja habe on Telliskivis moekas ja tema saadab su kuu peale, siis on jonnakas mees we?

Sa ise oled turn off ja mitte vähe.

Nagu tavaliselt, meeste välimusest ju ei tohi rääkida, siis sõimatakse, et ise oled. Kui keegi mees kirjutaks, et tahab stiilset ja ilusat naist, siis ükski kägu ei kukuks. Eestis on kahjuks palju selliseid mehi, kel endal stiilitunnetust pole, kannavad tasuta saadud firma suvepäevade t-särki suvaliste shortside ja dressipluusiga. Värvid omavahel kokku ei sobi, riided ammugi mitte. Juuksed ajavad siiliks ja trenni ei tee. Naiselt nõuavad küll hoolitsetud välimust ja saledat keha. Naise nõu kuulda ka ei võta, sest mees on mees ega peagi ilus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 10:46; 15.04 04:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed nõuavad oma naiselt kõrgeid omadusi, mida nad ise ei vääri.
Ei ole see naistelgi teistmoodi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:54; 15.04 09:05; 20.04 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest ka, see, mida inimene nõuab, et pruugi üldse olla see, millega ta hiljem nö lepib. ennegi kuuldud, et naine nõuab, et mees oleks 190 cm pikk, vormis, ilusa naeratusega, doktorikraadiga, rikas, truu ja no saab siis sellise, kellel on heal juhul paar neist omadustest :))

ma olen paar meestutvust maha kustutanud peigmehena, kuna tutvumise etapis kui küsida, et mida naistes otsid, siis loetakse ette terve hunnik omadusi, mida siis vaja – a la fitness treeneri keha, pikad paksud juuksed, ilus nägu, mahe hääl, kokaoskused jne. mulle tundub, et ma lihtsalt ei viitsiks nende nimel niimoodi pingutada. ja siis – 2-3 aastat hiljem näed kas linna peal või facebookis, et kellega siis on paaris see mees ja vastu vaatab tavaline notsunäo ja kehaga naisterahvas 😉 siis ma mõtlen, et kas on armastus ja ei häiri, et naine pole nn ideaal või käib selle vaese naika peedistamine, et miks ta pole selline ja selline….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin minagi siia paar halamise teemat aasta või paar tagasi. Üldiselt jõudsin arusaamiseni, et naised ei näe minus meest ega partnerit sellepärasst, et ma ise ei tunne ennast mehena ega ka võrdväärse partnerina.
Ma olen tark, näen oma 32 aastase vanuse kohta piisavalt hea välja, et poes tuleb üpris tihti veel dokumendiga vanust tõestada, teen trenni oma lõbuks, mängin pilli jne. Peale selle on mul ka muidugi halbu omadusi; olen ambitsioonitu, arg, laisk, kergelt introvertne ent samas võin seltskonnas kõik oma mölaga ära tüüdata. Hoian liigselt distantsi inimestega suheldes, kuna mulle ei meeldi kui minu isiklikku sfääri trügitakse. Üldiselt on elus nii olnud, et naised kes mulle on meeldinud ei taha minust midagi teada ja vice versa. Kellegi ära kasutamine, et temaga lihtsalt oma vajadusi rahuldada tundub mulle ääretult ebamoraalne ja sedaviisi seda üksiku poissmehe elu elatakse.
Kui nüüd teemaalgatajale midagi öelda siis ehk ei peakski meeleheitlikult mingisuguseid suhteid otsima, ela endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin kokku saada ja karmi ning ausa kommentaari anda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tark, näen oma 32 aastase vanuse kohta piisavalt hea välja, et poes tuleb üpris tihti veel dokumendiga vanust tõestada

Ma ei tea, kas see mehe puhul just eriline kompliment on, et sind alla 18-aastaseks peetakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:34; 20.04 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et asi on enesekindluse puudumises. Selle tunnevad naised mitme kilomeetri pealt ära, kuigi see avaldub üsna erineval moel. Kui sa ise ennast veenval moel MEHEKS ei pea, ei pea naised ka. Sõbraks sellised kõlbavad, aga meheks enamasti otsitakse keegi muu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:54; 15.04 09:05; 20.04 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on elus nii olnud, et naised kes mulle on meeldinud ei taha minust midagi teada ja vice versa.

