Esileht Pereelu ja suhted Miks petetud on alati kõiges süüdi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Miks petetud on alati kõiges süüdi?

Postitas:

Olin 16 aastat abielus ja siis äkki teatati mulle, et kõik on halvasti, leiti hingesugulane. No läksime siis lahku, ega suure hingesugulasega kohtumise vastu ei ole ju midagi teha. Võiks ju inimene olla siis õnne tipul, aga ei. Ikka kõik häirivad teda. Selle naise endine mees ja mina endise naisena rikume tuvikeste õnne. Mina olen absoluutselt alati süüdi, kui lapsega lasteaias riieldakse või ükskõik mis muu probleem on. Ma ei saa aru. Sama asja on teised lahkuläinud sõbrannad rääkinud, et igas asjas süüdistatakse neid. Kas tõesti see petetu on alati kõiges süüdi? Mis selle asja põhjus on? Said vabaks, oled oma hingesugulasega koos, tegid teisele inimesele haiget, aga ikka on põhjust kurta millegipärast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 16:22; 27.04 16:49; 27.04 16:50; 27.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube lihtne on teist süüdistada, kuid vastutust võtta ning ennast analüüside keerulisem, sest siis sa pead endasse vaatama ning nii mõnigi asi ei pruugi sul enda puhul meeldida. ja nii need petjad siis süüdistavadki, kuid enda tehtud valikuid ning vigu ei nähta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:33; 28.04 18:34; 28.04 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

The winner takes it all, the loser has to fall,
It’s simple and it’s plain, why should you complain

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks oli tuim suhe, mehel sai sellest villand ja leidis teise. eks exnaine nüüd keerab igas asjas nagu saab sest tema on ometi petetu, kannataja. miks need petetud ja kannatajad ise oma suhet ära ei lõpeta kui ammu on üksteise suhtes võõraks elatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah, petja on siis alati “the winner”? Tore teada. Et ole liiderdaja, siis oled alati võitja ja see truu pool on loll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 16:22; 27.04 16:49; 27.04 16:50; 27.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks oli tuim suhe, mehel sai sellest villand ja leidis teise. eks exnaine nüüd keerab igas asjas nagu saab sest tema on ometi petetu, kannataja. miks need petetud ja kannatajad ise oma suhet ära ei lõpeta kui ammu on üksteise suhtes võõraks elatud.

Ja sina tead muidugi täpselt, kuidas see asi täpselt oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 16:22; 27.04 16:49; 27.04 16:50; 27.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastu tuleb süüdistada ja hullemini. Mitte kuulata lolle süüdistusi. Võib ka esimesena irisema hakata või mitte sõnajärge mehele anda. Misasja tal süüdistada on, ütledki, et ise pole sa kasvatanud, ise pole sa märganud, ise pole sa… Lapsik, aga parem olla iriseja, kui see, kelle kallal irisetakse, veel parem on üdse ära blokkida see mees. Milleks temaga suhelda? Saadab sulle süüdistavaid kirju- blokeeri ära. Helistab, ei vasta. Tean küll, kui vastik on olla, kui keegi sind pidevalt närib ja kui kurb on see, kui tunned end üksi, keegi su eest ei seisa, ise pead seisma kogu aeg ja võitlema millegi või kellegagi ja siis tuleb veel mingi süütunne närima, et äkki tõesti… Ära lase! Pole mõtet. Mõtle parem sellele, mis sa õigesti ja hästi oled teinud ja sellele, et oled oma lapse jaoks olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks oli tuim suhe, mehel sai sellest villand ja leidis teise. eks exnaine nüüd keerab igas asjas nagu saab sest tema on ometi petetu, kannataja. miks need petetud ja kannatajad ise oma suhet ära ei lõpeta kui ammu on üksteise suhtes võõraks elatud.

