Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal muretsemiseks põkhjust? (iiveldus, oksendamine)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millal muretsemiseks põkhjust? (iiveldus, oksendamine)

Postitas:

Tere!
Olen alates üleeilsest meeletult oksendanud. 20 korda kindlasti päeva jooksul. Midagi sees ei püsi ja pidevalt sees õõnes ja iivelduse tunne. Rasedust 6 nädalat. Millal on põhjust pöörduda valvetuppa?
Räägitakse ju, et raseduse alguses ongi oksendamine norm, aga mulle tundub, et seda on juba liiast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:53; 18.01 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Pöördu valvetuppa. On suur tõenäosus, et oled suures vedelikupuuduse.
Kiiresti, siis on kõik ok 😉
Ära muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine jaa kindlasti. Ma ka piinlesin- poleks olnud mõtet. Haiglas saad tilga alla ja hakkab palju parem. Ma olin algul 2 ööpäeva kuna nii suur vedelikupuudus oli juba organismis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:12; 13.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda vedeliku puudust saab kuidagi kindlaks ka teha? Et haiglas mingi analüüs näitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näitas uriinianalüüs ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:12; 13.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt, kui oksendad üle kolme korra päevas, siis peaks juba haiglasse minema. Nii, et kui sa veel pöördunud ei ole, siis pöördu kindlasti. Mul kestis just selline oksendamine igapäevaselt ja ka öösiti peaagu 2 kuud. Aga edu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin ka tilguti all. Aitab niikaua kuni oled selle küljes. Lõpuks kirjutas arst mingid tabletid ka, ainult kohalikes apteekides neid ei müüda (raviminfo ka ei suuda aidata). Mul juba 13+ nädal ja endiselt pole paremaks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Aitäh vastajatele. Pöördusin oma naistearsti poole ja ta suunaski mind haiglasse päevaravisse tilgutit saama. Hommikul läksin, peale lõunat koju ja käisin 3 päeva. Enesetunne, nii nagu viimane vastaja kirjutas, oli parem tõesti ainult siis, kui tilguti küljes oli. Aga asi seegi, vähemalt oli siis enam-vähem hea olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:53; 18.01 12:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal muretsemiseks põkhjust? (iiveldus, oksendamine)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.