ma ju räägin, et põhiprobleem tuleb sellest, et valitakse/otsitakse vale partner.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:42; 21.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jah
Miski siin maailmas ei muutu.
Töötan meeste kollektiivis ja võin järeldada, et mehed enne vanust”30″ satuvad meeleheitesse, kui neil ei ole ühiskonna ootuspärasusele vastavat suhet. Naine+kodu+peremõtted või juba laps. Peale vanust “30” lepivad, et ei leiagi kedagi ja siis see elusuhe tihti kukub iseenesest sülle.
Isiklikult tunnen nii mõndagi 25- 29 aastat noormeest, kelle üle oleme arutanud, et miks siis ikkagi nii, et sul ei ole naist. Räägin kahest mehest, mõlemad teenivad hästi, mõlemad sõidavad BMWga, omavad mitmeid kortereid ja naistejuttu on kuulatud juba aastaid. Nad on liigagi vastutulelikud sõpradele ja tuttavatele, aga ise abi ei küsi kunagi.
Nad liiguvad vales seltskonnad. Kui sellistel inimesel on ümberringi sõbrad koos kaaslastega, siis on võimalus leida endale kaasa suhteliselt väike. Palju neid sõbra sõbralik on, kes samuti otsivad isast. Ning kui mees naisega väljas siis ju ei landiga enam ja see uje noormees ei julge seda seltskonnas samuti teha.
Naise/naistega tutvuse leiad sealt, kus naised otsivad mehi. Pereinimene ei satu üldjuhul meestega koos baar, kohvikusse, klubisse või Rock-kontserdile, ei otsi suhtlusportaalides kaasat. Pereinimene läheb oma kaasaga. Kui otsid, peab seda ka välja näitama, et otsid naist. Eelarvamused maha suruma ja tegema kõik, mis võimalik, et tutvusi sobitada erinevate neidudega, et leida endale sobivaim.
Nüüd üks meie meeleheites noormees leidis endale sõbratari. Teame, et suhtlus on olnud vilgas nii mõni kuu, kuid ta ei ole oma sõpraderingi seda neiut toonud. Sellest ma ka aru ei saa, kas ta kardab, et julgeme kommenteerida, et ei olegi fitness ja pikkade juustega brünett, töötab mitte müüjana, omab korralikku haridust ja jumal teab millised eelistused veel oli valmis mõeldud, milline see tulevane olema peab 😉 Me elame tegelikult kaasa ka siis, kui ongi tavaline naine ja suudab selle nooruki meil õnnelikumaks muuta :).
Inimene loob iseendale mõtete ja eelarvamuste vangla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et kui oleksin kunagi jäänud põdema selle taha, et pole nii atraktiivne ja kompleksivaba võrreldes tutvusringkonnas teatud tibinatega, siis kükitanuks seniajani üksi oma urus. Pealegi oli mul juba ka kaks last. Kesse enam mind tahab, onju? Peamine, et leiaks ometi kellegi, kes päästaks mind minu enda käest… Ok, kisub vägisi lõõpimiseks, aga tera sees. Igatahes esimene samm, mis mind aitas, oli enesele oma tulevase isikuomaduste ja harjumuste paikapanemine laias laastus. Kuid mehel pidi kindlasti olema suur süda. Muidugi mõista oli mul ka väike ettekujutus väliste gabariitide osas, kuid piisava mänguruumiga. Noh, ausalt öeldes – ei kujutanuks end ette mõne lisakiloga tugevama poole kaisus. Aga see puhtalt minu kiiks. Ja prillidega mehed võtsid jalust nõrgaks. Rohkem ma auru soovunelmate elustamisele ei kulutanudki. Elasin oma tavapärast rutiinset elu kahe lapsega. Omapäi vaikselt igatsedes ja õhates kuni kohtasingi tulevast. Oleksin ma vaid teadnud millest kõigest läbi tuleb minna,.. kas oleksin julenudki tahta. Kuid paistab, et kokkukasvamisraskused on end ära tasunud. Hijuti tuli mõõta sõltumata osapoole juures kummagi rahulolu paarisuhtega skaalal üks kuni kümme. Mõlemil oli kümne ligi. See üllatas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et asi on enesekindluse puudumises. Selle tunnevad naised mitme kilomeetri pealt ära, kuigi see avaldub üsna erineval moel.

Mitme kilomeetri taha? Ilma et inimesega eelnevalt suhtleks?? Kuidas see siis avaldub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme kilomeetri taha? Ilma et inimesega eelnevalt suhtleks?? Kuidas see siis avaldub?

See on selline väljend, sa tohman.
Ja mingi iva selles on.