Ja sina tead muidugi täpselt, kuidas see asi täpselt oli?

tundub et sina tead, sest petetu pole kunagi midagi valesti teinud. oled sa näinud perekoolis mõnda teemat kus petetu tegi midagi valesti? mina pole.
tundub hoopis nagu petetuks olemine ongi nagu auasi millega kiidelda. tundke mulle kaasa, mu mees oli värdjas, leidis parema, sest tegelikult meie suhe oli ammu juba surnud. aga mul petetul polnud mune see lõpetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 16:22; 27.04 16:49; 27.04 16:50; 27.04 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu. Pärast pikaajalist kooselu leiti hingesugulane (kellega ikka ka pikalt selja taga mehkeldati, kuni minul küllalt sai ning tegin ettepaneku lahku kolida). Sain kuulda, kuidas ma olen kogu aeg kõike valesti teinud, ei ole inimesel elada lasknud. Minu pärast ei ole tema arenenud ega kuhugi jõudnud. Ma olen valesti nõusid pesnud ning pargin autot valesti. Ühesõnaga – ma ei oska ühtki asja õigesti teha.
Inimene on õnne leidnud, aga ikka pole rahul. Soovib korraldada minu ja laste elu. Ütleb, mis kell tema lapse toob-viib. Ei soovi mingite kellaaegade teemal isegi arutada. Ütleb, et kui minule need ajad ei sobi, siis tema võib last ka mitte võtta. Lärtsub telefonis lapse teemal rääkides, “unustab” kokku lepitud ajal lapsele järgi tulla, “unustab” ka teada anda, et ei tule. Iriseb lapsele ostetud pükste pärast. Vahetevahel pistab vahele – et olgu ma õnnelik, et tropist lahti sain. Et nii väga tahtsin ju.
No on õnnelik inimene onju. On.
Ma ausalt ei tea, kuidas ma sellise otsa komistasin – või on ta siiski ajaga selliseks arenenud. Esimesed vanainimese tujud? Enne 50?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ta ei ole oma tehtud valikus enam rahul. Selle asemel, et peeglisse vaadata ja oma vigu tunnistada, leida võimalused nende lahendamiseks – üsna aega ja energiat nõudev teadlik tegevus- läheb ta lihtsama vastupanu teed…..vigade ja oma rahulolematuse varjamiseks tuleb need ju varjata ja kellegi peale välja elada, kelle peale siis veel…kui mitte sinu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulebki võimalikult ruttu ja kõvasti ise karjuda, et kellelegi ei jääks kahtluseraasugi, KES siis selles olukorras süüdi on. See, et ise tegi, no seda ei julge ta peeglilegi sosinal tunnistada, sest usub omaenese kisa ja loodab, et teisedki.
Niimoodi ei käitu ükski oma eluga rahul ja südamest õnnelik inimene. Aga seda tunnistada, et sai oma valikutega metsa elatud… no SEDA pole ju kellelegi võimalik tunnistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 20:36; 28.04 11:18; 28.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära põe! On selliseid mehi, kes leiavad, et ükskõik kes, (tavaliselt siis ikka naine), on nende elu nahka pannud. Et tema pole saanud naise pärast elada nii, nagu tahaks!
Ehk aitaks sind see, kui järgmine kord paned julmalt vastu. Usun, et seda ei oskaks su eks äkki oodatagi.

Miks see nii on, et mehed naisi süüdiatavad kõiges, ei teagi.Loomulikult on ka normaalseid mehi olemas. Mina olen sattunud ka süüdistaja otsa. Isegi, kui mehel läks auto teel olles katki– mina olin kodus, lisaks polnud mina ka selle auto rooli kordagi istunud—helistas ja sõimas mind. Lisaks lubas ära ka minna. Soovitasin koju tulla– korjaku ikka kõik oma asjad ka kokku, et ei peaks hakkama hiljem pendeldama, et mul jäi see või teine asi maha. Mis minu juurde jääb, selle ahju viskan! See ehmatas mehe mingiks ajaks ära.

