Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal ja kus maakonnas ennast rasendana arvele võtta soovitate?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Millal ja kus maakonnas ennast rasendana arvele võtta soovitate?

Postitas:

Olen Lääne-Virumaalt, Rakverest ning sooviks varsti minna ennast arvele võtma. Paljud sõbrannad/tuttavad läinud Tallinnasse ka siis pelgukasse või itk-sse arvele võtma. Ilmselt ma tunneks ka ennast turvalisemana, kui saaksin Tallinnas sünnitada, st, kui midagi juhtub, siis on parim abi kohe olemas.
Kuid mõtlen just selle pärast, et kuna käin tööl, siis kui tihti peab siis hakkama Tallinna vahet sõitma kontrollide jaoks? Ei tahaks ka tööandale muutuda selliseks tüütuks jooksikuks, et vabu päevi võtma töölt 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 15:52; 30.05 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole mitte nii et sünnitad seal kus sünnitad, ning arvelevõtu koht ei ole tähtis vaid rasedakaart+isikut tõendav dokument?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ega siis rasedat ei saa sünnitamis eeli ära rõngastada. Mina küll ei näe mõtet Rakverest Tallinnasse käimisel. Halba ja head on kõikjal. Ühed räägivad nii, teised naa, igal ühel omad kogemused erinevatest arstidest ja kliinikutest. Aga, et nüüd arvata, et Tallinn on ohutu ja pöördumatu paik siis mina nii ei arvaks. Head ja halba juhtub ka hinnatud kliinikutes. Seega võta end arvele ikka kodu linnas mis lähedal ja mugav käjja. Vahel väike linna arst võib palju kogenum ja hinnatum olla kui massitöö suurkliinikutes, kus patsiente nagu liinitööl läbi vaadatakse ja vastuvõetakse, kuna lihtsalt kvaliteeti ei jõuta tasemel hoida.

Ja usu kui sünnitamis aeg käes,lähed Sa nagunii sinna kuhu jõuad. Kui soov Tallinnasse ja aega on siis palun väga ja kui aega pole oled Sa õnnelik ka oma linna kliinikus. Pole meil 100% kindlust kuskil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen täiesti “roheline” sellel teemal, siis arvasingi alguses, et peabki käima samas kohas kontrollis, kus sünnitada plaan on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 15:52; 30.05 22:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal ja kus maakonnas ennast rasendana arvele võtta soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.