Teemaalgataja, see võib tõesti sinust välja paista. Sa pead hakkama teisiti mõtlema.

Mitte, et kust naist leida või kui kohtadki mõnda, et kuidas teda kätte saada – praegu on ilmselt nii.

Neile mõjub hoopis see, kui sa näitad välja, et sa saaksid iga naise, keda tahad, aga sa EI TAHA.
Kui kohtad kena naist, mitte kunagi ei tohi talle seda korrutama hakata – ta on sellega ju harjunud, et kõik ütlevad, et ta on ilus. Pealegi vahib tema printsessinägu talle igal hommikul ka vannitoast vastu.

Miks ta peaks nende komplimentide pildujate massi seast just sind eelistama? Vaevalt.
Aga kui sa kenasse naisesse suhtud nagu kõige tavalisemasse hiirekesse, loomulikult peab see olema sõbralik ja aval, aga ei midagi rohkemat, siis sellega ta EI OLE HARJUNUD ja temas tekib huvi. Sest sa tema jaoks just eristusid massist.
Et mismõttes, see mees kohe roomama ei kukugi…?

Jne veel 100 asja, mis teevad mehest enesekindla mehe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 20:34; 14.04 21:54; 23.04 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme kilomeetri taha? Ilma et inimesega eelnevalt suhtleks?? Kuidas see siis avaldub?

See on selline väljend, sa tohman.
Ja mingi iva selles on.

Teemaalgataja, see võib tõesti sinust välja paista. Sa pead hakkama teisiti mõtlema.

Mitte, et kust naist leida või kui kohtadki mõnda, et kuidas teda kätte saada – praegu on ilmselt nii.

Neile mõjub hoopis see, kui sa näitad välja, et sa saaksid iga naise, keda tahad, aga sa EI TAHA.
Kui kohtad kena naist, mitte kunagi ei tohi talle seda korrutama hakata – ta on sellega ju harjunud, et kõik ütlevad, et ta on ilus. Pealegi vahib tema printsessinägu talle igal hommikul ka vannitoast vastu.

Miks ta peaks nende komplimentide pildujate massi seast just sind eelistama? Vaevalt.
Aga kui sa kenasse naisesse suhtud nagu kõige tavalisemasse hiirekesse, loomulikult peab see olema sõbralik ja aval, aga ei midagi rohkemat, siis sellega ta EI OLE HARJUNUD ja temas tekib huvi. Sest sa tema jaoks just eristusid massist.
Et mismõttes, see mees kohe roomama ei kukugi…?

Jne veel 100 asja, mis teevad mehest enesekindla mehe.

Sellega on muidugi ka see oht, et kui oled liiga enseskindel a’la saaks iga naise keda tahaks aga ei taha jne siis võib see ilus naine end mingil hetkel alaväärsena tunda kuni selleni välja et naine hakkab väljastpoolt suhet otsima selle kohta ümberlükkavaid tõendeid a’la kas see mees ongi minu lagi jne. Kuna ilusad naised on kõik eranditult kullakaevajad, siis ei ole mingit kahtlust, et varem või hiljem ta endale jõukama ja seetõttu õigustatult enesekindlama mehe ka leiab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.04 17:54; 10.04 14:13; 12.04 06:29; 12.04 18:32; 23.04 12:48; 23.04 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tark, näen oma 32 aastase vanuse kohta piisavalt hea välja, et poes tuleb üpris tihti veel dokumendiga vanust tõestada

Ma ei tea, kas see mehe puhul just eriline kompliment on, et sind alla 18-aastaseks peetakse…

Paraku on sul mõnevõrra õigus. Kuna eesti naistel on tulnud läbi sajandite(viidates meie tormilisele ajaloole) kasvada üles ilma isata siis on tahes tahtmata kasvanud külge n.ö kompleks mis alateadlikult panebki endast vanemat, vanema väljanägemisega meest otsima kompenseerimaks lapseeas puudujäänud isahellust. Sel ajal kui ülejäänud mehed hakkavad neljakümneselt omandama lotendava kõhu ning kiilaspäisuse sümptomeid ning siin kolme punktiga lauseid lõpetav naisterahvas avastab ennast ühtäkki olukorrast kus ta on aastaid, vahel ka aastakümneid, elanud koos inimesega kellega tal mingisugunegi side puudub võin mina vähemalt rahul olla sellega, et ma tunnen ennast enda kehas hästi.

Aurinkoinen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks olen naiste jaoks ebaatraktiivne mees?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.