Ning kindlasti mees ei ole oma praeguse eluga rahul. Aga võibolla ei julge oma uuele “armastusele” veel oma iseloomu näidata? Samas, ennast välja elada tahab. Ära lase enam! Hakka raginal vastu. Vajadusel ära kõnesid ka vastu võta. Proovi, äkki tõesti— Parim kaitse on rünnak– meetodit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

Arvad sa tõesti, et toredaid ja lahedaid ei jäetagi maha? Mitte ükski inimene ei ole teise jaoks 100% ideaalne, eriti pikema ajaperioodi jooksul. Pereelu on nii ehk nii aeg-ajalt rutiinne ja tundub, et kohustusi on ajuti rohkem kui privileege. Ja kui siis ilmub välja keegi uus ja huvitav pühapäevanaine (tegelikult enamasti vist “tööajanaine”), siis ongi mees leidnud nn perfect matchi. Nii üheks kaheks aastaks kindlasti. Sealt edasi võib minna nii või naa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 22:10; 28.04 00:17; 28.04 19:27; 28.04 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled kellelegi teenimatult sita kaela tõmmanud, siis hakkad sa otsima vigu selle inimese juures. See on lihtne psühholoogiline enesekaitse. Sest vastasel juhul sa peaksid tunnistama, et oled ise lurjus.
Miks venelased näiteks norivad nii palju eestlaste kallal ja näitavad ennast kannatajatena? Sama fenomen.
Kass teab täpselt, kelle vorsti ta nahka pistis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

Arvad sa tõesti, et toredaid ja lahedaid ei jäetagi maha? Mitte ükski inimene ei ole teise jaoks 100% ideaalne, eriti pikema ajaperioodi jooksul. Pereelu on nii ehk nii aeg-ajalt rutiinne ja tundub, et kohustusi on ajuti rohkem kui privileege. Ja kui siis ilmub välja keegi uus ja huvitav pühapäevanaine (tegelikult enamasti vist “tööajanaine”), siis ongi mees leidnud nn perfect matchi. Nii üheks kaheks aastaks kindlasti. Sealt edasi võib minna nii või naa.

ikkagi siis petetu pole midagi valesti teinud, sest kuna ta muutus igavaks, siis see pole ometi tema süü. hea loogika

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled kellelegi teenimatult sita kaela tõmmanud, siis hakkad sa otsima vigu selle inimese juures. See on lihtne psühholoogiline enesekaitse. Sest vastasel juhul sa peaksid tunnistama, et oled ise lurjus.
Miks venelased näiteks norivad nii palju eestlaste kallal ja näitavad ennast kannatajatena? Sama fenomen.
Kass teab täpselt, kelle vorsti ta nahka pistis.

sest venelaste on 200g ja lubljuu ja pärast poolikut ja ubjuu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süümepiinad. Otsib sinus süüd, et mitte ise süüdi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 00:01; 28.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

Arvad sa tõesti, et toredaid ja lahedaid ei jäetagi maha? Mitte ükski inimene ei ole teise jaoks 100% ideaalne, eriti pikema ajaperioodi jooksul. Pereelu on nii ehk nii aeg-ajalt rutiinne ja tundub, et kohustusi on ajuti rohkem kui privileege. Ja kui siis ilmub välja keegi uus ja huvitav pühapäevanaine (tegelikult enamasti vist “tööajanaine”), siis ongi mees leidnud nn perfect matchi. Nii üheks kaheks aastaks kindlasti. Sealt edasi võib minna nii või naa.

ikkagi siis petetu pole midagi valesti teinud, sest kuna ta muutus igavaks, siis see pole ometi tema süü. hea loogika

Päris nutune väljavaade on püüda olla oma koduses elus pidevalt, katkematult uus ja huvitav, 10-20 aastat jutti 😀 Üldjuhul on naistel ka muid väljakutseid oma elus, kui mehele meelelahutust pakkuda. Mees vaatab kodus diivanil telekat ja libistab samal ajal õlli, eksole. Üldjuhul need kõrvalsuhteid harrastavad mehed koduses elus väga ei pinguta, lohisevad ehk heal juhul lihtsalt kaasa, kui midagi välja pakutakse. Aktiivsus ilmneb pigem väljaspool kodu.
Hea loogika, kui kahe inimese suhte toimimise eest kannab vastutust ainuisikuliselt üks osapool. Siin on vist ilmekas näide sellest, kust tulevad need õnnetuid allasurutud mehi päästma tõttavad sanitarnaised. Uued ja huvitavad. Ja väga mõistvad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 22:10; 28.04 00:17; 28.04 19:27; 28.04 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

raske on mitte vihata inimest, kellele sa oled haiget teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on täiesti elementaarne psühholoogiline enesekaitse. Ikka peab olema tema süüdi, sest vastasel juhul peaksin olema mina süüdi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 20:36; 28.04 11:18; 28.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

Arvad sa tõesti, et toredaid ja lahedaid ei jäetagi maha? Mitte ükski inimene ei ole teise jaoks 100% ideaalne, eriti pikema ajaperioodi jooksul. Pereelu on nii ehk nii aeg-ajalt rutiinne ja tundub, et kohustusi on ajuti rohkem kui privileege. Ja kui siis ilmub välja keegi uus ja huvitav pühapäevanaine (tegelikult enamasti vist “tööajanaine”), siis ongi mees leidnud nn perfect matchi. Nii üheks kaheks aastaks kindlasti. Sealt edasi võib minna nii või naa.

ikkagi siis petetu pole midagi valesti teinud, sest kuna ta muutus igavaks, siis see pole ometi tema süü. hea loogika

Päris nutune väljavaade on püüda olla oma koduses elus pidevalt, katkematult uus ja huvitav, 10-20 aastat jutti ???? Üldjuhul on naistel ka muid väljakutseid oma elus, kui mehele meelelahutust pakkuda. Mees vaatab kodus diivanil telekat ja libistab samal ajal õlli, eksole. Üldjuhul need kõrvalsuhteid harrastavad mehed koduses elus väga ei pinguta, lohisevad ehk heal juhul lihtsalt kaasa, kui midagi välja pakutakse. Aktiivsus ilmneb pigem väljaspool kodu.
Hea loogika, kui kahe inimese suhte toimimise eest kannab vastutust ainuisikuliselt üks osapool. Siin on vist ilmekas näide sellest, kust tulevad need õnnetuid allasurutud mehi päästma tõttavad sanitarnaised. Uued ja huvitavad. Ja väga mõistvad ????

oot oot, kui naisel on muud ka teha, kui mehele meelepärane olla, miks siis seda petmist sedavõrd traagiliselt võetakse. ma juba esimeses kommentaaris ütlesin – suhe ongi läbi ja naine peaks olema õnnelik, kui mees ära läheb, miks elada koos kui mingeid tundeid ja armastust nagunii pole. miks tehakse perekooli teema – ka mind jäeti maha, mind peteti… kellele vorbite neid teemasid?

10-20 aastat ei taha olla huvitav ütled sa. aga miks elada üldse koos kui pole huvitav, vegeteerida, minna iga aastaga vanuseliselt koledamaks kuigi samalajal võiks leida endale uue motiveeriva suhte. loodus on teinud mehe sigijaks, seepärast mees petabki ja läheb minema. sellega annab ta naisele võimaluse leida uus ja hea suhe mille üle peaks naine suurt rõõmu tundma.

ometi on huvitav kui naine meest petab, siis on naisel selleks kõik õigustused olemas. kõik kiidavad takka, jälle selline äraspidine loogika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.04 16:49; 27.04 17:05; 27.04 21:50; 27.04 23:57; 27.04 23:58; 28.04 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana tõde, et parim kaitse on alati rünnak – see pädeb ka inimsuhetes. Tegelikult püüavad ju need süüdistajad oma tegusid taoliste rünnakutega õigustada. Nad saavad väga hästi aru, et on pere lõhkumises süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ise selle üle elanud, et mees pani kõrvalt, jättis maha ja siis näitas kogu maailmale, et milline ohver ta on olnud ja kuidas ta oli lausa sunnitud mind petma. Noh, see kõik oli ikka väga kole, sest tuli jubedaid süüdistusi, küll ikka kirjutas oma raske elu kohta jne, kuid mina tõmbusin totaalselt tagasi.
Aga nüüd on asi hulga jubedam. Ma olen siin pidanud taluma igasuguseid süüdistusi, pirtsutamisi ja põrmuks põletavaid pilke exilt, kuid aegajalt on tal tõelised sõpruse hood. No hakkab siin ülipositiivseid kirju saatma või helistab (ma väga väldin temaga suhtlemist, sest no lihtsalt ei taha) ning siis on nagu vana sõber ise, et mingit täiesti ebavajalikku teemat laste osas arutada. Jube. Mulle alati tundub siis, et juu hullul ravimid peal ja pole teada, et kuna jälle see mees tagasi on, kelle arvates mina kõikides maailma hädades süüdi olen. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:33; 28.04 18:34; 28.04 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nüüd on asi hulga jubedam. Ma olen siin pidanud taluma igasuguseid süüdistusi, pirtsutamisi ja põrmuks põletavaid pilke exilt, kuid aegajalt on tal tõelised sõpruse hood. No hakkab siin ülipositiivseid kirju saatma või helistab (ma väga väldin temaga suhtlemist, sest no lihtsalt ei taha) ning siis on nagu vana sõber ise, et mingit täiesti ebavajalikku teemat laste osas arutada. Jube. Mulle alati tundub siis, et juu hullul ravimid peal ja pole teada, et kuna jälle see mees tagasi on, kelle arvates mina kõikides maailma hädades süüdi olen.

No nüüd on järgmine etapp samast protsessist, nimelt ta ei vaja enam sinu süüdistamist, ju on end piisavalt maha rahustanud juba – ja nüüd tahaks ta jälle natuke sind ka omada, sest uue pruudi esmane uim on lahtunud. Nüüd tahaks kõike ja rohkem, nii uut kui vana – ja tahaks ka maailmale näidata, kui toreda mehega on tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 00:01; 28.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle alati tundub siis, et juu hullul ravimid peal ja pole teada, et kuna jälle see mees tagasi on, kelle arvates mina kõikides maailma hädades süüdi olen. ????

No vaata, tema on nüüdses etapis see suuremeelne isiksus, kes ei pea viha ja kes suudab unustada ja andestada kõik halva, mis talle tehtud on. Aga kuna sina seda ei suuda, siis oled see… mis see nüüd oligi kõva sõna siin paar päeva… kibestunud mutt! On nii? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 20:36; 28.04 11:18; 28.04 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said vabaks, oled oma hingesugulasega koos, tegid teisele inimesele haiget, aga ikka on põhjust kurta millegipärast?

Mitte millegipärast, aga selle pärast, et on olemas inimene, kes tahab kuulata.
Kui sa ei tahaks, siis ju ei kuulaks ka. Räägiks ainult lapse teemal ja sellega on jutt lõppenud.
Ikka kahekesi tantsite seda tagantjärgi tangot.

Ise oled süüdi, mida teemat üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina ei arutle siin teemaalgatajana üldse selle üle, et kes tõesti oli süüdi, kes mitte jne. Ainuke asi, millest ma aru ei saa, on see, et kui minu mees mind pettis, leidis uue hingesugulase jne, miks siis mind kõikides kaasnevates probleemides süüdistada? Tema lahkus, jättis kõik kohustused, elab oma suurepärase armukesega jne, aga ikkagi on süüdi kõik teised. Miks, kui tema elu peaks nüüd ideaalne olema, sellest ta unistas ja seda soovis.

sa võid vabalt seda kõike siin kokku valetada. sa poleks ei esimene ega viimane. milleks üldse seda teemat teha kui su eksmees seda nagunii ei ole, kellele kurdad?

kui petetud naine nii tore ja lahe oli, miks paganama pärast mees pidi üldse petma kui nii väärt naine on kodus? lõpetage parem valetamine nii endale kui teistele.

Arvad sa tõesti, et toredaid ja lahedaid ei jäetagi maha? Mitte ükski inimene ei ole teise jaoks 100% ideaalne, eriti pikema ajaperioodi jooksul. Pereelu on nii ehk nii aeg-ajalt rutiinne ja tundub, et kohustusi on ajuti rohkem kui privileege. Ja kui siis ilmub välja keegi uus ja huvitav pühapäevanaine (tegelikult enamasti vist “tööajanaine”), siis ongi mees leidnud nn perfect matchi. Nii üheks kaheks aastaks kindlasti. Sealt edasi võib minna nii või naa.

ikkagi siis petetu pole midagi valesti teinud, sest kuna ta muutus igavaks, siis see pole ometi tema süü. hea loogika

Päris nutune väljavaade on püüda olla oma koduses elus pidevalt, katkematult uus ja huvitav, 10-20 aastat jutti Üldjuhul on naistel ka muid väljakutseid oma elus, kui mehele meelelahutust pakkuda. Mees vaatab kodus diivanil telekat ja libistab samal ajal õlli, eksole. Üldjuhul need kõrvalsuhteid harrastavad mehed koduses elus väga ei pinguta, lohisevad ehk heal juhul lihtsalt kaasa, kui midagi välja pakutakse. Aktiivsus ilmneb pigem väljaspool kodu.
Hea loogika, kui kahe inimese suhte toimimise eest kannab vastutust ainuisikuliselt üks osapool. Siin on vist ilmekas näide sellest, kust tulevad need õnnetuid allasurutud mehi päästma tõttavad sanitarnaised. Uued ja huvitavad. Ja väga mõistvad

oot oot, kui naisel on muud ka teha, kui mehele meelepärane olla, miks siis seda petmist sedavõrd traagiliselt võetakse. ma juba esimeses kommentaaris ütlesin – suhe ongi läbi ja naine peaks olema õnnelik, kui mees ära läheb, miks elada koos kui mingeid tundeid ja armastust nagunii pole. miks tehakse perekooli teema – ka mind jäeti maha, mind peteti… kellele vorbite neid teemasid?

10-20 aastat ei taha olla huvitav ütled sa. aga miks elada üldse koos kui pole huvitav, vegeteerida, minna iga aastaga vanuseliselt koledamaks kuigi samalajal võiks leida endale uue motiveeriva suhte. loodus on teinud mehe sigijaks, seepärast mees petabki ja läheb minema. sellega annab ta naisele võimaluse leida uus ja hea suhe mille üle peaks naine suurt rõõmu tundma.

ometi on huvitav kui naine meest petab, siis on naisel selleks kõik õigustused olemas. kõik kiidavad takka, jälle selline äraspidine loogika.

Et miks see traagika? Ilmselt seetõttu, et enamasti tuleb kogu see teadmine, et mehel on tegelikult hoopis mingisugused teised plaanid ja eesmärgid, kui seni välja paista lasknud on naisele ootamatult. Ja ka see, et mees on rahulolematu. Ei mingit juttu, et kuule, naine, teeks äkki midagi teisiti või võtaks miskit koos ette. Lihtsalt ühel hetkel saadki üllatuslikult teada, et sa elad koos – kuidas see nüüd oligi – sigijaga? Kui me läheme tagasi meeste ja naiste rollide juurde aastatuhandeid tagasi, siis lisaks sigimisele oli meeste ülesanne ka oma kodu ja pereliikmeid ja rahvast kaitsta, tagada neile turvalisus, naine omakorda hoolitses kodu ja laste eest. Aastatuhandetega on toiminud märkimisväärne muutus elukorraldudes, aga millegipärast teatud tüübid on jäänud sinna sigija tasemele. Sellega saab muidugi igasuguse ülelaskmise ära põhjendada. Mis aga puutub sellesse, et mahajäetud naised peaksid sel juhul õnnelikud olema, et neile uus võimalus anti – reaalses elus see sageli ka nii on. Selle eespool nimetatud üllatusmomendi tõttu ei saabu see hingerahu ja heaolutunne kohe, mõnel võtab kohe õige mitu aastat aega, et aru saada, et see oli parim lahendus. Lihtsalt on vaja aega kohanemiseks, tuleb mugavustsoonist välja murda ja saad aru, et nüüd on elu just selline, milliseks sa selle ise teed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.04 22:10; 28.04 00:17; 28.04 19:27; 28.04 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ongi süüdi kas naine või armuke. Mees ise pole kunagi süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks petetud on alati kõiges süüdi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.